2007'den Bugüne 90,524 Tavsiye, 27,846 Uzman ve 19,762 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fundem ECE
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Fundem ECE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

22

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Fundem ECE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Fundem ECE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fundem ECE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Hatice YEŞİL
Merhabalar, Hatice Hanım'la Dünya Danışmanlık Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi alanında yetkin bir uzmandır. Danışanlarına dair saygı ve il...
Sena EKİCİPsk.Sena EKİCİ
Merhabalar, Sena Hanım'la Dünya Danışmanlık Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi alanında yetkin bir uzmandır. Danışanlarına dair saygı ve ilgi...
Doğancan GÖKÇEPsk.Doğancan GÖKÇE
Merhabalar, Doğan Bey'le Dünya Danışmanlık Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi alanında yetkin bir uzmandır. Danışanlarına dair saygı ve ilg...
Canan BALİ TAŞDEMİRPsk.Canan BALİ TAŞDEMİR
Kendisi yüksek lisansta sınıf arkadaşımdır. Aynı Zamanda Alanda çok güvendiğim ve işinde iyi olduğunu bildiğim bir meslektaşımdır. Hem karakter olarak...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar, Alanında yetkin uzmanlarla bir arada severek hizmet verdiğimiz Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi'nin kurucusuyum. Merkezimizde Pendik Sahilde olup, çocuk-ergen yetişkin aile-çift ve cinsel terapi desteği mevcuttur. 05315005709 numarasından ulaştığınızda size memnuniyetle yardımcı olabilirim.
 
Fundem ECE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Dünya Danışmanlık Merkezi
Doğu Mah Erol Kaya Cad Murat Reis Apt 207b/5 Pendik
İstanbul
Uzm.Psk.Fundem ECE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1991 (32 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce ışaret Dili
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fundem ECE Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Şema Terapi
Varoluşçuluk ve Logoterapi
Yetişkin-bireysel terapi
Çocuk ve ergenlerde oyun terapisi
Psikodinamik
EMDR

Fundem ECE Özgeçmis CV Uzm.Psk.Fundem ECE'nin Özgeçmişi
Hakkında

İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Fenerbahçe Lisesi’nde tamamladı sonra 2009 yılında Okan Üniversitesi’ni tam burslu olarak kazandı ve Psikoloji Bölümünü(%30 İngilizce) okurken başarısı nedeniyle Çift Anadal Programı’a hak Kazanarak Sağlık Yönetimi bölümünü de okudu ve iki bölümden de mezun oldu.

Psikoloji alanıda birçok kongre ve çalışmalara katılım sağlayıp bildiri ve araştırma sunumları vardır. Bir yandan Anadolu Üniversitesi’nde Sosyal Hizmetler Bölümü’nü bitirdi. Ayrıca Marmara Üniversitesi’nden pedagojik formasyonunu aldı.
...[Devamı...]

