2007'den Bugüne 83,934 Tavsiye, 26,334 Uzman ve 18,777 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Eylem GÜVEN BOZKURT
Uzman Klinik Psikolog - Çanakkale

Eylem GÜVEN BOZKURT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Eylem GÜVEN BOZKURT Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

75
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Eylem GÜVEN BOZKURT'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Eylem GÜVEN BOZKURT'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Eylem GÜVEN BOZKURT'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Eylem Güven Bozkurt
Hasan Mevsuf Sok.No:25/1
Çanakkale
Uzm.Psk.Eylem GÜVEN BOZKURT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (1996 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Eylem GÜVEN BOZKURT Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sertifikalı EMDR Uygulayıcısı
Sertifikalı Optimum Denge Modeli Uygulayıcısı
Somatik Deneyimleme terapisti
Access The Bars Uygulayıcısı
Travmalar
Korkular ve Fobilerle Başetme (Hastalık, Ölüm, Kedi/Köpek vs.)
Geçmişten Getirilen ve Kısırdöngü İçinde Tekrar Edilen Duygularla Başetme (Öfke, Üzüntü, Acı, Endişe, Yalnızlık, Çaresizlik)
Depresyon/Anksiyete
Takıntılar
Cinsel Problemler (Vajinismus gibi)
Performans Geliştirme (Okul, Sınav Başarısı veya Spor gibi)
Anne-Baba Danışmanlığı
Yeme Sorunları (Anoreksiya ya da Kilo Verememe)
Çocuk ve Ergen Sorunları

Eylem GÜVEN BOZKURT Özgeçmis CV Uzm.Psk.Eylem GÜVEN BOZKURT'un Özgeçmişi
1996 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Çanakkale Boğaz Komutanlığında psikolog olarak çalışmaya başladı. Erbaş/erler, personel ve ailelerine hizmet verdi. 2013 yılında kendi isteğiyle görevinden ayrıldı. 2016 yılı Mart ayından itibaren kendi ofisinde çalışmalarını yürütmektedir. Çalışma yaşamı süresince sayısız meslek içi eğitime tutkuyla devam etti. İşini hep severek yaptı ve severek yapmaya devam ediyor. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansına, aile dizimi / konstelasyon ve somatik deneyimleme (3ncü yılı) eğitimlerine halen devam etmektedir.

Eylem GÜVEN BOZKURT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Deniz Özdemir
23.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99814
Kendisi İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümünden sınıf arkadaşımdır. Üniversiteden mezun olduktan sonra durmayıp bir çok iyi, önemli eğitimler almış ve bunları uygulamalarına katmıştır, bilgisini ve deneyimlerini arttırmaya da devam etmektedir. İşini aşkla yapan meslektaşımdır... Zaman zaman vakalarımla ilgili önemli fikirler aldığım arkadaşımın paylaşımlarından çok güzel işler çıkardığını gözlemlemekteyim. Performans geliştirme (sınav kaygısı, spor gibi alanlarda), endişe, panik atak, depresif ruh halleri, travmalar, ilişkiler gibi alanlarda EMDR, EFT, ODM (optimum denge modeli), somatik deneyimleme gibi farklı yaklaşımları kullanabilme yetkinliğine sahiptir. Araştırmacı, çalışkan, iyi, güvenilir bir insan ve tecrübeli, başarılı bir psikolog olduğunu düşündüğüm arkadaşımı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
Bahar
4.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98290
Eylem hanımla henüz tanışma fırsatım olmadı fakat hakkında çok fazla bilgi sahibiyim. Yeğenimin mücadele ettiği bir hastalık nedeniyle kendisi ile ilgili çok fazla bilgi edindim. Yurtdışında yaşadığım için yeğenimle yaklaşık 3 yıldır görüşemedik. Telefonla veya internet üzerinden görüşmelerimiz sürdü tabi ama yanyana olmak çok farklı. Zaman zaman sıkıntılarından bahsediyordu yeğenim ama fazla da uzerinde durmuyordu. Akademik bir kariyer edinmek uğruna cok fazla çabaladı ama bu süreç ona deyim yerindeyse biraz pahalıya mâl oldu, ağır bir bedel ödetti. Bu yaz Canakkale ye