2007'den Bugüne 82,344 Tavsiye, 26,082 Uzman ve 18,283 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Çağla Ebru AY

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

31

[Uzm.Psk.Çağla Ebru AY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Çağla Ebru AY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Çağla Ebru AY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Büşra TONYALIUzm.Psk.Büşra TONYALI
Büşra Tonyalı lisans ve yüksek lisans eğitimini beraber aldığım, içtenliğiyle çok sevdiğim arkadaşım. Profesyonel anlamda mesleğine duyduğu ilgisi, sü...
M. Emin BAYRAKTARUzm.Psk.M. Emin BAYRAKTAR
Emin Bayraktar ile üniversitede tanıştık. Mesleki anlamda birçok idealimizin benzer olması, kısa sürede dostluk kurmamızı sağladı. Kendisi oldukça sıc...

Çağla Ebru AY Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık; Travmalar, Depresyon, Panik Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Yeme Problemleri, Vajinismus Çocuk ve Ergen Danışmanlık; Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Davranış Problemleri, Enürezis-Enkoprezis, Fobiler, Öğrenme Güçlüğü, Tekrarlama problemleri ve Duygudurum bozuklukları, Uyum Sorunları

Çağla Ebru AY'ın Makaleleri Çağla Ebru AY'ın Makale ve Yazıları
3 Makale
1 Yazı/Döküman

Çağla Ebru AY Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Çağla Ebru AY'ın Özgeçmişi
2018- Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi

2016-2017 İstanbul Psikoterapi Merkezi

Üsküdar Belediyesi

Aldığı eğitimler ve sertifikalar EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) Eğitimi Kln. Psk. Emre Konuk- Davranış Bilimleri Enstitüsü, Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (CBT), Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi Yrd. Doç. Dr. Itır Tarı Cömert-Psikoloji Akademisi

MMPI test eğitimi, Wisc-r test eğitimi ve Psikolojik Değerlendirme Testleri& Resim Analizi Eğitimi- Psikiyatri ve Psikoloji Bilimleri Enstitüsü (İçerdiği testler; Goodenough Harris İnsan Çiz Testi, Bender-Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, Luisa Duss, Psikanalitik Öykü Tamamlama Testi, Porteus Labirentleri Zeka Testi, Kent E.G.Y Testi, Cattel 2A Zeka Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Amerikan Hiperaktivite Ölçeği, Bir Saat Çiz Testi, Gesell Gelişim Testi, Mini Mental Test& Resim Analizi)

Çağla Ebru AY Tavsiye Yazıları Çağla Ebru AY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 A.O. (Danışan)
 IP: 195.175.206.WF

11-12-2019
 TavsiyeNo: 112675
Çağla Hanım ile bir psikiyatristin tavsiyesi üzerine tanıştım.Uzun yıllardır antidepresan ilaçları kullanıyorum ve son zamanlarda kaygılarım,takıntılarım artış göstermişti. Çağla Hanım sayesinde takıntılarım,kaygılı düşüncelerim azaldı.Kendisiyle rahatlıkla her konuda konuşabilirsiniz,samimi ve güleryüzlü birisi.Yaşamın her alanında nasıl davranmam,nasıl konuşmam gerektiği konusunda çalışmalar yaptık. Herşey için çok teşekkür ederim,iyi ki varsınız Çağla Hanım.
     Beğenin    

 İnsan Olmak (Danışan)
 IP: 176.88.44.FD

08-12-2019
 TavsiyeNo: 112627
Çağla Hanım’la anksiyete ile başlayan ve okb’ye çeviren rahatsızlığım sonucunda tanıştım. Çalıştığı kurumda bir psikoloğa yönlendirmelerini istediğimde beni Çağla Hanım’a yönlendirdiler.İyi ki de kendisine yönlendirmişler. Güler yüzlü,pozitif,işine hakim ve kendinden emin bir insan Çağla Hanım.1,5 yıldır süren ve devam eden tedavi sürecimde en başından itibaren doğru adımları ve planlamarı gerçekleştirerek bugünlere gelmemi sağladı. Bir daha asla eski yaşamıma kavuşamayacağımı zannediyordum. Çok şükür şimdi gayette iyiyim. Planladığımız tedavi ile önce okb’yi geçirdi Çağla Hanım. Şuanda anksiyete tedavim devam ediyor ancak o da yok denecek kadar az. Gündelik yaşantımı kesinlikle etkilemiyor. Tüm bunlarla birlikte Çağla Hanım kendimle ilgili daha bilinçli bir insan olmamı da sağladı. Kendimi tanımamı, istediğim ve istemediğim şeyleri ayırt edip ona göre hareket etmemi sağladı. Ve tabiki tüm bunlarda tedavi sürecime katkı sağladı. Genç yaşta mesleğine ve tedavisine bu kadar hakim oluşu, hastalarına duyduğu saygı gerçekten tebrik edilecek bir durum. Gönül rahatlığı ile Çağla Hanım’ın danışanı olabilirsiniz.
     Beğenin    

