2007'den Bugüne 82,385 Tavsiye, 26,095 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Elif ÇOLAKOĞLU KAYA
Psikolog - İstanbul
Araştırma Görevlisi- Psikoterapist

Elif ÇOLAKOĞLU KAYA Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Elif ÇOLAKOĞLU KAYA

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Elif ÇOLAKOĞLU KAYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elif ÇOLAKOĞLU KAYA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Elif ÇOLAKOĞLU KAYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Elif ÇOLAKOĞLU KAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet TEKNECİDr.Mehmet TEKNECİ
Sayın Mehmet Tekneci hocam ile yaklaşık 1 senedir tanışıyorum. Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü'nde verdiği eğitimlere iştirak etmekteyim. Kendis...
Muhammed Erdinç TÜRKPsk.Muhammed Erdinç TÜRK
Kendisi ile Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü'nde aldığım eğitimler esnasında tanıştım. Erdinç Bey hem akademik hem de alan tecrübesi olarak başar...

Elif ÇOLAKOĞLU KAYA Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Her bir psikoterapi ekolünün teorik içeriğine hakim olup Terapi eğitimini Sayın Dr. Psikoterapist Mehmet Tekneci'den 'Gelişim Odaklı Dinamik Psikoterapi' ekolü adı altında almıştır.

Elif ÇOLAKOĞLU KAYA'nın Makaleleri Elif ÇOLAKOĞLU KAYA'nın Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Elif ÇOLAKOĞLU KAYA Özgeçmiş CV Psk.Elif ÇOLAKOĞLU KAYA'nın Özgeçmişi
ELİF ÇOLAKOĞLU KAYA
Boğaziçi Üniversitesi Felsefe ve Psikoloji bölümü çift anadal mezunuyum. Öğrenim sürecim boyunca Baltalimanı, Cerrahpaşa ve Balıklı Rum hastanelerinde staj yaparak teorik bilgimi pratikle destekledim. Birden çok seminere katılarak kendimi alanımda derinleştirmeye çalıştım ve halen alanımdaki güncel gelişmeleri yakından takip etmekteyim. BAÇTE bünyesinde Psikoterapi eğitimime başlamakta olup, alanda yeterliliğe ulaşıp enstitüde yapılan projelere katkı sağlamaya çalışmaktayım. Özel Beşiktaş Armada Ortaokulu bünyesinde Okul Psikoloğu görevini yürüttüm. Şuanda İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde Araştırma Görevlisi unvanıyla akademik kariyerime devam etmekteyim.
Katıldığım başlıca seminerler ve aldığım test eğitimleri:
Seminerler:
• 13 Haziran 2014: Koç Üniversitesi Travma Eğitimi- Soma...[Devamı...]

Elif ÇOLAKOĞLU KAYA Tavsiye Yazıları Elif ÇOLAKOĞLU KAYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Funda ÖNAL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.253.67.JZ

10-03-2017
 TavsiyeNo: 95166
Sevgili Psk. Elif ÇOLAKOĞLU KAYA ile BAÇTE Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü bünyesinde yürütülen çalışmalarda tanıştım. Kendisini kişisel ve mesleki anlamda geliştirmeye duyduğu isteğe, bu konuda gösterdiği çabaya gerek aldığı eğitimlerle gerekse dahil olduğu çalışma ve projelerle birçok kere şahit oldum. Elif Hanım'ı gerek halen yürüttüğü çocukların psikososyal gelişimi destekleme programı OYUN(u)YORUM, gerekse bireysel ergen terapisi alanlarında destek almak isteyenlere içtenlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Hülya İridemir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.235.108.JL

04-01-2017
 TavsiyeNo: 93529
Elif hanımı yaklaşık 12 senedir tanıyorum ve özellikle eğitim hayatımın 4 yılını paylaşmış olmanın da sağladığı yakınlıktan dolayı kendisini işini seven, özenli, prensip sahibi, çalışkan bir insan olarak rahatlıkla tavsiye edebilirim. Almış olduğu kaliteli eğitimler ve bu eğitim kurumlarındaki önemli başarıları ve azmi dolayısıyla alanında önemli imzalar atacağına güvenim sonsuz olup, kendisini tercih edenlerin de olumlu sonuçlar alacağına inaniyorum.
     1 Beğeni    

Mehmet TEKNECİ Fotoğraf  Dr.Mehmet TEKNECİ
İstanbul - Psikoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

