2007'den Bugüne 88,770 Tavsiye, 27,435 Uzman ve 19,542 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İmren MERCAN CEYLAN
Uzman Psikolog - Psikolojik Danışman - Edirne

İmren MERCAN CEYLAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İmren MERCAN CEYLAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İmren MERCAN CEYLAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar İmren MERCAN CEYLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özlem AKKELUzm.Psk.Özlem AKKEL
Özlem hanımla yüksek lisans eğitimim esnasında tanıştım. Mesleki bilgi ve becerisine güvenim sonsuzdur. Etik değerler onun için çok önemlidir. Bunu bi...
Ahmet IŞINUzm.Psk.Ahmet IŞIN
Ahmet Bey ile Yüksek Lisans eğitimim esnasında tanıştım. Kendisi cana yakın ve içten bir kişiliğe sahip. Kendisi psikoloji alanında kendini sürekli gü...

 
İmren MERCAN CEYLAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mercan Psikoloji
Şükrüpaşa Mah. Şehit Cem Dilay Kerman Bulvarı Türkan Seçkin Apt. Kat:1 D:42
Edirne
Telefon 1 :
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Edirne
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi - Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Kisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İmren MERCAN CEYLAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk, Ergen, Yetişkin Psikoterapisi
Deneyimsel Oyun Terapisi
Cinsel Terapi
Kognitif Davranış Terapisi

YETİŞKİN ÇALIŞMA ALANLARI

Bilişsel Davranışçı Terapi
Aile ve Çift Terapisi
Bireysel Danışmanlık
Boşanma Süreci
Stres ve Öfke Yönetimi
Kişilerarası İletişim Problemleri
Özgüven Sorunları
Depresyon
Panik Bozukluk
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Sosyal Anksiyete Bozukluğu
Travma ve Travma ile İlgili Oluşabilecek Bozukluklar
Ayrılık ve Yas Süreci Yönetimi
Uyum Bozukluğu
Fobiler
Somatizasyon Bozuklukları
Davranış Bozuklukları
Yeme Bozuklukları(anoreksiya-bulumia-tıkınırcasına yeme- obezite)
Kişilik Bozuklukları
Vajinismus
Cinsel Kiimlik ve Yönelim
Bipolar Bozukluk
Şizofreni
Alkol, Kumar, Oyun, Tütün Bağımlılıkları...[Devamı...]

İmren MERCAN CEYLAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.İmren MERCAN CEYLAN'ın Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog İmren MERCAN

1991 Edirne doğumlu olup, Maltepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü 2014 mezunudur.

Yüksek lisans öğrenimini Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır.

Tez çalışmasını ” Üsküdar Üniversitesi’nde Öğrenim Gören Öğrencilerde Sınav Öncesi Depresyon ve Anksiyete Düzeylerinin İncelenmesi ” konusu ile tamamlamıştır.
...[Devamı...]

