2007'den Bugüne 76,208 Tavsiye, 24,875 Uzman ve 17,104 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hakan METAN
Uzman Psikolojik Danışman - İstanbul
Eğitimci Yazar

Hakan METAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı Mevcut

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Hakan METAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Uzm.Psk.Dnş.Hakan METAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hakan METAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarHakan METAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hakan METAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Fazıl TATAR
Fazıl beyi uzun yıllardır tanıyorum. Psikolojik Danışman olarak ondan bahsetmek yerine onu psikolojik danışmanlardan ayıran özelliğinden bahsetmek ist...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hayatın tamamı kendini keşfetme yolculuğudur. Bu yolculukta zaman zaman herkes zorlanabilir. Yolculukta zorlanmak zayıflık belirtisi değildir. Aksine zorlanıp bununla baş edebilmeyi öğrenenler diğerlerinden daha güçlü tutunurlar hayata...

Hakan METAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
YAŞAM KOÇLUĞU ve MENTÖRLÜK
TÜM ÖĞRENCİLER İÇİN EĞİTİM KOÇLUĞU
SPOR PSİKOLOĞU
DERS İSTEKSİZLİĞİ ve MOTİVASYON EKSİKLİĞİ
DUYGUSAL ZEKA EĞİTİMİ
BAŞARIDA BİLİNÇ - BİLİNÇALTI YÖNETİMİ
HAFIZA TEKNİKLERİ
İLETİŞİM SORUNLARI (AİLE İÇİ ve BİREYSEL)
ÇOCUK ve ERGEN DANIŞMANLIĞI
GENÇ YETİŞKİN DANIŞMANLIĞI
OBSESİF KOMPLUSİF (TAKINTI) BOZUKLUKLAR
PARMAK EMME, TIRNAK YEME, BORDERLİNE vb. BOZUKLUKLAR
SPOR DANIŞMANLIĞI, MENTÖRLÜK (BİREYSEL ve TAKIM)
OBEZİTE
DEPRESYON

Hakan METAN'ın Makaleleri Hakan METAN'ın Makale ve Yazıları
2 Makale
1 Yazı/Döküman

Hakan METAN Tavsiye Yazıları Hakan METAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Tamer (Danışan)
 IP: 176.54.70.ZZ

27-12-2016
 TavsiyeNo: 93270
Hakan Bey oğlumuzun üniversite hazırlık sürecinde olsun tercih zamanlarında olsun bize çok yardımcı oldu. Sayesinde oğlumuz şu anda sevdiği güzel bir bölümü okuyor. Aynı şekilde benim tavsiye ettiğim ve ondan hizmet alan kişilerde fazlasıyla memnun. Sporcu kişiliğine de değinmeden geçemeyeceğim. Kendisi aynı zamanda çok başarılı yetişmiş bir sporcu. Bir çok milli sporcuya yardımı dokunmuş bir insan. Sorununuz ne olursa olsun Hakan Bey’den beklentinizin fazlasını alacağınıza eminim. Fikirleri analizleri tavsiyeleri takdire şayan kendisine çok teşekkür ediyoruz .
     2 Beğeni    

 Önder yıldız (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.238.7.ZB

03-11-2016
 TavsiyeNo: 91660
Hakan hocamla beraber çalışma fırsatı buldum. Sağlam bir karaktere sahip olmasının yanında mesleki anlamda hem bir öğretmen olarak, hem de bir baba olarak oldukça istifade ettiğimiz bir arkadaşımız. Çok sayıda seminerine katıldım. Sıkılmadan, dikkatle dinlediğim seminerlerin her birinin sonunda orijinal, güncel, sınıfta ve evde işime yarayacak fikirler edindim. Sınıfımdan danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyan öğrencilerimi gönderdiğimde ilerleme kaydettiğimizi, öğrencilerimin ve velilerimin memnun olarak ayrıldıklarını müşahede ettim.
     4 Beğeni    

 Özlem (Danışan)
 IP: 176.54.109.LB

01-11-2016
 TavsiyeNo: 91597
Hakan bey oğlumun üniversite tercihlerinde bize yardımcı oldu. Aklımızda olmayan önü açık bir sürü bölüm ve üniversitetavsiyede bulundu. Oğlum şu an hakan beyin tavsiye ettiği bölümde okuyor 3.sınıf. Önü açık çok güzel bir bölüm çok memnunuz. Hakan bey gerçekten alanında donanımlı çok iyi bir uzman, size çok güzel akıllıca geleceğe dönük tavsiyelerde bulunuyor. Gençlerin halinden çok iyi anlıyor onları çok iyi analiz edip kendi yapılarına uygun meslek seçmesini sağlıyor. Kendisine çok teşekkür ediyor herkese tavsiye ediyoruz.
     3 Beğeni    

