2007'den Bugüne 82,332 Tavsiye, 26,075 Uzman ve 18,275 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Özge YÜKSEL
Uzman Psikolog - İzmir
Klinik Psikolog / Psikoterapist

Özge YÜKSEL Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Özge YÜKSEL

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

23

[Uzm.Psk.Özge YÜKSEL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Özge YÜKSEL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Özge YÜKSEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Özge YÜKSEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Pınar YÜKSEL AKSUPsk.Pınar YÜKSEL AKSU
Psikolog Pınar Yüksel Aksu'yu üniversitedeki psikoloji eğitimi sırasında tanıdım. Hem derslerde, hem de saha çalışmalarında her zaman oldukça aktif ve...

Özge YÜKSEL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Travma ve Yas Psikolojisi
Kişilerarası İlişki Sorunları
Kişilik Bozuklukları
Depresyon
Kaygı Bozukları
Stresle Baş Etme Yöntemleri
Öfkeyle Başa Çıkma Becerileri
Ergen Danışmanlığı
Etkili Ebeveynlik Becerileri
Doğum öncesi ve sonrası süreçler

Özge YÜKSEL'in Makaleleri Özge YÜKSEL'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Özge YÜKSEL Tavsiye Yazıları Özge YÜKSEL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 S.A. (Danışan)
 IP: 176.240.175.YDZ

29-05-2018
 TavsiyeNo: 104001
Öncelikle Özge Hanım ile tanıştığım, seanslara basladığım günü hayatımın dönüm noktası olarak kabul ediyorum. Güleryüzlü ,canayakın, ilgili olması ve samimiyeti seanslara düzenli olarak gitmemi sağladı. Özge Hanımla tanışmadan önce herşeye olumsuz bakan,mutsuz, kendine güveni olmayan,insanlarla konuşmaktan çekinen,her durumda kendinde hata gören biriydim.Bu durum hem iş hayatımı hemde özel hayatımı etkiliyordu. Özge hanımla tanışıp seanslarda ilerleme kaydettiğimizden beri hayatta güzel şeylerinde olduğunu farkettim. Hayata farklı bir pencereden bakmaya başladım.Karşılaştığım durumlara karşı bakış açımın olumlu yönde değişmesini sağladı.En önemlisi sebepsiz yere mutlu olabileceğimi, mutlu olmanın nedemek olduğunu öğrendim.Bu sayede hayattan keyif almaya başladım.Kendime olan güvenimi kazandım ve insanlarla olan ilişkilerim düzeldi. Özge Hanımı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 M.Can ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.10.221.YD

29-08-2017
 TavsiyeNo: 98851
Kendisi İle İzmir Psikologlar Derneği Aracılıyla Toplumsal Olaylara Ücretsiz Gönüllü Olarak Yardım Etmesiyle Tanıştım Kaygısı Çok Fazla Olan Bir Kişiliğe Sahibim Her Olayın En Kötüsünü Düşünürdüm Olayları Felaketleştirirdi Kendisi Bazı Örnek ve Ödevler ile Benim Kaygılarımı Yenmem Konusunda Çok Yardımcı Oldu Kendisi Çok Arkadaş Canlısı ve Güler yüzlü Birisi Bana Verdiği Örnekler ve Bazı Uygulamalarıyla Gerçekten Kaygılarımı ve Korkularımı Nasıl Yenebileceğimi Öğretti Kendisine Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır.
     1 Beğeni    

 SG (Danışan)
 IP: 88.255.169.YDB

02-08-2017
 TavsiyeNo: 98237
Psikolog Özge hanım okulun psikolojik destek bölümünde tanıdım. Yakınımın kaybı sonrası çok sıkıntılı zamanlar yaşadım. Gittiğim psikiyatrist depresyon için ilaç vermişti ama ben bağımlılık yapar diye kullanmak istemedim. Özge hanım o kadar sıcak ve bilgili olduğunu hissettirdi ki baştan itibaren kimseyle konuşamadığım konuları konuşabildim. Bana yas sürecinin ne olduğunu öğretti. O söyleyene kadar hiç yas tutmadığımı farketmiştim. Terapi alacaklara tavsiyem şudur, bütün duyguların ortaya çıkması çok zor bir şey ama değiyor. Aslında bu kadar fazla şeyin ortaya çıkmasından korktuğum ve terapiyi bırakmayı düşündüğüm zamanlar da oldu. Özge hanım o konuda çok başarılı bir uzman bence. Beni hiç zorlamadı ama terapiye devam etmemi de sağladı. İyi ki sağlamış. İlaç kullanmama rağmen daha iyi hissediyorum aynı zamanda özgüvenli hissediyorum.
     1 Beğeni    