 Hatice TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.82.CD

13-11-2019
 TavsiyeNo: 112267
Çağla hanımla danışma merkezinde tanıştım. Çok da memnun kaldım. Benim kim olduğumu ve ruhsal yapımı çok iyi tanıdığına inandım. Uzun süre terapi alıyorum. Çok istekle terapiye gidiyorum. Sıkıntılı günlerimi Çağla hanım sayesinde yönetebilir hale geldim. İleriki yıllarda yine kendisinden danışmanlık hizmeti almak isterim. Başarılar diliyorum. Kendisi çok güler yüzlü, sakin çok da sevimli kişiliğe sahip olduğunu gördüm.Tavsie ettiğim kişiler genellikle arkadaşlarım yakın akrabalarım dır. Çağla hanım pozitif düşünme ve kendime daha çok güven duymamış sağladı.
     Beğenin    

 S.D. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.95.JW

27-10-2019
 TavsiyeNo: 112029
Çağla Hanım'ın hem eski iş arkadaşı hem de danışanı olarak yazıyorum. İşine gösterdiği özen, disiplin , bilgisi, sağduyusu ve zekası ile hep hayran olduğum, saygı duyduğum, mesleğini gerçekten çok güzel icra eden, çok tatlı bir psikologtur. Onunla aynı kurumda çalıştığım ve tanıştığım için çok şanslı olduğumu düşünmekteyim. Danışanı olarak da kesinlikle güvenle gittiğim ve düzenli olarak yine gideceğim bir psikolog. Kendimle iletişim kuramadığım , kendimi anlayamadığım bir dönemde danışan-psikolog olarak tanıştık. Beni kendimle tanıştırdı. Ben konuşmadan aklımdan geçenleri anladı. Bana birey olmayı , kendimi sevebilmeyi öğretti. Işık oldu, yolumu görebilmeyi öğretti. Hayatın düz bir yol olmadığını , beni bekleyen büyük küçük taşların, kayaların olduğunu ve bunları sırtıma yük ,ayağıma yara yapmadan bunlarla yaşamayı öğretti. Ve daha nicesi. Kaliteli yaşamak için yine Çağla hanıma gideceğim. İşinde gerçekten çok çok başarılı, tavsiye ederim ve yaşamınızdaki farkı kesinlikle göreceksiniz.
     Beğenin    

 Bahar (Danışan)
 IP: 178.243.91.LD

25-10-2019
 TavsiyeNo: 112016
Çağla hanımla tavsiye üzerine gittiğim PEDAMED’te tanıştım. Yoğun panik atak sıkıntılarımın başladığı ve benim ilk defa onlarla ilgili farkındalığımın başladığı bir dönemdi. Kendimi çok karışık ve bilmediğim bir duygu durumunda bulmuştum. Çağla hanımın EMDR tedavisi ile başlayan tedavi sürecimiz de,kendimi her geçen gün iyiye gider buldum. Pozitif,enerjik,sevecen ve işindeki kendine güveniyle benim sıkıntılarımı atlatmama yardımcı oldu. Onu tanımak çok güzel bir deneyimdi. En güzelide böyle bir rehbere ihtiyaç duyduğum anda onunla tanışmış olmam.Kesinlikle işindeki hakimiyeti ve danışanlarıyla kurduğu pozitif irtibatla herkese tavsiye edebileğim bir psikolog.
     Beğenin    

 Umut (Danışan)
 IP: 88.230.137.YLF

24-10-2019
 TavsiyeNo: 111998
Konuşmaların hizmet alan-veren ilişkisi çerçevesinde değilde, samimi ve eğlenceli şekilde geçmesi bireyin dışarıdan gelen müdahaleye olan direncini en aza indirip ilerlemeyi oldukça hızlandırıyor. Benim gözümden Çağla Ablayı diğerlerinden ayıran en önemli özellik bu. Zaten eğlenceli olması bireyin terapiden kopmasını büyük ölçüde engelliyor. Geriye dönüp baktığımda aklıma ilk olarak bazı ciddi ve gergin konuşmalarda birden gülmeye başlamamız ve odadaki karamsar havayı dağıtıp tekrar eski moda dönmemiz geliyor.
     Beğenin    