geldiğimde ciddi.bir hastalıkla boğuşuyordu. Sıkça bana Eylem hanımdan gördüğü desteği ve su an sürecin iyiye gittiğini anlatmaya çalıştı. Fakat ben buna ancak tanık olarak ikna olabildim. Yaklaşık 3 haftadır buradayım ve bu 3 haftada yeğenimdeki iyileşmeyi birebir gözlemledim. Bu elbette kendiliginden olmadı cok büyük bir destek.ve sabrın karşılığıydı. Eylem hanımın her an yeğenime verdigi destek ve gösterdiği sabra kayıtsız kalamadım. Ozellikle bir gece saat 4 civarları yegenimin geçirdiği atağı telefon aracılığıyla hafifletmesi ve sonraki günlerde bizzat durumla ilgilenmesi beni bu mesajjı yazmaya teşvik etti. Kendisini bu profesyonelliğinden dolayı takdir ettim. Yegenim her gecen gün iyileşiyor ve bunu Eylem hanımla başarıyor. Kendisi bizim evin kurtarıcı meleği. Sonsuz.teşekkür ve sevgilerimle..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     8 Beğeni    
Kaptan17
9.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97809
Eylem hanım en caresiz olduğumuz bir zamanda çıktı karşımıza. Insanin en sevdiğinin acı çektiğini görmek ve hiçbir şey yapamamak dünyadaki en büyük işkencelerden bir tanesidir herhalde. Birkaç gün sonra eşim olacak kadını, canımın yarısını yaşadığı o korkunç günlerden ışığa kavuşturdu. Kendisiyle her an ilgilendiği yetmezmiş gibi benimle de iletişıme geçti. Psikoloji bilimine olan saygımı arttıran kişidir Eylem hanım. Yaşamda başa cıkamadığımız ama -mış gibo yaptığımız o kadar cok an var ki, işte o zamanlarda başvurulacak ilk adrestir Eylem hanım. Samimiyeti, profesyonelliği ve ilglisi için bir de buradan teşekkür ediyorum kendisine. İyi ki demek için Eylem hanımı tanımada fazla gecikmeyin.
     12 Beğeni    
M.C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97788
Eylem hocayla, bir psikayrist ile devam eden bir tedavi sürecinde yollarımız kesişti. Kendisiyle görüşmeden önce, bekleme odasında otururken, ilaçların yapamadığı bir iyileşmeyi, tek bir seanslık görüşme nasıl yapabilr diye sorguluyor ve bunun mümkün olmadığını düşünüyordum. Bekleme odasından beni içeriye davet ettiğinde şu an kelimeler ile ifade edemeyeceğim kadar kötü bir durumdaydım. Bedenimden tamamen kopmuş ve korkunç bir çaresizlik içinde hissediyordum kendimi. Görüşmenin başınan sonuna kadar beni müthiş bir dikkat dahilinde dinledi ve gözlemledi. Yaklaşık 1 ay sonra belki de kendimi en iyi hissettiğim nadir anlardan birini yaşıyordum. Uyguladığı cesitli teknikler ile minik minik de olsa bedenimle bağlantı kurmamı sağladı ki bu neredeyse imkansiz bir şeydi benim için. Sonra ismini vermek istediğim ama etik olmadığını düşündüğümden gizli tuttuğum psikiyatristin koyduğu teşhisin ve verdiği ilacın benim hastalığım ile tamamen ilişkisiz olduğunu ve rahatsızlığımın gerçekte ne olduğunu bana müthiş bir güven ve sabır dahilinde anlattı. Evet işte o günden sonra Eylem hocanin yönlendirdiği bir psikatrist ile başladığım tedavi ve Eylem hoca ile süren görüşmelerimiz sayesinde hayata yeniden merhaba dedim. Ataklarımın beni yokladığı her an yaşama onunla tutundum. 7/24 ulaşabilmemin verdiği güvenle iyileşmeye başladım. İlaçların elbette etkisi büyük ama ben Eylem hocaya bir yaşam borçluyum. Kendisine mesleğine duyduğu saygı ve sahip olduğu profesyonellik nedeniyle hayran olduğumu belirtmek isterim.Yaklaşık bir buçuk aydır sabırla her aramama ve mesajıma geri döndü ve dönüyor. Hatta aramızda bir kod bile oluştu artık ataklarim geldiğinde yanımda mısınız hoca diyorum, yanındayım yazıyor. Tavsiye etmekten öte Eylem hoca ile yolları kesişmeyen herkesin çok şeyden mahrum kaldığını biliiyorum. Çanakkale için çok önemli bir değer olduğunu düşünüyor ve kesinlikle en sağlıklı olduğunuzu hissettiğiniz anda bile daha iyisini olmak için Eylem hocayı ziyaret etmenizı öneriyorum.
