2007'den Bugüne 82,774 Tavsiye, 26,153 Uzman ve 18,360 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Beran GÜL

Şehir

Gaziantep

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Psk.Dnş.Beran GÜL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Beran GÜL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBeran GÜL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Beran GÜL'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hoşgeldiniz! Psikolojik danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Zeka ve Dikkat testleri yapılmaktadır. Ruh sağlığınıza önem verin ve hayata pozitif bakabilmek için birlikte yol alalım. Sizleri bekliyorum.

Beran GÜL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Zeka testi ve Diktat testi uygulanmaktadır.

Beran GÜL Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Beran GÜL'ün Özgeçmişi
Zirve Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezunum, şuan Gaziantep Üniversitesi'nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde Yüksek Lisans yapıyorum ve Maksimum Empati -maXem- 'de danışan almaktayım. Özel bir eğitim merkezinde çocuklarla bire bir çalışmalar yapıyorum.

Beran GÜL Tavsiye Yazıları Beran GÜL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 mehmet (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.227.72.ZYD

23-01-2016
 TavsiyeNo: 85203
Ben matematik ogretmeniyim beran hocanin samimi arkadaslarindan biriyim gerek kendi hayatim ile ilgili gerek ogrencilerimin hayati ile alakali ne olursa rahatlikla guvenle bilgi alabilecegim isinde cok cok basarili biridir.Beran hocanin işindeki ciddiyeti,özguveni, ve işini çok önemsemesi bana örnek olmustur. Itiraf etmeliyim cevremde onun kadar işini bu şekilde onemseyen birini tanimiyorum, buna bende dahilim. Onunla konuşurken kendinizi çok iyi hissedeceğinize eminim. Hiç bir şekilde kendinizi baski altinda hissetmeyeceksiniz ve özgürce kendinizi ifade edebileceksiniz.
     1 Beğeni    

 RA (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.85.YWL

12-01-2016
 TavsiyeNo: 84901
Kendisiyle altı aydır birlikte çalışmaktayız. İş disiplini olsun düzenli olması takdir ettiğim arkadaşımdır. Çocuklarla olan iletişimini seviyorum. Onlarla birlikte yeri geldiğinde çocukça oynuyor. Onların hayal dünyasında gezinebiliyor. Yetişkinler konusunda ise onları rahatlatıyor ve sorunu çözmek için ciddi bir şekilde çabalıyor. Güler yüzlü olması çevresine pozitif enerji veriyor. Akademik olarak çalışmalarına devam ediyor. Yüksek lisansını tamamlamak üzere. Alanı üzere birçok araştırma yapmaktadır. Çok iyi bir psikolojik danışman, kendisini tanıdığıma çok memnunum.
     Beğenin    

 Mikail Yaşar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.219.139.YB

12-01-2016
 TavsiyeNo: 84899
Kendisini tanıdığıma çok memnunum. İnsanlarla olan iletişimi çok iyi. Alanda kendisini yetiştiriyor. Çocuklarla olan yaklaşımını çok iyi. Onların dilinde konuşarak anlaşabiliyor. Yetişkinler ile olan yaklaşımını destekliyorum, iyi bir dinleyicidir ve kişiye tercihler sunabilme konusunda yetenekli. Yüksek lisans çalışmaları bitmeye yakın. Psikolojik danışmanlık olarak kendisi çok doğru bir kişi. Empati kurmayı sabırlı bir kişiliğe sahip. Bu alanda ileride daha iyi bir noktada görüyorum kendisini.
     Beğenin    

 Fatma Demir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.24.JD

12-01-2016
 TavsiyeNo: 84894
Beraber çalıştığım mesai arkadaşımdır. Kendisi iyi bir psikolojik danışmandır. Yaptığı çalışmalarla kendisini geliştirmektedir. Konuşmalarıyla insanları dinlendirici bir yapıya sahiptir ve insana huzur verir. Karşısındaki insana maddi boyutla değilde sorunu çözme odaklı yönünden yardımcı olmayı hedefleyen bir psikolojik danışmandır. Çocuklara olan yaklaşımı çok şefkatli, onlarla yeri geldiği zaman çocukla çocuk olan bir yapıya sahiptir. Çocukla anlaşabilen bir yapıya sahip olan psikolojik danışmanı yetişkinlerde de iyi bir şekilde empati kurabilendir.
     Beğenin    

 A.R.D. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.155.143.ZCC

10-01-2016
 TavsiyeNo: 84845
Karşısındaki kişiyi herşeyi ile kabullenen, empatik becerilerini çok iyi kullanabilen hoşgörülü ve karşıdakine hayat enerjisi veren iyi bir psikolojik danışman. Derdiniz ne olursa olsun danışman acaba ne tepki verir diye düşünmeden rahatça kendinizi ifade edebileceğiniz bir psikolojik danışmandır. Sadece psikolojik danışma becerileri değil insani değerleride çok yüksek biri ve aynı zamanda uzmanlık eğitiminide tamamlamak üzere olan bir psikolojik danışman.
     Beğenin    

 Ramazan Çok (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.155.143.ZCC

10-01-2016
 TavsiyeNo: 84843
Üniversite yıllarından daha önce tanışıklığımız olan bir psikolojik danışmandır. Hem yüksek lisans öğrenimini tamamlamak üzere aynı zamanda özel eğitim kurumunda psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Mesleki açıdan iletişim yönü güçlü birisi olarak tanıdığım insani ilişkilerde çok başarılı ve bunu mesleği ile bütünleştirebilen ender kişilerdendir. Terapi teknikleri ve bireysel danışma konusunda da kendini sürekli geliştirdiğini görüyorum. Bu alanda hizmet almak isteyen ve psikolojik danışmaya ilgisi olan kişilerin rahatlıkla yardım alabileceği bir psikolojik danışmandır.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Maksimum Empati -Maxem-
Değirmiçem Mah. 14 Nolu Sok. Efes İş Merkezi Kat:3
Gaziantep

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(536) 334 97 38
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Zirve Üniversitesi / Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2014
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Beran GÜL'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
Almanca Orta Seviyede, İngilizce Orta Seviyede.


Beran GÜL'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Beran GÜL Mesleki Videolar Videoları
-07:54
Top