Fundem ECE'nin Makaleleri Fundem ECE'nin Makale ve Yazıları
3 Makale

Fundem ECE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Elif GüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ18.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125029
Eğitimleri bitirdikten sonra süpervizyonda ilk kez karşı karşıya geldik. Kendisine de söylediğim gibi, hocam siz gerçek misiniz ? Sorusuydu. Böylesine samimi içten işini aşkla yapan birinin olduğunu görmek, aldığım eğitime saygımı kat be kat artırdı. Empati dediğimiz kavramın günümüzde ne kadar azaldığını düşünürsek, Fundem hoca ile bu farkındalığı görüyorsunuz. İletişim becerisi, saygınlık, uslup çizgisi , sıcak konuşması…. Bir oyun terapistinin tüm özelliklerini fazlasıyla onda görüyorsunuz. Hayranlığım saygımla meç oldu. Kaliteli bir Terapist ve en pratik yönüyle oyun terapisinin kavramını anlamak niyetindeyseniz Fundem hoca tam da aranan kişi.!Doğru eğitmenle karşılaşmış olduğum için hem yenilenmiş bir teşekkür notu, hem de en samimi duygularımla tavsiye notudur. İyi ki Fundem hoca 🌸
     2 Beğeni    
Elanur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124309
Uzman Fundem Hanımı Instagram üzerinden tesadüfen buldum. Bilginet akademi sayesinde oyun terapisi eğitimi almaktayım. Eğitim içerisinde değindiği konuları tane tane anlatması ile eğitimden yeteri kadar verim aldığımı söyleyebilirim. Eğitim sonunda öğrendiklerimi uygulama sürecine geçtiğimde karşılaşılacağım sorular, durumlara Fundem hanım her modülde değindi. Güler yüzlü anlatımı ve bilginet akademinin eğitim danışanlarının kursiyerlere olan ilgisi sonucunda aldığım eğitimden oldukça memnunum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
S.A
30.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122495
Hayat yolculuğumda Fundem hanımla karşılaşmak benim için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Bu yolculukta her daim adeta kutup yıldızı gibi bana yol gösterdiği ve beni aydınlattığı için teşekkür ederim. Güzel enerjisini gerek çalışanlarından gerek danışanlarından eksik etmeyen harika bir uzman. Ayrıca Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezinde randevu oluşturma ve iletişime geçme konusunda güleryüzle karşılayan harika bir ekibi var. Alandaki tüm yenilikleri takip etmesi, kaliteli eğitimleri ve genç psikologlara ışık tutması ile gerçekten alanında uzman bir klinik psikolog. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    
Sinem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
10.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116380
Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece Hanım ile Danışmanlık Merkezleri ve aldığım terapi sayesinde tanıştım. Kapıdan ilk girdiğiniz andan itibaren sıcak gülüşü ve çok güzel bir enerji ile beni çok etkilemişti. Daha önceden farklı psikologlarla da tanışmama rağmen etkili bir iletişim kuramamıştım. Hatta kendimi ifade edememekten ve anlaşılamamaktan yakındığım için tekrar terapi almak için çok düşünmüştüm. Fundem Hanım bu konuda samimiyeti ve engin tecrübeleriyle bana çok yardımcı oldu. İyi ki de bu kararı vermişim diyorum. Bu yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    
Dr Psikolog Deniz Aktan
21.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116089
Lisans eğitimim sırasında tanıştığım Uzman Psikolog Fundem Ece Erdem, o yıllardan beri gerek karakteri, gerek çalışkanlığı, gerek ahlakıyla kendini her ortamda ayırt ettiren bir kişiliğe sahiptir. Lisans eğitimi sonrası aldığı tüm eğitimlerle de klinik psikolog olarak hem kendi gelişimine katkı sunmuş hem de psikoloji öğrencilerine sağladığı imkanlarla alanın önemli mentörlerinden biri olmuştur. Fundem Ece Erdem’i bir psikolog olarak tavsiye etmemin en önemli sebebi, etik ilkelere bağlı ve danışan odaklı çalışan farklı alanlarda aldığı psikoterapi becerilerini danışanın ihtiyacına göre harmanlayarak bir arada kullanabilme yeteneğine sahip olmasıdır.
     4 Beğeni    
B D
18.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116064
Uzun zamandır destek almak istediğim bir konu vardı. Uzunca bir araştırma yaptım. Çevremdeki tavsiyeleri de dinledim. Tavsiye ile yönlendirildim Fundem hanıma. İçeri girince gayet hoş karşılandım. Randevu oluşturma konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Orada çalışan ekip sağolsun. Seans boyunca beni dikkatlice dinlediğini ve içtenlikle yanıt verdiğini düşünüyorum. Yaşadığınız problem her ne ise birlikte çözüm bulunabilir, gerekli durumlarda bulunduğu klinik içerisindeki uzmanlara yönlendirme yapabiliyor.
     1 Beğeni    
A.E.A
18.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116061
Fundem hanımın güler yüzlü biri olması sebebiyle gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. İletişim konusunda hiç bir zorluk yaşamadığım bir uzmandır kendisi. Ayrıca randevu oluşturma ve iletişim konusunda da uzman bir ekibi var. Merkeze giriş yaptığınızdan itibaren gülümseyen yüzler ve bi huzur ile karşılanıyorsunuz. Kapıdan girdiğim andan itibaren kendimi zaten rahatlamış hissediyorum ve seanslarımdan son derece memnun kaldığımı belirtmek istiyorum.
     2 Beğeni    
Merve İLİKÇİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116053
