2007'den Bugüne 80,886 Tavsiye, 25,753 Uzman ve 18,030 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nur ÖZTÜRK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

20

[Uzm.Psk.Nur ÖZTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nur ÖZTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarNur ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nur ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Tuğba AKPsk.Dnş.Tuğba AK
Sevgili Tuğba ile tanışmamız Bütüncül Psikoterapi Enstitüsü ile gerçekleşti. Beraber aldığımız eğitimde kendisini yakından tanıma fırsatı bulduğum içi...
Azize Gül OZANUzm.Psk.Dnş.Azize Gül OZAN
Sevgili Meslektaşım Gül Hocam ile yollarımız Psikoterapi eğitiminde kesişti. Kendi bilgilerini paylaşan,sorunlara çözüm odaklı yaklaşan,kendini gelişt...
Selime GENÇAL YAZICIUzm.Psk.Selime GENÇAL YAZICI
Merhaba.. Selime Hocamı beraber aldığımız Bütüncül Psikoterapi eğitiminden tanıyorum. Kendisinin güler yüzlü, samimi, yeniliklere açık olması kendisin...
Seval Ulviye AKYOLUzm.Psk.Dnş.Seval Ulviye AKYOL
Sevgili Arkadaşım Seval'i beraber eğitim aldığımız Bütüncül Psikoterapi eğitiminden tanıyorum. Kendisinin güler yüzlü, samimi, alanında bilgi sahibi o...
Semra TANASPsk.Dnş.Semra TANAS
Merhaba.. Semra Hocamı beraber aldığımız Bütüncül Psikoterapi eğitiminden tanıyorum. Kendisini geliştirmeyi seven, güler yüzlü, mesleki duyarlılığı yü...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba Sayfama Hoşgeldiniz Özgeçmiş Bilgilerim Sayfam da Mevcuttur. Paylaştığım Yazılara Gözatabilirsiniz. Umarım Size Yardımcı Olabilirim. Tekrar Görüşmek Dileğiyle :)

Nur ÖZTÜRK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk Danışmanlığı
Ergen Danışmanlığı
Yetişkin Psikoterapisi
Aile ve Çift Danışmanlığı
Oyun Terapisi
Vajinismus

Nur ÖZTÜRK Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Nur ÖZTÜRK'ün Özgeçmişi
24 Temmuz 1991 yılında İstanbul’da doğan Uzman Psikolog/ Psikoterapist Nur ÖZTÜRK İLMAN, ilk ve ortaöğretimini İstanbul’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini 2009-2014 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca çeşitli kurumlarda staj yaparak deneyim kazanma ilkesini benimsemiş, bu stajlarını; Acıbadem Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Bilimleri Hastanesi, Bilfen Koleji ve Düşler Akademisi’nde tamamlamıştır. 2014 yılında Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikolojisi anabilim dalında Yüksek Lisans eğitimine başlamış, 2017 yılında eğitimini tamamlayarak Uzman ünvanını almıştır. Yüksek Lisans Tez aşamasında araştırma konusu olarak Türkiye’de sık sık gündemde olan “Çocuk İstismarı ve Aile Tutumu arasındaki ilişkiyi”incelemek adına bir takım araştırmalar yapmıştır.
...[Devamı...]

Nur ÖZTÜRK Tavsiye Yazıları Nur ÖZTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Büşra Ceylan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.232.222.YCJ

23-05-2019
 TavsiyeNo: 109863
Nur hocamın kurumunda staj yapan bir psikoloji öğrencisi olarak şanslı olduğumu düşünüyorum. Onunla sohbet etmek çok keyiflidir, bana ve diğer stajyer arkadaşıma sürekli yeni bir şeyler katmak isteyen tarafıyla, bu alanda gelişmemize çok destek oldu. Alanında başarılı, hoşgörülü ve öncelikle kendini geliştirmeyi çok seven bir kişidir. Danışanlarına karşı da son derece güler yüzlü ve profesyonel bir tutum içerisindedir. Psikolojik destek almayı ve sıcak bir ele uzanmayı isteyen herkese böyle bir psikologla tanışıp hayatına yön vermesini dilerim :)
     Beğenin    

