2007'den Bugüne 82,356 Tavsiye, 26,086 Uzman ve 18,286 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Melike GÜRAY
Psikolog - İstanbul
Yetişkin Terapisti

Melike GÜRAY Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Melike GÜRAY

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Melike GÜRAY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Melike GÜRAY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Melike GÜRAY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Melike GÜRAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
... karanlık düşünce, utanç ve garez... hepsini gülerek karşıla kapıda ve buyur et içeri. minnettar ol her gelene. kim gelirse gelsin... çünkü bunların her birisi öte taraftan bir kılavuz olarak gönderildi. (Misafirhane)

Melike GÜRAY Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık
İlişki Danışmanlığı
Kişiler Arası İlişkiler
Öfke Kontrolü
Yas Danışmanlığı (Ölüm, Ayrılık, Kayıp)
Depresyon
OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluklar)
Panik Atak
Özgüven Sorunu
Sınav Kaygısı
Çocuk ve Ergenlerde Davranış sorunları
Ana-Baba-Çocuk İletişim Sorunları
Karar Alma

Melike GÜRAY'ın Makaleleri Melike GÜRAY'ın Makale ve Yazıları
1 Makale
1 Yazı/Döküman

Melike GÜRAY Özgeçmiş CV Psk.Melike GÜRAY'ın Özgeçmişi
Birçok sivil toplum kuruluşunda çocuklara yönelik projelerde yer aldım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Çocuklarda ve Travmada Bilişsel Davranışçı Terapi ve Oyun Terapisi üzerine çalışmaktayım.

Melike GÜRAY Tavsiye Yazıları Melike GÜRAY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Tuğba Y. (Danışan)
 IP: 176.219.167.YY

16-12-2015
 TavsiyeNo: 84191
Ben Melike hanımı internetten buldum :) Kendisini sosyal ağlardan takip etmekteydim. Olaylara-kişilere verdiği tepkiler, yaptığı yorumlar beni ona itti. 'bu kişi beni anlayabilir' imajı oluştu kafamda. Hakeza kendisiyle iletişime geçip ilk randevuyu ayarladığımız zaman da ses tonundan da +1 puan kazanmıştı:) İlk seansımızda -belki pek çok kişide olduğu gibi- ''yadırganma'', ''kendimi doğru ifade edebilecek miyim'' gibi konular zihnimde uçuşuyordu ama sonrasında Melike hanımın hissettirdiği rahatlıkla kendimi, derdimi net bir şekilde ifade edebildim. Şurası muhakkak ki seanslardaki en ama en önemli şey, kendini rahat hissetmek ve terapistine güvenebilmek. Melike hanım bana tüm içtenliğiyle bunu sağladı. Kendimi rahat hissettiğim ve tüm içtenliğimle iyi ya da kötü bütün yönlerime odaklanmamı sağladığında, kendimle ilgili detayları fark etmeye başladım. Hayata realist ama olumlu bir yaklaşımla bakmama yardımcı olan Melike Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Güleryüzlülüğü, içtenliği, mesleğine olan sevgisi eminim ki sizi de etkileyecektir.. Ben Melike Hanım'a danıştığım için hiç pişman olmadım aksine hayata bakış açım genişledi. Bir psikolog arıyorsanız Melike hanım biraz ötenizde :)
     4 Beğeni    

 M.Y.A (Danışan)
 IP: 94.123.228.ZW

07-12-2015
 TavsiyeNo: 83925
Güler yüzü, sıcacık konuşması sevecen yapısı ile sizi karşılayan ve tüm bunların yanında profesyonelliği elinden bırakmadan size yardımcı olan ve gerçekten sizi dinlediğini, anladığını hissettiğiniz yakın bir dosttunuzmuş gibi güveneceğiniz biridir. Daha önce gittiğim ancak bir türlü soğuk rüzgarların mesafelerin azalmadığı bir çok kişiyi denedim. Sanırım ben, benim sorunumu çözebilmek için samimiyetle beni dinleyen birine ihtiyaç duyuyordum ve bu sağolsun Melike Hanım tarafından sağlandı. Danışanı olduğunuz veya hastası olduğunuz doktora güvenmek benim için önemli eğer sizinde böyle bir uzmana ihtiyacınız varsa kesinlikle Tavsiye ediyorum
     4 Beğeni    

 Hatice keser yılmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.153.196.YBL

06-12-2015
 TavsiyeNo: 83905
Çalıştığım klinikte psikolog olan melike güray işinde disiplinli olmakla birlikte danışanları ile iletişimi son derece kuvvetlidir. İşini severek yapan ve alanı ile ilgili her yeniliği takip eden, eğitimler alan, kendini yetiştiren biri olarak, ona uzman bir psikolog diyebilirim. Ayrıca kahve sever biri olarak hatıladığm melike hoş sohbet biridir. Danışanları ile kurduğu ilişkide profesyonel olmanın yanında onlara yardım ve destek konusunda kişisel becerileri ile ön plana çıkmaktadır. Her danışmanın farklı bir stili olduğunu işim dolayısıyla biliyorum. Melike koruyan, kollayan, potansiyelleri görmek konusunda uzman birisidir.
     3 Beğeni    

 Şeyma KAÇUR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.232.202.YW

06-12-2015
 TavsiyeNo: 83904
Melike hanımla aynı ortamda çalışma imkanımız olmuştu. İş arkadaşları ile iletişimi güçlü ve iş birliğine açık bir kişidir. Kendi ile ilgili eleştirilere açıktır. Çevresindeki insanların problemlerine karşı duyarlı ve çözebilmeleri için yardımcıdır. Güler yüzlü,neşeli,güvenilir ve duygularında samimidir. Güvenilir, çalışkan, samimidir. Mesleki acıdan gelişmeye açık, danışanlarına karşı daima sevecen güler yüzlü, sabırlı ve problemlere karşı çözüm odaklıdır.
     3 Beğeni    

 Canan Şekeral (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.219.165.YCL

07-12-2015
 TavsiyeNo: 83912
Samimi, içten. Bir kere tanıdığınızda tekrar görüşmek için can atacağınız bir arkadaşı. İşini çok seviyor. Kendini geliştirmek için de hiç durmadan çalışıyor. Çok iyi bir psikolog. Psikoloji çok geniş ve yeni uygulamalara açık bir bilim. Melike hanım kendi uzmanlık alanında aldığı eğitimlerle sürekli kendini geliştiriyor. Bu da onu bazı meslektaşlarından ayıran bir özellik. Baş edemediğiniz problemleriniz varsa, hayat sizi yoruyorsa, anlaşılmadığınızı düşünüyorsanız Melike hanımla bir görüşün derim.
     5 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Melike GÜRAY'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bilgelik Enstitüsü
Bağdat Cd, No:474 D:3, Suadiye/İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(544) 380 88 69

Telefon 2 :
0(216) 380 88 69
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Melike GÜRAY'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Melike GÜRAY'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Melike GÜRAY Mesleki Videolar Videoları
-06:33
Top