 A.A.C (Danışan)
 IP: 5.24.77.YWB

21-10-2019
 TavsiyeNo: 111938
Kendisi aşırı anlayışlı, çözüm odaklı ve iyi bir işbirlikçi. Kendisiyle psikiyatrımın tavsiyesi üzerine tanıştım ve psikiyatrımı bırakıp kendisiyle devam ettim. İşyerinde yaşadığım sıkıntılarla ilgili gitmiştim bir çok problemimi ilaçsız tedaviyle çözmüş oldu. Aynı zamanda sizi o kadar iyi tanıyor ki size uygun şekilde çözüm sunuyor. Kısacası memnun kaldım ve hatta devam ediyorum EMDR seanslarına başladık bakalım bu süreç nasıl geçecek kendisine güvenim sonsuz
     1 Beğeni    

 Deniz TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.177.27.ZJJ

21-10-2019
 TavsiyeNo: 111929
Çağla hanıma oğlumun ergenlik sorunları sebebiyle başvurduk. Kendisi oğlumla çok güzel bir iletişim kurdu ve oğlum hayata dair farkındalığını artırdı. Kopan iletişimimiz Çağla hanımın yönlendirmeleri ile tekrar kuruldu. Çok guleryüzlü, huzur veren bir yaklaşımı var. Çalıştığı kurumda oğlum kendisinden birebir düzenli terapi aldı. Biz de ailesi olarak arada kendisi ile iletişim kurarak bilgi aldık. Kriz zamanlarında telefon ile ulaşıp nasıl davranmalı konusunda sorular sorduk. Sağolsun her seferinde ilgilendi. Teşekkür ediyoruz.
     1 Beğeni    

 Ferda (Danışan)
 IP: 46.104.124.YZC

19-10-2019
 TavsiyeNo: 111910
Her şeyden önce doğru iletişimin çok önemli olduğu terapi seanslarının hızlıca akıp gitmesine ve arkadaşça bir üslupla; kasılmadan, içinizde tuttuğunuz sizi yoran sıkıntıları rahatça dile getirilebildiğiniz bir ortam sağlıyor Çağla hanım. Paylaştığınız her problemin kilit noktalarını hızlıca çözümleyip o an için içinde bulunduğunuz durumdan veya başka etkenlerden dolayı göremediğiniz şeyleri görmenizde yolunuza ışık tutuyor ve bunu yaparken sizi eksik veya anormal olmadığınızı hissettirmeyi başarıyor. Kendisine dostane yaklaşımından dolayı tekrardan teşekkür ediyor ve mesleki hayatında başarıların devamını diliyorum :)
     1 Beğeni    

 Tuğçe (Danışan)
 IP: 77.79.110.YDD

18-10-2019
 TavsiyeNo: 111892
Ben psikologa gitmenin faydası olmayacağını düşünenlerdendim, sonuçta analitik bir kafa yapım var, bana somut bir şeyler demeyecekse işe yaramaz diye düşünürdüm. Ama Çağla hanım bu algımı değiştirdi, aslında size farkettirmeden beyninize meğerse ne çok ve ne güzel mesajlar veriyormuş. Bir süre sonra kendinizi çok daha iyi tanıyarak, çok daha sağlam kararlar verebilir hale geliyorsunuz. Sadece yapmanız gereken biraz sabretmek. Güler yüzlü, mesafeli, tatlı bir insan. Kesinlikle işinde iyi, bu sebeple de tavsiye ederim ihtiyacı olan herkese :)
     2 Beğeni    

