2007'den Bugüne 83,539 Tavsiye, 26,243 Uzman ve 18,629 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Melek ARSLANBENZER
Psikolog - İstanbul
Psikoterapist, Psikodramatist, Avangard Terapi Merkezi kurucusu,

Melek ARSLANBENZER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi20 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

20

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Melek ARSLANBENZER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Melek ARSLANBENZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melek ARSLANBENZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Abdullah ALPASLANUzm.Psk.Abdullah ALPASLAN
Abdullah Alpaslan ile Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştım. Sonraki zamanlarda kendini yakından tanıma şansım oldu. Mesleki birikim ve tecrübesine...

Melek ARSLANBENZER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Avangard Terapi Merkezi
İcadiye Mah. Cemil Meriç Sk. No:43
İstanbul
Telefon 1 :
0(545) 881 04 05
Telefon 2 :
0(530) 399 43 30

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Bilgi Üniversitesi Psikoloji (2003 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Melek ARSLANBENZER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikodrama (İstanbul Psikodrama Enstitüsü mezunu)
Gelişim Teorisiyle Etkileşimde İlişkisel Psikanaliz (Psikoterapi Enstitüsü)
Psikodinamik Psikoterapi (Klinik ve Adli Psikoloji Derneği)
Nesne İlişkileri ve Bağlanma Teorisi
Çocuk Psikodraması
İmago Çift Terapisi (Evlilik Terapileri Enstitüsü)
D 10 Testi ve Klinikte Projektif Çizim Testlerinin Kullanımı adlı konferansa katılım (Rorschach ve Projektif Testler Derneği)
Cinsel İşlev Bozuklukları Terapisi Eğitimi katılımcısı

Melek ARSLANBENZER'in Makaleleri Melek ARSLANBENZER'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Melek ARSLANBENZER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sema
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ23.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114880
Çaresiz hissettiğim bir süreçte Melek Arslanbenzer’den yardım almaya karar verdim. O daha iyisini yaptı ve bana kendime yardım edebileceğimi, bunun birçok yolu olduğunu gösterdi. ‘Neden böyle hissediyorum?’ öfkesinden ‘Evet böyle hissediyorum.’ kabulüne ulaştım. Hissettiğim her şeyin farkına varmaya, elimi kolumu bağlayan duygulara bir adım uzaktan bakmaya başladım. Bazen sorduğu sorular bazen verdiği cevaplarla bende zaten var olanı fark etmemi sağladı. Teşekkür ederim.
     Beğenin    
Esra K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ20.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114827
melek hanımın şair vasfıyla tanışmamdan iki yıl sonra danışanı olmaya karar verdim. ilk adım benim için zor olduysa da sonrasında hayatımla ilgili almam gereken her önemli kararda -iş, şehir değişikliği, evlilik, doğum- kendimi yanında buldum. duygularımı anlamlandırmama verdiği destek ve yoğun bir farkındalıkla ayrıldım her defasında. artık başka şehirlerde yaşıyoruz ancak online yardım almaya devam ediyorum. yüz yüze yaptığımız seanslarla birebir olduğunu söyleyebilirim. şimdi anneyim. bu süreçte ileriye dönük yoğun kaygılar duymuyorum çünkü takıldığımda yetkinliğine ve sezgilerine güvendiğim, danışabileceğim melek var. iyi ki var.
     1 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111360
Melek hanim ile yaklasik 1 yil once arkadasim vasitasiyla tanistim. Kendisiyle konusurken kendi hayatimi yeniden kesfetmemi ve hayata daha farkli perspektiflerden bakmami sagladi. Ayrica, kendisiyle konusurken daha cok samimi bir buyugumle sohbet ediyormusum gibi hissediyorum. Kesinlikle Melek hanim hicbir detayi atlamadan dinleyen ve cozum odakli profesyonel bir uzman! Ayrica Istanbul'daki iki terapi merkezini de gittim ve kesinlikle bir muayenehaneden cok evde bir dostunuzu ziyaret etmissiniz hissi aliyorsunuz.
