2007'den Bugüne 82,686 Tavsiye, 26,144 Uzman ve 18,348 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hasra AVCI
Uzman Psikolog - Ankara
Çocuk, Ergen, Yetişkin ve Aile Psikoterapileri, Oyun Terapisti

Hasra AVCI Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Hasra AVCI

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Uzm.Psk.Hasra AVCI isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hasra AVCI Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Hasra AVCI'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hasra AVCI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beyza ÜNALUzm.Psk.Beyza ÜNAL
Beyza hem yakın dostum hem de meslektaşımdır. 10 yıldan fazladır tanışıyoruz. Mesleğine tutku ile bağlı olduğunu söyleyebilirim. Bu tutku ile kendisin...

Hasra AVCI Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Hasra AVCI'nın Özgeçmişi
1988 yılında Londra'da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi KKTC'de tamamladım. 2010 yılında ODTÜ'de mezun oldum. Lisans eğitimi süresince gerek tamamladığım stajlar gerekse katıldığım kongre ve seminerlerle eğitimimi zenginleştirmeye çalıştım. 2010 yılında Londra'da Queen Mary Üniversitesi'nde Psikolojik Terapiler Yüksek Lisans'ını tezli olarak tamamladım. Yine bu süreçte Bart's & London Hospital Psikodinamik Terapiler Departmanında stajyer olarak çalıştım. Aynı zamanda Great Ormand Street Hospital Çocuk Psikiyatrisi Departmanında da çalıştım. 2012 yılında Ankara'ya döndükten sonra Madalyon Psikiyatri Merkezi Çocuk ve Ergen Polikliniği'nde uzman psikolog olarak çalışmaya başladım ve Mayıs 2018'e kadar çalışmalarıma burada devam ettim.

Kendi kurduğum merkezde çalışmalarıma devam edeceğim.

Hasra AVCI Tavsiye Yazıları Hasra AVCI için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 SEMİHA (Danışan)
 IP: 193.25.124.CJ

10-05-2018
 TavsiyeNo: 103701
12 yaşındaki kızımın hem okulla ilgili endişeleri için hem de ergenliğe girmesi nedeniyle Hasra hanımdan yardım almaktayız. Ergenlik döneminde yardım almak sadece çocuk için değil anne-babalar için de çok önemli, çünkü bu süreçte bazen olaylarla nasıl başedeceğinizi bilemiyorsunuz. Daha önce bir psikoloğa gitmedik, iyiki Hasra hanıma gitmişiz. Kızım Hasra hanımı doktor gibi değil ablası gibi görüyor. İletişimi çok güzel bir arkadaşınızla sohbet eder gibisiniz. Kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Çok teşekkür ediyoruz.
     1 Beğeni    

 BerfinÇ (Danışan)
 IP: 78.174.37.ZJL

18-04-2018
 TavsiyeNo: 103375
Hayat dolu bir insanken beni hayata küstüren, herkese korkuyla yaklaşmama sebep olan bir şey yaşadım. Bu olay sonucu tanıştım Hasra Abla'yla. Onun sayesinde insanlara olan korkumu yendim. Onun sayesinde tekrar kendimi sevebildim. Onun desteği ve yönlendirmeleri sonucu ben bu olayı aştım. İlk gittiğim gün ağlamaktan konuşamamıştım. Şimdi ise gülerek gidip gülerek çıkıyorum. Yaptığı her şey için teşekkür ederim. O içtenliği ve güleryüzü için, en önemlisi de kendime tekrar güvenmemi sağladığı için çok çok teşekkür ederim. İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum.
     3 Beğeni    

 DUYGU-HAKAN (Danışan)
 IP: 78.186.25.WW

18-04-2018
 TavsiyeNo: 103366
Hasra Hanım ile tanışmamız 2013 yılına dayanmaktadır. Oğlumuzun 2,5 yaşında kreşe başlayacak olması bizi biraz düşündürdü ve hayatımızda bir danışmanın olmasına karar verdik. O küçücük yaşında Hasra Hanım için "konuşan doktor teyze " demesi bizim çok hoşumuza gitti. Şuanda 7,5 yaşında olan oğlumuz, konuşan doktor teyzesi ile birlikte olmak dan çok mutlu ... Biliyoruz ki çocuğumuzun yaşı ilerledikçe Hasra hanıma çok ihtiyacımız olacak. İyi ki sizi tanımışız. Destekleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler . Sevgi ile kalın :)
     3 Beğeni    

 ismail bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.241.85.DD

14-06-2016
 TavsiyeNo: 88646
İlkokula bu yıl başlayan küçük kızım elif ece ile ilgili olarak gerek normal hayatımızda yaşadığımız gerekse okul hayatında yaşadığımız problemlerle tek başımıza mücadele edemeyeceğimizi anladıktan sonra girdiğimiz arayışta tavsiye üzerine bulduk Hasra hanımı. Gerçekten, gerek bize karşı ve gerekse kızımla olan ilişkisindeki profesyonelliği ve gülen yüzüyle çok kısa sürede görüşme günlerini iple çektiğimiz Hasra ablamız oldu. Çok teşekkür ediyoruz her şey için.
     1 Beğeni    