 BURCU USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.84.W

18-10-2019
 TavsiyeNo: 111891
Yaklaşık 1.5 senedir Çağla Hanımın seanslarına katılıyorum ve inanılamaz değişimler yasadım. Terapi verdiği kliniğe daha önceki yıllarda da gitmiştim ve yine memnun kaldığım için oraya gitmek için kliniğin doktorları hakkında detaylı bir araştırma yapıp araştırma yapıp Çağla Hanımı seçtim. Hayata bakış açım değişti seanslara başladıktan sonra. Hem cok samimi hem çok profesyonel giyim kuşamı kendine bakımı bunlar benim için önemli. Bunlar insanın kendine olan değerini gösteriyor. Kendine deger vermeyen bi insan karsısındakine nasıl yararlı olabilir sonuçta. İyi ki Çağla Hanım'ı seçmişim. Hayat bakış açım değişti adeta önceki kendim ve şimdiki kendim arasında çok fark var. Kendimi ifade etmeyi, kendimi sevmeyi kendime değer vermeyi kendimi savunmayı anlatmayı öğretti bana hayatı boyunca ister ihtiyaçı olduğunu düşünsün ister düşünmesin herkes bir terapisten destek almalı olarak düşünüyorum ben günümüz şartlarında daha sağlıklı insan olabilme için profesyonel yardımlar çok önemli. İnsan psikolojisini öğrenen bir insan her zamn 1 adım ilerde başlar bu ister iş hayatında olsun ister kişisel hayatında olsun bu şekildedir. Kesinlikle tavsiye ediyorum bu kadar genç bir insan bu kadar tecrübeli olması harika. Güleryüzlü samimi ve oldukça profesyonel bir terapi anlayışı var.
     3 Beğeni    

 Büşra (Danışan)
 IP: 5.27.174.YZJ

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111889
1 sene boyunca birlikte vakit geçirdiğim her seansa gitmekte can attığım mükemmel bir psikolog. İşini öyle güzel bir şekilde yapıyor ki vakitin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Bir arkadaş, dost gibi yaklaşımı sayesinde kendinizi oldukça rahat şekilde ifade edebilirsiniz. Bana birçok konuda yardımcı oldu kendimi tanımamı sağladı, isteklerimi,hedeflerimi fark etmemi aynı zamanda özgüvenimi yerine getirmede yardımcı oldu. Vakit buldukça seanslara devam ediyorum.
     2 Beğeni    

 Canan (Danışan)
 IP: 78.177.25.YD

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111887
Şu anda 15 yaşında olan Kızım Beyza ,yaklaşık bundan 5 yıl önce düşünce ve kaygı bozukluğu teşhisi konuldu. İlk önce psikiyatri eşliğinde ilaç tedavisi uygulandı fakat kökten bir çözüm sağlanmadı daha sonrasında tesadüfen Çağla hanımla tanıştık. Hala tedavimiz devam etmekle birlikte yaklaşık 1 bucuk senedir Çağla hanımlayız.Kızımda ileri derecede kaygı ve düşünce bozukluğu sorunu vardı gittiğimizde çok kötü durumdaydık. Korkuları çok fazlaydı.(okula gidememe , tek başıma dışarı çıkmama , yemek yememe , uyuyamama vb) En büyük sorunumuz ise korkuları karşısında tepki olarak kusma ve bayılmaydı. Çağla hanım ilk olarak kızımla kendi arasındaki güveni çok iyi bir şekilde sağladı daha sonrasında hafta da bir seanslarımız olmak üzere ilk önce kızımla konuşarak daha sonrasında benimle konuşup , doğru zannettiğim yanlışlarımı düzelterek uzun bir yol kat ettik ve hala da devam ediyoruz seanslarımız haftalık olarak başlayıp ilerledikce 15 gün oldu ve şu anda ayda bir olmak üzere hala tedavi görmekteyiz . Çağla hanım çok güler yüzlü , sabırlı , konuşkan, her şeyi tek tek açıklayıp karşısındaki insanın anlayacağı dilde gerçekci örneklerle sorunu çözmeye çalışan bir doktor. Aslında doktordan daha ziyade kızıma bir abla şefkatinde yol gösterici oldu kendı korkularıyla baş edemediği durumda , saat ve zaman farketmeksizin gerek mesajla gerek arayak her şekilde bize çok yardımcı oldu. Sonuca gelirsek kızım okul ve sınav kaygısından sayamayacağım bir çok korkusunu yenerek hayatına sosyal bir şekilde devam etmesin sağladı size minnettarım iyi ki sizinle tesadüfen de olsa yollarımız kesişmiş. Hayatımıza kattığınız her şey için kızım ve kendi adıma teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyoruz. Hayatınızda başarılarınız hep daim olsun.
     1 Beğeni    

 Sena ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.181.25.ZB

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111884
7 yıldır kullandığım ve bırakmakta zorlandığım ilaç için 2012 yılından beri sayısız psikolog deneyimim olmuştu. Psikiyatristimin yönlendirmesiyle pekte inanmayarak ilk seansıma bundan 8 ay önce katıldım. Bu süreçte ilacımı kontrollü bir şekilde bırakmayı başardığım gibi psikoterapi sürecim hala devam etmekte. Yıllarca yaşanan olumsuz terapi deneyimlerimden sonra sizi anlayan durumlara sizin açınızdan bakabilen konuşurken sizi her anlamda dinleyen düzenli takip sağlayan ve gerektiğinde 7/24 ulaşabildiğiniz Çağla Hanım ‘ı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 BİLGİN C. (Danışan)
 IP: 78.188.84.YJ