 B.Y. (Danışan)
 IP: 212.252.100.YZZ

22-06-2017
 TavsiyeNo: 97549
Özge hanimla üniversitemin psikolojik danisma biriminde çalistigi sirada tanistim. Escinsel bir bireyim ve homofobik ve yargilayici bir tutuma sahip olabilecegini dusunerek bir psikologa gitmekten oncesinde cok cekinmistim. Ancak ilk seanslardan sonra kendisinin sicak ve ilgili tavrini görünce kendisine cinsel yönelimimi açikladim. Bu durum hiçbir zaman bana olan tavrini degistirmedi. Beni oldugum gibi kabul eden biriyle gorusmek bana çok iyi hissettirdi. Hatta bana lgbti community lerle ilgili yonlendirmelerde de bulundu. Daha onceleri intihari bile dusunmustum, Özge hanim bana yeni bir kapi acti. Zaman gectikçe yetersizlik duygularim, ozguvensizligim ve ailemle yasadigim problemlerle ilgili gorusmeye basladik. Onunla gorusmelere baslamadan once hiç dusunmedigim konularin farkina vardim. Terapiye basladigim zamandan bu yana cok degismisim gercekten. Simdi sehir disina tasindigi ve ben mezun oldugum icin gorusemiyoruz ancak kendisine cok tesekkur ederim. Ayrica etik ve duyarli tavrinin diger psikologlara ornek olmasini dilerim.
     Beğenin    

 Merve Y. (Danışan)
 IP: 88.255.169.YDB

19-04-2017
 TavsiyeNo: 96112
Özge Hanım ile iş yerine danışman olarak görev yapmaya başladığında tanıştık. Ben, hem iş ile ilgili stres yaşadığım konularda hem de yeni evlenmiş olduğum için özel hayatımda yaşadığım stresli durumlar hakkında görüştüm. Yapmış olduğu yönlendirmeler ile içinden çıkamadığım durumları kendi kendime çözmeme yardımcı oldu. Anlık değil, ileriye yönelik bakış açısı kazandırdı. Ayrıca kendisinin beni arayıp nasıl olduğumu sorması sadece iş olarak değil kişilik olarak da çok kıymetli birisi olduğunu anlamaya yeter. Güler yüzlü olması, samimiyeti ve yumuşak ses tonu benim rahatlıkla kendimi ifade etmemde ve rahat hissetmemde çok etkiliydi.
     2 Beğeni    

 Ali kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.220.132.YLC

13-04-2017
 TavsiyeNo: 95952
İş hayatı ve aile hayatı ile ilgili bazı sıkıntılarım vardı. İş yerindeki iş'te destek programı kapsamında ruh sağlığı belirti tarama testinde psikosomatizasyon sonucu çıkmıştı. Özge hanım ile işyerimde bu sayede tanıştım. Güleryüzlü samimi kişiliğiyle sizinle ilgileniyor. Uzmanlığı sayesinde söylediği küçük tüyolar ile zorlukların üstesinden gelmeye, kendimi daha iyi tanımaya ve daha iyi hissetmeye başladım. İşini iyi yapan, karşılıklı konuştukça sizi rahatlatan profesyonel bir psikoterapisttir. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Unutmayın! Ruh ve beden sağlığı bir bütündür.
     1 Beğeni    

 Yigit A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.135.190.C

07-04-2017
 TavsiyeNo: 95816
Özge hanım ile şirketimizin çalışanlara yönelik danımşanlık servisi aracılığıyla tanıştık. Geçmişten gelen sıkıntılarım tam da evlilik öncesi stresli dönemde hayatımı negatif yönde etkilemeye başlayınca kendi kararım doğrultusunda destek almaya karar verdim. İlk görüşmeden itibaren kendisinin doğru tespitleri sayesinde hayatımda kökleşmiş olan temel sorunu bulmama yardımcı oldu. Çok kısa sürede hayatımı düzene sokacak kararları vermemi sağladı. Psikolojik danışmanlık birçoklarımız için oldukça korkutucu bir kavram olsa da Özge hanımın danışanlarına hem candan bir o kadar da profesyonelce yaklaşımı tedirginliğinizi atmanıza yardımcı oluyor. Çevremde profesyonel danışmanşığa ihtiyacı olan tüm insanlara tereddütsüz önerdiğim bir uzman.
     3 Beğeni    