     13 Beğeni    
Deniz KULA Fotoğraf
Psk.Dnş.Deniz KULA
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96649
Arkadaşımı gittiğim bir kursta tanıma fırsatı buldum. Ben de alandan biri olarak Eylem GÜVEN BOZKURT'u terapi ve danışma için kesinlikle tavsiye ediyorum. Ne kadar donanımlı olduğu kendi cv sinde zaten var. Beraber katıldığımız eğitimlerde donanımının belge üzerinde kalmadığını gördüm. Eşimi dostumu tanıdığımı tereddüt etmeden gönderdiğim tek kişidir. Olaylara tek bir açıdan değil, çok yönlü bakabilmesi, Optimum Denge Modeli eğitimi alması, Erickson Hipnoterapi eğitimi alması onun en büyük artılarıdır. Kendisine başarılar diliyorum.
     13 Beğeni    
Halim TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96314
Merhabalar Ben Halim TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı Devlet Memuruyum. Ailevi sorunlarım nedeniyle yıllar önce psikolog' a gitmeye karar verdim. Çanakkale Devlet Hastanesindeki çok psikolog' a gitmişimdir. 10 Dakika anlat diyor anlatıyorum. Hemen ilaç yazıp gönderiyorlar. Bende bundan hoşlanmıyorum. Eğer bir sorunum varsa çözülmesinden yanayım diye düşünüyorum. Uzun bir süre psikologlara gitmedim. Sonra Facebook sitesinde dolaşırken Eylem Hanımın açmış olduğu “Çanakkale Psikolog Eylem GÜVEN BOZKURT” sayfasını gördüm. Baktım inceledim. Sonra Özelden bir mesaj attım. Merhaba kolay gelsin seansı ne kadar diye. Kendimi tanıttım. İletişim numaralarını verdi. Ara gel görüşelim dedi. Bende en kısa sürede geleceğim dedim ve gittim. Moralim bozuk idi. Yüz yüze tanıştık ve seansımız baladı. Soru – Cevap olarak başlamıştık sanırım. 1 Saat sürdü. Güzel geçti, eğlenceli hareketler falan yaptırdı. Ama eğlenceli olmayan hareketlerde vardı tabi. Benim yapmak istemediğimi anladı. Başka bir yol deneyelim dedi denedik benim hoşuma gitti. Seansınız bittikten sonra benim moralim düzeldi. Gülmek geliyordu içimden. Mutluydum yani. Kaç seans gelmem gerekli dedim. Gelmen gerekiyor dedi. Devam ediyorum. Çok Bilgili, Belgeli ve en önemlisi işini çok severek yapıyor. İşte bu yüzden Eylem GÜVEN BOZKURT’ u “TAVSİYE EDİYORUM”
     15 Beğeni    
Gk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94853
Eylem Hanim'a evliligimde yasadigim problemler icin gitmistim. Esimle birbirimizi cok sevmemize ragmen cok kavga ediyorduk. Artik bosanma raddine gelmistik. Kendimi cok mutsuz ve caresiz hissediyordum. 