Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Fatma EFE
Uzman Psikolog - Psikolojik Danışman - İstanbul
Sertifilkalı Emdr Psikoterapisti, Psikoterapist

Fatma EFE Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Fatma EFE

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog - Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Fatma EFE isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatma EFE Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
Damla KANKAYA FotoğrafUzm.Psk.Damla KANKAYA
Damla Hanımla kısa bir süre önce çalışmaya başladım. Kendisini disiplinli ve girişimcilik ruhu çok yüksek olarak tanımlayabilirim.Alanda eğitim almanı...

Fatma EFE'in Makaleleri Fatma EFE Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
5 Makale

Fatma EFE Tavsiye Yazıları Fatma EFE için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 A.S (Danışan)
 IP: 88.247.143.YC

11-05-2017
 TavsiyeNo: 96627
Zor zamanlarımı kolaylaştıran, hayatın bir çok kısımlarıma ayrı bakış açılarıyla bakmamı sağlayan harika bir terapist. Daha önce terapi görmedim yada benzeri ortamlarda bulunmadım. İlk günden kendisine, terapiye inancımın olmadığını ve güven kavramının benim için çok farklı bir yeri olduğunu, kendisine güvenemeyeceğimi söyledim. Bugün, en çok güvendiğim, inandığım, çok nadir insanlardan birisi olan, çok başarılı ve profesyonel bir insan olduğunu düşündüğüm Fatma Hanım'ın sıcak kanlı desteğinin toplumun kazancı olduğuna inanıyorum. Hala kendisinin danışanı olduğum ve çok memnun olduğum Fatma Hanım'ı, herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 EK (Danışan)
 IP: 85.96.38.CZ

10-05-2016
 TavsiyeNo: 87817
Fatma Hanım ile başka bir internet sitesinden tanistim. Daha evvel ki terapistlerime benzemiyordu guleryuzluydu. Telefon ile ulastim ilk gorusmeden itibaren kendisini cok sevdim. Ablam gibi hatta arkadaşım gibi. Beni sadece dinlemekle yetinmiyor eksik yanlarimi farketmemi sagliyor. Onunlayken gecmiste bastirdiginiz duygulari aciga cikarip bunlardan kurtulabiliyorsunuz. Bu oyle guzel bir sey ki size degerli oldugunuzu farkettiriyor. Sucluluk hislerinizden kurtariyor sizi, mukemmeliyetcilikten... Sihirli bir degnekle dokunuyor sanki, tabii ki sihirli degnegi tatlı dili. Bir sure sonra kendinizi yenilenmis bulabiliyorsunuz. Agir bir depresyon gecirdim tum surecler boyunca yanimda oldu. Depresyonumun ortadan kalkmasina birlikte sahit olduk. Arkadaslarimla, ailemle, cevremdekilerle saglikli iletisim kurabilmeme yardimci oldu. Artik daha saglikli dusunup daha ozgur hareket edebiliyorum. Kendini alaninda yetirince gelistirdigini dusunuyorum. Demin de soyledigim gibi guleryuzlu, sicakkanli, sevgi dolu bir psikolog. Daha cok insana ulasip daha cok sevgi dagitmasini temenni ediyorum. Calistigi yeri de cok seviyorum, cok sevecen insanlar. Yabancilik cekmeyeceginize eminim. Sevgiyle kalın.
     1 Beğeni    

Damla KANKAYA Fotoğraf  Uzm.Psk.Damla KANKAYA
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

07-12-2015
 TavsiyeNo: 83929
Fatma Hanım ile kısa bir süredir birlikte çalışmamıza rağmen pozitif enerjisi ve alanında uzmanlığı ile kurumumuza neşe ve mesleki açıdan bilgileri ile bizi zenginleştireceğinden dolayı hiç şüphem yok.Özellikle ergenler ile yapmış olduğu çalışmalar ve yazdığı makaleleri sizde okuduktan sonra benim gibi düşüneceğinizi eminim.Ergenler konusunda kendisini gönül rahatlığı ile tüm danışanlara tavsiye edebilirim.Kendisi ile birlite çalışmaktan dolayı çok mutlu olduğumu belirterek meslek hayatının devamında başarılar dilerim.
     3 Beğeni    