     Beğenin    
Merve BİLGİLİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110828
Melek Hoca ile yürüttüğü psikodrama yaşantı grupları aracılığıyla tanıştım. Uzun süre hem düzenlediği eğitim ve seminerlere hem de kişisel farkındalık ve iyileşme sağlamak için düzenlediği grup ve atölye çalışmalarına katılma fırsatım oldu. Kendisinden mesleki anlamda çok şey öğrenmenin yanı sıra yaptığı çalışmalar kişisel hayatımda etkili dönüşümlere sebep oldu. Sorumluluk almak, bedel ödemek, veda etmek, duygularının farkında olmak ve onlarla başa çıkabilmek, başkalarının duygularını anlamak ve empati kurmak, güvenmek ve cesur olmak nedir kendisinden öğrendim. Mesleki teorik bilgiyi uygulama konusunda oldukça mahir olmanın yanı sıra, bu bilgiyi aktarma ve paylaşma konusunda da oldukça cömert olduğunu söyleyebilirim. Kendisiyle karşılaşmış ve tanışmış olmaktan çok memnunum ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    
Abdullah ALPASLAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109963
Merhaba, Melekle psikoterapi eğitimlerinden başlayan uzun bir dostluğumuz var. bireysel olarak benim için empati kapasitesi yüksek kendimi yanında rahat ve güvende hissedebildiğim bir arkadaşım. Mesleki olarak ise özellikle yetişkin bireysel terapi ve gruplarla yaptığı psikodrama çalışmalarında oldukça başarılı bir psikoterapist. Uzmanlara yönelik verdiği eğitimlere katılmış biri olarak bilgi ve deneyimlerinden bolca yararlandığımı söyleyebilirim. Ancak eğitimci olmanın yanında öğrenci olmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyen, kendini mesleki konularda sürekli olarak güncelleyen bir uzman. Birlikte yürüttüğümüz süpevizyon grubumuzda da gerek paylaştığı vakalar gerek gruba sağladığı katkı ile her defasında alanındaki başarısına şahit olmuş biri olarak terapiste ihtiyacı olan herkese Melek ARSLANBENZER'i gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. sevgiler...
     2 Beğeni    
M.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109476
Melek Arslanbenzer ile 2017 yılında bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle görüşmeye gittiğimde tanıştım. Kendisi bütüncül psikoterapist. Bu yüzden sadece tek bir disipline bağlı kalarak sorunlarınıza yaklaşmıyor. Bu kadar farklı disiplini uygulayabilmek için tabi ki inanılmaz bir klinik tecrübe, teorik birikim, kültür ve zaka gerekiyor. Kendisi bunların tümünü haiz. Daha önce alanlarında ünlü, medyatik 3 profesör ünvanlı psikiyatrist, 2 psikiyatrist ve 5 klinik psikologla bazılarıyla uzun bazılarıyla kısa dönemli olmak üzere görüşmüştüm. Psikiyatristlerin çoğu ilaç yazarak, sorunları görmeyi değil semptomları gidermeyi uygun buldular. Bu yol kestirme bir yol fakat kişiyi uyuşturmaktan başka birşey değil. Öte yandan komşu teyze gibi nasihatte bulunan psikiyatristler gördü bu gözler ki kendilerinin mesleklerinin yüz karası olduğunu düşünmekteyim. Ayrıca kişisel problemlerini terapiden geçerek çözmemiş insanların psikoterapi uygulamaması gerekiyor. Ben oldum diyen insanlardan değil psikoterapist sağlıklı bir birey çıkması mümkün değildir. Bu bir yolculuktur. Melek Hanım bunun bir yolculuk olduğunun farkında ve kendisi de benlik inşası sürecinde bizim oturduğumuz koltukta da oturmuş. Bu onu meslektaşlarından ayıran en büyük özelliği. Melek hanım'ın dikkati, kültürel birikimi, klinik tecrübesi, zekası ve merhameti saydığım güruhla ayrılmasına neden oluyor. Hayatımı ve içsel yolculuğumu kendisiyle tanıştıktan önce ve sonra diye ikiye ayırabilirim. Kısacası kendisi iyinin de iyisi.