 D.G. (Danışan)
 IP: 212.175.99.LW

05-04-2017
 TavsiyeNo: 95754
Eşimle evliliğimizle alakalı bazı sorunlarımız vardı. İş yerimin psikolojik destek bölümünde tanıştım Özge hanımla. İlk başta bir bayan psikologdan yardım almak konusunda ön yargılarım vardı. Ancak kendisinin ilk görüşte konusunda uzman olduğunu hissettirmesi beni rahatlattı. İyi ki kendisinden yardım almışım. Eşim ile beraber de görüştük Özge Hanımla. Eşimin de benim de problemlere bakış açımızı değiştirmemizde çok yardımcı oldu. Bu konuda çok bilgili olduğu belli oluyor. İş yerinden ayrılmama rağmen kendisiyle görüşmelerimiz sürüyor. Özge hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 Özge Kotan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.0.137.YF

05-04-2017
 TavsiyeNo: 95747
Özge ile ilk karşılaşmamız birkaç yıl önce psikodrama grubumuz esnasında gerçekleşti. Yaşantıya dayalı ilerleyen eğitim grubumuzun bitiminde artık yalnızca meslektaş olarak ilişki kurmayacağımızı, arkadaş olarak da hayatımda var olacağının bilincine varmıştım. Bunun sebebi ise onun empatik, içten ve samimi oluşuydu. Her halinizi tereddütsüz kabul eden, söyledikleriyle sizi sarmalayan ve başka bir bakış açısının olduğunu fark ettiren güvenilir bir tarafı var. Kendisi iyi tanıyan, karşısındakini tanımaya istekli, terapist kimliğini büyüten ve geliştiren Özge'nin etik değerlerinin de tam olduğunu söyleyebilirim. Hem arkadaşı hem meslektaşı olarak Özge' yi baş edilemez gibi görünen sorunlarla karşılaşan, kendisi tanımak ve psikoterapi almak isteyen herkese içtenlikle önerdim/ önerebilirim.
     3 Beğeni    

 Tuanna D. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.177.155.ZYY

03-04-2017
 TavsiyeNo: 95687
Yaşanılan olumlu ya da olumsuz olaylarda, verilmesi gereken önemli kararlarda ve hayatımı etkileyecek dönüm noktalarında; olaylara ve sorunlara farklı ve daha geniş bir bakış açısı ile bakmamı, kendimi dinlememi ve bu dönemleri çok rahat ve kendimden emin bir şekilde geçirmemi sağlayan eşsiz bir dosttur Özge. Küçük dokunuşlar ve sizi düşünmeye, sorgulamaya yönelten soruları ile gerçek benliğinizi keşfetmenizi, tabiri caizse üstesinden gelmeyi öğretir. Profosyonel bir yardım için bir başkasını düşünemiyorum:)
     2 Beğeni    

 ECEM A. (Danışan)
 IP: 212.174.225.LD

31-03-2017
 TavsiyeNo: 95645
Merhaba, Özge hanımla şirketimizin çalışanlarına yönelik yaptığı bir proje ile tanıştık. Bir psikoloğa gitmeden önce insan geriliyor, kendini açması, dökmesi hayli zor oluyor. Ancak Özge hanımla birlikteyken böyle zorluklar yaşamadım. Özge hanımı tanıdıktan sonra kafamdaki bütün tabular birer birer yok oldu diyebilirim. Her açıdan insanlar, sosyal hayat, aile hayatı ve iş hayatı ile alakalı aşılmaz denilen sorunların birer birer nasıl üstesinden gelinebileceğini öğretti bana. Karşısındaki insanı anlama konusunda çok tecrübeli ve önerilerine uyduğunuzda %100 sonuç alacağınız çok iyi bir uzman. Ayrıca süreç uzatma çabası olmayan samimi bir psikolog. Hayatım boyunca kendim için yaptığım en iyi şeylerden biriydi sanırım.
     5 Beğeni    

 Ceren Bilgin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.225.LD

30-03-2017
 TavsiyeNo: 95625
Özge hanım ile bir arkadaşım vasıtasıyla iletişime geçtim. Dönemsel problemlerimi ve yaşadığım stresi anlamam ve çözümlememde ilgiyle ve özenle yaklaştı. Hastalarına her zaman arkadaş gibi yaklaşan; işinde titiz, araştırmacı, iş ahlakına ve hasta gizliliğine yüksek derece de önem veren, etik kurallara uyan Özge hanım danışan/uzman ilişkisinden çok arkadaşça yaklaşan ve durumları her yönden değerlendiren güvenle gidebildiğim bir terapist. Desteği ve emekleri için teşekkür edip, kendisine başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    

