TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Melis TUNCAY NEÇARE

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Melis TUNCAY NEÇARE isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Melis TUNCAY NEÇARE Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Melis TUNCAY NEÇARE Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel ve Davranışçı Terapilerin Klinik Uygulamaları Eğitimi ve Süpervizyonu (300 saat), Gestalt Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Diyalektik Davranış Terapisi (DBT) ve Farkındalık
Depresyon, Kaygı Bozuklukları
Panik Atak, Sosyal Fobi, Bipolar Bozukluk
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Obsesif Kompülsif Bozukluk
Kişilik Bozuklukları
Beslenme Bozuklukları
Özgüven Eksikliği
İletişim Problemleri, Öfke Yönetimi
Kişisel Gelişim

Melis TUNCAY NEÇARE'in Makaleleri Melis TUNCAY NEÇARE Tarafından Hazırlanan Makaleler:
 • Yaygın Kaygı Bozuklukları ve Tedavisi
 • Çağımızın Sorunu Ertelemek
 • Panik Bozukluk ve Tedavisi

 • Melis TUNCAY NEÇARE Tavsiye Yazıları Melis TUNCAY NEÇARE için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

   Ali (Danışan)
   IP: 188.58.35.ZC

  27-01-2017
   TavsiyeNo: 94107
  Hayatımı değiştiren sevgili psikoloğum Melis hanım burdan da size teşekkürlerimi gerçekten sunmak istedim uzun yıllar tedavi görüyordum ve bir takım deneyimlerim olmuştu.İyiki tanımışım sizi. 1 seneye yakın oldu hastasıyım ve her ofise gittiğimde bambaşka bir huzur ve dinginlik hissediyorum. Yıllardır kullandığım ilaçların yapamadığını yapıp beni iyileştirdi. Kendisinin duyarlılığı, güleryüzlülüğü,insancıl yaklaşımı , mesleki bilgisi Can'a yakınlığı r ses tonu ile herkese öneriyorum.
       1 Beğeni    

   Tugay (Danışan)
   IP: 85.97.187.YYZ

  27-01-2017
   TavsiyeNo: 94106
  Melis hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok sancılı bir boşanma süreci ve iş kaybı yaşadıktan sonra hayatımın en zor günlerini geçirdiğim zamanlarda tesadüfen kendisine ulaştım. Yurtdışında eğitim almış olması ve çalıştığı kurumun saygınlığı beni etkiledi. Yaşadığım sorunlarla yüzleşerek,onları kabullenerek beraber çok yol katettik. Kendisine güvenim sonsuz. Güleryüzle karşılaması sakinleştirici ses tonu profesyonelliği ve uyguladığı tekniklerle yeniden doğdum diyebilirim. Tereddüt etmeden başvurabileceğiniz işini çok iyi yapan gerçek bir uzman. Kendisine çok teşekkür ederim.
       2 Beğeni    

   Faruk (Danışan)
   IP: 176.54.192.BD

  27-01-2017
   TavsiyeNo: 94101
  Melis hanim ile geçen sene çok çıkmazda ve mutsuz olduğum bir dönemde arkadaşımın önerisiyle tanıştım.Daha önce panik atak tanısı konulmuş ve ilaç tadavisi görmüştüm ama çok etkili olduğu söylenemezdi.Yaşadığım korkular ve devamlı ziyaret ettiğim hastane acil servis odaları esimle aramızda problemlere neden olmuştu ne eşimi nede çocuklarımı gözüm görür olmuştu.Terapinin Panik Atak tedavisinde etkili olduğunu duymuştum ama icten içe inanmıyordum.Melis Hanım ile tedavtedaviye başladım tahmin ettigimden çok kısa bir sürede ciddi bir iyileşme gördüm yaklaşımı,anlayışı,güçlü iletişimi ve ogrettigi teknikler çok yardımcı oldu.En önemlisi de anlayışı yargilamamasi ve yargilamamasi ve gerçekten sizi ve yasadiklarinizi hissedip yardım etme isteğiydi cok teşekkür ederim hocam iyiki varsınız.
       1 Beğeni    

