2007'den Bugüne 80,590 Tavsiye, 25,680 Uzman ve 17,969 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Yasemin KOCAMAN
Psikolog - İstanbul
Sertifikalı Bilişsel ve Davranışçı Terapist

Yasemin KOCAMAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Yasemin KOCAMAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Yasemin KOCAMAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Yasemin KOCAMAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarYasemin KOCAMAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Yasemin KOCAMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Meltem KAMACIPsk.Meltem KAMACI
Meltem Hanım ile bir dönem boyu beraber çalıştık. Kendisinin olaylara bakış tarzına, özgünlüğüne, araştırma kişiliğine hayran kaldım. Yeni fikirlere a...

Yasemin KOCAMAN Özgeçmiş CV Psk.Yasemin KOCAMAN'ın Özgeçmişi
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Lisans dönemimin son iki yılında hastane, adliye ve klinikte staj yaptım. Bu sayede çeşitli vakalar gözlemleme imkanım oldu.Klinik tabloların tanı ve tedaviye geçiş aşaması konuları üzerinde deneyim elde ettim.Lisans dönemimde çeşitli aileler ve çocuklarla bireysel olarak çalıştım.Lisans dönemim bittikten sonra 1 yıl özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde görev aldım. Burada özel öğrenme güçlüğü, DEHB, otizm, ailelere sosyal destek verme ve gidişat hakkında bilgilendirme, çocukların okullarıyla koordinasyon sağlama üzerine çalıştım.

Çalıştığım alanlar aldığım eğitimler üzerine şekillenmiştir. Bunlar ;
-Bireysel danışmanlık ve psikoterapi
-Çift ve Aile Danışmanlığı
-Sınav kaygısı ve ergenlik sorunları
-Aile içi iletişim
-Depresyon
-Kaygi ve anksiyete bozuklukları
-Panik Bozukluk ve Fobiler
-Travma
-Sosyal Anksiyete
-Yeme Bozuklukları...[Devamı...]

Yasemin KOCAMAN Tavsiye Yazıları Yasemin KOCAMAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Umur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.172.ZY

25-10-2017
 TavsiyeNo: 99850
Ankara’da özel bir eğitim kurumunda karşılaştık. Toplam 12 kez terapi aldım. Obsesif kişilik bozukluğu, takıntılarım ve korkularım ile ilgili görüşmeler yaptık. Benim durumumla ilgili değerlendirmeleri, bana uyguladığı terapi bana oldukça iyi geldi. Samimi ve ilgili olması insanı rahatlatıyor. Yaklaşımlarından konusunda bilgili olduğu hissediliyor. Ayrıca her ihtiyacım olduğunda mesaj ve telefonla destek verdiği için çok teşekkür ederim. Kendisine çalışma hayatında başarılar dilerim.
     Beğenin    

 Müge ÖZTÜRK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.175.34.BF

15-04-2016
 TavsiyeNo: 87258
Kendisi 16 yıllık arkadaşımdır; karşısındaki insanlara saygılı ve güler yüzlü biridir. Yargılayıcı ve öğüt verici bir üslubu yoktur. Daha çok empati yeteneği ve sıcak kanlılığıyla yanında kendinizi rahatlamış hissedersiniz. Kişiliğine en uygun mesleği edindi ve kendini mesleğinde geliştirmek için birçok seminer, konferans ve eğitimlere katıldı ve hala katılmakta. Mesleğinde daha da başarılı olacağına sonsuz inanıyorum ve güveniyorum. Arkadaşı olarak kendisini tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 zeynep kansız (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.104.62.YLZ

11-04-2016
 TavsiyeNo: 87148
Kendisini üniversite yıllarından beri tanırım üniversite yıllarında da alanındaki yeniliklere çok meraklıydı kendini geliştirmek adına konferanslara seminerlere giderdi. Mezun olduktan sonra çalıştığı özel eğitim kurumunda çocuklara ne kadar faydalı olduğuna, ne kadar özveri ile çalıştığına bizzat şahidim. Mesleğinde yolunun açık olduğunu ve kendisini çok daha geliştireceğini düşünüyorum. Etik değerlere bağlı ve insan sevgisiyle dolu bir psikolog yolu açık olur umarım.
     1 Beğeni    

 Nur didem yıldız (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.183.Z

10-04-2016
 TavsiyeNo: 87130
Iyi bir üniversiteden mezundur. Mesleğine uygun kişilik özelliklerine sahiptir ve işini özveriyle yapar. Donanımını artırmak için sürekli eğitimlere katılır ve bilgilerini güncel tutar. Mesleğini icra ederken ilk amacı danışanlarina yardimci olmak ve yarar sağlamaktır. İşine gereken önemi verir ve karşısındaki insanlara saygılı ve güleryüzlü davranir. Yargılayıcı ve öğüt verici tavırlardan sakınır; kişinin kendini tanımasında ve kabullenmesinde etkili olur. Objektif değerlendirmesi ve empati becerisi ile kişilerde olumlu hisler uyandırır. Meslektaşı olarak kendisini tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Behiye (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.96.YB

10-04-2016
 TavsiyeNo: 87129
biz yasemin hanımla uzun süre aynı iş yerindeydik ben sinif öğretmeniyim ve yasemin hanımla ortak öğrencilerimiz vardı.Kendisi ile çocukların psikolojik ve eğitimsel durumunu kaynaştırıp çalıştık ve çok verim aldık. Olaylara farklı yönden bakabilen, ikna kabiliyeti yüksek, empatik ve objektif değerlendirme yapan bir psikolog. Kurum olarak onun eğitiminden çok faydalandık. Çocuklarla iletişimi kuvvetli ve onları kişisel olarak da seven bir insan. Kendisine başarılar diliyorum ve pozitif enerjisiyle tanışmanızı tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Yasemin KOCAMAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Yasemin KOCAMAN Mesleki Videolar Videoları
-


07:20
Top