5 yasinda ki kizim da benim bu ruh halimden cok etkileniyordu, gorebiliyordum. Eylem Hanim'la 3-4 seanstan sonra kendimi toparlamaya baslamistim. Evliligimde kendi yaptigim hatalari da gormeye basladim. Kendimle ilgili bircok farkindalik kazandim. Hayatimda neyin onemli, neyin onemsiz oldugunu gormeye basladim... Esim de Eylem Hanim'la 1-2 seans gorusmeye katildi . Eylem Hanim, esimle iletisimimizde bize bir araci oldu. Esimle tekrar konusabiliyoruz. Evligimi ve mutlulugumu Eylem Hanim'a borcluyum. Kendisi ilk goruste hemen guven veriyor insana. Guven benim icin cok onemliydi. Eylem Hanim'i kesinlikle tavsiye ediyorum . Sessizce aci cekip , mutsuz olmaktansa lutfen kendiniz icin birsey yapin , adim atin derim.
     14 Beğeni    
Aydoğan TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94431
Eylem hanımın ofisine ilk gittiğimde ofisinin sade ama şık döşenmiş olmasıve temizligi benim rahat hissetmemi sağladı. Eylem hanımın kendisi ile tanıştığımda ondaki dinginlik bana doğru yere geldiğimi hissettirdi. Yaşadığım genel hayat stresini ve zorlukları asmamda tarafına yaptığı telkinler ve tavsiyeler ile bana yol gösterici oldu. Çok memnun kaldım. Alaninda bilgili, deneyimli ve kendini geliştirmiş başarılı bir psikolog olduğunu tespit ettiğim Eylem hanımı bu konuda iyi psikolog arayan herkese tavsiye ederim. Bence Eylem hanım sizler için iyi bir dost gibi yardımcı olacaktır. Yanında kendinizi hiç yabancı hissetmeyeceksiniz.
     12 Beğeni    
Emre
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93386
Kızımın kedi ve köpeklerden çok ciddi korkusu vardı. Sokakta yolun karşısında dahi gördüğünde panikle kaçmaya başlıyordu. Yolda arabaları bile fark edemeyecek diye biz de korkuyorduk. Evinde evcil hayvanı olan arkadaşlarımızı ziyarete gidemiyorduk veya evdeki kedi/köpek biz ayrılana kadar başka bir odada kapalı olarak tutuluyordu. Dışarıda bir şey yiyip içmek bir eziyete dönüşebiliyordu; masanın altına bir kedi gelirse diye. Kızım, Eylem Ablasıyla yaptığı iki seans sonrasında tamamen değişti. Kendisi bize de nasıl davranmamız gerektiği ile ilgili önerilerde bulundu. Şimdi artık evimizde kızımın bir kedisi var. Eylem Hanım’a hem teşekkür ederim, hem de bir psikoloğa ihtiyaç duyuyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
     13 Beğeni    
Uğur KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93088
Tek bir seansla bile hayatıma farklılık katıp beni dünyada neden bulunduğum konusunda aydınlatan muhteşem bir danışman. Çok sevdiğim ve kendi kurduğum işimi bıraktığım bir dönemde eksik yanlarımı keşfetmemi sağlayarak bana ummadığım kapılar araladı. Sorunun ne olduğunu tam olarak saptayabildiğinden sebep çözüme odaklanmamız çok kısa bir süre aldı. Ofisinin eşsiz atmosferi orada huzur bulmamı sağladı. Kendisi çok başarılı, ne yaptığını bilen, insancıl, güler yüzlü, psikolog kimliğinin yanısıra insanlığıyla da örnek biri. Ona müteşekkirim. Hayat boyu başarılar.