 T.Tgc (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.8.YW

29-03-2017
 TavsiyeNo: 95612
Özge Hanım'la bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Kendisinin bizzat hastası değilim. Ancak hayatımın önemli bir döneminde kendisinin desteği sayesinde içinde bulunduğum ruhsal durumu yenmemde çok destek oldu. Hiç tanımadığı biri olarak neyin bana iyi geleceğini çözdü.Sizinle konuşurken son derece ılımlı yaklaştığı için size güven duygusu veriyor. İçinde bulunduğum durumda yalnız olmadığımı ve her an destek olabileceğini hissettirdi.Rahatlıkla sorununuzu paylaşabilir ve destek alabilirsiniz.
     2 Beğeni    

 Gürkan ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.174.225.LD

29-03-2017
 TavsiyeNo: 95603
Merhaba. Özge hanım la çalıştığım şirketin çalışanlara sağladığı psikolojik destek hizmeti vasıtasıyla tanıştım. 2 ay önce panik atak teşhisi konmuştu. Hayatım resmen kabusa dönmüştü.Toplu taşımaya binemez, kafelere, kapalı mekanlara, asansöre giremezdim. Atak gelirse bayılma korkusuyla eskiden rahat yaptığım şeyleri bile yapamaz haldeydim. Özge hanımla korkumun ve kaygılarımın üzerinde çalışmaya başladıktan kısa süre sonra korkularımı yenmeye başladım. Özge hanım benimle çok ilgilendi, kendimi anlatabilmem için rahat bir ortam sağladı.şimdi panik atak artık gelmiyor her yere rahat gidebiliyorum.kendisine teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 Hande Gündoğan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.255.172.JW

28-03-2017
 TavsiyeNo: 95566
Özge Yüksel'i yaklaşık 2 senedir eski çalıştığı işyerinden tanıyorum. İlişkimizden yola çıkarak kendisiyle ilgili gözlemlediğim en önemli ve insana, bana, en iyi gelen özelliği, empatik olması. Onunla ilişkinizde, ister arkadaş, ister terapist-danışan, yargılanmadan dinlenebileceğinizi, kendisine ve size güvenebileceğinizi, anlaşılabileceğinizi ve desteğinin yanınızda olacağını hissedersiniz. Kendisini, hem akademik deneyim açısından hem de klinik deneyim açısından geliştiren ve değişime açık olma motivasyonunu kaybetmeyen bir terapist ve akademisyen olması sebebiyle de meslektaşım olarak kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Seren Talaşman (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.233.218.YB

27-03-2017
 TavsiyeNo: 95544
Özge ile 2 seneye yakın birlikte çalıştık. Özge'de etkilenerek gozlemledigim en ayirt edici ozelliklerden bazilari bitmeyen azmi, işini ve surekli ogrenmeyi önemsemesi, zorluklar karsisinda umudunu kaybetmemesi ve caliskanligi oldu. Özge'nin kendisine ve tüm insanlara hep inanan, ne kendi istek ve hayallerinden ne de danisanlarindan asla vazgecmeyen, umudunu yitirmeyen bir tavri vardir. Olaylara ve insanlara hep olumlu ve iyimser yaklasir. Butun insanlara esit ve adil davranmak, insan haklarini savunmak da tutumundan ote kisiligi olmus, Ozge ile ozdeslesmistir. Özge'nin yaninda rahatsiz hissetmek mumkun degildir. Sicak, anlayisli ve yardimseverdir. Her zaman dinlemeye ve anlamaya calisir. Kimseyi yargiladigina asla sahit olmadim. Bir terapist olarak sürekli eğitimdedir. Asla "oldum" demez, sürekli ogrenmeye ve gelismeye inanir. Alcakgonullu ve mutevazi bir tavri vardir. Kendisini tanidigim toplam sure boyunca pek cok egitim ve supervizyon aldi. Hala da eğitim ve supervizyonlara devam ediyor. Bir terapist olarak Özge'yi hic tereddutsuz tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

 Psk. Elif Parlapan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.135.254.CF

25-03-2017
 TavsiyeNo: 95510
Merhaba, Özge ile 2015 yılında TÜBİTAK'ın bilimsel araştırma projesinde çalışmak için Bolu'ya geldiği sırada tanıştık. Proje asistanı olarak birlikte bir çok şehir gezdik. Bu projede 60 yaş üzeri göç ve sürgün deneyimi yaşamış olan Ahıska Türkleri ile görüşmeler yaptık. Uzun bir tanışıklığımız olmasa da birlikte çok zaman geçirdik ve tanıma fırsatı bulduk. Özge'yi Kendisini hem akademik hem klinik alan deneyimi olarak geliştirmiş bir Psikolog olarak tanıdım. Master ve Doktora eğitimi devam ederken klinik görüşmeleri de ihmal etmediği için bilgi birikimi ve alan deneyimi konusunda kendisine güveniyorum. Kendi görüşmelerim ve akademik eğitimim için bir çok kez fikir alışverişinde bulunduğumuz ve bana tavsiyeler verdiği olmuştur. Gerçekten işini doğru ve etik kurallar çerçevesinde yapan bir Psikologa gitmek isteyenler için Özge'yi tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Nurcan ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.253.63.YW

