2007'den Bugüne 90,039 Tavsiye, 27,717 Uzman ve 19,714 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Muhammed Erdinç TÜRK
Psikolog - İstanbul
Psikolog-Psikoterapist

Muhammed Erdinç TÜRK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi27 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

27

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Muhammed Erdinç TÜRK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Muhammed Erdinç TÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Muhammed Erdinç TÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif ÇOLAKOĞLU KAYAPsk.Elif ÇOLAKOĞLU KAYA
Psikolog Elif Çolakoğlu Kaya' yı BAÇTE Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü bünyesinde düzenlenen eğitimler vesilesiyle tanıdım. İletişime açık ve me...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Amacımız, suyun yönünü belirlemek değil önündeki kayayı kaldırmaktadır. J.F.Masterson
 
Muhammed Erdinç TÜRK'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü
Ortaklar Cad.Sabah Apt.No:6 Kat:2 Mecidiyeköy
İstanbul
Psk.Muhammed Erdinç TÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : Almanca(İleri)- İngilizce(İleri)- Azerice (İleri)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Muhammed Erdinç TÜRK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ergen Psikolojisi (Kimlik Oluşumu,Stres ve Konsantrasyon Bozuklukları)

Yetişkin Psikolojisi /Kişilik Yapılanmaları

Kaygı Bozuklukları (Panik bozukluk, Fobik Bozukluklar, Travma )

Spor Psikolojisi (Performans artışı, Takım Olabilme)