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111883
Çağla Hanım ile PEDAMED sayesinde tanıştım. Psikolojik olarak zor bir dönemden geçtiğim sırada kendisinin desteği sayesinde kendime geldim. Mesleki açıdan güler yüzlü oluşu ve durumlara pozitif ve gerçekçi yaklaşımı bana kendimi iyi hissettirdi. Ayrıca sorunlara yaklaşımı ve tavsiyeleri de son derece etkili oldu. Kendisini iyi ki tanıdım ve hayatımda olmaya devam edecek. Ayrıca PEDAMED de son derece profesyonel bir kurum. Çağla hanımı tereddütsüz tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ederim :)
     2 Beğeni    

 Hazal kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.96.3.YZZ

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111881
Üç yıldır ilaç tedavisi görüyordum ve bir ilerleme kaydedememiştim. Daha sonra arkadaşımın tavsiyesiyle psikoloğa gitmeye karar verdim. Psikiyatristimle aynı kurumdaki Çağla Hanım'a gitmeye başladım ve ilk kez daha iyiye gittiğimi hissediyorum. İlk kez iyileşiyorum. Çağla Hanım ilk seansımızda bile benim için çok şey değiştirdi. Yol gösteriyor ödevler veriyor kendimi tanımamı sağlıyor. Güleryüzlü samimi hatta abla gibi artık bana. Kesinlikle tavsiye ediyorum benim gibi yıllarca depresyon ve takıntılardan çok çekmiş ilaçlardan daha da zarar görmüş biri olarak beni dengeye getirip rahatlattı. Manik hallerimi yenmeye başladım sabretmeyi öğreniyorum. Kısacası size yardım edebileceğine inanıyorum.
     2 Beğeni    

 Gizem H. (Danışan)
 IP: 195.175.105.ZCB

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111878
Çağla hanım herşeyiyle mükemmel bir uzman. Çok iyi bir dinleyici ve sorunlara derhal çözüm arayan bir kişi. Yaklaşık 6 ay kadar kendisiyle görüştüm bu süre zarfında sıkıntılarımın aslında çok büyük şeyler olmadığını farkettim. Yanımda olmasa da evdeki zamanlarımda bile bana verdiği ödevler onu hep yanımda hissettirdi. En önemlisi de bana çok garip çok büyük gibi görünen sorunlarım onun soğukkanlı duruşu ve samimiyetiyle tüm büyüklüğünü yitirdi.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sıkıntılarımın tekrarlaması durumunda tekrar kendisine danışırım. Yorumlarımın karar vermenizde yardımcı olması dileğiyle :)
     2 Beğeni    

 Zeynep YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.177.27.YJL

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111876
Merhaba Çağla hanımla 2018 yılında oğlum için uzman ararken tanıştık. İlk başta genç bir psikolog olduğu için tereddüt etmiştim. Ancak daha ilk terapide bu düşüncemi sildi kafamdan. Daha önce pek çok uzmana gitmiştik. Ama samimiyeti, güleryüzü, disiplinli oluşu nedeniyle başka uzmana gitmemize gerek kalmadı. Hatta iki haftada bir bizlerle yaptığı terapiler bile o kadar çok işe yaradı ki. Şimdi oğlumla olan iletişimimiz onun sayesinde bambaşka. Doğru bildiğimiz yanlışlardan arındık ve daha sağlıklı bir hayat sürmeye başladık. Oğlum gayet iyi ve bu çağla hanımın sayesinde. Sizi seviyoruz Çağla hanım. İyi ki sizinle tanışmışız. Başarılarınız daim olsun.
     3 Beğeni    

 Damla O. (Danışan)
 IP: 176.55.212.ZYJ

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111873
Çağla hanımdan fazlasıyla memnunum..Pozitifliği,samimiyeti,sıcakkanlılığı,sevecen davranışları sayesinde bir çok şeyi başardım kendimle tanıştım kendime yüklediğim yüklerimden kurtuldum..Kendisi ile PEDAMED sayesinde tanıştım iyi ki tanımışım hayatımda ki en güzel iyi kim ☺ Tereddüt etmeden gidebilirsiniz çok ilgili bir danışman gerçekten her detayı en ince ayrıntısına kadar inceliyor çözüm yollarını sunuyor hertürlü sıkıntınızı açıkça ve rahatlıkla anlatabilirsiniz:) kendisini çok çok teşekkür ederim ☺
     2 Beğeni    

