2007'den Bugüne 82,344 Tavsiye, 26,082 Uzman ve 18,283 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Hatice ÖZKAN

Şehir

Denizli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Hatice ÖZKAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Hatice ÖZKAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Hatice ÖZKAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hatice ÖZKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Hatice ÖZKAN Tavsiye Yazıları Hatice ÖZKAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gülsüm ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.176.12.ZBC

03-09-2017
 TavsiyeNo: 98894
Geçirmiş olduğum trafik kazası hayatımı bir çok yönde olumsuz etkilemiş, psikolojik travma yaratmıştı. Geceleri kaza anının aklıma gelip uykumun kaçması, ölüm korkusu,karşıdan karşıya geçememe gibi sorunlarla karşılaşıyordum. Bunun üzerine bir psikolog yardımı almak istedim ve başka bir yerde almış olduğum psikolojik tedavi yeterli olmadı ve bunun üzerine Hatice Hanımla tanıştım. İyi ki de tanıştım. İctenliği,güler yüzlülüğü, ilgisi, hoşgörüsü ve sabrı uygulayabileceği en güzel terapi bence. Bunun yanında uyguladığı diğer terapilerle birlikte travma sonucu oluşan korkularımı yenmemi sağladı.Hayatımı büyük bir yönde değiştirdi ve hayata karşı daha pozitifim. Bunun için Hatice Hanım'a çok teşekkür ederim. Eğer sizinde bir psikolog a ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer çünkü Hatice Hanım bir psikologtan daha fazlası.
     2 Beğeni    

 Semiye OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.133.YF

22-08-2017
 TavsiyeNo: 98725
Sevgili Hatice Özkan ile Cised egitimlerinde tanıştık. En beğendiğim yönü mesleginde etik degerlere önem vermesi ve mesleki açıdan kendini geliştirmeye çalışmasıdır. Düzenli gittiği egitimlerle kendini güncellemektedir. Çocukları seven çocuk ve ergen konusunda başarılı bulduğum arkadaşımdır. Güleryüzlü, samimi bir kişiliğe sahiptir. Danışmanlık verdiği şehirde fark yaratacağına inanıyorum. Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda güvenle danışmanlık alabilirsiniz. Başarılarının devamını dilerim
     1 Beğeni    

 G.Ü (Danışan)
 IP: 88.251.219.ZZB

20-06-2017
 TavsiyeNo: 97519
Tavsiye üzerine gittiğim 8 yaşındaki kızımın öfke kontrolü ve tırnak yeme problemi vardı.3 seans sürdü oyun terapisi gördü.Hatice hanım'ın tavsiyelerine uyarak devam ettik.Kızıma çok faydası oldu.Kısa sürede düzeldi. Yanlış yaptığım ve yanlış bildiklerimi düzeltti.Hatice hanım güler yüzlü sevecen bir o kadar da ilgili birisi.Beni içinde bulunduğum sresten çıkardı ve bilmediğim konularda da yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Tavsiye ederim ve başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    

 Deniz İZMİR KARADUMAN
İstanbul - Psikolog / Psk.Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-06-2017
 TavsiyeNo: 97471
Sevgili Hatice 'yi yani meslektaşımı uzun süren terapi eğitimlerinde tanıdım. Kendisini cok sevdim.Çünkü hem bir insan hem de bir psikolog olarak çok kıymetli birisi. Pozitif, sıcak, alçakgönüllü, arkadaş canlısı tarafının yanında mesleki anlamda kendini geliştirmiş, profesyonel, yenilikleri takip eden, okuyan ve mesleğine saygı duyan bir terapist. Güvenilir ve etik duruşu ise vazgeçilmez bir meslek gerekliliği. Bir arkadaş olarak bizim mesleğimizi yapan çok az gerçek profesyonellerden bir tanesi olarak gösteririm kendisini.Bir danışanın hiç tedirgin olmadan kendini teslim edebileceği ve çok iyi sonuçlar alabileceğini bildiğim, hiç düşünmeden başvurulabilecek gerçek bir terapist ve psikolog. Özenle hazırlamış olduğu merkezinde çok değerli sonuçlar alınabileceğine hiç şüphem yok... Sevgilerimi de ayrıca gönderiyorum istanbul'dan!
     3 Beğeni    

 Zeynep Aydoğan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.175.YZW

03-06-2017
 TavsiyeNo: 97106
Güler yüzlü, sevecen, sıcak bir insan arkadaşım.Yolumuz 2012 yılında Sivas ta kesişti.İşini severek heyecanla yapan bir insandı tanıdığımda hala da aynı heyecanla işini yapıyor.Arkadaşım olarak bile her konuda yardımlarını esirgememiştir.İnsanlara her anlamda yardım etmeyi seven bir insan o yüzden de işinde çok başarılı ve daha da başarılı olacağına inanıyorum.Zaten ilk görüşmenizde bile güler yüzü, ilgisi ve alanındaki bilgisiyle tecrübeleriyle sizi memnun edecek bir psikolog.Tanıdığım için çok mutluyum canım arkadaşım.Güler yüzün heyecanın hiç solmasın.Daha büyük başarılara imza atmam dileğiyle inşallah.
     2 Beğeni    

 Aslıhan Boran Gülayinci (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.101.140.YBB

27-04-2017
 TavsiyeNo: 96311
Harika işler yapabilmenin tek yolu yaptığın işi sevebilmektir. Sevgili meslektaşım Psk.Hatice Özkan'ın işini ne kadar severek yaptığını çok iyi biliyorum. Ofisini danışanları için ne kadar özenli hazırladığını, danışanlarına daha iyi yardımcı olabilmek için ihtiyaç duyduğu eğitimi çok uzak şehirlerde bile olsa kaçırmadığını. Eğitimleri kaçırmamak için özel hayatından ne kadar fedakarlıklar yaptığını iyi biliyorum. Onunla yolu kesişen her danışanı ışıkla ve aydınlık günlerle buluşacağı için çok şanslı. Seninle aynı mesleği paylaştığım için çok gururluyum arkadaşım. Başarılarının devamını diliyorum. Yaşadığın bölgeye taşınan bütün danışanlarıma ve yakınlarıma Psk.Hatice Özkan'ı güvenle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Hamide (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.221.219.YCY

20-04-2017
 TavsiyeNo: 96148
Psikolog Hatice Yalçın, en beğendiğim en kuvvetli yönü başarılı bir terapist ve iyi bir dinleyici olmasının yanı sıra, yardımseverliği, güleryüzlülüğü ile üniversitede sınıftan tanıdığım arkadaşlarımdandır. Sürekli almış olduğu eğitimlerle kendisini yenilemeye devam etmektedir. Hızlı problem çözme yeteneği ile sıcakkanlılığı ile, mesleğine olan sevgisiyle ve iletişimi ile insanların güvenini herzaman kazanmıştır. Psikolojik desteğe ihtiyacı olan herkese tavsiye eder ve başarılarının devamını dilerim..
     6 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bienpozitif Danışmanlık
Mehmetçik Mah.İncilipinar Cad. No:156 Kat:2 Daire:6 Denizli
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(541) 372 17 17  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2009
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Hatice ÖZKAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hatice ÖZKAN Mesleki Videolar Videoları
-00:47
Top