İmren MERCAN CEYLAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mısra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118559
kaygı bozukluğum vardı ailem ilaç kullanmama karşıydı ailemi ikna etti terapi ve ilaç tedavisi ile normal hayatıma döndüm. Verdiği ödevler sayesinde sanrılarımdan ve korkularımdan kurtuldum çok sevecen ve içten birisi. Pişmanlık yaşamayacağınızı düşünüyorum alanında başarılı bir uzman . Bir tek sıkıntısı vardı o da asansörünün ses çıkarması o da düzelmiştir eminim ki :) verilen parayı sonuna kadar hak ediyor para durumunu kesinlikle bir kenara bırakın hayat kaliteniz önceliğiniz olsun sizi seviyoruz imren hanım iyi ki varsınız umarım daha çok insanın hayatına ışık tutarsınız.
     2 Beğeni    
Ferhat DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117822
Obsesif Kompulsif Bozukluklar'dan temizlik hastalığına sahibim. Tedavi gördüğüm psikiyatri uzmanının önerisiyle İmren hanımla tanıştım. Uygun olduğum bir gün yardım almak için bürosuna gittim .Gerekli işlemlerden sonra seanslara başladık ve güler yüzlü, cana yakın bir psikolog olarak gerek büroda gerek eve verdiği ödevlerle hastalığımın iyileşmesinde bana büyük yardımları oldu. Şu an halen devam ediyorum ve daha iyiye gidiyorum. Mesleki olarak yeterli bilgiye sahip ve bunları bana verdiği kitap ve kaynaklarla destekleyerek iyileşme sürecime katkı sağladı. Aktif olarak sosyal medyayı da kullanarak her insana ulaşmaya çalışıp toplumda farkındalık oluşturmaktadır. Birden fazla alanda insanlara hizmet sunarak her bireye yardımcı olmakta ve psikoteknik hizmetiyle de trafikte kaliteli sürücülerin oluşmasında da rol oynamaktadır. Şu an ihtiyaç duyan herkese hiç tereddütsüz önerebileceğim bir psikologdur. Bana faydalı olup hayata daha çok bağlanmamızı sağladığı gibi başkalarına da faydalı olacağından eminim. Saygılarımla...
     Beğenin    
S.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116682
İmren hanımla geçen yıl bu zamanlar Eylül ayında birlikte çalışmaya başlamıştık. Daha öncesinde orta derece depresif nöbet ve anksiyete tedavisi ve pskoterapi sürecim oldu başka ilde. Edirne' ye gelince bir atak daha geçirdim, benim için çok zor oldu yeni bir pskiatrist bulmak.. Tavsiye üzerinde 6 ay bir pskoloğa gittim ve daha önce aldığım pskoterapiye kıyasla 6 ay boyunca yapılanın aslında uzmanca bir terapi olmadığının farkındaydım. Semptomlarımın artması beni pskiatri uzmanına yönlendirdi. İlaç tedavisine başladık ve onun tavsiyesi üzerine İmren hanım ile çalışmaya başladık. 1 yıl oldu ve bu süreç içinde hayatımda her anlamda çok şey değişti, birçok karar aldım ve uyguladım. Her seans bana bir şeyler kattı ve katıyor. İmren hanıma çok teşekkür ediyorum. Profesyonel bir şekilde, hastayla işbirliği içinde, pskoterapi bilgi ve tecrübesiyle bana bir anlamda ışık oldu ve yaşadığım karanlıktan çıktım. Profesyonel anlamda pskoterapi almak isteyen, ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
İsmail KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116568
Psikolog hanım bölge insanından olduğu için aile yapısını bilmesi ve tedavilerini aileler ile birlikte yürütmesi kendisini başarılı kılmakta.Kliniğin varoluşu Edirne ve trakya için bir avantaj oldupunu düşünmekteyim.Eşinden aldığı medikal sözlü destek te kliniği çok farklı bir pozisyona getirmektedir.En değerli varlıklarımız çocuklarımız bu tür eğitimini tamamlamış yılların verdiği tecrübe ile hareket eden uzmanlarımızn kontrolünde olması çok sevindiricidir. Saygılarımla
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
B.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2019
TavsiyeNo: 108826
Sayın İmren Mercan’ı bu site aracılığıyla tanıdım.Uzmanlık alanlarını inceledim ve kendi sorunlarıma yakın buldum.Zorlu bir süreç yaşamış bazı problemleri çözmede zorluklar yaşıyordum.Arayıp en yakın tarihe randevumu aldım ve ilk görüşmemizi gerçekleştirdik.Bazen kimseye anlatamadığınız sorunlar yaşarsınız.Sıkılmadım anlattım eksiklerimi,fazlalarımı gösterdi.Benim gelişim sürecime göre bir süre danışmaya devam ettim.Kendisine kesinlikle güvenebilirsiniz.Sizi dinleyen,anlayan,nasıl olması gerektiğini gösteren ve sürecinizi dikkatlice izleyip değerlendiren birisi.Rahatlıkla tüm sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.Sorunlarınızı anlamak ve bunları aşmayı istemeniz önceliğiniz olmalıdır.Sonrasında gerçekten şaşıracak derece farkındalık hissediyorsunuz.Şimdi çok iyiyim.Daha sakin ve birçok olayı farklı şekilde değerlendirebiliyorum.Bunları da İmren Hanım’ın bana kattığını biliyorum. Gerçekten birşeyleri konuşmak,danışmak istiyorsanız ve karar verdiyseniz danışmanınız olmasını içtenlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
