Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Hatice ÖZKAN
Psikolog - Denizli
Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Öğrenci Danışmanlığı, Evlilik Danışmanlığı

Hatice ÖZKAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Hatice ÖZKAN

Şehir

Denizli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Hatice ÖZKAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Hatice ÖZKAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Hatice ÖZKAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk Merkezli Oyun Terapisi- Reyhana SEEDAT
Filial Terapi - Reyhana SEEDAT
Gelişimsel Temas Terapi- Reyhana SEEDAT
Kum Oyunu Terapisi- Reyhana SEEDAT
Kukla Terapisi- Reyhana SEEDAT
Dışavurumcu Sanat Terapisi-Reyhana SEEDAT
Çocuklarda ve Gençlerde Sanat Terapisi- Olcay GÜNER, Nur DİNÇER
Sanatla Aile Terapisi Teknikleri- Prof.Dr.Alexander Kopytin
Çocuklarda ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi Teknikleri- Nevin DÖLEK
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık- Nevin DÖLEK
Cinsel Terapi Eğitimi (CİSED)
Evlilik Terapisi Eğitimi (CİSED)
Pozitif Psikoterapi Temel Eğitimi-Kıbrıs Ruh Sağlığı Enstitüsü
Adli Psikoloji Eğitimi-Kıbrıs Ruh Sağlığı Enstitüsü
Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi- Uzm. Psk. Esmahan ORÇIN
Denver II Gelişimsel Tarama Testi- Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği
Aile Eğitim Programı Eğitici Eğitimi- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
Terapi Sürecinde İyileştirici Materyallerin Kullanımı:Psk.Esra ÜLEV

Uyguladığı test ve ölçekler:
Cattell 2A-3A, Porteus, D2, Frankfurter, Burdon, Bender Gestalt, Benton, Metropolitian, Gesell, AGTE, Denver, Goodenough, Kelime Söyleyiş, Peabody, CAT, Louisa Düss

Hatice ÖZKAN Tavsiye Yazıları Hatice ÖZKAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Gülsüm ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.176.12.ZBC

03-09-2017
 TavsiyeNo: 98894
Geçirmiş olduğum trafik kazası hayatımı bir çok yönde olumsuz etkilemiş, psikolojik travma yaratmıştı. Geceleri kaza anının aklıma gelip uykumun kaçması, ölüm korkusu,karşıdan karşıya geçememe gibi sorunlarla karşılaşıyordum. Bunun üzerine bir psikolog yardımı almak istedim ve başka bir yerde almış olduğum psikolojik tedavi yeterli olmadı ve bunun üzerine Hatice Hanımla tanıştım. İyi ki de tanıştım. İctenliği,güler yüzlülüğü, ilgisi, hoşgörüsü ve sabrı uygulayabileceği en güzel terapi bence. Bunun yanında uyguladığı diğer terapilerle birlikte travma sonucu oluşan korkularımı yenmemi sağladı.Hayatımı büyük bir yönde değiştirdi ve hayata karşı daha pozitifim. Bunun için Hatice Hanım'a çok teşekkür ederim. Eğer sizinde bir psikolog a ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer çünkü Hatice Hanım bir psikologtan daha fazlası.
     2 Beğeni    

 Semiye OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.133.YF

22-08-2017
 TavsiyeNo: 98725
Sevgili Hatice Özkan ile Cised egitimlerinde tanıştık. En beğendiğim yönü mesleginde etik degerlere önem vermesi ve mesleki açıdan kendini geliştirmeye çalışmasıdır. Düzenli gittiği egitimlerle kendini güncellemektedir. Çocukları seven çocuk ve ergen konusunda başarılı bulduğum arkadaşımdır. Güleryüzlü, samimi bir kişiliğe sahiptir. Danışmanlık verdiği şehirde fark yaratacağına inanıyorum. Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda güvenle danışmanlık alabilirsiniz. Başarılarının devamını dilerim
     1 Beğeni    

 G.Ü (Danışan)
 IP: 88.251.219.ZZB

20-06-2017
 TavsiyeNo: 97519
Tavsiye üzerine gittiğim 8 yaşındaki kızımın öfke kontrolü ve tırnak yeme problemi vardı.3 seans sürdü oyun terapisi gördü.Hatice hanım'ın tavsiyelerine uyarak devam ettik.Kızıma çok faydası oldu.Kısa sürede düzeldi. Yanlış yaptığım ve yanlış bildiklerimi düzeltti.Hatice hanım güler yüzlü sevecen bir o kadar da ilgili birisi.Beni içinde bulunduğum sresten çıkardı ve bilmediğim konularda da yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Tavsiye ederim ve başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    

 Deniz İZMİR KARADUMAN
İstanbul - Psikolog / Psk.Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-06-2017
 TavsiyeNo: 97471
Sevgili Hatice 'yi yani meslektaşımı uzun süren terapi eğitimlerinde tanıdım. Kendisini cok sevdim.Çünkü hem bir insan hem de bir psikolog olarak çok kıymetli birisi. Pozitif, sıcak, alçakgönüllü, arkadaş canlısı tarafının yanında mesleki anlamda kendini geliştirmiş, profesyonel, yenilikleri takip eden, okuyan ve mesleğine saygı duyan bir terapist. Güvenilir ve etik duruşu ise vazgeçilmez bir meslek gerekliliği. Bir arkadaş olarak bizim mesleğimizi yapan çok az gerçek profesyonellerden bir tanesi olarak gösteririm kendisini.Bir danışanın hiç tedirgin olmadan kendini teslim edebileceği ve çok iyi sonuçlar alabileceğini bildiğim, hiç düşünmeden başvurulabilecek gerçek bir terapist ve psikolog. Özenle hazırlamış olduğu merkezinde çok değerli sonuçlar alınabileceğine hiç şüphem yok... Sevgilerimi de ayrıca gönderiyorum istanbul'dan!
     3 Beğeni    

