2007'den Bugüne 80,906 Tavsiye, 25,754 Uzman ve 18,028 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fatime AYDIN
Psikolojik Danışman - Adana
Bireysel, Çift, Aile Terapisti

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Fatime AYDIN

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Dnş.Fatime AYDIN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatime AYDIN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarFatime AYDIN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Fatime AYDIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Fatime AYDIN Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Fatime AYDIN'ın Özgeçmişi
2012 yılında Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Şu anda yine Çukurova Üniversitesi'nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nde tezli yüksek lisans eğitimini tamamlamaktadır.
...[Devamı...]

Fatime AYDIN Tavsiye Yazıları Fatime AYDIN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Buse K. (Danışan)
 IP: 95.5.94.Z

30-09-2017
 TavsiyeNo: 99410
Fatime Hanımla psikolojik yardım almaya karar verdiğim zaman bir öneri üzerine karşılaştık ve tanıştık. Kendisi uzun bir süre bana profesyonel yardımda bulundu. Öncelikle şunu emin olarak söyleyebilirim ki mesleğini severek, içtenlikle yapıyor. Aynı zamanda kendini geliştirerek, eğitim hayatına devam ediyor. Oturumlardaki samimiyeti ve verdiği güven, her zaman kendimi ona çekinmeden açabilmemi sağladı. Okuduğum bölümle birlikte hayata dair farkındalıklarımın arttığını sanırdım ama bazı bağlantıları birbirine kuramadığım için hep havada kalırdı. Kendisi, oturumlarımızla benim fark edemediğim kör noktalara ışık tuttu ve yapbozun parçalarını yerlerine oturtarak hayat resmimin tamamını görebilmemi sağladı. Şimdiki davranışlarımın altında yatan sebepleri, geçmişimi ve aile örüntümü inceleyerek, insanlarla olan ilişkilerimde bir çok olumlu değişimler yarattık birlikte. Kendimi anladım, tanıdım. Değiştiğimi hissettim ve yeni bir ben oldum. En çok arkadaşlık ilişkilerim olumlu etkilendi bu değişimden. Aynı zamanda kendisi çok yardımsever. Bu da mesleğini iyi yapmasını sağlayan şeylerden biri. Ancak insanlara yardım etmeyi seven biri bu mesleği iyi yapabilir. Bana yaptığı yardımlarından ötürü kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
     4 Beğeni    

 Enes (Danışan)
 IP: 81.215.82.LC

09-09-2016
 TavsiyeNo: 90200
Kendisi ile tanıştığımızda önemli konular hakkında vermem gereken bir sürü karar vardı ve işin içinden nasıl çıkarım bilmiyordum. Danışmalarımız sırasında önce sorumlarımı keşfettik ardından bu sorunların önem sırasını yapıp tek tek çözmeye başladık. Tüm bu süreci benim sırtıma yükleyip kenardan izlemek yerine kendisi de sorumluluk aldı bir başka danışmanın yapacağının aksine adımları izledi, takip etti hatta takıldığım yerde yol açtı. Misal en çok büyük kaygılarımı yaşadığım dersler konusunda çizdiği programlar, dönemin her anını takip etmesi İle zor bir bölümde her geçen gün yükselen bir grafik çiziyorum. Eğer sizin de profesyonel bir yardıma ihtiyacınız varsa kendisi ile tanışmanızı tavsiye ediyorum. Sorunlarınızı ve kendinizi keşfetmek için bulabileceğiniz en iyi isim Fatime Hanımdır; kendisine hayatıma yaptığı olumlu etki İçin minnettarım.
     8 Beğeni    

 A.D.K.T (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.221.184.ZBC

07-09-2016
 TavsiyeNo: 90142
Adana'da bu profesyonellikte bulacağınız nadir insanlardandır. İşini severek ve büyük ciddiyetle yapan, sizi geçiştirmeyen ve akılcı çözümler sunan, kısa vadede uzun yollar kattettiren bir uzmandır. Sosyal ilişkilerindeki becerileri sayesinde kendinizi yanında çok rahat hissedebileceğinize eminim. Omuzunuzdaki yükler ağır geliyorsa üzerinizdeki baskıyı bir nebze olsun azaltabileceğine inanıyorum. Birebir terapi yapmadık. Yani daha doğrusu terapi başlığı altında bir diyalog geçirmedik. Fakat yaşadığım tüm sıkıntılarda rahatlamamı ve sorunların üstesinden benim gelebileceğimi bir çok defa gösterdi. Şiddetle tavsiye ediyorum. Pişman olmayacağınıza eminim
     9 Beğeni    

 Büşra Geyik (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.56.WW

07-09-2016
 TavsiyeNo: 90138
Öncelikle merhabalar, kendisini yıllardır tanımakla beraber, aynı zamanda manevi ablam olduğunuda söylemek isterim. Beraber olduğumuz süreç boyunca bulunduğu her faaliyette farkındalığını ortaya koyarak; gerek disiplin, gerek samimiyet gerek özveri bakımından gözüm kapalı her işin üstesinden gelir dediğim nadir insanlardandır. Bir işi icraa etmek için o işde iyi olmanız gerekir. Ama bir işi seviyorsanız, o işe dört elle sarılır, en iyisini yapar, yaptığınız iştende büyük haz duyarsınız. Bu tarz yaklaşıma örnek verebileceğim kalbi güzel insandır Fatime Aydın. Sizi sadece dinlemez. Dinlerken sizin kalbinizin sesini dinler ve ruhunuza bir nefes kadar yakın olur. Sadece tavsiye vermez, yap demez. Şimdi ne yapıyoruz der. Sanki çocukluğumdan beri tanırcasına beni dinlediği her an hissettiğine kalbim hep şahit oldu. Onunla yola çıkmak bana hep zevk verdi. Ve hiç pişman etmedi. Aşılmayacak hiç bir sorun yoktur. Hayatınıza yön verecek ve sizin kadar siz olacak bir insana ihtiyaç hisseder insan zaman zaman. Zamanınızı ertelemeyip bir Fatime Aydın' la konuşun derim. O size sizi hatırlatacaktır. İyi akşamlar 🙏🏻
     10 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sistemik Psikoterapi Enstitüsü
Kurtuluş Mah. Ramazanoğlu Cad. (Pandora Sk.)Gün Apt. B Blok Kat:1 No:1 Seyhan/Adana


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(322) 454 11 40
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2012
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Fatime AYDIN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Fatime AYDIN Mesleki Videolar Videoları
-10:53
Top