     3 Beğeni    
Gulı NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109367
Melek Arslanbenzer 5 senelik psikoloğum. Kendisi ile arkadaş tavsiyesi ile tanıştım. Çok memnunum, hayatımın en karanlık anlarda bana profesyonel ve objektif bir destek sağladığı için kendisine çok müteşekkirim. 3 sıfat ile tanımlarsam: profesyonel psikolog olarak kendisini sürekli geliştiren, önyargısız, işini seven. Şu an İstanbul'un iki yakasında da ofisi var, her iki ofis metro istasyonlarına çok yakın, bu yüzden ulaşım kolaylığı söz konusu.
     1 Beğeni    
Feyza K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mart.2019
TavsiyeNo: 109007
Başka bir terapiste gittiğim sırada Melek Hanım'ın danışanın yazdığı kitap vasıtasıyla tesadüfen kendisinden ve psikodramadan haberdar oldum. Sosyal ortamımdan farklı bir grupla yapılan psikodramaya çekinerek ve merakla gittim. Terapi ile uzun zamanda kat edemediğim yolu Melek Hanım’ın rehberliğinde daha kısa sürede ve kalıcı şekilde hayatımı dönüştürecek şekilde yürümekteyim. Melek Hanım’ın kendi gerçeğime bakarken cesaretimi yitireceğim sıradaki desteği ve birçok terapistin sahip olamayacağı keskin görüşü danışan olarak en büyük fayda gördüğüm konular. Eğitimi, tecrübesi, mesleki konulardaki yetkinliğine rağmen kendini yetiştirmeye devam etme gayreti ve kuvvetli sezgilerinin yanı sıra kişiliğinden kaynaklanan merhametli, vicdanlı, mütevazı yaklaşımı ile benim gibi birçoklarına şifa oluyor.
     1 Beğeni    
Handan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105234
Melek hanımı bir ebeveyn grubundaki paylaşımlar sayesinde buldum 4 yıl önceydi hayatımda birşeyler in ters gittiğini fark ediyor fakat hiçbir şey yapamıyordum.. üstelik iki yaşındaki kızımla istedigim şekilde ilgilenmiyordum.. kızım için basladigimi sandığım terapiler kendimi daha iyi tanımam için bana rehber oldu çok yol kat ettik daha da yolumuz var .Melek hanımı diğer terapistlerden ayıran en önemli özellik ne diye sorarsanız bence sezgisel olarak çok güçlü tespitler yapıyor olması ve sizi çok hızlı bir şekilde farkındalığa ulaştırması diyebilirim. İyi ki yollarımız kesismis.. iyi ki bu yolculuga melek hanımla çıkmışım.. gerek bireysel terapi gerek grup çalışmaları gerekse atölyelerinde olsun hep çok fayda gördüm şifa buldum hamdolsun..
     2 Beğeni    
Nurdan AYDIN Fotoğraf
Psk.Dnş.Nurdan AYDIN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103069
Klinik Psikolog, Psikoterapist ve Psikodramatist olan Melek ARSLANBENZER ile 2014 yılında ''Bütüncül Psikoterapi Eğitimi''nde tanıştım. Birlikte aldığımız teori, formülasyon ve süpervizyondan oluşan 3 yıllık Bütüncül Psikoterapi Eğitimi esnasında ve halen Avangard Terapide yürüttüğümüz süpervizyon çalışmalarında donanımına, bilgisine, becerisine, empatisine hayranlık duyduğum bir meslektaşımdır.'' Psikoterapide iyileştirici olan nedir? '' sorusunu biz meslektaşlarımızla hep tartışırız . Melek Hanımın sıcaklığı ve kapsayıcılığı kendinizi onarmanızda, yaralarınızı sarmanızda en büyük destekçiniz olacaktır. Ben bizzat bunu 3 yıldır katıldığım Melek Hanımın lideliğindeki ''Psikodrama Yaşantı Grubu'' nda deneyimledim. Gönül rahatlığıyla da herkese deneyimlemesini tavsiye ederim. Melek Hanımıma da bir kez daha buradan teşekkürlerimi sunarım.
