Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gizem ÇEVİKER
Uzman Psikolog - Eskişehir
uzman psikolog (gelişim psikolojisi ve klinik psikoloji) & doktora öğrencisi

Gizem ÇEVİKER Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 13 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gizem ÇEVİKER

Şehir

Eskişehir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Uzm.Psk.Gizem ÇEVİKER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gizem ÇEVİKER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

19
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
Sevgi ÇELİK FotoğrafPsk.Sevgi ÇELİK
Hem kişisel olarak hem de bir meslektaşım olarak çok sevdiğim ve değer verdiğim Sevgi Çelik'i; birlikte tamamladığımız klinik psikoloji yüksek lisans ...
Çağdaş YALÇIN FotoğrafPsk.Çağdaş YALÇIN
Çağdaş Yalçın hem arkadaş olarak sevdiğim; hem de mesleki/profesyonel çalışmalarını göz önünde bulundurarak güvendiğim ve takdir ettiğim bir meslekta...

Gizem ÇEVİKER Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Psikopatolojisi
Gelişimsel ve Klinik Psikopatoloji
Şema Terapi
Bilişsel Davranışçı Terapi
Çocuk ve Ebeveyn etkileşimi
Çocuk ve aile odaklı erken müdahale çalışmaları
Çocuk odaklı ve/veya aile odaklı psikoterapi

Gizem ÇEVİKER'in Makaleleri Gizem ÇEVİKER Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
13 Makale

Gizem ÇEVİKER Tavsiye Yazıları Gizem ÇEVİKER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Biriyim (Danışan)
 IP: 88.255.41.ZBY

15-03-2017
 TavsiyeNo: 95284
Hepinize merhaba, Bazen ararsınız, bakarsınız ve kalırsınız. Ben bu süreçleri iyi biliyorum aslında. Kendisi ile tanışmam öneriler üzerinden olduğundan benzer durumda olanlara faydası olabilir diye yazmak istedim. Öncelikle uzun bir özgeçmişi var ancak görüşmelerinizi inanının karmaşık bir şekilde etkilemiyor, çünkü kendisinin çok yalın ve sade bir yaklaşımı var. En güzel yanı her derde deva bunu da çözerim, şunu da çözerim gibi bir iddiası ya da vaadi yok. Uzman olduğu konuları net bir şekilde belirtmiş. Bu güzel çünkü ne olursan gel gibi çağrılardan sıyrılması beni etkilemişti tercih ederken. Vaadleri konusunda samimi çözümler sunduğunu görüyorum. Görüşmelerimizde şunu yapmalısın, bunu yapmalısın, şunu demen iyi olur gibi öneriler yerine kendi çözümlerimi geliştirmeme yönelik düşünmeye sevk edici bir tarzı olduğunun altını çizmek isterim. Klasik ifadeyle "balık vermek yerine balık tutmayı öğretmeyi amaçlıyor" Bu sayede her defasında Gizem olsa ne derdi, ona bir sormam lazım ya da şimdi ne yapmalıyım gibi sorular ile uğraşmamamı sağladı. Ayrıca duymak istediklerinizden çok gerçekleri farklı açılardan sunması çıktıktan sonra da düşünmenize ve farklı açılardan içinde bulunduğunuz durumu görmenize yardımcı oluyor. Görüşmelerde ne anlatırsanız anlatın, etrafta ne olursa olsun, dünya bir yana siz bir yana bir his uyandırması ve odak noktasının asıl kendiniz olduğunu hissettirmesi yaşamınızı gözden geçirerek merkeze kendinizi almanız açısından son derece etkileyici. Görüşmelerde kendisi ile ilgili 1500 örnek duymuyorsunuz, pas atsanız bile top tekrar sizde oluyor ve bu sizin oyununuz sahne sizin demeyi çok iyi biliyor. Sıkıştığımda bunu denediğim için çok iyi bir pasör olduğunu söyleyebilirim. Dediğim gibi odak noktası siz oluyorsunuz. Bir de söz konusu Gizem Çeviker ise şema kavramını sıkça duyacaksınız demektir. Nedir diye merak ediyorsanız kendisine uğramanızı öneriyorum çünkü bu konunun uzmanı :). Seansları hedef odaklı, rahatlatıcı ve dinlendirici. Detaycı ve zor beğenen biri olarak uzun soluklu bir seyahat arkadaşı arıyorsanız önerilerimi ve yorumlarımı dikkate almanızı isterim. Sevgilerimle
     Beğenin    