D. U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108469
İmren hanım ile, uzun yıllardır atlatamadığım ve ilaç kullanmak zorunda kaldığım okb için tanıştık. İyi ki de tanıştık, onun güler yüzü olumlu yaklaşımı verdiği ev ödevleri sayesinde birlikte çok yol aldık. Yanlış teşhis konulan bana doğru teşhisi koyarak doğru yöntemle tedavi etmeyi başardı. Öğrettiği yöntemler ile birçok şeyi başardım ve başarmaya devam ediyorum. Şiddetle tavsiye ederim kendilerini, eğer sizin de atlatamadığınız probleminiz varsa zaman kaybetmeden kendisine başvurun derim.
     Beğenin    
M.T:
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108351
Kendisinden sadece bir seans alabildim tasindigimdan devam edemedim. Tek bir seans bile hayatimda cok buyuk olumlu etki olusturdu. Danisanlarina nasil yaklasmasi gerektigini bilen ve her konuda problemin ana kaynagini hic tereddut etmeden bulup onunla yuzlesmenize yardimci olan cok profesyonel bir psikolog. Ilk defa karsilasmama ragmen kendimi cok rahat ifade edebildigim ilk psikolog. Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisinden alacaginiz birkac seans eminimki hayatinizda bircok seyi daha iyi degerlendirmenizi ve kendinizi cok daha iyi hissetmenizi saglayacaktir.
     Beğenin    
Aytaç ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108022
2018 Ekim ayında bu siteden yararlanarak 5 yaşındaki oğlumuz için psikolojik danışmanlık hizmeti aldık. İlk seansta eşimle gittik önce bizi ve oğlumuzun detaylı tanımaya çalıştı. Problemimiz oğlumuzun anasınıfında uyumu, ders içi davranış ve derse katılım sorunlarıydı. Öğretmeni, oğlumuzda dikkat eksikliği veya hiperaktivite gibi bir sorun olabileceğini belirtmişti. 2.ve 3. seanslarda oğlumuzla 1 er saat oyun odaklı başbaşa kalarak analizlerde bulundu. Oğlumuzla birebir iletişim sorunu yaşamadı. Oğlumuz bu aşamada hiç sıkılmadı hg atta daha sonra tekrar gidecekmiyiz diye sordu. Oğlumuzda yaşı itibariyle karar vermek için erken olmakla beraber bahsi geçen sorunların olmadığını belirtti. Detaylı ve titiz davrandığını ve yeterince ilgili ve pozitif olduğunu, faydalı tavsiyelerde bulunduğunu düşünüyoruz.
     Beğenin    
Su
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104135
İmren hanım ile Üsküdar Üniversitesi vasıtası ile tanıştım. O dönemlerde uzmandı ve anksiyete problemim için kendisine başvurdum. Kendisi donanımlı, güleryüzlü ve hoşgörülüdür. Yüksek derecede olan kaygımı yenmeme yardımcı oldu. Kendisi çok iyi bir terapisttir. Hem insani hem mesleki anlamda mükemmel birisidir. Onun sayesinde yaşama bakış açım değişti. Ufkumu genişletti diyebilirim. Farklı yollardan çözüme kavuşabileceğimi anladım ve kaygının geçici birşey olduğunu öğrendim. Herşey için teşekkürler imren hanım.
     Beğenin    
Mavi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103063
Pozitif ve sıcakkanlı olduğunu düşünüyorum. Tavsiyeleri ve yardımları bende yapıcı etkiler gösterdi. Sıkıntılarımı kısa sürede anlayarak bunların giderilmesinde gösterdiği yol ve yöntemler sonucu olumlu sonuçlar aldım. Çocuklarımla ilgili iletişim sorunlarımın çözümünde de fazladan gayret gösterdiğini düşünüyorum. Yeniden danışan olarak ziyaret etmeyi düşünüyorum. Başarılı olduğuna ve tecrübe ve eğitimleriyle çok daha başarılı olabileceğine inanıyorum.
     Beğenin    
Şükran Aygün
21.Mart.2018
TavsiyeNo: 102777
İmren Mercan’ın yakınıyım.Kendisi birçok alanda eğitim sertifikası almış ve halen eğitim almaya devam eden konusunda uzman ve disiplinli çalışan bir danışmandır.Ailemizde yaşadığımız tüm sorunları kendisine danışarak bizi herzaman doğru çözümlere ulaştırmıştır.Ayrıca sempatik yardımsever güleryüzlü ve güven veren kişiliği sayesinde hem çocukların hem de yetişkinlerin sevgisini kazanarak onlara daha hızlı bir şekilde ulaşıp yardımcı olabilmektedir.Herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
N. D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100060