     3 Beğeni    
Zeynep B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101204
Melek hanımı 4 yıl önce sosyal medyadan takip ediyordum. Yaptığı günlük atölyeler paylaştığı yazılar çok ilgimi çekiyordu. Sonrasında yeme bozukluğum için görüşmeye karar verdim. Bu karar, yeme bozukluğunun altında yatan bir milyon sebeple yüzleşmeme sebep oldu. O zamandan bu zamana bambaşka bir insan oldum. Hayata bakışım değişti. Gerçek kimliğimi buldum. Anneliğim değişti. İlk gördüğüm de ne kadar mesafeli kadın demiştim. Ama bir psikologun duygularıyla hareket etmesindense nötr olması daha önemli bunu zamanla öğrendim. Şimdi içinden çıkamadığım herşey için içim rahat. Meleğin tek bir cümlesi veya o olay üzerine kısa bir sorusu bile bakış açısını değiştirerek çözümü bulmama yardım ediyor. İçinden çıkılmaz hal yoktur. Her şeyin bir çözümü vardır bunu daha net anladım. Bu hayata 1 kere geliyoruz. Sınırlarımızı çizgilerimizi net koyamadığımız için zorlanıyoruz. Kaliteli ve sağlıklı yaşamak adına adım atmaktan korkmayın. Sevgiler
     3 Beğeni    
Özlem DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101182
Kendisinden arkadasımın tavsiyesi üzerine danışmanlık almaya başladım. Hayatımda çok zor bir süreçten geçerken , sorunlarımla yüzleşmem de ve çözümünde çok desteği oldu. İşini son derece hassasiyet ve duyarlılıkla yerine getiren, İşinin uzmanı bir psikoterapist ve psikodramatist.Bir ruh sağlığı uzmanının öncelikle kendi hayatında dengeyi yakalamış olması benim için önemli bir kriterdi.Kendisinin düzenlediği programlara katılarak bunu yakinen gözlemleme imkanım oldu. Hayatımda olan güzel gelişmelerde de kendisi desteğini esirgemeyip hep samimiyetle yanımda olmuştur. Psikoterapist ve psikodramatist arayan herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Sümeyye SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92346
Melek Aslanbenzer hanım ile yakın ortak arkadaşımız vesilesiyle tanıştım. Hayatımın en zorlu ve gerçekten profesyonel desteğe ihtiyacım olduğu bir zamanda onun danışanı oldum. İlk danışma tecrubem olmasına rağmen Melek hanım'ın mesleğindeki tecrübesi, özverisi, hayatınıza, duygu ve düşünce dünyanıza güçlü bir etki yapacak olan yönlendirmeleri ve soruları, onun bu alandaki en başarılı insanlardan biri olduğundan asla şüphe etmememi sağladı. Hem alanında gerçekten başarılı, hem de sürekli kendisini geliştiren, mesleki açıdan durağanlığa düşmeyen bir uzman. Seanslarımın bitiminde hayata, olaylara, dünyaya ve en başta kendime bakışım olumlu yönde değişti ve bu değişimin sonuçları da bir o kadar yapıcı oldu. Tavsiye ettiğim pek çok arkadaşım da kendisinden son derece faydalandılar. Ruh ve beden bütünlüğünü sağlamayı, pek çok problemin üstesinden kişinin kendisini tanıyarak gelebileceğini öğreten Melek hanımla tanışmak için geç kalmayın.
     6 Beğeni    
Zuhal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
26.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92329
Melek hanımı uzun süredir tanıyorum. Yaklaşık iki yıldır da kendisinden yardım alıyorum. İşinin ehli birini görmek istiyorsanız melek hanımla tanışabilirsiniz. Melek hanım işini profesyonelce yapan bir psikodramatisttir. Melek hanımı görünce kendinizi güvende hissedeceksiniz. Muhteşem zekasıyla farkindaliginizi arttırır. İki yıllık süreçte çok değişiklikler yaşadım. Anlık değişimler değil, kalıcı değişimler. Melek hanımı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Tüm sorunlarinizdan kurtulmak istiyorsanız psikodrama ve Melek hanımdan vazgecmeyin. Melek hanım = GÜVEN.