 Aybala (Danışan)
 IP: 88.224.218.ZCC

06-01-2016
 TavsiyeNo: 84744
Tabi ki tavsiye ediyorum, tartışmasız... Eskişehirde, çocuğunuzla ilgili , çocuğunuzla olan ilişkinizle ilgili danışabileceğiniz en yetkin kişi bence. Kendisine internetten ulaştım. Aldığı eğitimler, uzmanlığı tercih sebebimdi. İlk tanışmadan itibaren ne kadar doğru bir karar verdiğimi yineledim kendime. Kendinizi ve çocuğunuzu güvenle teslim edeceğiniz, samimiyetle,ilgi ve takiple devam edebileceğiniz yetkin, sevecen, sıcak , başarılı bir Danışman.. Tereddütünüz olmasın😊
     2 Beğeni    

 Elif-Selin (Danışan)
 IP: 24.133.128.ZZZ

26-01-2016
 TavsiyeNo: 85279
Gizem Hanım'ı eğitimi ve hala aktif akademik çalışmalarına devam etmesi nedeniyle tercih ettik.Yanılmadık! 4 yaşındaki kızımızın parmak emmesinin normal olup olmadığı konusunda kendisini ziyaret ettik.Bizi kızımız konusunda ve tavsiyeleri ile çok rahatlattı. En önemlisi kızımız Gizem ablasını çok sevdi. İhtiyaç duyduğumuz ilk fırsatta çalacağımız kapı yine Gizem ablamız olacak. Duyduğumuz güvenle ihtiyaç duyan tüm ebeveynlere tavsiye ediyoruz!
     3 Beğeni    

 Serap (Danışan)
 IP: 88.252.97.YDF

11-02-2016
 TavsiyeNo: 85732
Gizem hanım çok ilgili ve çok donanımlı bir uzman , işini tam anlamıyla yapıp sizi gerçekten rahatlatıyor . Çocuguma ve aileme kattığı herşey için teşekkürler .Mutlaka her ailenin gidip Gizem hanım dan destek almasını tavsiye ederim. Türkiye'de psikolog denilince oluşan tabuları yiktirdiğı için içten ve samimi yaklaşımdan dolayı ayricada tesekkur ederim .Keşke daha önce tanışmış olsaydik .Özellikle çalışan ebeveynlerin mutlaka gidip destek almasını öneriyorum . 4 seanslık görüşmemizde bize çok şey kattı. İllaki bir sorun olduğunda değil çocuğunuzu Nasıl yönlendirmeniz konusunda da yardım alabilirsiniz . Ne zaman kafama takılan bir sorun olsa bir telefon uzaklığında olduğunu bilmek güzel .
     2 Beğeni    

 ÖMER ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.163.45.YJF

23-10-2016
 TavsiyeNo: 91275
İnternette çocuk ve ergen psikolojisi üzerine anne babalara bilgi veren birçok faydalı makalelerini okuyarak kendisini tanıdık. Sonra da danışanı olduk.Konusunda çok bilgili,kendisini sürekli geliştiren,mesleğini severek yapan ve bu yüzden yüzünden insanı rahatlatıcı gülümsemesi eksik olmayan,çocuğunuzun ve sizin hayatınızda pozitif yönde ilerleme sağlamanıza yardımcı olan iyi ki tanımışız diyeceğiniz uzman psikolog Gizem Hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyoruz.
     2 Beğeni    

Çağdaş YALÇIN Fotoğraf  Psk.Çağdaş YALÇIN
Eskişehir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-04-2016
 TavsiyeNo: 87469
Gizem Çeviker, çocuk ve ergen psikolojisi alanında Eskişehir'in en donanımlı, en açık fikirli ve gelişmeye açık psikologlarından biridir. Kendini geliştirmek adına aldığı eğitimleri sürdüren, farklı görüşleri dinlemeye açık, alanda gerçekleşen yenilik ve değişimleri yakından takip eden Gizem Çeviker, akademik çalışmalarına da oldukça başarılı bir şekilde devam etmektedir. Beraber çalışmaktan büyük keyif aldığım çalışma arkadaşımı çocuklarına psikolog arayan bütün ailelere gönül rahatlığıyla önerebilirim!
     5 Beğeni    

 Mine KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.156.114.YBZ

28-12-2016
 TavsiyeNo: 93322
Merhabalar, Gizem Hanımla yaklaşık 6 ay önce tanıştım ve iyi ki de tanımışım. Kısa sürede o kadar çok yol kat ettik ki resmen dünyam değişti. Ben hayatımda hiç bu kadar samimi ve içten sevecen bir psikolog ile karşılaşmadım. Danışanlarıyla arkadaş oluyor yeri gelirse çocuk yeri gelirse erişkin olabiliyor. Ve ailesinden biriymiş gibi özenli canla başla ilgileniyor. Ona çok teşekkür ederim, o benim sadece psikoloğum değil gizem ablam oldu :) ona minnettarım resmen şuan sağlığımı ona borçluyum. Her şey için teşekkür ederim gizem abla iyi ki varsın ve bir çok kişiye de umut olacaksın biliyorum. Başarılarının devamını diliyor ve sizi çok seviyorum:)
     2 Beğeni    