Muhammed Erdinç TÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111050
Erdinç bey ile bir arkadaşımın vasıtası ile yaklaşık 1 yıl önce tanıştık ki biraz uzun bir süreç belki tavsiye önerisi için. Sürecin nasıl bir işleyiş içinde olacağını konuştuk ilk görüşmemizde. Bana; süreci artık biliyorsunuz, iyice düşünün ve 24 saat sonra kararınızı bana iletin dedi. Ve o 24 saatin üzerinden tam bir yıl geçti. Her şey artık benim için çok çok daha güzel. Kendisine Allah razı olsun diyor ve Erdinç beyi herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Mustafa AYDIN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111010
Sevgili Erdinç hocayı yüksek lisans eğitimimde tanıdım. Kendisi bütüncül bakış açısıyla yüksek lisans eğitimimiz süresince dikkatimi çekmiştir. Kendisi ile vakaları tartışırken iyi bir destekçi, Çalışkan, donanımlı ve işine hakim bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Bir süre Almanya’da da çalışmış, hem Almancaya hem de innizliceye hakim olması kendisine değer katan başka bir yön olarak dikkat çekmektedir. Mesleğine yıllarca yaptığı yatırımın sonucu danışanlarının terapi süreçlerinde iyi bir rehber olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim
     1 Beğeni    
Muhammet MUTLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110952
Sayın Erdinç Bey’le, aynı okulda, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimi aldığımız dönemlerde tanıştık. Ders hocalarımızın her biri kendi alanında tecrübeli, deneyimli ve donanımlı hocalardı. Erdinç Bey de neredeyse hocalarımız kadar derslere, konulara vakıf ve konuyu bizlere açabilecek, aktarabilecek kadar birikimli ve bu zahmette bulunabilecek kadar da özverili, yardım sever bir öğrenciydi. Ki bu talep biz öğrenci arkadaşları tarafından ziyade hocalarımız tarafından da kendisine yapılırdı. Okulda hocalarımızdan birinin ismi Erdinç olsaydı eğer inanın birbirimize “hangi Erdinç Hoca?” diye soracaktık. Kendisine başarılar.
     4 Beğeni    
Emre
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110947
Psikolog Erdinç Bey ile tanışmam ondan terapi alan bir arkadaşım vasıtasıyla oldu. Takribi son 6 aydır yaşam motivasyonum azalmıştı bunun nedeni olarak da işte ve ilişkimde yaşadığım problemleri görüyordum. Olumlu izlenim aldığım tanışma seansından sonra seanslara devam ettim. Yaklaşık 4-5 seans sonra problem olarak gördüğüm, sorun yaşadığım konuların temelinde aslında çok daha eskilere dayanan meselelerin günümüze başkalaşmış şekilde gelen yansımaları olduğu ortaya çıktı. Geçmişle ilgili konuştukça unuttuğum anıları hatırladım ve bunların -sanırım terapinin büyüsü burada devreye girerek- günümüzde yaşadığım sorunlarla bağlantıları ortaya çıkmaya başladı. Daha önce hiç terapi almamıştım. Bu süreci ilk defa Erdinç Beyle yaşamam ve onun profesyonel yaklaşımı, konuşma şekli ve yönlendirmeleri beni memnun etti. Benim için faydalı bir süreç oldu. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Nilay Öz
2.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110890
Muhammed Erdinç Türk, alanında çok başarılı bir psikologdur. Araştırmacı ruhu ile mesleğine kattığı bir çok projenin üzerinden rahatlıkla gelmekte ve danışanlarına daha faydalı olmaktadır. Güler yüzü ve samimiyeti danışanlarının daha iyi hissetmesini sağlıyor. Danışanlarının sorunlarını dost, arkadaş gözüyle dinleyip yönlendirmesi kendisini oldukça profesyonel kılıyor. Gece gündüz çalışan, bilgisine bilgi katan bir insan. Başarılarının devam etmesi dileğiyle.
     Beğenin    
Hadican Özer
30.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110851
Kendisi ile tanışıklığım 2 yılı aşkın bir süredir devam etmektedir olaylara yaklaşımında farklı bakış açıları ile insanı farklı perspektif ten hayata bakmasına teşvik ederek kendi kendinize aslında öyle değilmiş diyebilmenize ve farkındalık uyandırmanıza yardımcı olacak kadar realist bir kişilik olmasından ötürü kesinlikle tavsiye ederim. Gerek etik gerek profesyonellik anlamında rahatlıkla destek alabilir ve yönlendirmelerine uyabileceğiniz işinde çok profesyonel bir psikolog. Pekte uzak olmayan bir gelecekte kendisi ile çalışmayı istediğim bir ekip arkadaşı :)