     5 Beğeni    
Rabia GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92320
"Zemini hasarlı olan bir ruh büyüdükçe sallanmaya ve hasar almaya mahkumdur." İki sene evveldi. Günlerim karanlık başlardı. İç huzursuzluğu fiziksel ağrılarımdan daha ağırdı. Çare bulmalıydım ama neydi? Çok kıymetli bir dostumun tavsiyesiyle Melek hanıma seansa başladım. İlk etapta ne olduğunu anlayamadım. Elimden çantamı bile bırakmadan kontrollü bir şekilde konuşuyor ve çıkıyordum. Psikolog ne yapabilir diye düşündüğüm zamanlarım olmadı değil. Sonra her hafta gittiğim seanslarda kendimi keşfetmemle yeni bir serüvenim başladı. İç huzuruyla uyandığım günümde kontrollü yaşamadan da ilerleyebildiğimi gördüm. Çağımızın hastalığı stresten kurtulmanın yolunu Melek Hanımdan aldığım yardımlarla çözdüm ve etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Size de geç kalmayın demek isterim. Ruhunuzun zemini hasarlıysa düzeltmek uzman işidir. Melek hanım bu iş için doğmuş diyebilirim... iyi ki de bu iş için doğmuş. İyi ki varsın canım psikoloğum.
     7 Beğeni    
Fatma BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92319
Melek Arslanbenzer'i 2010 yılında şiir üzerine yaptığı bir konuşma vesilesiyle tanımıştım. Bundan sonra kendisini sosyal medya mecralarında takip etmeye başladım ve ruhsal sorunlarımla artık bir uzman yardımı olmadan uğraşamayacağımı hissettiğim bir dönemde terapiye başlamak istediğimi söyledim. Melek Hanım gayet anlayışlı bir yaklaşım ve eşitlikçi bir tavırla aklımdaki soruların hepsini yanıtladı. Böylelikle bireysel terapiye başladık. Bireysel terapi sürecinde en önemli şeyin danışana değerli ve biricik hissettirerek, güven vererek ve danışanın kendi yolunu kendisinin çizmesine yardımcı olacak şekilde cesaretlendirerek dinlemek olduğunu düşünüyorum. Melek Arslanbenzer soğukkanlı ve sınır koymayı çok iyi bilen bir tavırla, ancak danışanıyla hakiki bir bağ kurarak terapi hizmeti veren, bu hizmeti verirken alanının pek çok teorik yaklaşımından yararlanan, tek bir görüşe bağlı kalmadan bu görüşleri karşısındaki danışana göre bağdaştırmayı becerebilen bir terapist. Sizi iç dünyanıza yönlendirirken elinizden tutar ama bunu yine kendini sizinle eşit bir konuma koyarak yapar. Bu da zaten örselenmiş duygulara, yaralı bir ruha sahip birine çok iyi gelir. Çünkü karşınızda bir heykel değil, bir tanrı değil, etten kemikten bir insan vardır. Ama bu insan hayatınızdaki diğer insanlardan farklı olarak, ruhunuza nüfuz eder ve hiçbir ayrıntıyı atlamadan, daha önce üzerine hiç düşünmediğiniz şeyleri bir anda önünüze koyar, ömrünüz boyunca kaçtığınız yüzleşmeleri, travmaları en yumuşak ve aklıselim bir yolla çözer. Sizinle üzüldüğünü, güzel gelişmeler yaşadığınızda, patolojik döngülerinizden çıkış yolu bulduğunuzda sizinle birlikte sevindiğini bilirsiniz. Melek Arslanbenzer, karşısındaki insanı çok iyi okuyan, acı çeken insanlarla herhangi bir terapistten daha da fazla empati kurabilen ve oldukça güvenilir bir isim. Ayrıca bireysel terapi esnasında psikodrama yöntemlerinden yararlanması da yenilikçi anlayışının bir parçası olmakla birlikte, ufkumu ve kalbimi açan bir durum olmuştu diyebilirim. Öyle ki grup terapilerine mesafeli duran şahsım terapi odasında bu pratik sayesinde psikodrama terapisine başlamıştır. Ofisi gayet güzel ve sakin bir muhitte yer alıyor; köşkten içeri girer girmez olumlu bir enerji bedeninizi sarıyor. Bu da başka bir artı özellik.