     15 Beğeni    
Nil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92625
Eylem Hanımla Şubat 2016 da tanıştık. Yeğenim YGS ve LGS sınavlarına hazırlanıyordu. Fakat deneme sınavlarında heyecan, korku, panikle soruları yetiştiremiyor ve isteğini sonuçları bir türlü alamıyor sonrasında üzülüp ağlıyordu. Hatta sınavlara girmeyeceğini bile söylemeye başlamıştı. Eylem Hanımla iki seans yaptıktan sonra kendisine olan güvenini kazandı. Sınavlarda sakinliğini koruyabildi, öğrendiği bilgileri kolayca hatırlamaya başladı, sorularını süresinde tamamlamaya başladı. Ruh halinin değiştiğini gözlemeye başladık. Eskiden ağlamaklı, öfkeli olan, annesiyle tartışmaları olan yeğenimin daha mutlu, huzurlu ve sınavına odaklı olduğunu gördük. Genellikle 2 ya da 3 hafta aralıklarla kendisini görmeye devam ettik. Negatif ruh halinden kurtulup, en iyi performasını gösterebildi yeğenim. Şimdi İstanbul’da istediği üniversite ve bölümde eğitimine devam etmekte. Eylem Hanım işini seven ve iyi yapan, 20 yıllık mesleki tecrübesine rağmen halen kendisini geliştirmeye, öğrenmeye ve yeni bilgilere tutkuyla açık olan, dürüst ve güvenilir bir psikolog. Kendisine teşekkür ediyoruz ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.
     14 Beğeni    
R.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91594
Nisan ayında 13 yaşında anoreksiya teşhisi konmuş kızım için iyi bir psikolog arayışına girmiştim. Gittiğimiz bir psikologla boş yere 2 ay zaman geçirdiğimizi Eylem Hanıma gittiğimizde anladım. Kızımın daha kötüye gitmesi ile psikoloğumuzu değiştirmeye karar verdim ve bir arkadaşımın tavsiyesi ile Eylem Hanımla tanıştım. Kızımın durumunu anlattığımda ağır bir vaka olduğunu uzun bir tedavi gerektirdiğini söyledi. Daha ikinci gitmemizde kızımda değişimler başladı. Her seansdan sonra kızım kendini daha iyi hissettiğini söylüyordu. Haftada bir, hatta ara seanslarla kısa bir sürede kızım sağlığına kavuşmaya başladı. Gece gündüz demeden arayarak kızımın kilo kontrolünü bile yapıyordu. Her gittiğimizde bir önceki seansdan farklı ne yapacağını araştırmış planlar programlar yapmış olarak karşıladı bizi. Şu an kızım kısa zaman sonra Teog sınavına girecek ve aklında sadece sınavı var. Kilo takıntısını yendi sağlığına kavuştu. Eylem ablası sayesinde olduğunu biliyor ve onu çok seviyor. Şu an eskisi kadar sıklıkla gitmesek de Eylem Hn arayıp durumunu soruyor. Her bakımdan kesinlikle tavsiye edebileceğim bir psikolog. Kızıma da bana da çok iyi geldi herşey için teşekkürler...