     2 Beğeni    
Özlem Başak
30.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110848
Kendisi ile yaptığımız akademik bir çalışma sırasında tanıştım. İşinde oldukça titiz çalışan, mesleğine ve danışanlarına önem veren sevdiğim bir arkadaşımdır. Sizi anlar, yardımsever ve güvenilirdir. Çözüm odaklı bir yapısı vardır.Sakin bir konuşma tarzı olmasından dolayı iletişimdeyken kendinizi güvende hissedersiniz. İşine güvendiğim, danışanlara tavsiye edebileceğim bir arkadaşımdır. Kendisine meslek hayatında başarılar diler saygı ve sevgilerimi sunarım.
     Beğenin    
Uğurhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110846
Erdinç beyle iki yıl süren bir süreci geçirdik.kendisiyle tanışmamıza öğretmen ve öğrencilere yönelik verdiği seminerde oldu. Anlattıklarını uygulamak ve öğrencilere yardım amaçlı kendisine ulaşmıştım fakat süreç kendi bireysel ve mesleki yaşamımı görmem gerektiğine kadar geldi. Doğru zamanda doğru yerde olmak gibi bir süreçti. Hayata ve insana dair kendisiyle paylaşımlarım sonrası anlamlı bir sürecin içinde seyretmenin zor olmadığını ıspatladım. Iyi ki de kendisini tanımışım ve desteğini almışım diyorum. Insanlar bazen gercekten profosyonel bir yardima desteğe ihtiyac duyabiliyor. Bu desteginden ötürü kendisine çok çok teşekkür ederim ve sizlere tavsiye ederim.
     Beğenin    
Merve SAVAŞKAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110477
Meslektaşım Erdinç ile yüksek lisans eğitiminde tanıştık. Kendisinin alana katkı sağlayacağından emin olduğum birisi. Gerek titiz çalışmaları ve farklı bakış açısıyla gerekli donanıma sahip olduğunu fark etmek kısa bir süre alıyor. Danışanlarına ve terapi sürecine de bu bilgi ve donanımını yansıttığını düşünüyorum. Özellikle standart terapilerden çok daha farklı bir yönelimi ve görüşleri var. İşini ilgiyle takip eden ve severek icra eden meslektaşımın yolu açık olsun başarıları daim olsun
     Beğenin    
Saffet CoSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
11.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93668
Erdinç Bey'le aynı iş yerinde çalıştığım bir arkadaşım tavsiyesi sonrasında tanıştım. Açıkcası kendisinden randevu almadan önce biraz tedirgindim çünkü terapiyle ilgili çok iyi deneyimlerim yoktu. Tanınmış birisi olmaması biraz kafamı karıştırdı. Fakat kendisiyle bir ön görüşme yapmaya gittim. Aile fertlerim ile ilgili problemlerim vardı.Karşı cinsle yakınlaşmada da sorunlar yaşıyordum. Bu konular üzerine konuştuk. ilk seans sonunda aklımda kalan tek şey anlaşılmış olduğum hissiydi. 1 hafta sonra seanslara başladık.İlk Seanslarda kendisiyle sadece bu konuları çalıştık sanıyordum fakat 3 aylık bir seans süresi sonrasında anladım ki eksik olduğumu göremediğim diğer bir çok konuda da yol alabilmişim. Yüzde yüz olmasa da artık sıkışmış hissettiğim olayları ve aile fertlerim ile ilgili duygusal durumlarımı yönetebiliyorum. Bu durumlarda bana faydalı olmuştur.. Kendisini tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    
Sena
27.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91466
Psikolog Erdinç Bey ile staj yapmakta olduğum kurum sayesinde tanışma fırsatı buldum. Kendisi bu yolda beni destekleyen, geliştiren, alanla ilgili bilgi ve tecrübelerini tüm samimiyetiyle paylaşan yardımsever bir uzmandır. Onunla konuştuğunuzda etkin dinleme ve empati yapabilme becerisini fark edeceğinizi düşünüyorum. Alanındaki başarısı ve mütevazılığıyla takdir edilesi bir insandır. İşine ve insanlara verdiği değer, sakin ve güvenilir tavırları onu diğer uzmanlardan farklı kılmaktadır. Profesyonellik ve içtenliği bir arada bulundurabilen başarılı bir psikologtur. Bana kattığı her şey için çok teşekkür ediyorum, kendisine başarılar diliyorum.