 Yağmur KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.33.248.JD

28-03-2019
 TavsiyeNo: 109023
Sevgili Nur Hanımla çok güzel ve verimli seanslar geçirdik. Yaşadığım şey beni çok yoran ve üzen bir şeydi. Acaba geçer mi diye düşündüğümde psikoloğum beni teşvik edici şeyler söyledi, rahatlattı, mutlu etti. Bana hep kendimi mutlu edecek şeyler yapmamı söyledi ve bu bana çok iyi geldi.Psikoloğum danışanını iyi hissettirecek ve sorunlarını düzeltecek şekilde konuşmalar yapıyor ve gerçekten başarılı sonuçlar alınıyor. Ben kendimi çok mutlu ve rahatlamış hissediyorum bunun için psikoloğum Nur Hanıma çok teşekkür ederiyorum. #tavsiyeediyorum
     1 Beğeni    

Begüm UÇMAN Fotoğraf  Psk.Dnş.Begüm UÇMAN
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-01-2018
 TavsiyeNo: 101736
Merhabalar.. Nur Hanımla beraber aldığımız Bütüncül Psikoterapi eğitiminden tanışıyoruz. Birçok kuramsal yaklaşım modelinin teori ve uygulamasının öğrendiğimiz bu eğitimle beraber Nur Hanım'ın daha önce aldığı eğitimler ve deneyimleri birleştiğinde terapi becerilerinde kendisini gösterir. Mesleki donanımı, sevecen, anlayışlı ve çözüm odaklı, empatik bir terapistir. Hepimiz çocuklarımız veya kendimiz için danışabileceğimiz güvenilir ve samimi terapistler arıyoruz bu nedenle kesinlikle Nur Hanım'ı içtenlikle öneririm.
     Beğenin    

 gizem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.106.ZYD

27-10-2017
 TavsiyeNo: 99898
Nur hanım ile Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştık. İşini gerçekten severek ve büyük bir titizlikle yapar. Mesleki anlamda katıldığı tüm eğitimlerle kendini geliştirmektedir. İçtenliği, samimiyeti, rahatlığı ve empatik kişiliği sayesinde kendinizi güvende hissettirir. Karşınızda sizi gerçekten anlayan bir terapist olduğunu bilir ve duygularınızı korkmadan, içtenlikle ifade edebilirsiniz.Meslektaşıma mesleğindeki bu başarısını devam ettirmesini diliyor ve onu gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Azize Gül OZAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Azize Gül OZAN
Tekirdağ - Uzman Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-02-2017
 TavsiyeNo: 94310
Sevgili Nur Öztürk ile Bütüncül Psikoterapi eğitimimiz sırasında tanıştık. Donanımlı, empatik, iletişime açık, sevecen, anlayışlı ve çözüm odaklı kişisel bir yapıya sahip bir terapisttir. Alanında yetkin ve başarılı olan Nur'un, öğrenmeye ve yeniliğe açık olması ile onu daha da başarılı göreceğimizden hiç şüphem yok Terapistliğin yalnızca belli bir eğitim alarak başarılacak bir şey olmadığını, doğal bir yatkınlık gerektiren bir meslek olduğunu düşündüğümü söylemeliyim. Nur Öztürk tüm yapısı, birikimi ve yetenekleri ile aradığınız terapist olacaktır.
     1 Beğeni    

 Büke Çetin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.102.C

25-11-2016
 TavsiyeNo: 92294
Merhabalar, Nur Hanımı yüksek lisans programından tanıyorum . Kendisini geliştirmeyi seven, güler yüzlü, mesleki duyarlılığı yüksek ve oldukça özverili çalışan bir meslektaşım. Bir çok eğitime, sempozyuma birlikte katıldık; test eğitimleri ve süpervizyon süreçlerinde de birlikteydik. Büyük bir titizlikle çalıştığı için süreçte kendisine yönlendirdiğim hemen hemen her danışanın memnun kaldığını söyleyebilirim. Profesyonel duruşu olan, gerçek terapotik ilişki kurabilen, doğru müdehale ve yönlendirmeler yapabilen, genç ve dinamik biriyle terapinizi yürütmek isterseniz "PSK. NUR ÖZTÜRK" doğru tercih diyebilirim.
     Beğenin    

