2007'den Bugüne 81,703 Tavsiye, 25,947 Uzman ve 18,152 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dr.Selda ÇELİK

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Terapist

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Dr.Selda ÇELİK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Selda ÇELİK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

24
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Dr.Selda ÇELİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.Selda ÇELİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Dr.Selda ÇELİK Özgeçmiş CV Dr.Selda ÇELİK'in Özgeçmişi
1973 kocaeli doğumluyum. 1997 de Uludag Üniversitesi Tıp Fak.ni bitirdim. Aile hekimi olarak çalışmaktayım. Psikoloji ve psikoterapi alanlarında bir takım eğitimlerimi tamamladıktan sonra şu anda bireysel danışmanlık, ve terapileri, aile ve cift terapileri, ergen ve sorunları (sınav kaygılari ve yakın ilişki problemleri), panik atak ve obsesyonlar gibi kaygı bozuklukları, kişilik bozukları, cinsel terapiler (vaginismus, erken boşalma, ereksiyon prob). Gibi alanlarda çalışmaktayım.

Dr.Selda ÇELİK Tavsiye Yazıları Dr.Selda ÇELİK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 fatma kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.2.185.Y

20-11-2016
 TavsiyeNo: 92156
Terapi almaya karar vermek zaten başlı başına bir sorundu benim için , hiç tanımadığınız birine gidip kendinizden bahsetmek , ona belkide kendinize bile anlatamadığınız iç dünyanızı açmak , kafanızdaki çelişkileri, soruları , sorunları anlamasını beklemek , gerçekten hayatımdaki devrim gibi bir karardı. Selda hanımı bu siteden buldum , ilk telefon görüşmesinde daha sesindeki samimiyetten etkilendim , ancak belirli bir yaşın üzerinde bir bayan olarak , her zaman şüpheci bir yanım olmuştu , ilk görüşmeye giderken liseli bir kız gibi dizlerim titriyordu , ama karşımdaki insan sanki yıllardır tanıdığım bir dost , bir kardeş , bir arkadaş gibi sıcak ve samimi karşıladı , çok fazla kendimden bahsedemeyeceğimi düşünen ben ilk yarım saatte herşeyimi ona anlatmaya başlamıştım , ve ilk seans bittiğinde bile sanki kuş gibi hafiflediğimi hissettim , ve o gece hayatımın en rahat uykularından birini uyudum. İyiki sizinle görüşme kararı almışım , herşey için çok teşekkürler Selda Hanım. İyiki varsınız..
     4 Beğeni    

 Seval AKIN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.238.31.ZZF

07-11-2016
 TavsiyeNo: 91745
Çok rahatlatıcı.Anlaşildigini hissetmek çok güzel bir şey.Bilgisine kesinlikle güveniyorum.Yaptigi işi severek yapıyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Kendiniz, ışiniz, eşiniz, sevgiliniz, çocuğunuz gibi ilişkiledinizde sorun yaşiyorsaniz tavsiye edebilirim. Kendinizi keşfetmek ,hayatı daha coşkuyla yaşamak istediğinizde yardımcı olacağını söyleyebilirim. Farkında olmadan yaptığımız yanlışları fark etmemizi sağlıyacağini tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    

 simyacı (Danışan)
 IP: 176.233.69.YDB

28-10-2016
 TavsiyeNo: 91501
Terapi aldığım 3. psikoterapist Selda hanım , hiç bir terapi de 2. seansa gidemedim , ama Selda hanım insan ruhuna öyle bir dokunuyor ki , kesinlikle çok iyi geliyor , 3. kez görüşeceğiz bu hafta , ama sabırsızlıkla bekliyorum . Herşey için çok teşekkürler Selda Hanım ... Terapi almaya karar vermek zaten çok zor bir karar , birde beklenti karşılık bulmazsa kırılma noktası , Selda hanım sanki bu iş için doğmuş , çok naif , kararlı ve profesyonel , kesinlikle herkese tavsiye ediyorum..
     4 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nilüfer Görükle
Bursa

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(224) 483 38 92

Telefon 2 :
0(544) 824 39 49
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
Mezuniyet Yılı
1997
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Dr.Selda ÇELİK'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.Selda ÇELİK Mesleki Videolar Videoları
-12:53
Top