2007'den Bugüne 83,075 Tavsiye, 26,198 Uzman ve 18,430 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fundem Ece KAYKAÇ
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog

Fundem Ece KAYKAÇ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Fundem Ece KAYKAÇ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Uzm.Psk.Fundem Ece KAYKAÇ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Fundem Ece KAYKAÇ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Fundem Ece KAYKAÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Fundem Ece KAYKAÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Hatice YEŞİL
Merhabalar, Hatice Hanım'la Dünya Danışmanlık Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi alanında yetkin bir uzmandır. Danışanlarına dair saygı ve il...
Sena EKİCİUzm.Psk.Sena EKİCİ
Merhabalar, Sena Hanım'la Dünya Danışmanlık Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi alanında yetkin bir uzmandır. Danışanlarına dair saygı ve ilgi...
Doğancan GÖKÇEPsk.Dnş.Doğancan GÖKÇE
Merhabalar, Doğan Bey'le Dünya Danışmanlık Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi alanında yetkin bir uzmandır. Danışanlarına dair saygı ve ilg...
Canan BALİ TAŞDEMİRPsk.Canan BALİ TAŞDEMİR
Kendisi yüksek lisansta sınıf arkadaşımdır. Aynı Zamanda Alanda çok güvendiğim ve işinde iyi olduğunu bildiğim bir meslektaşımdır. Hem karakter olarak...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar, Alanında yetkin uzmanlarla bir arada severek hizmet verdiğimiz Dünya Danışmanlık Merkezi'nin kurucusuyum. Merkezimizde çocuk-ergen yetişkin aile çift Terapisi mevcuttur. 05315005709 numarasından ulaştığınızda size memnuniyetle yardımcı olabilirim.

Fundem Ece KAYKAÇ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Şema Terapi
Yetişkin-ergen-çocuk-aile-çift-cinsel terapi

Fundem Ece KAYKAÇ'ın Makaleleri Fundem Ece KAYKAÇ'ın Makale ve Yazıları
3 Makale

Fundem Ece KAYKAÇ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Fundem Ece KAYKAÇ'ın Özgeçmişi
İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Fenerbahçe Lisesi’nde tamamladı sonra 2009 yılında Okan Üniversitesi’ni tam burslu olarak kazandı ve Psikoloji Bölümünü(%30 İngilizce) okurken başarısı nedeniyle Çift Anadal Programı’a hak Kazanarak Sağlık Yönetimi bölümünü de okudu ve iki bölümden de mezun oldu.

Psikoloji alanıda birçok kongre ve çalışmalara katılım sağlayıp bildiri ve araştırma sunumları vardır. Bir yandan Anadolu Üniversitesi’nde Sosyal Hizmetler Bölümü’nü bitirdi. Ayrıca Marmara Üniversitesi’nden pedagojik formasyonunu aldı.
...[Devamı...]

Fundem Ece KAYKAÇ Tavsiye Yazıları Fundem Ece KAYKAÇ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Canan BALİ TAŞDEMİR Fotoğraf  Psk.Canan BALİ TAŞDEMİR
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-08-2016
 TavsiyeNo: 89963
Merhaba, Fundem Hanım'la master öğrenimimiz sürecinde tanıştık.. Kendisini yakın bir arkadaşı olarak çok sevmenin yanı sıra bir meslektaşı olarak değerlendirdiğimde; mesleğini oldukça seven, kendisini bu yönde geliştirmeye her daim devam eden, alanındaki güncel gelişmeleri yakından takip eden ve aktif olarak üreten bir uzmandır. Mesleki tecrübelerine çok güvendiğim ve güvenle danışan yönlendirebildiğim bir Uzman olan Fundem Hanım'ı psikoterapi sürecine başlamak isteyen her bireye tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

Doğancan GÖKÇE Fotoğraf  Psk.Dnş.Doğancan GÖKÇE
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

25-07-2019
 TavsiyeNo: 110745
Fundem Ece KAYKAÇ alanda yetkin, kendini sürekli geliştiren bir profesyonel. Güleryüzü, enerjisi ve mütevaziliği ön plana çıkan özelliklerinden bazıları. Ürettiği ve içinde bulunduğu projeler ile adından söz ettirmekte, çalışkanlığını ve yetkinliğini göstermektedir. Bireysel kabiliyetinin yanında ekip çalışmasına da önem vermekte, ekip ruhunun ve kurum kültürünün oluşmasında etkin rol oynamaktadır. Kendisi; psikolojik destek için rahatlıkla önerebileceğim bir uzmandır.
     4 Beğeni    