 CerenA (Danışan)
 IP: 24.133.212.D

13-06-2016
 TavsiyeNo: 88629
Hayatımın kaybolmuşluğunda bana bir yol bulabilmem için ışık yakan, her seferinde kendi ayaklarım üstünde durmamı sağlarken destek olmak için elimden tutan,yanındayken kendim olmamın sorun olmadığı tek insan: Hasra AVCI Kendisini hayatımın en dibe vurmuş anında tanıdım. Daha önce hiçbir danışmanın yapamadığını başardı: beni anladı, benim için emek harcadı. Profesyonelliğini hiçbir zaman bozmadan bana sevgi ve değer verdi. En zor anımda kimse yanımda olmazken o seansımız hatta mesaisi bittiği halde saatlerce yanımda kaldı, beni çöküntüden kurtardı, en büyük dayanağım oldu. Her ne kadar eksikliğini çok hissetsem ve kendisini hem başarılı bir danışman olarak hem de iyi kalpli, sevgi dolu, bilgili ve kültürlü biri olarak özlesem de kendi ayaklarım üzerinde durmayı yine onun yol göstericiliği sayesinde başarabiliyorum. Kendisine bana hayatta ikinci bir şans elde edebilmemi sağladığı, tabularımı yıkmamda yardımcı olduğu, kendim olmaktan vazgeçmememi öğrettiği, yaptığı fedakarlıklar ve diğer her desteği için teşekkürlerimi ve minnettarlığımı sunuyorum.
     1 Beğeni    

 Betul Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.174.27.YJC

27-05-2016
 TavsiyeNo: 88238
Hasra Hanım'a ikizlerimi götürüyorum hayli uzun bir zamandır. Kendisinin oğullarımda yaptığı pozitif etkiyi kelimelerle dile getirmek hayli zor. Dünya iyisi yaklaşımı, sorunlara hem insancıl hem de akademik bilgiyle harmanlayan tarzı mükemmel. Seans sonrası danışan yakını olarak ben de kendimi huzur içinde hissediyorum. İlk tavsiye yazımı kendisine yazıyorum. Çocuklara/ergenlere şiddetler tavsiye diyorum. Ebeveynlerine de şiddetle tavsiye ediyorum. Çözüm önerileri çok hayata uyarlanabilir şekilde. Aradaki bağı kuruşu benzersiz. Danışanı olmaya keyifle devam edeceğiz.
     2 Beğeni    

Beyza ÜNAL Fotoğraf  Uzm.Psk.Beyza ÜNAL
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-05-2016
 TavsiyeNo: 87934
Hasra Avcı'yı, 10 yılı aşkın bir süredir tanıyorum. Kendisiyle ODTÜ Psikoloji Bölümü'nde lisans eğitimimiz boyunca ve sonrasında oldukça yakın bir dostluğumuz oldu. Bu süre boyunca hem kendi deneyimlerimden hem de başkalarıyla olan ilişkilerine dair gözlemlerimden, kendisinin karşısındakini ilgiyle dinleyen, yaşadıklarına farklı bir açıdan bakmasını sağlayabilen ve bu sayede çözümler bulmasına yardımcı olabilen bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca, oldukça çalışkan, disiplinli ve kendisini geliştirmeye açık bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda bir meslektaşı olarak, bütün bu özelliklerin psikoterapi sürecinde önemli özellikler olduğunu düşündüğüm için Hasra Avcı'yı yardıma ihtiyacı olanlara rahatlıkla öneririm.
     1 Beğeni    

 Deniz. K (Danışan)
 IP: 78.163.8.DW

10-05-2016
 TavsiyeNo: 87781
İntihar etmemek için çabalarken gittiğim seanstan hayat dolu çıkmamı, hayata çıkmamı yaşamamı sağlamış bir insan kendisi. Hiçbir zaman hiçbir şeyi yadırgamadan saygı duyarak karşılaması, ciddi anlamda hastasını dinlemesi ve de destek vermesi beni hayata döndürdü. Önceki kötü psikolog deneyimlerimi tamamen silip atmış yeni bir hayat kurmuştur bana kendisi. Bir doktordan ziyade bir arkadaş bir abla kendisi. Benim için yaptığı her şey için çok teşekkür ederim
     1 Beğeni    

 Necla ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.170.183.JF

29-04-2016
 TavsiyeNo: 87558
Yaklasik 2 senedir danisaniyim ve geriye donup baktigimda hayatimda degisen her noktada yardimcim oldu. Ilk seansta odadan iceri girdim oturdum ve hicbir sey soyleyemeden hickirarak aglamaya basladim. Hicbir sey soylemeden masasindan kalkti ve yanimdaki koltuga oturup pecete uzatti. Konusmaya basladigimizda beni en cok etkileyen ve rahatlatan sey ses tonu oldu. Belki yillardir tanistiginiz biriyle konusuyorsunuz kadar samimi bir ortam dusunun,tek fark kilit noktalarla sorunlarinizi cozen ve gercekten isinde basarili bir profesyonelden yardim aliyorsunuz.O gune kadar bir suru psikologa gitmistim ve ilk seanstan sonra ikincisi gelmemisti. Hasra Hanim ile ilk seansta tabi ki tum sorunlarim cozulmedi ama gorusmeden ciktigimda inanilmaz iyi hissediyordum cunku gercekten "ben korkularimi,kaygilarimi,sorunlarimi cozebilecegim" dedim. Bana o guzel ihtimalin kuvvetli oldugunu gosterdi. Isini sadece o seans vakti bitene kadar konusmak olarak gorenlerin aksine size gercekten yardim etmeye calistigini hissettiriyor. Tum samimiyetiyle size yardimci olmak icin elinden geleni yapacaginizdan supheniz olmasin :)
     5 Beğeni    

Hasra AVCI'nın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Muayenehane
Tunalı Hilmi Caddesi
Ankara

Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(32 yaşında)
Doğum Yeri
Londra
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
Queen Mary, University Of Londonmasters İn Mental Health: Psychological Therapies (2011 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKurumsal instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Hasra AVCI'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Hasra AVCI'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hasra AVCI Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video11:54
Top