31-12-2016
 TavsiyeNo: 93434
Sevgili Elif Çolakoğlu Kaya; Ülkemizin güzide üniversitelerinden Boğaziçi Üniversitesinden Psikoloji ve Felsefe bölümlerinden aynı zamanda başarıyla mezun olmuş bir meslektaşımdır. Kendisiyle 2 yıl önce özel bir okulda Psikolog olarak çalışırken bir meslektaşımdan beni duyarak gelmesi üzerine tanıştık. Çalışkan, ilkeli, dürüst, güvenilir ve paylaşımcı bir yapıya sahip olan Psikolog Elif Çolakoğlu Kaya hayatımda tanıdığıma memnun olduğum insanlardan biridir. Kendisiyle İstanbul Yeni yüzyıl Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünde akademik kadro içerisinde yer almaktayım. Ayrıca 1 yılı aşkın süredir Gelişim Odaklı Psikoterapi Eğitim programında kursiyer olarak aramızda bulunmaktadır.İnsani değerleri, çalışkanlığı, güvenilirliği işinin hakkını verme duyarlılığı ve Ergenlerle yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı ihtiyaç duyanlara iç huzurla ve gönül rahatlıkla tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

 Yasemin PETEK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.150.ZZ

30-12-2016
 TavsiyeNo: 93405
Elif'i BAÇTE(Bİrey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü) vesilesi ile tanıdım. 1 yılı aşkın bir süredir birlikte çalışıyoruz. İş vesilesi ile tanışmış olup daha sonrasında paylaşımlar ve yaptığımız çalışmalar ile arkadaşlığımızın perçinlendiği bir durum oluştu bizim için. Birlikte OYUN(U)YORUM adlı bir çalışma yürütmekteyiz. Ayrıca Gelişim Odaklı Psikodinamik Psikoterapi Eğitimi miz devam ediyor. Tanıdığım süre boyunca kendisinin akademik alandaki bilgi ve görgüsünün tartışılamaz derecede iyi olduğunu gördüm. Kendini geliştirme ve yetiştirme anlamında hep bir adım daha atmak adına çok güzel işler çıkardığını biliyorum. Samimi , içten, anlayışlı bir yapısı var ve olayları farklı pencereden görme ve çözümleme yetisinin iyi olduğunu düşünüyorum. Yaptığı ve yapacağı işlerde her zaman iyi olacağını görmek ve onu tanımak çok güzel bir deneyim. Başarılarla dolu bir gelecek dilerim...
     3 Beğeni    

Muhammed Erdinç TÜRK Fotoğraf  Psk.Muhammed Erdinç TÜRK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-12-2016
 TavsiyeNo: 93399
Psikolog Elif Çolakoğlu Kaya' yı BAÇTE Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü bünyesinde düzenlenen eğitimler vesilesiyle tanıdım. İletişime açık ve mesleğini iyi yapabilme gayretinde bir uzman. İkili ilişkilerinde ve grup sohbetlerinde doğru dinleyebilen ve empati yapabilen birisi olduğunu gözlemledim. Öğrendiklerini iyi uygulayabilme çabası var. Özellikle Çocuk Psikolojisi alanında birikimli ve güncel. Aynı zamanda araştırma görevlisi olması mesleğini çok yönlü devam ettirdiğinin gösteriyor. Kendisini tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Gülnur İLK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.80.ZJW

26-12-2016
 TavsiyeNo: 93235
Psikolog Elif Çolakoğlu'nu Birey Aile Çocuk Terapileri Enstitüsü'nde sürdürdüğümüz eğitimler vasıtasıyla bir yıldır tanıma şansı elde ettigim için çok memnunum. Bir psikoterapistin en önemli araçlarından biri "kendisi" ise Elif Çolakoğlu'nun bu noktada çok değerli bir araca sahip olması, onu pek çok uzmandan farklı kılmaktadır. Yanı sıra aldığı eğitimlerin/yürüttüğü mesleki görevlerin üst düzey niteliği ve donanımını giderek güçlendirme çabası dikkate değerdir. Psikolog Elif Çolakoğlu'nu tavsiye ediyor ve kendisine başarılar diliyorum.
     4 Beğeni    

 Selen Özcivanoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.188.204.YCB

09-12-2016
 TavsiyeNo: 92687
Kendisini 1997 senesinden beri tanıyorum. Gözlem gücü çok yüksek, sakin ve sıcakkanlı yapısıyla insanı rahatlatan, iş yaşamında mükemmeliyetçi, başladığı her işi başarıyla sonuna kadar götüren bir psikolog. Mesleğindeki her gelişmeyi takip eder. Bugüne kadar psikoloji alanında sayısız seminer, konferans ve eğitime katıldı. Benim psikolojik sorunları olan yeğenimle son birkaç yıldır ilgileniyor ve sayesinde yeğenim oldukça aşama kaydetti. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
     7 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
Yenidoğan Mahallesi, Yılanlı Ayazma Caddesi, No: 26 P.K. 34010 Cevizlibağ / Zeytinburnu / İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 212 61 71
(Yukarıdaki kurum numarasından veya eliif.colakoglu@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi, Psikoloji ve Felsefe (Çift Anadal)
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Elif ÇOLAKOĞLU KAYA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca, İtalyanca


Elif ÇOLAKOĞLU KAYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Elif ÇOLAKOĞLU KAYA Mesleki Videolar Videoları
-


09:54
Top