 Zeynep Aydoğan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.175.YZW

03-06-2017
 TavsiyeNo: 97106
Güler yüzlü, sevecen, sıcak bir insan arkadaşım.Yolumuz 2012 yılında Sivas ta kesişti.İşini severek heyecanla yapan bir insandı tanıdığımda hala da aynı heyecanla işini yapıyor.Arkadaşım olarak bile her konuda yardımlarını esirgememiştir.İnsanlara her anlamda yardım etmeyi seven bir insan o yüzden de işinde çok başarılı ve daha da başarılı olacağına inanıyorum.Zaten ilk görüşmenizde bile güler yüzü, ilgisi ve alanındaki bilgisiyle tecrübeleriyle sizi memnun edecek bir psikolog.Tanıdığım için çok mutluyum canım arkadaşım.Güler yüzün heyecanın hiç solmasın.Daha büyük başarılara imza atmam dileğiyle inşallah.
     2 Beğeni    

 Aslıhan Boran Gülayinci (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.101.140.YBB

27-04-2017
 TavsiyeNo: 96311
Harika işler yapabilmenin tek yolu yaptığın işi sevebilmektir. Sevgili meslektaşım Psk.Hatice Özkan'ın işini ne kadar severek yaptığını çok iyi biliyorum. Ofisini danışanları için ne kadar özenli hazırladığını, danışanlarına daha iyi yardımcı olabilmek için ihtiyaç duyduğu eğitimi çok uzak şehirlerde bile olsa kaçırmadığını. Eğitimleri kaçırmamak için özel hayatından ne kadar fedakarlıklar yaptığını iyi biliyorum. Onunla yolu kesişen her danışanı ışıkla ve aydınlık günlerle buluşacağı için çok şanslı. Seninle aynı mesleği paylaştığım için çok gururluyum arkadaşım. Başarılarının devamını diliyorum. Yaşadığın bölgeye taşınan bütün danışanlarıma ve yakınlarıma Psk.Hatice Özkan'ı güvenle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Hamide (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.221.219.YCY

20-04-2017
 TavsiyeNo: 96148
Psikolog Hatice Yalçın, en beğendiğim en kuvvetli yönü başarılı bir terapist ve iyi bir dinleyici olmasının yanı sıra, yardımseverliği, güleryüzlülüğü ile üniversitede sınıftan tanıdığım arkadaşlarımdandır. Sürekli almış olduğu eğitimlerle kendisini yenilemeye devam etmektedir. Hızlı problem çözme yeteneği ile sıcakkanlılığı ile, mesleğine olan sevgisiyle ve iletişimi ile insanların güvenini herzaman kazanmıştır. Psikolojik desteğe ihtiyacı olan herkese tavsiye eder ve başarılarının devamını dilerim..
     6 Beğeni    

Hatice ÖZKAN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2009 yılında tamamladım. İlk olarak özel eğitim ve anaokulu alanında meslek hayatıma atıldım. 2011 yılında Sivas Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na kadrolu atanarak, koruyucu aile hizmetleri, kadına karşı şiddet konulu sosyal sorumluluk projeleri, engelli bireylere yönelik sosyal sorumluluk projeleri, suça sürüklenen çocuklara yönelik danışmanlık hizmeti, çocuk ve yetişkin intihar vakalarında danışmanlık hizmeti, ilköğretim okullarında sınav kaygısı gibi eğitimlerde eğitimci ve çocuk mahkemelerinde çok sayıda bilirkişilik yapmış olup her yaş grubu danışan ile çalıştım.

2012-2016 yılları arasında Muğla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında çalıştığım süre içerisinde çocuk, ergen ve ailelere yönelik danışmanlık hizmeti verdim. 2016 yılında kendi isteğimle istifa ederek çocuk, ergen, yetişkin alanında hizmete başlayan danışmanlık merkezimi kurdum.

Çalışma hayatım boyunca şahsıma verilen teşekkür belgeleri:

Sivas Valiliği Teşekkür Belgesi (İl Sağlık Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Müftülüğü Personeline Kadına Karşı Şiddet Konulu Personel Eğitimlerinde Eğitimci)

Sivas Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü Teşekkür Belgesi (Şiddet ve Gençler Arasında Bıçak Kullanımıyla Mücadele Çalıştayı)

Sivas Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü Teşekkür Belgesi (Kadına Karşı Şiddet Konulu Eğitim Programında Eğitimci)

Sivas İl Sağlık Müdürlüğü (Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetle Mücadele Eğitiminde Eğitimci)

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bienpozitif Danışmanlık Merkezi
Mehmetçik Mah. İncilipinar Cad. No:156 Kat:2 Daire:6
Denizli

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(541) 372 17 17
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2009
(8 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
 
Hızlı Mesaj Araçları
-

Hatice ÖZKAN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Hatice ÖZKAN Mesleki Videolar Videolar
-

Hatice ÖZKAN  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)

21:04
Top