 Sevda (Danışan)
 IP: 176.54.85.B

01-11-2016
 TavsiyeNo: 91586
Hakan beye çocuğumuzun depresif sıkıntılarından ve öfke kontrolü yapamamasından dolayı başvurduk. Okula gönderemiyor olumsuz arkadaş çevresinden ayıramıyorduk. Hakan bey daha önce başvurduğumuz psikologlardan çok daha farklı bir yaklaşım tarzıyla sorunumuza çözümler üretti. Çocuğumuzu olumsuz arkadaş çevresi ve kötü alışkanlıklardan kurtararak çeşitli faaliyetlere yönlendirdi. Daha sosyal ve iyi bir insan olmasını sağladı. Sorumluluk bilincini aşıladı. Kendisine yardımlarından dolayı minnettarız. Herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Esra Dervişoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.38.YZJ

31-10-2016
 TavsiyeNo: 91573
Bundan 2 yıl önce bir konferansına katıldım. Şu cümlesi hafızama kazındı: ‘’Aileler genelde çocuklarına senden adam olmaz derler ama bunu demek yerine çocuğa sen adam olacaksın biz göreceğiz demeleri gerekir’’. Çok bilgili kültürlü bir insan. Biz gençlerin halinden çok iyi anlıyor. Gençlik dönemi insanların en çok yanlış yaptığı dönemdir. Bu dönemde yapılan bir yanlış insanın tüm hayatını etkiler. Günümüzün en büyük problemlerinden biri çocukların ebeveynleri ile birbirlerini anlamıyor olmalarıdır. Hakan Bey bu alanda ebeveyn ve çocuklar arasındaki köprüleri kurmanızı yardımcı olabilecek uzman bir kişiliktir. Çok büyük sandığınız problemleri analiz ederek size pratik çözüm yolları sunan bir danışmandır. Tanıştığınızda memnun kalacağınız ve rahatlıkla başkalarına da tavsiye edeceğinize eminim.
     3 Beğeni    

 yusuf aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.184.60.ZZL

31-10-2016
 TavsiyeNo: 91571
Hakan Metan ile bundan 5 yıl önce tavsiye üzerine tanıştık. Üniversite sınavıma hazırlanma ve tercih sürecimde bire bir destek aldım. Sayesinde çok memnun kaldığım güzel bir üniversite ve bölüme yerleştim. Aynı zamanda geçirdiğim yoğun ergenlik sürecinde sıkıntılarımdan kurtulmam için bireysel spor koçluğu yaparak beni güreş milli takımına girebilecek seviyede yetiştirdi. Bana hayata pozitif bakmayı öğreten, içimdeki yaşam enerjisini açığa çıkaran, hayatımın dönüm noktası olan kişidir. Çocuk, ergen ve yetişkin psikolojisinden çok iyi anlayan tahlil eden olaylara empati kurarak yaklaşan yerinde ve isabetli çözümler üreten bir uzmandır. Gerçekten her alanda çok bilgili, alanında uzman konuştuğunuzda sizi rahatlatan, güven veren, güleryüzlü mükemmel bir insan. Bir çok arkadaşıma ve yakın çevreme tavsiye ettiğim gibi herkese bu mükemmel insanla tanışmayı tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

Hakan METAN'ın Kitap ve Yayınları Hakan METAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
ADAM OLACAK ÇOCUK
BU ÇOCUK BENİ ANLAMIYOR
BİLGİSAYAR BAĞIMLILIĞI İLE BAŞ ETME PSİKO-EĞİTİMİ
PROGRAMININ ÖĞRENCİLER ÜZERİNDEKİ ETKİSİNİN ARAŞTIRILMASI, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi 16. Sayı (2015)
12-14 YAŞ GRUBU DÜZENLİ SPOR YAPAN VE YAPMAYAN BİREYLERİN ÇOKLU ZEKÂ YÖNÜYLE KARŞILAŞTIRILMASI. Journal of International Social Research . Apr2017, Vol. 10 Issue 49, p327-333. 7p.
Hakan Metan, Abdülrezzak Çil, Süleyman Kahraman, Gülcan Sungur, Özlem Şener, Mehmet Engin Deniz, "10.Sınıf Öğrencilerinde (Ergenlerde) Duygusal Zekâ Eğitim Programının Ergenlerin Öfke Kontrol Becerisine Etkisi ", The International Counseling and Education Conference 2014 "ICEC 2014", İstanbul, May. 2014


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
1997
(21 yıl önce)
Yüksek Lisans
MARMARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ SPOR EĞİTİMİ (2011 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Hakan METAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca


Hakan METAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hakan METAN Mesleki Videolar Videoları
-


15:22
Top