Fundem hanımı mesleki olarak tanıma şansı buldum. Kendisi alanında uzman, mesleğini severek yapan, danışanlarına gerçekten faydalı dokunuşlar yapan bir psikologtur. Psikoterapide çeşitli alanlarda kendini fazlasıyla geliştirmiş, özellikle şema terapi ekolünde tavsiye edebileceğim bir uzmandır. Kendini devamlı geliştirmeye çalışması, psikoterapideki yetkinlikleri ve başarıları ile her zaman takdir ettiğim bir uzman olmuştur. Enerjik, empatik ve çok anlayışlı biri olması sebebiyle onunla yapılan görüşmelerin çok iyileştirici olacağı mutlaktır. Kendisi gibi bir uzmanı tanıdığım için çok memnunum. Fundem hanımla tanıştığınızda zaten ne kadar iyileştirici biri olduğunu hrmen anlayabiliyorsunuz. Onunla tanışma fırsatı bulan danışanlarında çok şanslı olduklarını düşünüyorum. Tabi alanda tüm yenilikleri takip etmesi, akademik başarıları, kendini eğitimlerle devamlı geliştirmesi de onun yaratıcılığını ve yetkinliğini göstermektedir. Klinik psikolog ve psikoterapist arayışlarında aklıma ilk gelen isimlerdendir, Fundem Ece.
     2 Beğeni    
Özgün ÖKLÜK OCAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116001
Fundem Hanım’ın kurucusu oldugu Dünya Danışmanlık Merkezinde kendisi ile birlikte çalışmaktayım. Kendisi alanında yetkin bir uzmandır. Profesyonelliğinin yanı sıra girişimci özelliği ile bir çok projede yer almaktadır. Alanda okuyan, mesleğe yeni başlayacak psikoloji öğrencilerine staj imkanı sunarak destekleyici bir tutum sergilemektedir. Fundem Hanım gerek kişilik özelliği olsun gerek danışanlara tutumu ile destek almak isteyen tüm danışanlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim güvenilir bir uzmandır.
     1 Beğeni    
Merve İLİKÇİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115998
Fundem hanımı mesleki olarak tanıma şansı buldum. Kendisi alanında uzman, mesleğini severek yapan, danışanlarına gerçekten faydalı dokunuşlar yapan bir psikologtur. Psikoterapide çeşitli alanlarda kendini fazlasıyla geliştirmiş, özellikle şema terapi ekolünde tavsiye edebileceğim bir uzmandır. Kendini devamlı geliştirmeye çalışması, psikoterapideki yetkinlikleri ve başarıları ile her zaman takdir ettiğim bir uzman olmuştur. Enerjik, empatik ve çok anlayışlı biri olması sebebiyle onunla yapılan görüşmelerin çok iyileştirici olacağı mutlaktır. Kendisi gibi bir uzmanı tanıdığım için çok memnunum. Fundem hanımla tanıştığınızda zaten ne kadar iyileştirici biri olduğunu hrmen anlayabiliyorsunuz. Onunla tanışma fırsatı bulan danışanlarında çok şanslı olduklarını düşünüyorum. Tabi alanda tüm yenilikleri takip etmesi, akademik başarıları, kendini eğitimlerle devamlı geliştirmesi de onun yaratıcılığını ve yetkinliğini göstermektedir. Klinik psikolog ve psikoterapist arayışlarında aklıma ilk gelen isimlerdendir, Fundem Ece.
     1 Beğeni    
İrem Tan
11.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115993
Fundem Hocam ile geçtiğimiz yıl staj görüşmesinde tanıştım, Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi'ne stajyerlik yaptım. Gerek biz stajyerlerine gerek danışanlarına olan yaklaşımına bakarak kendisin oldukça samimi,nazik ve güler yüzlü bir insan olduğunu söyleyebilirim. Kendisinden yetişkin ve çocuk danışanlara nasıl davranmam gerektiği, meslek etiği, karşılaşabileceğim durumlara nasıl yaklaşmam gerektiği gibi konularda birçok şey öğrendim. Stajyer olarak kurumuna başvurmayı düşünen psikoloji öğrencilerine ve psikolojik destek almayı düşünen bireylere hiç düşünmeden tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    
E.U
11.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115988
Psikoloji 3. Sınıf öğrencisi olduğum zaman yaz stajımı kurucusu olduğu Dünya Danışmanlık ve Psikoloji merkezinde yaptım. Fundem hoca ile de tanışmamız bu kurumda oldu. Oldukça içten, samimi, öğrencilerine değer veren, insan canlısı biri. Alan ile ilgili bir çok şeyi bizlere aktardı. Kısa süre içinde çok şey öğrendim kendisinden. Onu öne çıkaran en önemli neden kesinlikle işini severek yapması olabilir. Kendisi mesleğine aşık, insan ilişkileri oldukça iyi,samimi, içten, güvenilir ve sorumluluk sahibi olan biridir. Psikolojik desteğe ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
D.T
11.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115984
Kısa bir süre önce Fundem Hanım’a site üzerinde denk geldim ve araştırmaya başladım. Kendisine ait olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezine gittim. İlk tanışmamız 15 dakika ücretsiz bir şekilde olmuştu ve bu tanışmada Fundem Hanım ın ilgi ve samimiyeti benim destek almaya başlamak için cesaret oluşturdu. Terapiye başlayalı kısa süre olmasına rağmen hızlı bir şekilde yol kat ettiğimi düşünüyorum. Fundem Hanım ilgili ve anlayışlı biri, danışanı olmaktan mutluluk duyuyorum. Kendimi artık daha rahatlamış hissediyorum. Terapi almayı düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Tuğçe
11.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115983