Merhaba! Benim İmren Hanım ile görüşmeden önce yükseklik korkusu, uçak ve uçuş fobisi, karanlık korkusu, asansör korkusu ve sosyal fobi gibi sorunlarım vardı. Kendisi güçlü iletişimi ve yüksek ikna kabiliyeti ile bana son derece yardımcı oldu. Kısa bir süre içerisinde karanlıkta kalabilmeye başladım. Hatta küçük bir toplantıda konuşma bile yaptım. Şimdi hedefim bir uçuş gerçekleştirmek. Bu şekilde sorunlarınız varsa, zaman zaman hayatın size kabus olduğunu düşünüyorsanız, danışmanızı tavsiye ederim. Dertler paylaştıkça azalır . Saygılar .
     2 Beğeni    
O.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100058
İmren hanımla npistanbul feneryolu kliniğinde tanıştım. OKB tanım vardı. İmren hanımla tanışana kadar çok sıkıntılarım vardı. Evden çıkamaz hale gelmiştim. Çevrem tarafından da artık çekilmez tavırlar sergilemeye başlamıştım. Bazen kendime tahammül edemiyordum. Terapi benim için çok zordu, ama artık yapamadığım çoğu şeyi yapabilir hale geldim. İmren hanım güleryüzü ve ilgisiyle rahatlamamı sağladı. Kendisine teşekkürlerimle birlikte desteğe ihtiyacı olduğunu düşünen herkese imren hanımı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ahmet IŞIN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100054
İmren Hanımla Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimimiz esnasında tanıştık. İletişim becerileri üst düzey, kendine güveni yüksek, yardımsever ve azimli bir arkadaşımdır. Psikoloji alan bilgisine hayli hakim, psikolojik danışmanlık becerilerine de iyi derecede sahiptir. Mesleğinin gereklerini yerine getirirken danışanlarının maksimum derecede faydasını gözettiğine ve etik kurallar çerçevesinde özveriyle çalıştığına şahit oldum. Bununla birlikte aldığı eğitimlerle her geçen yıl kendisini daha da geliştirdiğini görmekteyim. Meslek hayatında kendisine başarılar diliyor, psikolojik destek almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Özlem AKKEL Fotoğraf
Uzm.Psk.Özlem AKKEL
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100049
İmren ile yüksek lisans eğitim sürecinde tanıştık. İlk süreçte kişisel olarak çok yakın değildik fakat ilerleyen süreçte onu daha yakından tanıdıkça naif duruşunu ve samimiyetini çok sevdim. Cana yakın, içten bir kişiliğe sahip. Mesleğini yaparkenki duruşu da tutkulu ve istikrarlı. Hem özel hem de mesleki hayatında zinde olmasının sebepleri bunlardır diye düşünüyorum. Edirne'de bir psikolojik danışmanlık merkezi açarak bu başarısını perçinledi. Ayrıca alanda çok iyi eğitimleri de alarak mesleki hayatını zenginleştirmeye devam etmekte. Psikolojik yardım arayışında olanlar için gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Gidin ve onun pozitif bakış açısından ve uzmanlığından yararlanın.
     3 Beğeni    
Ahmet FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92636
İmren hanım ile Üsküdar Üniversitesinde tanıstım. Bana bir psikologdan daha cok her şey oldu yeniden toparlanmamı sağladı. Benim yeniden olaylara bakış açımı düzeltmemi sağladı. Benim doğruyu görmem için geçerli olacak şeyleri bana sağladı. Aldığım seanslar sonrasında daha önce aldığım terapilerden cok daha fazlası oldu kendi ilerleyişimi kendim de farkettim iyice motive oldum. Beni yeniden kazandırdı yaptıkları ile verdiği ödevler ile vs. Kendisini kesinlikle öneriyorum buradan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.
     9 Beğeni    

İmren MERCAN CEYLAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İmren MERCAN CEYLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özlem AKKEL
Uzm.Psk.Özlem AKKEL
Özlem hanımla yüksek lisans eğitimim esnasında tanıştım. Mesleki bilgi ve becerisine güvenim sonsuzdur. Etik değerler onun için çok önemlidir. Bunu bi...
Ahmet IŞIN
Uzm.Psk.Ahmet IŞIN
Ahmet Bey ile Yüksek Lisans eğitimim esnasında tanıştım. Kendisi cana yakın ve içten bir kişiliğe sahip. Kendisi psikoloji alanında kendini sürekli gü...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mercan Psikoloji
Şükrüpaşa Mah. Şehit Cem Dilay Kerman Bulvarı Türkan Seçkin Apt. Kat:1 D:42
Edirne
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 077 08 70
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Edirne
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2014
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi - Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Kisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKurumsal instagram hesabı

Uzm.Psk.İmren MERCAN CEYLAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

İmren MERCAN CEYLAN Mesleki Videolar Videoları
-

04:41
Top