 Büşra Demir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.99.226.YD

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111871
Çağla hanımla aynı kurumda çalışıyorum.Randevu oluştururken gönül rahatlığıyla veriyorum.Randevu vermeden psikologların enerjisi danışanlara faydası zamanlarının boşa gitmemesi benim için önemli.Çağla hanım kuruma geldiğinden beri olumsuz yorum duymadım.Geri dönüşlerde iyi ki Çağla hanım’ı önermişsiniz dediklerinde bizde çok mutlu oluyoruz bende iyi ki bu kurumdayım yıllardır diyebiliyorum.Sizler gibi bizde seans alıyoruz çoğu zaman.Kafamızdaki soru işaretlerini gideriyor, hayatı sevdiriyor.Güler yüzü tatlı dili arkadaşça yaklaşımı yetiyor.Nokta atışları hayatımızı değiştiriyor.Ben bu huyumu asla değiştiremem dediğimiz huylarımız değişiyor.En önemlisi de sorunumuzu anlattığımızda ‘yadırgayan gözlerle’bakmıyor.İyi ki bizimlesiniz ..
     2 Beğeni    

 Derya Pembe (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.99.226.YD

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111870
Çağla Hanım'la aynı yerde çalıştığımızdan dolayı tanışıklığım var. Kendisinden kısa süreli bir terapi almama rağmen psikologlara karşı olan ön yargımı kırarak çaresiz kaldığım konularda bana yol gösterici oldu. Tavsiyelerinin üstüne düşünerek ve onları geliştirerek kendime karşı daha anlayışlı ve sevecen olmayı öğrendim. Sayesinde bir çok sorunumu daha kapsamlı ele alabildim. Samimiyeti ve travmalar karşısındaki gerek rahatlatıcı gerekse soğukkanlı, profesyonel tavrı ile beni rahatlattı. Benim gibi konuşma terapisine çok da açık olmayan, kapalı bir insana bile faydası dokunduysa, sorunlarını cesaretle ele almaya hazır birine çok büyük yardımları olacağına inanıyorum. Zaten yaşadıklarımdan dolayı yakınımda bu desteği almaya hazır kim varsa ilk önce Çağla Hanım'a yönlendiriyorum. İleride birlikte daha fazla gelişme göstereceğimize inanıyorum. Kendisine özel hissettiren tavrı ve samimiyeti için çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.100.121.WB

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111868
Bu uzmanla tanışmamız kendi rızamla destek alma isteğimle gerçekleşti. Pedamed çatısı altında beraber çalışmaktan keyif aldığım bir uzmandır. Aldığım destek ve özverili yaklaşımı ile günlük yaşantımdaki sorunlarımla yakından ilgilenen bir uzmandır. Sorun olarak götürdüğüm, seansımıza taşıdığım birçok konuda bana yetkinlik kazandırdı. Sorunlarımı çözmemde yardımcı oldu. Kurmuş olduğu iletişim, yapmış olduğu yönlendirmeler ve süreci yakından takip etmesi bana olumlu etkinlerde bulunmuştur. Kendisi özverili, samimi ve oldukça iyi bir dinleyicidir. Anlattıklarımdan, yönlendirmelerinden mesleğini oldukça iyi şekilde icra ettiği anlaşılıyor. Kişisel özelliklerinde, arkadaş canlısı, yardımsever, iyi bir dinleyici, sevecen ve sıcak kanlı biri olduğunu düşünüyorum. Yanında çalışanlarla arasındaki iletişimi gayet seviyeli, çalıştığı kurumda da başarısı ile bilinen bir uzmandır.
     2 Beğeni    

 Şeyda (Danışan)
 IP: 78.186.59.ZB

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111867
Yaklasik 6 aydir Çağla hanim ile panik atak anksiyete tedavim icin birlikte calisiyoruz.Onun sayesinde evde tek kalma korkumu yendim ve daha bi suru sey.Önümüzde biraz daha zaman olsada ruhuma iyi geldi Çağla hanim.Sorunlarimin kaynagini o kadar guzel buluyoruz ki emdr terapimizle kendimi daha iyi hissettikce artik bu hastaligin hayatimi yasamama engel olmadigini goruyorum ve daha cok zevk aliyorum.Her bi seansta ayri bir ozveriyle calisiyor ve hic sıkılmıyor benden bizim icin cok onemli panik ataklar icin yani:) guvenle cagla hanimdan destek alabilirsiniz.Herkese şifalar diliyorum.
     2 Beğeni    