     6 Beğeni    
Ceylan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92316
Melek hanımın danışanı olarak iki ayrı psikodrama grubuna katıldım. beklediğimden çok daha ufuk açıcı ve farkındalık yaratan oturumlar oldu. sıkıntı ve kaygı duyduğum birçok konunun çözümünde yardımcı olacak şeyler keşfettim onun yardımı ve desteği ile. danışanlarına ciddi anlamda kulak veren ve koruyan bir tavrı var. son derece güven uyandıran ve güleryüzlü bir terapist olmasının yanısıra aldığı iyi eğitim yardımıyla da danışanlarına sadece anı kurtarmayı değil, farkındalıklar edinmeyi ve kalıcı çözümler geliştirmek için gereken duygusal beceriyi edinme alanı açıyor. ayrıca işyeri olan avangard terapi merkezi (yeşil köşk) de huzur dolu sıcacık bir yer.
     12 Beğeni    
Selin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92315
Kendisi harika bir psikolog ve psikodramatistdir... Yaklaşık 2 yıl önce danışanı oldum, ciddi anlamda öfke problemim vardı ve birçok konuda bocalıyordum, evimi temizleyemiyor öfkem yüzünden herkesle kavga ediyordum... İnsan bir sorununun olduğunu böyle gitmemesi gerektiğini anlıyor fakat ne yapacağını bilemiyor hatta çözümün olacağını bile kestiremiyor... Psikologların sorunumu çözmemde bana yardım edeceğini tahmin bile edemiyordum çünkü inancım yoktu ön yargım vardı... İşte bu noktada melek hanımla tanışmak benim hayatımda bir milattır... Psikodrama sayesinde artık sürekli kafamın içindeki biriyle kavga etmiyorum ve evimi temizleyebiliyorum, çocuklarımla sağlıklı iletişim kurabiliyorum... Ben 2 yıldır nefes aldığımı hissediyorum çok şükür... Kendini bulmak ve bunca yıl taşıdığı yüklerden kurtulmak isteyen , içinde anlamlandıramadığı her şeye çözüm arayan herkese Melek hanıma gitmesini tavsiye ediyorum...
     8 Beğeni    
Emine A.
26.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92314
Melek hanımla uzun yıllardır süren bir dostluğumuz var. Bu süre zarfında danışanı olmadığım halde bana verdiği tavsiyeler sayesinde pek çok şeyi farkettim ve yapıcı kişiliğiyle bunları çözmemde yardımcı oldu. Ona yakın arkadaşımı melek hanıma yönlendirdim ve hepsinden olumlu geri dönüşler aldım. Mesleğine saygılı ve insan sevgisine sahip biri. Bir terapistte bence olması gereken iki temel özelliğe de sahip. Bunun yanı sıra halen aldığı eğitimlerle de kendini sürekli geliştiren ve mesleğini daima bir adım daha ileriye taşıyan bir terapist.
     8 Beğeni    
Gül Altay
25.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92312
Melek Arslanbenzer gerek mesleki tecrubesi gerekse insanî yönü acisindan tanidigim, bildigim ve fikirlerine, meslegindeki saglam durusuna hayran oldugum cok kiymetli bir sahsiyettir. Kendisinden danisma hizmeti alanlari, atölye ve grup calismalarina katilanlari cok sansli goruyorum. Ben de onlardan biri olma sansina erisebildigim icin bundan mutluluk duyuyorum. Ilerde ismini "basarili, duayen psikolog-psikoterapist-psikodramatist Melek Arslanbenzer" olarak duyacaginizdan eminim. Cok gec kalmadan Melek Hanim'la tanisin, Melek Hanim'a danisin.
     7 Beğeni    

Melek ARSLANBENZER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü

Melek ARSLANBENZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melek ARSLANBENZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Abdullah ALPASLAN
Uzm.Psk.Abdullah ALPASLAN
Abdullah Alpaslan ile Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştım. Sonraki zamanlarda kendini yakından tanıma şansım oldu. Mesleki birikim ve tecrübesine...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Avangard Terapi Merkezi
İcadiye Mah. Cemil Meriç Sk. No:43
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(545) 881 04 05
Telefon 2 :
0(530) 399 43 30
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Bilgi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2003
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Melek ARSLANBENZER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Melek ARSLANBENZER Mesleki Videolar Videoları
-

05:52
Top