 Büşra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.175.90.YW

25-07-2019
 TavsiyeNo: 110769
Mesleğini severek yapan, insanlara yardımcı ve destek olmayı seven, planlı ve programlı, insan ilişkileri kuvvetli, sosyal, hedefleri ve amaçları olan, mesleği için emek veren, sorunlara çözüm odaklı yaklaşan, eğlenceli ve samimi bir meslektaş:) İletişim yönü yüksek, çalışmayı ve araştırmayı seven bir psikolog :) Birçok alanla birlikte çalışmayı önemser, multidisipliner yaklaşıma sahip, psikoloji dışındaki gelişimleri de dikkate alır. Çalışma arkadaşlarının motivasyonlarını önemseyen, sosyal destek yönü çok yüksek olan, eğlenceli bir insan. Yenilikçi, stres ve zaman yönetimi kuvvetli, okumayı seven bir meslektaş. Terapi desteği almayı düşünenler için tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 A.Ç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.94.YFC

25-07-2019
 TavsiyeNo: 110760
Kendisiyle yaklaşık bir yıla yakın bir süreçte stajyeri olarak yanında bulundum.Mesleki alanda katkıları gelişimime katkı sundu.Her zaman güleryüzlü oluşu bize motivasyon sağladı,sorularımızı hemen cevapladı,ilgili görevlendirmelerde bulundu ve bizi alanda ilerlemeye teşvik etti, kendisi bireysel terapi,çift-aile,çocuk-ergen alanlarında uzmanlıklara sahiptir.Danışanlarına karşı son derece nazik bir tutum sergilemektedir.Teşekkürler hocam😊
     3 Beğeni    

 Ş.K (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.135.87.Y

05-08-2019
 TavsiyeNo: 110938
PDR 4. Sınıf öğrencisiyim, 3. Sınıfın bahar döneminde Fundem hocanın kurucusu olduğu Dünya Danışmanlık Merkezinde stajyerlik yapmaya başladım. Çok sayıda öğrenciye stajyerlik imkanı sunup mesleğin havasını solumasına fırsat vermektedir. Güleryüzü, cana yakınlığı ve zengin bilgileriyle öğrencilere her zaman yardımcı olmakta ve tüm sorularını yanıtlamaya zaman ayırmaktadır. Danışanlarına da son derece kibar, içten ve güler yüzle yaklaşmaktadır. Danışanlar ve PDR, Psikoloji öğrencileri için Fundem hocayla çalışmayı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Psk.Hatice YEŞİL
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-07-2019
 TavsiyeNo: 110834
Fundem Hanım' la 2018 Ekim ayından itibaren tanışıyoruz. Ve o zamandan beri de birlikte çalışıyoruz. Kendisi psikoloji alanındaki gelişmeleri takip eden, bunu önemseyen, yaptığı işin önemini bilen, aynı zamanda girişimci bir kadın olarak da takdir ettiğim bir meslektaşımdır. İyi işler yapmaktadır, daha çok işler yapacağına da inanmaktayım. Kurucusu olduğu Dünya Danışmanlık Merkezi' ndeki hizmet alanlarının tümünü ve de terapist olarak kendisini bu konularda yardım almak isteyen, faydalanmak isteyen herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Ugur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.244.237.YBF

28-07-2019
 TavsiyeNo: 110812
Merhaba Kısacası şunu söylemeliyim ki uzun zamandır oğlumun kekemelik sorunu uzun surmeden halletmesi ile bizi hayretlere düşürmüstür. yıllar dır üzüldüğüm bu soruna care olmuş, Psikolojik olarak oğlumun ve biz ailesinin bundan etkilenmesin den kaygılar duyarken Fundem hanımın gerek bize yaklaşımı , gerek oglumuz ile ilgilenmesi oğlumuzun sorununu ve bizim psikolojik olarak sorunlarımıza da gidermiştir. Bu tedavide büyük rol sahibi olan Fundem hanıma sizin nezliniz de teşekkurlerimi sunar başararının devamını dilerim..
     2 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Fundem Ece KAYKAÇ'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dünya Danışmanlık Merkezi
Doğu Mah Erol Kaya Cad Murat Reis Apt 207b/5 Pendik
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(531) 500 57 09
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(29 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Fundem Ece KAYKAÇ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce ışaret Dili


Fundem Ece KAYKAÇ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Fundem Ece KAYKAÇ Mesleki Videolar Videoları
11 Mesleki ve Kişisel Video
Çocuğunuzla Nasıl İletişim Kurmalısınız?06:27
Top