 Ç.G. (Danışan)
 IP: 185.93.180.DL

04-12-2015
 TavsiyeNo: 83840
Fatma hanımla okulumun rehberlik servisinde tanıştım, kendisi hayatımın ve zihnimin en karmaşık olduğu zamanlarda bu karışıklıkların üstesinden gelmemi sağladı. Kendisi son derece güleryüzlü, alanında olduğu durumu sürekli ileriye taşımak için çabalayan ve durmaksızın gelişim sağlamaya çalışan bir insandır. Çok samimi, bir psikolog gibi değil de bir aile ferdi gibi sizi dinliyor ve gereken tavsiyeleri veriyor. Fatma hanımı tanımlayacak olursam: Güleryüz, samimiyet, psikanaliz derim zira en ufak ayrıntılara dâhi dikkat ediyor ve bunları sizin duymanız gerektiği şekilde size sunuyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız.
     3 Beğeni    

Fatma EFE Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
1984 doğumlu Fatma EFE lise eğitimini Adıyaman`da Gölbaşı Anadolu lisesini tamamladıktan sonra 2003 yılında kazandığı Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünü dereceyle bitirmiştir. Üniversite eğitimi boyunca psikoloji ile ilgili tüm seminer ve kongrelere katılmış ve ana okulları ,liseler ve hastanelerde uygulama eğitimleri yaparak staj çalışmalarını gerçekleştirmiştir.
2013 yılında Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisansı yapmış ve `Çocukluk Çağında Cinsel İstismara Uğramış Bireylerin Karşı Cins ile ilişkilerinin incelenmesi`konulu tezini sunmuştur.
7 yıldır ergenlere MEB `e bağlı bir Ortaöğretim kurumunda Psikolojik danışman olarak görev yapmaya devam etmektedir.
Ergenlere yapmış olduğu çalışmalardan bazıları;bireysel danışmanlık,grupla psikolojik danışma,kariyer danışmanlığı,sınav kaygısı,öfke kontrolü, motivasyon ders başarısını artırma,arkadaşlık ilişkileri,akran zorbalığı, madde ve teknoloji bağımlılığı,intihar,uyum ve davranış problemleri,ders başarısı ile ilgili problemler,cinsel kimlik ve eğilim ile ilgili sorunlar,kimlik kazanma ve bireyselleşme ile ilgili problemler ,depresyon ve kaygı bozuklukları travma sonrası psikolojik destek.


PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi`nde yetişkinlere ve ergenlere yönelik bireysel psikoterapi hizmeti vermektedir.

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Deniz Psikolojik Danışmanlık Merkezi
General Asım Gündüz Caddesi /Bahariye /Kadıköy
İstanbul
(Kadıköy sinemasının karşısı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(850) 811 39 97

Telefon 2 :
(533) 619 78 50
(whatsapptan mesaj atın ,isminiz ,kısaca şikayetiniz ve randevu talebiniz.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Gölbaşı
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2007
(10 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yüksek Lisans
Nişantaşı Üniversitesi Tezli Psikoloji Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Yabancı Dil
 
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fatma EFE Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Fatma EFE Mesleki Videolar Videolar
-

Fatma EFE  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
istanbulda psikolog, depresyon, istanbuldaki psikologlar, depresyondayım, psikoloğa gitmek istiyor, psikoloji uzmanı, psikologlar, psikolojik danışman, terapist, psikoterapist, psikolojim bozuk, kaygı, psikolog avrupa yakası, öfkeliyim, psikolog anadolu yakası, moralim bozuk, evlilik, suçluluk, evlilik sorunları, depresif, eşimle anlaşamıyorum, üzgünüm, eşimle kavga ediyorum, sıkılıyorum, dikkatim dağınık, emdr uzmanı, emdr terapisti, emdr, emdr psikoloğu, kadıköy psikolog, kadıköy emdr, anadolu yakası psikolog, anadolu yakası emdr, psikolog kadıköy, cadde psikolog, kadıköyde psikolog, bağdaycaddesi psikolog, istanbul psikolog, psikolog istanbul, istanbul kadıköy psikolog

16:18
Top