 G.D. (Danışan)
 IP: 46.197.173.BZ

01-03-2016
 TavsiyeNo: 86230
Gizem Hanıma ergenlik çağındaki çocuğumuzun sorunlarını nasıl çözebiliriz diye başvurduk.Çok kısa zamanda bize yardımcı olarak çocuğumuzla doğru iletişim kurmamızı sağladı.Çocuğumuzun düşüncelerinde ve davranışlarında düzelme oldu.Ayrıca kendisi gerçekten güleryüzlü ve insana güven veriyor.Çocuğum isteyerek görüşmeye gidiyor ve Gizem Hanımla konuşmaktan memnun olduğunu söylüyor.İnanın bir mucize gibi çok kısa zamanda çocuğumuzdaki olumlu gelişmelerden anne baba olarak mutluyuz.Gizem Hanımı herkese tavsiye ederiz.Kendisine teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    

 D.G. (Danışan)
 IP: 178.241.84.YZC

22-09-2017
 TavsiyeNo: 99241
Kendisinden trafik kazasi sonrasi araba korkumu yenmek ve bazi devamli yaptigim hareketlerden kurtulabilmek,kaygi ve evhamli halimi yenebilmek icin psikoterapi hizmeti aldim ve cok memnun kaldim. Bu uzun yolculukta bana her daim guven verdi ve yanimda oldugunu hissettirdi. Hala devam ediyorum. Ve iyisletigimi hissediyorum. Cok uzun zaman gitmek isteyip guvenip gidemedigim icin eger sizler de yardim almak istiyorsaniz bir kere denemekten hicbir kayip yasamazsiniz. Devam etmek zorunda değilsiniz. Bence bu süreçte guven cok onemli. Baskalarina komil gekebikecek2tuhg gelebilecek seyleri paylastim yeri geldi ama ondan aldigim olumlu etkileşim ve iyi iletisim beni motive etti.Ediyor da. Tavsiye ederim :)
     Beğenin    

 Danışanı (Danışan)
 IP: 81.213.244.ZB

08-07-2017
 TavsiyeNo: 97801
Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum, çünkü psikoloğa gitmek için illaki bir sorununuz olması gerektiğini düşünmüyorum sadece kendinizi tanımak, farkındalık kazanmak ve hayatınızı güzelleştirmek için de gidebilirsiniz. Ben psikolog araştırırken nasıl olacağı, faydalı olup olmayacağı konusunda kafamda bir çok soru işareti vardı fakat böyle bir terapi alacağım aklımın ucundan bile geçmemişti. Gizem Hanım hem işini çok iyi yapan bir uzman hem de sevecen güler yüzlü muhteşem bir insan. Kendisini iyi ki tanımışım, başlarken yolunda gitmeyen şeyin ne olduğunu bile bilmezken Gizem Hanım'dan aldığım şema terapi ve bilişsel davranışçı terapi sayesinde kendimi tanıdım, farkında bile olmadığım yönlerimi gördüm, davranışlarımın ve düşüncelerimin nedenlerini keşfettim ve en önemlisi de sağlıklı düşünmeyi öğrendim. Size de bilinçli bir birey olmanız, olaylara doğru bakış açısıyla yaklaşabilmeniz, iyi hissetmeniz ve hayata daha olumlu bakabilmeniz için Gizem Hanım'dan yardım almanızı öneriyorum.
     Beğenin    

Gizem ÇEVİKER Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Lisans- ODTÜ Psikoloji
Yüksek Lisans- ODTÜ Gelişim Psikolojisi
Yüksek Lisans- İESÜ Klinik Psikoloji
Doktora- ODTÜ Gelişim Psikolojisi (halen)

ayrıntılı özgeçmiş için: www.gizemceviker.com

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
ODTÜ Mezunlar Derneği
European Federation of Psychology Students' Association
International Association of Applied Psychology
International Society of Schema Therapy


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Eskişehir Psikoloji Enstitüsü
Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü 1 Caddesi, Güneş Apt. No:61, Kat:1 Daire:3
Eskişehir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(554) 292 59 62
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Eskişehir
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(5 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yüksek Lisans
ODTÜ Psikoloji (2015 Mezunu)
Yabancı Dil
 
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Gizem ÇEVİKER Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Gizem ÇEVİKER Mesleki Videolar Videolar
6 Mesleki ve Kişisel Video

Gizem ÇEVİKER  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
çocuk psikolojisi, ebeveyn, psikoloji, çocuk, eskişehir psikolog, psikolog, eskişehir çocuk, eskişehir çocuk psikoloğu, çocuk psikoloğu, uzman psikolog, klinik psikolog, gelişim psikoloğu, aile, eskişehir uzman psikolog, eskişehir aile

20:05
Top