 Ayşenur dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.180.63.ZW

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111866
Çağla hanımla çalıştığı kurumda çok kötü bir dönemde psikiyatrimin yönlendirmesiyle tanıştım hayatıma o kadar güzel dokundu ki güler yüzlü sizi çok iyi anlayan dinleyen yönlendiren harika bir psikolog. Çok güzel yollar katettik onunla cevremde birçok arkadaşımı yonlendirdim tanıyan herkeste çok memnun kaldı seanslarda zaman su gibi akip geçiyor o kadar verimli ki kendinize yolculuk yapıyorsunuz adeta çok büyük mutlulukla giriyorsunuz o kapıdan ve huzurla çıkıyorsunuz herşeyden arınıp hayatımin her döneminde kapısını çalacağım harika bir insan iyi varsınız çağla hanım...
     2 Beğeni    

 Gülsüm (Danışan)
 IP: 149.140.11.WC

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111865
Bundan 1 sene önce agır bir depresyon ve disleksi tanımı ile gittimiştim Ebru hanıma yeme bozukluklarım nedeni ile kısa kollu bile giyemiyordum insanlarla iletişim kurmakta inanılmaz zorlanıyordum ebru hanım öyle içten ve işinde gerçekten profesyonel ki o günden bu güne çokça yol kat ettim kısa kollu giyemediğim günlerden mezuniyetimde elbise giydiğim günlere geldim Ebru hanım sayesinde. Benlik algım tamamen çöküşteydi kendimden yüzümden vücüdümdan tam anlamı ile nefret ediyor kusurlarımı asla kabul edemiyordum şuan kendimi olduğum gibi çok seviyorum ve benim için en önemlisi 17 yaşıma kadar derslerimde de çok iyi bir öğrencilik deneyimim olmadı bunu ailem arkadaşlarım ben dahil kaba tabir ile gerizekalılık diye adlandırıyorduk 17 yaşımda kendi isteğimle psikiyatriste gittim Disleksi tanısı kondu psikiyatristimde beni Ebru hanıma yönlendirdi Ebru hanım insanların sınırlarının olmayacağını istedikleri zaman istediklerini başarabileceklerini disleksinin bir hastalık olmadığı öğretti.Şuan benim için hayal olan Üniversiteyi kazanmamda ki temelleri yine o attı Ebru hanıma minnetarım gidecek herkese kesinlikle Ebru hanımı tavsiye ediyorum ileride çok iyi yerlerde olacağından şüphem yok
     2 Beğeni    

 Ö. N (Danışan)
 IP: 31.206.47.DD

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111863
Çağla Hanım ilr lle abim sayesinde tanıştım. Kişisel sorunlarim hakkinda kendisinden destek almaya karar verdim. Iyi bir dinleyici olduğu için yanında kendimi güvende hissettim. Daha once gittiğim doktorlarin aksine güler yüzü ve iyi bir dinleyiciydi. Çalıştığı yer de kendisi dahil herkes ilgili ve güler yüzlüydü. Yardımları sayesinde kendimi çıktığım her seansta daha rahatlamış hissettim. Karşımda arkadaşım varmış gibi konuştum. Bu yüzden kendisine arkadaş canlısı olduğu için teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Cemil D. (Danışan)
 IP: 176.55.142.YFL

17-10-2019
 TavsiyeNo: 111862
İleri derece sayılabilecek panik bozukluk hastasıyım. 3 kez psikoterapi almama ve fayda sağlamadığımı psikiyatristime söylediğimde bana Çağla hanımla görüşmemi tavsiye etti. Benim olumsuz önyargımla sadece 15 dakika öngörüşme yaptık Çağla hanımla ve güvenimi kazanmaya yetti bu süre. Devam eden 4 aylık sürede her hafta kendisini ziyaret ettim ve kademeli olarak güzel ilerlemeler sağladık. Genç olmasına rağmen kendini çok iyi yetiştirmiş ve hastalarına nasıl yaklaşmasını bilen bir psikolog kesinlikle ve psikoterapi konusunda çok başarılı. Kendi çevremede her fırsatta tavsiye ettiğim Çağla hanımı sizlerede tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Ayşenur yüksel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.253.254.YW