Semra TANAS Fotoğraf  Psk.Dnş.Semra TANAS
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-11-2016
 TavsiyeNo: 92234
Merhabalar.. Nur Hanımla beraber aldığımız Bütüncül Psikoterapi eğitiminden tanışıyoruz.Çok geniş ve kapsamlı bu eğitimle beraber Nur Hanım'ın daha önce aldığı eğitimler ve deneyimleri birleştiğinde terapi becerileri konusunda ortaya gerçekten profesyonel bir iş çıkıyor. Kendisine terapiye gittiğinizde güler yüzüyle sıcaklığını ve samimiyetini hissedeceğinizden eminim. Hepimiz çocuklarımız veya kendimiz için danışabileceğimiz doğru, güvenilir ve samimi terapistler arıyoruz bu nedenle kesinlikle Nur Hanım'ın birikiminden ve deneyiminden faydalanmanızı öneririm.
     Beğenin    

Erdal DEMİRYÜREK Fotoğraf  Psk.Dnş.Erdal DEMİRYÜREK
Konya - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-11-2016
 TavsiyeNo: 92199
Nur hanımla tanışmamız Psikoterapi Enstitüsünde almış olduğumuz Bütüncül Psikoterapi eğitimi vesilesiyle oldu. Kendisi alanında gercekten tam bir uzmandir. Vakalar karşısındaki farklı bakış açısı ve engin bilgisiyle farklılığını ortaya koymaktadır. Güler yüzlü tavırları ve kendinden emin duruşuyla psikoterapi alaninda rahatlıkla gidilebilecek bir terapisttir. Terapi tekniklerini cok iyi bilmesinin yani sıra karşısındakini samimi tavırlarla dinlemesi ve bu işi gerçekten sevmesi Onu insan ilişkilerinde samimi kilmakta bu da kendisini ayrıcalıklı bir terapist yapmaktadır. Uzun lafın kısası Nur hanım terapi konusunda yetkinligiyle kendini kanıtlamıştır. Alanda uzman birisi olarak hiç tereddüt etmeden kendisini tavsiye edebilirim.
     Beğenin    

Selime GENÇAL YAZICI Fotoğraf  Uzm.Psk.Selime GENÇAL YAZICI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-11-2016
 TavsiyeNo: 92163
Nur Öztürk Hanımla Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştım, kendisi güler yüzlü, samimi ve yeniliklere açık bir uzman arkadaşımızdır. Sıcak kanlı ve yakın ilişkileriyle; mesleki gelişimine önem veren yapısıyla dikkat çeker. Özellikle çocuk ve ergen danışmanlığı konusunda uzmanlığı vardır ve bununla farkına ortaya koymaktadır. Kendisinin olayların farklı yönünden bakabilecek bir bakış açısı ve olaylara çözüm odaklı yaklaşabilecek bir tarzı vardır. Meslek hayatında başarılar diliyorum.
     Beğenin    

Seval Ulviye AKYOL Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Seval Ulviye AKYOL
Bursa - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-11-2016
 TavsiyeNo: 92138
Değerli arkadaşım, meslektaşım Nur Öztürk'ü birlikte almış olduğumuz Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde verilen Bütüncül Psikoterapi Eğitimi'nden tanıyorum. Lisans döneminde ve mezun olduktan sonra psikoloji dünyasını yakından takip eden arkadaşım, mesleki ve kişisel gelişimine önem vermektedir. Katıldığı eğitimler, süpervizyonlar sayesinde danışanlarına çok daha faydalı olacağına, başarılı terapiler yapacağına inanıyorum. Mesleğini severek yapan arkadaşımı İstanbul'da psikolojik destek arayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 seçil bozkurt (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.116.YWW

17-11-2016
 TavsiyeNo: 92080
Nur Hanım ı birlikte aldığımız Bütüncül Terapi Eğitiminden tanıyorum. Empati yeteneği gelişmiş, çözüm odaklı bakış açısına sahip, sergilemiş olduğu sakin yapısıyla güven veriyor. Psikoloji bilimi sürekli gelişen takibinin zor olduğu bir alan olmasına rağmen takibini yapan, kendisini sürekli geliştiren, yeniliklere açık biridir. Ayrıca Gelişim psikolojisi alanında yaptığı çalışmalar çok tatmin edici ve değerli. Bilgisine güvendiğim Akran Süpervizyonu aldığım değerli meslektaşımı destek almak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Aysun Koç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.254.233.YJD