     14 Beğeni    
Servet Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89069
İnsan ruhu yara aldığında iyileşebilmek için ihtiyacı olan ilk duygudur "Güven".Eylem Hanım 'ın odasından içeri ilk girdiğim anda benim de en çok ihtiyaç duyduğum şey de tam olarak buydu.Zor bir dönemden geçiyor ve en değerli varlığım olan kızımın bu süreçten en az yara ile kurtulması için çabalıyordum. Çanakkale ,özellikle psikolojik danışmanlık alanında büyük şehirler kadar şanslı değil ne yazık ki...Seçenek çok az ve ben de bu seçenekler arasında doğruyu son denememe kadar bulamayan şansız kişiler arasındayım.Bu yüzden Eylem Hanım "Kızınızdan önce sizin desteğe ihtiyacınız var." dediğinde büyük bir şüphe ve endişeyle yaklaşmıştım.Ama ilk terapimiz dahi bu düşüncelerimin yersiz olduğunu gösterdi bana; çünkü ilk defa "Ben dersimi çalıştım şimdi sizinle şöyle bir çalışma yapacağız" diye başlayan bir psikologla karşılaşıyordum Çanakkale'de...Ve o günden sonraki tüm görüşmelerimiz de her an kendini yenileyen bir danışmanım olduğunu gördüm.Yerinde saymayan katıldığı eğitimlerle her an kendini yenileyen Eylem Hanım bu zor zamanlarıma ışık olmanın yanında yıllardır çözemediğim düğümlerimi çözebilmemin yolunu gösterdi bana. Teşekkürler Eylem Hanım, her şey için... Eğer Çanakkale de yaşıyorsanız kendiniz için veya sevdikleriniz için guvenebileceginiz bir uzmana ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden Eylem Hanım'ın danışını olmanızı tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    
Filiz Tunc
18.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88745
Psikolog Eylem hanim, yaklaşık 13 yildir tanidigim ve mesleginde son derece guven duydugum degerli bir meslektasimdir. Meslegin tecrubesine, bilgisine vakıf ve etik kurallarina bagli olmakla birlikte danisanlarina en etkin ve en kisa surede istedikleri hedefe yonelik terapi hizmeti verme gayretini tasiyor. Meslegimize ilişkin bilimsel gelismeleri yakindan takip ederek, Turkiye'de ve yurtdışında psikoloji biliminin duayenlerinden egitimler almaya devam ediyor. Psikolojik sorunlarinizda guvenle danisabileceginiz, alaninda son derece yetkin bir isim...
     15 Beğeni    
Ebru ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88682
Kpss sınavına girmeme kısa bir süre kaldığında odaklanma problemi ve sınav kaygısı yaşıyordum. Eylem Hanıma sınav kaygısı nedeniyle gittim. Açıkcası giderken bu görüşmenin benim için fayda sağlayacağını düşünmüyorudum. KPSS sınavına çok az bir süre kalmış olmasına rağmen görüşmelerimiz benim için çok faydalı oldu. Sınav anında bile paylaştığı yöntemlerle sınava odaklanmamı tekrar sağlayabildim. Eylem Hanıma gitmemin nedeni akademik geçmişi ve duyduğum tavsiyelerdi. Çok memnum kaldım ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    
İ.B.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88663
Eylem hanımı uzun süredir tanımama rağmen kendisinden profesyonel destek almaya 2 ay önce başladım. İlişkilerimde bir süredir aynı sorunları yaşadığımın farkında olmama rağmen (kıskançlık, güvensizlik vb) üstesinden gelemediğimi , profesyonel yardım almam gerektiğini düşündüm. İlk seanstan itibaren kendimi kuş gibi hafiflemis hissetmeye başladım. Eylem hanım çok ilgili ve dikkatli bir şekilde sorunlarımı dinleyip her seansta uyguladığı farklı metotlarla kendimi tanımamı ve sorunlarimla önce yüzleşmemi saglayip sonra çözüm yollarını öneriyor. Beni , ailemle ve erkek arkadaşımla olan ilişkilerimi baştan yaratıyoruz gibi hissediyorum. Keşke destek almaya daha önce başlasaydım diye düşünüyorum. Bana çok iyi geldi ve iyi gelmeye devam ediyor. Bu tip sorunlar yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
     20 Beğeni    

Eylem GÜVEN BOZKURT'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği İstanbul Şubesi
EMDR Derneği

Eylem GÜVEN BOZKURT Mesleki Videolar Videoları
1 Video

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Eylem Güven Bozkurt
Hasan Mevsuf Sok.No:25/1
Çanakkale
Uzm.Psk.Eylem GÜVEN BOZKURT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 377 21 99
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1996
(24 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Eylem GÜVEN BOZKURT Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Eylem GÜVEN BOZKURT Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

23:10
Top