   Ezgi Özer (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 176.55.80.WW

  27-01-2017
   TavsiyeNo: 94095
  Bir psikoloji eğititimiydi meslektaşımla bizi karşılaştıran.Bitmek bilmeyen eğitimlerimiz bir yerden sonra hele ki yaz günü, ben buraya nerden düştüm ki düşüncesini oluşturuyordu akıllarda.Ta ki Melis yanıma oturana kadar. Pozitif enerjisi güler yüzlülüğü ile koca bir yaz ve eğitim programı nasıl geçti anlamadık bile :) Sürekli kendini geliştirmeyi yaşam felsefesi olarak gördüğünü yakından gözlemleme fırsatı bulduğum meslektaşımın üst seviyedeki bilgi ve tecrübesiyle önü açık olan bir meslektaşım.Arkadaşlığımızın devam etmesi dileğiyle ve herkesin kendisini tanıyıp hayatında gülümsemesi dileğiyle.. Çünkü sevgili Melis sizi iyi hissettirmek için var.
       1 Beğeni    

  Melis TUNCAY NEÇARE Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
  Uzm. Klinik Psk. Melis Tuncay Neçare 2010 yılında ABD George Mason University ‘de Psikoloji Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra, Norfolk State University Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını 2012 yılında yüksek onur derecesi ile tamamlayarak uzmanlığını almaya hak kazanmıştır.
  Lisans eğitimi süresince sırası ile George Mason University’de ergen ve yetişkinlerde Majör Depresif Bozukluk ve Madde Bağımlılığı Gelişimi üzerine Araştırma Asistanlığını yürütmüştür. Aynı zamanda George Mason University’de yarı zamanlı psikolog olarak görev yapmıştır. Yüksek Lisans eğitimi süresince Hampton VA Hastanesi Yetişkin Ruh sağlığı Biriminde Klinik Psikolog olarak çalışmış, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yaygın Anksiyete ve Duygudurum Bozukluğu, Majör Depresyon ve Madde Bağımlılığı üzerine çalışmalar yaparak 300 saatlik süpervizyon eğitimini tamamlamıştır.
  Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra ABD Rachael’s Women Center’da Klinik Psikolog olarak bireysel terapi ve grup terapileri uygulamıştır. Majör Depresif Bozukluk, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Panik Bozukluk olan hastalar ile birlikte aile içi şiddete ve cinsel tacize maruz kalmış hastalara, bayanlarda fiziksel değişiklikler, roller ve ilişkiler sonucunda doğan ruhsal bozuklukları olan hastalara bireysel terapi ; düşük benlik duygusu, özgüven problemleri, aşağılanma, utanç duyguları, genel yetersizlik duyguları ile başa çıkmada zorluk yaşayan hastalara grup terapileri uygulamıştır.
  2013 yılında Türkiye’ye döndüktensonra Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanelerinde psikolog olarak görev yapmış olup 2017 Ocak ayından itibaren Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi'nde görev yapmaktadır. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Farkındalık (Mindfullness) ilkeleri ve teknikleri ışığında psikoterapi uygulamalarını sürdürmekte olup ayrıca ingilizce terapi hizmeti vermektedir. Uzm. Psikolog Tuncay Neçare Evli ve 1 erkek çocuk annesidir.

  Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
  Türk Psikologlar Derneği
  Amerikan Psikologlar Derneği


  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  Kadıköy Florence Nightingale Hastaneleri
  Bağdat Cad. No:69
  İstanbul

  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  (216) 450 03 03
  E-Posta
  Hızlı Mesaj Araçları
  -
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Kadın
  Doğum Tarihi
  1985
  (32 yaşında)
  Doğum Yeri
  İstanbul
  Mezun Olduğu Üniversite
  George Mason University Psikoloji
  Mezuniyet Yılı
  2010
  (7 yıllık mesleki tecrübesi var)
  Yüksek Lisans
  Norfolk State University klinik psikoloji (2012 Mezunu)
  Yabancı Dil
  İngilizce

  Melis TUNCAY NEÇARE Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
  -

  Melis TUNCAY NEÇARE Mesleki Videolar Videolar
  -

  Melis TUNCAY NEÇARE Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)

  11:17
  Top