17-11-2016
 TavsiyeNo: 92064
Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Uzman Klinik Psikolog Nur Öztürk ile Psikoterapi Enstitüsünde Bütüncül Psikoterapi eğitimi sırasında tanıştık ve kendisini daha yakından tanıma fırsatım oldu.Kendi biligilerini paylaşan,sorunlara çözüm odaklı yaklaşan,kendini geliştirmeye açık,azimli,Güler yüzlü naif bir kişiliktir.Danışanlarına faydalı olmak adına farklı perspektiflerden bakarak sürekli kendini yineleyen,tüm dikkatini karşısındakine vererek güven veren bir duruşu vardır.İstanbul ve çevresine şiddetle tavsiye ederim.Yolun açık olsun arkadaşım...
     Beğenin    

 Psikolog Ezgi DOKUZLU (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.178.71.YDJ

17-11-2016
 TavsiyeNo: 92059
Nur Öztürk ile Lisans eğitimim dolayısıyla uzun yıllardır tanışmaktayım. Kendisi mesleğinin yeniliklerini yakından takip eden, kendini sürekli geliştiren bir psikoloğun sahip olması gereken bütün donanımlara sahip güven telkin eden samimi ve vizyon sahibidir. Danışanlarının oldukça memnun olması asla tesadüf değil. Danışanları için elinden geldiğince çaba harcayan ve kendini işine adamış başarılı bir psikologtur. Eğitim ve iş hayatı boyunca da Nur her zaman çok başarılı olmuştur. Kendisine rahatlıkla güvenebilirsiniz. Onu uzun yıllardır tanıyan bir meslektaşı olarak gönül rahatlığıyla ve tüm samimiyetimle herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Tuğba AK Fotoğraf  Psk.Dnş.Tuğba AK
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-11-2016
 TavsiyeNo: 92017
Nur hanımı birlikte almış olduğumuz bütüncül psikoterapi eğitimden tanımaktayım. Kendisi gayet sıcakkanlı, iletişime açık, ilgili ve güleryüzlüdür. Mesleğine olan ilgisi, gayreti ve sürekli kendini geliştirmek için çaba göstermesi beni etkilemiştir. Kendisini bir çok eğitim alarak donanımlı hale getirmiştir. Hem profesyonel hem de samimi olmayı başarabilen değerli bir psikologtur. Başarılarının devamını diler psikolog arayan herkese içtenlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Baycan Orkun ÇELİK Fotoğraf  Psk.Dnş.Baycan Orkun ÇELİK
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-10-2016
 TavsiyeNo: 91468
Nur Hanım ile katıldığım eğitimler vasıtasıyla tanıştım. Nur Hanım'ın samimiyeti ve düzgün aksanı onu, ileri taşıyan özellikleri olduğunu söyleyebilirim. Kendisini her alanda geliştirmeye çalışan, ruh sağlığı alanında araştırmalarına ve fikirlerine güvendiğim, özellikle çocuk ve ergen konularında fikirlerine danıştığım sayılı psikolog arkadaşlarım arasındadır. Sürekli öğrenmeye açık ve ruh sağlığı alanında öğrendiklerini harmanlama ve uygulama konusunda başarılı biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bir psikolog olarak Nur Hanım'ın donanımına ve birikimine güvenerek kendisini içtenlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Gülşah ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.189.118.ZYF

21-10-2016
 TavsiyeNo: 91219
Nur Hanım ile tanışmamız tesadüf üzerine oldu, kendim de bu alanda çalışıyorum. 5 yaşında bir kızım var ancak ben kızıma herşeyden önce anneyim. Bazı konularda takıldığım kendime ve kızıma yardımcı olamadığım anlar oluyor. Bu gibi durumlarda kendisine danışdığımız ve faydalandığımız çok oldu. Genç yaşına rağmen aldığı ve almakta olduğu eğitimler sayesinde farkını ortaya koyuyor.Bize sağladığı katkılar konusunda kendisine minnettarız. Başarılarının devamını diliyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 B. A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 82.151.153.YYF