15-02-2018
 TavsiyeNo: 102106
Insan bazen birinden bir destek ister onu kolundan tutup kaldirmasin günümüzde artık sıkça olan bi durum oldu işte çağla da o kolundan tutup kaldırıp yola devam etmeni sağlayan kişi. Bi umutla gidersin o sana umut olur. Güler yüzlü bi o kadar sevecen sıcacık bir gülümsemesi var insana güzel pozitif enerji sağlıyor. Sizi nasıl yönlendireceğini biliyor .her fikre açık ön görüşlü yaşı genç ama bi o kadar donanımlı ve kabliyetli .sizle samimi içtenlikle konuşur. Kendini geliştirmeyi sever tek bir yere odaklamaz
     2 Beğeni    

Büşra TONYALI Fotoğraf  Uzm.Psk.Büşra TONYALI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-02-2018
 TavsiyeNo: 102103
Çağla üniversiteden arkadaşımdır. Daha üniversitedeyken bile hiç boş durduğunu görmedim, kendisini alanında çok geliştirdi ve işini gerçekten severek yapıyor. Alanında çok iyi uzmanlarla çalışıp kendini çok geliştirdi. Kısa sürede uzun mesafeler katetmesi alanına olan yoğun ilgisi ve müthiş yeteneği ile alakalıdır. Bir terapistte aranabilecek bütün özelliklere sahip olmakla birlikte, kişiliği ve mesleğinin uyumundan kaynaklanan yönleri kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye etmemdeki en büyük etkendir. Ve en önemlisi özellikle duygusal olarak insanları çok iyi analiz edip samimiyetle yardım etmesidir. Zaman zaman destek aldığım nadir arkadaşlarımdandır. Destekleyici ve toparlayıcı yapısını terapi desteği alan danışanları muhakkak hissedecektir. Başarılar diliyorum ve danışanlarının çok şanslı olduğunu söyleyebilirim.
     2 Beğeni    

 Hümeyra Öztekin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.150.YZJ

15-02-2018
 TavsiyeNo: 102102
Klinik Psikolog Çağla Ebru Ay ile bir süre aynı kurumda çalışmış biri olarak gördüklerim şunlardır; Çalıştığımız kurumda çocuk psikoloğu olan Çağla Ebru Ay birçok çocuğu tedavi ederek hayatlarına daha iyi başlayabilmeleri için onlara yardımcı olmuştur. Çalışmaya başladığı günden itibaren işlerine büyük bir hassasiyet ile başlamış danışanlarına randevu vermeye ilk günden başlamıştır ve boş vakit geçirmemeye çalışmıştır.İnsanlarla güzel ilişkiler kurmuş ve arkasında çok iyi bir itibar bırakmıştır.
     2 Beğeni    

M. Emin BAYRAKTAR Fotoğraf  Uzm.Psk.M. Emin BAYRAKTAR
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

08-07-2017
 TavsiyeNo: 97807
çağla ile 2011 yılında okulumuzun ilk senesinde tanıştık. Yıllar geçtikçe dostluğumuzda gelişti. Hem mesleki hem de arkadaş olarak birbirimizi çok iyi tamamladık. Birlikte sınavlara girip eğitimlerimiz birlikte aldık. Onun psikologluk yeteneğinin oldukça iyi ve gelişken olduğunu gözlemledim. Kişilik olarak kendini geliştirmeye açık biridir. Ahlaklı ve ilkeli bir kişiliği ile en güvenilir arkadaşlarımdan biridir Birlikte çalıştığımız İstanbul Psikoterapi Merkezi'nde de kendisinin ne kadar verimli bir psikolog olduğunu görebilmekteyim. Psikolojik destek almak isteyen herkese Çağla Ebru AY'ı öneririm.
     2 Beğeni    

Çağla Ebru AY'ın Kitap ve Yayınları Çağla Ebru AY'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Nöropsikiyatri Dergisi ve Türkiye Ölçme Araçları Dizininde (TOAD) Aleksitimi A Ölçeği

Çağla Ebru AY'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No.11 Bakırköy / İstanbul


Adres 2:
İstanbul Psikoterapi Merkezi
Bağdat Cad. Hamiyet Yüceses Sok. Köşk Apt. No:27/11 Şaşkınbakkal/Kadıköy/İstanbul


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 543 55 55

Telefon 2 :
0(216) 358 69 62
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(27 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Yüksek Lisans
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Çağla Ebru AY'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Çağla Ebru AY'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Çağla Ebru AY Mesleki Videolar Videoları
-00:45
Top