     5 Beğeni    
Elif ÇOLAKOĞLU KAYA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91119
Kendisi ile Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü'nde aldığım eğitimler esnasında tanıştım. Erdinç Bey hem akademik hem de alan tecrübesi olarak başarılı bulduğum, bu alanda faydalı olduğunu düşündüğüm ve gördüğüm nev-i şahsına münhasır bir kişi. İlk izlenim olarak mesafeli ve ciddi bir kişi etkisi bıraksa da iletişime geçtiğinizde sizi anlayan, yardımsever ve güvenilir bir insan olduğunu görebiliyorsunuz. İleride kendisinden önemli bir kurama imza atması beklenen kişilerden olduğunu düşünüyor, başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    
Psk.Dnş.Çağla VURAL
8.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90839
Alanında şimdiden çok başarılı olduğunu gördüğüm ve daha birçok başarıya da imza atacağını düşündüğüm biri. Aldığı eğitimi en etkili şekilde, meslek etiğine uygun kullanacağına şüphem yok. Azmi, sabrı ve kararlılığı sayesinde mesleğinde emin adımlarla yürüyeceğini düşünüyorum. Psikolojik yardımı hedef alan bir meslek alanında kendini yenileyen, gelişime ve değişime açık genç bireyler görmek gerçekten güzel. Enerjisini, çabasını ve bilgisini danışanlarının iyi oluş sürecine katkıda bulunmak amacıyla kullandığını, kullanacağını ve ilerleyen yıllarda diğer meslektaşları için örnek olabileceğini düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Merve Aksoy
6.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90798
Alanında oldukça başarılı.Aldığı kaliteli eğitimi iş hayatında yansıtacağından hiç şüphem yok.Azmi ve işindeki profesyonel yaklaşımı ile kısa zamanda hakkettiği çok güzel yerlere geleceğine inanıyorum.Sorunlar karşısında ne yapacağını bilen,en mükemmel sonucu alana kadar sabreden, yaptıktan sonra tekrar yapabileceğine inancı ve imkanı olan, bu imkanı ve inancı yeri geldiğinde tekrar performansa dönüştüren, alkış alan ve tüm bunlardan sonra tevazu gösteren insandır.Alanında ilerleyen dönemlerde diğer meslektaşlarına örnek teşkil edebileceğine inanıyorum.
     2 Beğeni    
Gülnur İlk
6.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90781
Psk. Erdinç Türk ile Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü'nde aldığım eğitimler sırasında tanıştık. Psikoloji alanında aldığı uluslararası eğitimleri ve halen mesleki gelişimini aralıksız sürdürme çabası ile dikkat çekmektedir. Yürüttüğümüz çalışmalar esnasında, alanındaki yetkinliği ve kişilik özellikleriyle bu çalışmalara değerli katkılar sunmaktadır. Kendisinin özellikle ergenlerle olan çalışmalarından yararlanmış biri olarak Psk. Erdinç Türk'ü tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Rahmi Genç
6.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90765
Psk.M.Erdinç Türk ile tanışıklığımız 8 yılı doldurmaktadır. Kendisiyle tanışmamız üniversite yıllarına dayanmaktadır ve tanışıklığımız zaman zarfında kendisinin tavsiye ve önerileri sayesinde çok önemli işler başardım. Ben erdinç bey gibi alanında uzman ve başarılı birisini tanımaktan mutlu ve şanslı sayıyorum kendimi. Kendisinin her toplumdan bireylere büyük fayda ve yarar sağlayacağı kanaatindeyim. Kendisine meslek hayatında başarılar diler saygı ve sevgilerimi sunarım.
     2 Beğeni    
Elif Veli
5.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90748
Erdinç Bey'le kardeşi sayesinde tanıştım. Tanışıklığımız 6 yıla dayanmaktadır. Bu süre zarfı içerisinde daima bir adım ileri gitmeyi düşünen asla pes etmeyen kalender bir kişiliğe sahip biri olduğunu gayet net anlamamı sağladı. Mükemmel bir evlat korucuyu bir abi güvenilir bir dosttur kendisi. Yaşadığım bir çok sorunda gerek mesleki açıdan bilgileri ile gerek duygusal açıdan vicdan ve sevkatiyle hep yanımda arkamda oldu. Bana abi kardeş ilişkisi yaşattığı için çok teşekkür ederim. Umarım daima ulaşmak istediği başarıları elde eder. Çünkü o buna değer bir insan ...
     3 Beğeni    
Erhan Eroğlu