Yüksek derecede kaygılarım vardı ve giderek artıyordu Fundem hanımla bir arkadaş tavsiyesi ile tanıştım ve iyiki de tanışmışım kaygılarım azaldı. Kendimi çok iyi ve daha rahat hissediyorum. Günlerim daha huzurlu geçiyor ve geceleri uykuya daha rahat geçiyorum. Kafamda ki o rahatsız edici düşünceler Yok. Sorunlarımı artık panik yapmadan sakin bir şekilde çözüme kavuşturabiliyorum. Fundem hanım sayesinde çok mutluyum artık:) Dünya danışmanlık merkezi de çok huzur verici bir ortam,samimi ve ilgili çalışanlarından da çok memnun kaldım kesinlikle hiç düşünmeden herkese öneririm.
     3 Beğeni    
Ş.K
5.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110938
PDR 4. Sınıf öğrencisiyim, 3. Sınıfın bahar döneminde Fundem hocanın kurucusu olduğu Dünya Danışmanlık Merkezinde stajyerlik yapmaya başladım. Çok sayıda öğrenciye stajyerlik imkanı sunup mesleğin havasını solumasına fırsat vermektedir. Güleryüzü, cana yakınlığı ve zengin bilgileriyle öğrencilere her zaman yardımcı olmakta ve tüm sorularını yanıtlamaya zaman ayırmaktadır. Danışanlarına da son derece kibar, içten ve güler yüzle yaklaşmaktadır. Danışanlar ve PDR, Psikoloji öğrencileri için Fundem hocayla çalışmayı tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Hatice YEŞİL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110834
Fundem Hanım' la 2018 Ekim ayından itibaren tanışıyoruz. Ve o zamandan beri de birlikte çalışıyoruz. Kendisi psikoloji alanındaki gelişmeleri takip eden, bunu önemseyen, yaptığı işin önemini bilen, aynı zamanda girişimci bir kadın olarak da takdir ettiğim bir meslektaşımdır. İyi işler yapmaktadır, daha çok işler yapacağına da inanmaktayım. Kurucusu olduğu Dünya Danışmanlık Merkezi' ndeki hizmet alanlarının tümünü ve de terapist olarak kendisini bu konularda yardım almak isteyen, faydalanmak isteyen herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ugur
28.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110812
Merhaba Kısacası şunu söylemeliyim ki uzun zamandır oğlumun kekemelik sorunu uzun surmeden halletmesi ile bizi hayretlere düşürmüstür. yıllar dır üzüldüğüm bu soruna care olmuş, Psikolojik olarak oğlumun ve biz ailesinin bundan etkilenmesin den kaygılar duyarken Fundem hanımın gerek bize yaklaşımı , gerek oglumuz ile ilgilenmesi oğlumuzun sorununu ve bizim psikolojik olarak sorunlarımıza da gidermiştir. Bu tedavide büyük rol sahibi olan Fundem hanıma sizin nezliniz de teşekkurlerimi sunar başararının devamını dilerim..
     3 Beğeni    
Tayfun
26.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110782
(Uzm.Psk.Fundem ECE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Büşra
25.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110769
Mesleğini severek yapan, insanlara yardımcı ve destek olmayı seven, planlı ve programlı, insan ilişkileri kuvvetli, sosyal, hedefleri ve amaçları olan, mesleği için emek veren, sorunlara çözüm odaklı yaklaşan, eğlenceli ve samimi bir meslektaş:) İletişim yönü yüksek, çalışmayı ve araştırmayı seven bir psikolog :) Birçok alanla birlikte çalışmayı önemser, multidisipliner yaklaşıma sahip, psikoloji dışındaki gelişimleri de dikkate alır. Çalışma arkadaşlarının motivasyonlarını önemseyen, sosyal destek yönü çok yüksek olan, eğlenceli bir insan. Yenilikçi, stres ve zaman yönetimi kuvvetli, okumayı seven bir meslektaş. Terapi desteği almayı düşünenler için tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
A.Ç
25.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110760
Kendisiyle yaklaşık bir yıla yakın bir süreçte stajyeri olarak yanında bulundum.Mesleki alanda katkıları gelişimime katkı sundu.Her zaman güleryüzlü oluşu bize motivasyon sağladı,sorularımızı hemen cevapladı,ilgili görevlendirmelerde bulundu ve bizi alanda ilerlemeye teşvik etti, kendisi bireysel terapi,çift-aile,çocuk-ergen alanlarında uzmanlıklara sahiptir.Danışanlarına karşı son derece nazik bir tutum sergilemektedir.Teşekkürler hocam😊
     4 Beğeni    
Doğancan GÖKÇE Fotoğraf
Psk.Doğancan GÖKÇE
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
25.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110745
Fundem Ece KAYKAÇ alanda yetkin, kendini sürekli geliştiren bir profesyonel. Güleryüzü, enerjisi ve mütevaziliği ön plana çıkan özelliklerinden bazıları. Ürettiği ve içinde bulunduğu projeler ile adından söz ettirmekte, çalışkanlığını ve yetkinliğini göstermektedir. Bireysel kabiliyetinin yanında ekip çalışmasına da önem vermekte, ekip ruhunun ve kurum kültürünün oluşmasında etkin rol oynamaktadır. Kendisi; psikolojik destek için rahatlıkla önerebileceğim bir uzmandır.
     5 Beğeni    
Burcu
Eleştiri Yazısı.
4.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103092
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     1 Beğeni    
Canan BALİ TAŞDEMİR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89963
Merhaba, Fundem Hanım'la master öğrenimimiz sürecinde tanıştık.. Kendisini yakın bir arkadaşı olarak çok sevmenin yanı sıra bir meslektaşı olarak değerlendirdiğimde; mesleğini oldukça seven, kendisini bu yönde geliştirmeye her daim devam eden, alanındaki güncel gelişmeleri yakından takip eden ve aktif olarak üreten bir uzmandır. Mesleki tecrübelerine çok güvendiğim ve güvenle danışan yönlendirebildiğim bir Uzman olan Fundem Hanım'ı psikoterapi sürecine başlamak isteyen her bireye tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