24-03-2017
 TavsiyeNo: 95505
Sevgili psikologum özge hanim ile hamileligim sonrasinda tanistim. Kendisine terapiye giden ve çok memnun olan bir arkadaşım sayesinde ulastim. Hamilelik sirasinda girdigim depresyondan dolayi zor zamanlar gecirdim. Özge hanim bu surecte her zaman iyi tespitlerde bulunup beni dogru bir sekilde yonlendirdi. Seans disinda da ne zaman ihtiyacim olsa beni motive etti, yardimci oldu. Bu samimi ilgisi ve cabasi iyilesme surecinde bana da guc ve umut vermistir. Meslegini severek yapan, kendini gelistirmeye, herkese ayri ayri ilgi gostermeye ve yardimci olabilmeye onem veren biri. Mutevazi kisiligi de her zaman çok rahatlatmıştır beni. Özge hanima bir kez de buradan tesekkur ediyor ve onun gibi isini severek, isine ve insanlara saygi duyarak elinden geleni yapan nice insanlarin olmasini diliyorum
     3 Beğeni    

 EVRİM GÖKDAĞ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.164.YWB

24-03-2017
 TavsiyeNo: 95488
çalışma prensibini ve etik tutumlarını yakından tanıdığım Özge Yüksel, alandaki yenilikleri takip eden, çalışma ve projelerde yer alan gerek klinik deneyimi gerekse akademik deneyimi ile son derece güvenilir ve işini hakkıyla yapan bir uzmandır. Danışanlarının problemlerine çok boyutlu bakış açısı kazandırabilecek ve terapist olarak destekleyici bir tutum sergileyebileceğine inanmaktayım. mesleki tutumu ve prensipleriyle danışan yönlendirmek konusunda da gözüm kapalı güvenebileceğim bir terapisttir.
     4 Beğeni    

Pınar YÜKSEL AKSU Fotoğraf  Psk.Pınar YÜKSEL AKSU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-01-2017
 TavsiyeNo: 94178
Özge Yüksel ile lisans eğitimim sırasında tanıştım. Araştırmacı kimliğiyle tanıdığım Yüksel, her zaman olaylara bakış açısıyla ve konuyu ele alışıyla kendini olduğu kadar çevresini de bilgiyle zenginleştiren tutumunu devam ettirmiştir. Eğitim hayatındaki başarısını çeşitli yazı ve makaleleriyle sürdürmesiyle de, her zaman mesleki gelişimine önem vermiştir. Çalışmalarında etik tavrı prensip edinmiş olan meslektaşıma güvenim tamdır.Ayrıca çalışmalarını büyük özen ve titizlikle devam ettiriyor oluşu ve terapist kimliği ile eminim ki alanda meslektaşımız olacak öğrenciler için de ışık tutacaktır.
     3 Beğeni    

 N.Ö. (Danışan)
 IP: 195.142.86.BF

15-12-2016
 TavsiyeNo: 92856
Kendisine bu senenin başında kaygı bozukluğu ve depresyon nedeniyle bir tanıdığımın önerisiyle gitmeye başladım. Yaklaşık 6 ay devam ettim. Sorunlarım yaklaşık 3 ay içinde bir düzelme gösterse de mevcut sorunları hallettikçe insan altında başka sorunlar da olduğunu fark ediyor. ondan dolayı bir süre daha devam ettim. Yine ekonomik olanak bulsam yine devam ederim. Gerçekten önemli farkındalıklar kazanıyor insan. Özge Hanım, mükemmel sıcak ve samimi bir insan. Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Gittiğim için gerçekten çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Çok teşekkürler.
     2 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Özge YÜKSEL'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Abdulkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü
Travma Çalışmaları Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İz Psikoloji
Plevne Bulvarı No: 12 Daire: 8 Alsancak- İzmir


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 404 22 00
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2011
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2013 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Özge YÜKSEL'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Özge YÜKSEL'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Özge YÜKSEL Mesleki Videolar Videoları
-05:08
Top