5.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90738
Kendisini doğduğu şehir olan Iğdırdan tanıyorum. Kişisel olarak dürüst, güvenilir yanlışla işi olmayan birisi. Ayrıca çalışkan bir kişi olduğunu da belirtmekte fayda var. Arkadaş canlısı birisi olduğu işin seveni çok, yanlışla işi olmadığı için de düşmanı az bir insandır.Yardımsever bir insan olduğu için başı sıkışa herkesin yardımına koşar ve elinden geleni yapar. Dürüstlüğü iş hayatında pozitif olarak karşısına çıkacaktır. Çalışkanlığı ve dürüstlüğünün birleşerek Muhammet'i iş alanında çok daha üst basamaklara çıkaracağına canı gönülden inanıyorum...
     2 Beğeni    
Ugur
5.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90737
İnsanlarla cok güzel ilişki kurma gibi bir yeteneği var ve hemen hemen her insanla rahatlıkla anlaşabilecek kapasitede ve her insanı rahatlatacak kadar da tecrübeli bir sohbet yeteneğine sahip Allah iyi yerlerde görmemizi nasip eder inşallah başarılarının devamı gelir her insanın böyle birinden güzel bir sohbeti hakkediyor inşallah her zaman iyi olur böyle devam eder başka insanlarında tanımasını isterim efendiliği dürüstlüğü samimiliği herşeye değer kısacası on numara biri hakkında hayırlısı olsun
     3 Beğeni    
Pınar Çakır
5.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90735
Psikolog Erdinç Bey ile 3 aydır aynı kurumda staj yapmaktayım. Bir stajyer olarak öğrenme ve gelişimim için bana katkılarından dolayı kendilerine teşekkür etmek isterim. Karşısındaki her bireyi dikkatli ve empatik bir şekilde dinleyerek, yardımcı olma gayretini karşı tarafa hissettirmeyi başarıyor. Aynı zamanda sakin tavırları ile karşı tarafı da sakinleştirerek olaylara daha sakin yaklaşmayı mümkün kılıyor. Kendilerine meslek hayatında başarılar diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Yasemin Petek
1.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89503
M.Erdinç Türk ile tanisikligimiz 2013 yılında aldığımız bir eğitime dayanmaktadır. Daha sonra da bazı egitimlerde birlikte yer alma fırsatı bulduk. Aynı kurumda çalışma imkanımız oldu. Bu vesileyle kendisini daha iyi tanıma fırsatı buldum. Çalışkanlığı, azmi, alandaki başarısı ve kendinden emin duruşu ile dikkat çekmektedir. Insanlarla kurduğu iletişimde mesafesini bilen bir arkadaşımızdır. Kendisi alanında başarılı bir psikologtur. Hayatında başarılar dilerim.
     2 Beğeni    
Koray Şaban
26.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88232
Erdinç Bey ile tanışıklığımız lise yıllarına dayanıyor. Kendisi insan ilişkilerinde başarılı, çok azimli bir şahsiyet olup yurt dışında devam ettirdiği akademik eğitimlerle çevresine örnek olmuştur. Güler yüzlü ve samimi yaklaşımı sayesinde kendisiyle rahatça konuşulabilecek bir kişi izlenimi vermektedir. Zaman zaman yaşamış olduğum psikolojik sıkıntıları aşmamda bana büyük faydası olmuştur. Kendisine danışan insanlara ışık tutacağına inanıyorum. Çalışma hayatında başarılar dilerim.
     5 Beğeni    
Elif Erkan
24.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88147
Erdinç bey ile eğitim çalışmaları esnasında tanıştık.Eğitim esnasında olayın dışındaymış gibi duran oysa ki bütün ruhuyla orada olduğunu yorumlarıyla ortaya koyan Erdinç bey tanımlamaları yorumlamaları ve duygularıyla samimi ve net bir arkadaşımız olduğunu fark ettim. Kendisinin kararlı çalışkan sınırları net bir arkadaşımız olması hasebiyle eşlik edeceği her bireye önemli katkılarının olacağını hissediyor ve görüyorum. Özellikle anlamaya ve dinlemeye önem veren Erdinç bey bu özelliği ile ilişkide olduğu her bireye katkısı olacağı kanaatindeyim. Kendini geliştirmekte ki gayreti çabası ve kararlığı ve hatta bu geliştirmeyi uluslar arası düzeyde de göstermesi takdire şayan bir durumdur.Onunla tanışmak benim için farklı bir açıdan görmeyi sağlamıştır.
     3 Beğeni    
Yasin Şenkardeşlet
24.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88145