Fundem ECE'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Fundem ECE'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fundem ECE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hatice YEŞİL
Psk.Hatice YEŞİL
Merhabalar, Hatice Hanım'la Dünya Danışmanlık Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi alanında yetkin bir uzmandır. Danışanlarına dair saygı ve il...
Sena EKİCİ
Psk.Sena EKİCİ
Merhabalar, Sena Hanım'la Dünya Danışmanlık Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi alanında yetkin bir uzmandır. Danışanlarına dair saygı ve ilgi...
Doğancan GÖKÇE
Psk.Doğancan GÖKÇE
Merhabalar, Doğan Bey'le Dünya Danışmanlık Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi alanında yetkin bir uzmandır. Danışanlarına dair saygı ve ilg...
Canan BALİ TAŞDEMİR
Psk.Canan BALİ TAŞDEMİR
Kendisi yüksek lisansta sınıf arkadaşımdır. Aynı Zamanda Alanda çok güvendiğim ve işinde iyi olduğunu bildiğim bir meslektaşımdır. Hem karakter olarak...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dünya Danışmanlık Merkezi
Doğu Mah Erol Kaya Cad Murat Reis Apt 207b/5 Pendik
İstanbul
Uzm.Psk.Fundem ECE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(531) 500 57 09
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(32 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Psk.Fundem ECE Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce ışaret Dili

Fundem ECE Mesleki Videolar Videoları
15 Mesleki ve Kişisel Video
Karne Hediyesi Almak Doğru mu?
Çocuklarda Güvenli Teknoloji Kullanımı
Gebelikte ve Lohusalıkta Depresyon
Psikoloji Öğrencilerini Neler Bekliyor?
Çocuğunuzla Nasıl İletişim Kurmalısınız?

07:43
Top