19-10-2016
 TavsiyeNo: 91171
Nur Öztürk; yükseğini gelişim psikolojisi üzerinden tamamlamış, alanına hakim, araştırmaya ve yeniliklere açık bir danışmandır. İnsan ilişkilerinde empati becerisi çok yüksek olması ve danışanlarına karşı bunu bir görev olarak yapmadığı, hoşgörülü ve yapıcı bir yaklaşımı bulunması nedeniyle tercih edilebilecek danışmanlardan olduğunu iletmek isterim. Yaşanılan herhangi durumu sakin yapısı ile ve rahatlatıcı söylemleriyle danışmanlığın en önemli kısmını tamamlamaktadır. Alanına hakim olması, kendisi ile görüşmeye gelen tüm danışanlarına verim sağlamasına zemin hazırlamaktadır. Danışmanlık süreci öncelikle insani yönü ön planda tutmaktadır. Danışanın öncelikle ihtiyacının ne olduğu belirlenmelidir. Nur Hanım bu konuyu sağlıklı soru-cevap yaklaşımlarıyla doğru tespit edebilmektedir. Danışmanlık sürecinin en önemli kısmı da danışanın ihtiyacını doğru belirlemektir. Nur hanım bunu doğru tespit edebilen bir uzmandır.
     3 Beğeni    

 Dr.Murat Baloğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.241.119.YZ

18-10-2016
 TavsiyeNo: 91152
Sayın Nur Öztürk Hanım ı birlikte aldığımız Bütüncül Psikoterapi Eğitiminden tanıyorum.Mesleki ve kişisel gelişimi konusunda verdiği mücadeleye yakından tanık biri olarak kendisini büyük bir saygı ve gıptayla izliyorum.Bu yaştaki farkındalığını ve gayretini görünce bu topraklarda yaşayan günümüz insanı ve gelecek kuşaklara kendiliğini gerçekleştirme ve mutlu olma konusunda eşşiz deneyimler yaşatacağına inancım tam. İnsan ruhunu anlama konusundaki mücadelesinin devam etmesini ve bunu bizlerle paylaşmasını diliyorum Dr . Murat Baloğlu Beyin ve sinir Cerrahisi Uzmanı
     3 Beğeni    

Nilüfer ÖNDER SANATÇI Fotoğraf  Psk.Nilüfer ÖNDER SANATÇI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-10-2016
 TavsiyeNo: 91009
Nur Hanım'ı birlikte aldığımız mesleki eğitimlerden tanıyorum. Samimi ve pozitif duruşu bir psikolog olarak en büyük artılarından diyebilirim. Mesleğine olan sevgisi, bilgisi ve bunu sürekli geliştiren meraklı ve çalışkan yapısı onu iyi terapist yapan diğer önemli özelliklerinden. Nur Hanım sürekli kendisini geliştiren, hem araştırmaları hem de katıldığı eğitimlerle bunu destekleyen başarılı bir uzman. Topluma fayda sağlamak adına insancıl bir bakış açısıyla, gönüllü olarak yaptığı çalışmalar ve bilimsel araştırmalarıyla da bir ruh sağlığı profesyoneli olarak üzerine düşen görevleri başarıyla yerine getiren bir psikolog. Hem meslektaş olarak bilgisine güvendiğim hem de danışanlarına karşı pozitif ve profesyonel duruşuyla Nur Hanım'ı içtenlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 Uzman Psikolog mustafa aydın (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.155.199.YBZ

08-10-2016
 TavsiyeNo: 90840
Nur Öztürk ile birlikte bütüncül Psikoterapi eğitimi almaktadır. Kendinı geliştirmiş, iletişimi kuvvetli, psikolojik testler konusunda önemli çalışmaları olan ve bir terapist olarak evlilik problemleri/cinsel problemler konularında önemli çalışmalarının olmasının yanında çocuk ve ergenler danışmanlığında da gayet başarılı olduğunu biliyor ve tavsiye ediyorum.. Ayrica Nur Öztürk çocuk gelişimi alanında yaptığı master programının bitirme tezinde "çocuk istismarı ve aile tutumu" konusunda ki çalışması alanda önemli bir yer tutmaktadir.
     5 Beğeni    

Nur ÖZTÜRK'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Bütün Psikoterapi Dernerği
Rorscach ve Projektif Testler Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Luna Psikoloji
Marmara Mah. Hürriyet Bul. 5. Sokak No:5 Bekra Apt. D:3 beylikdüzü/İst
İstanbul

Adres 2:
Luna Psikoloji
Merdivenköy Mah. Hızırbey Caddesi No:180 Göztepe/Kadıköy/İstanbul
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(536) 305 07 41
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(28 yaşında)
Doğum Yeri
Bakırköy
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı


Nur ÖZTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nur ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video15:08
Top