Sayın Erdin Türk ile tanışmamız, kendisinin arkadaşı olan bir akrabam sayesinde olmuştur. Kendisinin bilgi ve donanım olarak cok üst seviyede oldugunu, karşısına oturup dinlemeye basladiginizda cok kisa surede anlayabiliyorsunuz. Aile içinde gercekleşen problemlerim ve yaşam planlamalarım üzerinde ortaya koyduğu fikirler ve görüşler adeta yaşam tezim haline gelmiştir. Kendisinin en onemli yönlerinden biri ise, hayata karşı pozitif bakış açısını ve kişisel gelişimi her gün daha yukarıya taşıma arzusunu size aşılamasıdır. Sizinle konuşurken onu yıllardır tanıyormuş gibi hissetmeniz ise tuhaf bir olay. Akademik ve kişisel olarak gelişimin sonunun olmadığını düşünüyor oluşuda onun ne kadar hırslı, ilim ve bilimi yaşam felsefesi edinmiş ve yeniliklere açık biri olduğunun göstergesidir. İnanılmaz cana yakın ve samimi oluşunu rahatlık ile hissedebiliyorsunuz. Tavsiye ediyorum çünkü bir psikolog değil bir dost bir kardeş bir arkadaş kısacası bir insan kazanacaksınız. Mükemmel kariyerinde ve yaşantısında kendisine sonsuz başarılar diliyorum.
     5 Beğeni    
Mehmet TEKNECİ Fotoğraf
Dr.Mehmet TEKNECİ
Psikoterapist
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88122
Psk. Muhammed Erdinc Türk’ü BAÇTE Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü bünyesindeki teorik Psikoloji ve Psikoterapi eğitimlerine katılımı sırasında tanıdım. İletişime açık, çalışkan yapısı dikkat çeken özelliklerindendir.Öğrendiklerini kendisini ve insanları anlamak için kullanabildiğini gözlemliyorum. Uluslararası aldığı eğitimlerde çalışkanlığı ve üretme gayretiyle danışanlarına anlamlı bir eşlikle dönüşümlerine katkı sağlayacağını düşünüyorum.Almanca ve İngilizce bilen Psikolog Erdinç Türk’ü yabancılar da olmak üzere herkese bireysel terapiler ve Ergenlere yönelik terapi ve danışmanlık hizmetlerinde özellikle de kaygı bozuklukları alanlarında tavsiye ederim. Dr. Mehmet Tekneci.
     5 Beğeni    
Münasip Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88053
kızımın egrenlıge gırışte yaşadıgı problemlerin çözümünü ararken kendisi ile tanıştık.aldıgımız profesyonel yardımın;kızımın hem aıle içi sıkıntıları aşmasında hem çevresine uyum konusunda büyük faydalarını gördük.bende bırcok ınsan gıbı yardım alma konusunda kararsızdım ve bunun faydalı olup olmayacagı konusunda tereddutlerım vardı ama şimdi iyi ki Erdinç hocamla tanışmışız dıyorum.aldıgı egıtımın hakkını veren son derece profesyonel ve duzdun bır ınsan.kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Ulaş Korcan Aydın
19.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88033
Sayın Psikolog Erdinç Türk ile spor psikolojisi üzerine verdiği konferans ve eğitimler sayesinde tanışma fırsatı buldum.. kendisinin bütünleyici teorik bilgisi ve akıcı anlatımıyla son derece verimli bilgiler elde ettik. Bir Spor Fizyoterapisti olarak yaptığım uygulamalar başarılı sonuçlar verdi. Sporcularla çalışan tüm sağlık personellerinin bu eğitimlerden yararlanması gerektiğini düşünüyorum.. İlk yorumu yapma keyfini yaşayarak kendisine teşekkür ediyor meslek hayatında başarılar diliyorum...Saygılarımla..
     4 Beğeni    

Muhammed Erdinç TÜRK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Muhammed Erdinç TÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif ÇOLAKOĞLU KAYA
Psk.Elif ÇOLAKOĞLU KAYA
Psikolog Elif Çolakoğlu Kaya' yı BAÇTE Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü bünyesinde düzenlenen eğitimler vesilesiyle tanıdım. İletişime açık ve me...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü
Ortaklar Cad.Sabah Apt.No:6 Kat:2 Mecidiyeköy
İstanbul
Psk.Muhammed Erdinç TÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 622 70 80
Telefon 2 :
0(212) 212 61 71
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Muhammed Erdinç TÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Almanca(İleri)- İngilizce(İleri)- Azerice (İleri)

Muhammed Erdinç TÜRK Mesleki Videolar Videoları
4 Mesleki ve Kişisel Video

18:23
Top