2007'den Bugüne 77,152 Tavsiye, 25,058 Uzman ve 17,261 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Yusuf KAVUN

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

11

[Uzm.Psk.Dnş.Yusuf KAVUN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarYusuf KAVUN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Yusuf KAVUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Necla KOÇAKDr.Necla KOÇAK
Necla hanımı beraber katıldığımız süresi sınırlı dinamik psikoterapi eğitiminden tanıyorum. Kendisi çok Çalışkan, gayretli, bilgili ve donanımlı bir p...
Nazan PARLAKUzm.Psk.Nazan PARLAK
Nazan hanımı bütüncül psikoterapi eğitiminden tanıyorum. Kendisi çok Çalışkan, gayretli, bilgili ve donanımlı bir psikologdur. Hayatını mesleğine adam...
Esra TUĞRULPsk.Dnş.Esra TUĞRUL
Esra Hanım çok genç olmasına rağmen kendisini mesleğine adamış çalışkan ve azimli biridir. Aldığı eğitimler ve edindiği deneyimlerle yılların terapist...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
HAYATINIZIN DENGESİNİ YENİDEN SAĞLAMAK İSTER MİSİNİZ?

Yusuf KAVUN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Dnş.Yusuf KAVUN'un Özgeçmişi
İlk ve orta öğrenimimi Ankara'da tamamladım. 2005 Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü bitirdim. Yüksek Lisansımı Konya Üniversitesi Din Psikolojisi alanında yaptım. Psikoterapi Enstitüsünde Bütüncül Psikoterapi Eğitimi aldım. CİSED den cinsel terapi eğitimi aldım. Tahir ÖZAKKAŞ tan Süresi Sınırlı Dinamik Terapi. Duygu Odaklı Terapi. Evlilik ve Çift Terapisi eğitimleri aldım.Hala alanımda birçok psikoterapi eğitimleri alıyor ve eğitimler veriyorum. 15 yıldır bu alanda çalışmaktayım.

Yusuf KAVUN Tavsiye Yazıları Yusuf KAVUN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Nazan PARLAK Fotoğraf  Uzm.Psk.Nazan PARLAK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-08-2018
 TavsiyeNo: 105262
Uzm.Psk.Danışman Yusuf Kavun'la Bütüncül Psikoterapi eğitiminden tanışıyoruz. Bu vesileyle uzun süre bilgi ve deneyimlerimizi paylaşma fırsatı bulduk. Kendisi çok aktif ve kendini yenileyen biridir. Sahip olduğu her anı öğrenmek için değerlendirir. Bilgiyi nerede olsa alıp öğrenir diyeceğimiz kişilerdendir. Son derece samimi ve içten yapısı sadece günlük hayatına değil, danışanlarına olan yaklaşımına da yansımıştır. İnegöl'de psikolojik destek almak isteyen herkese kendisini tavsiye ederim.
     Beğenin    

Ayşe Gavas ASLAN Fotoğraf  Psk.Dnş.Ayşe Gavas ASLAN
Bursa - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-01-2018
 TavsiyeNo: 101617
Genç meslektaşım Yusuf Kavun, seviyeli ve sorumluluk bilinci yüksek değerleri ile güvenilir ve güleryüzlüdür. Sizi dinlediğini ve önemsediğini anlatan gülümsemesi, kendine has enerjisi ile yenliklere açıktır. Sevgili Yusuf, her zaman sakin ve dingin beden diline sahiptir. Bursa İnegöl için özellikle ihtiyaç duyulan terapist ihtiyacı için öneririm. Bursa psikoterapi derneği üyesi de olan sevgili Yusuf, mesleğinde başarılar dilerim. Aynı zamanda da iyi bir eş ve ilgili bir baba olduğunu düşünmüyorum bdüğüm arkadaşıma mutluluklar dileği ile.
     1 Beğeni    

 Esra MENTEŞ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.187.BF

28-11-2017
 TavsiyeNo: 100538
Yusuf beyi birlikte katıldığımız bir eğitim de tanıma fırsatı buldum.Mesleki anlamda kendini sürekli güncelleyen, alanında ki yenilikleri devamlı olarak araştıran, bilgi ve becerilerini cömertçe paylaşan bir yapıdadır. Psikoterapi alanında bir çok eğitim almış.Ayrıca danışanlarının sorunlarını çözümlemesine yardımcı olduğunu paylaşımlarından fark etmekteyim.Mesleki yeterliliği, güler yüzlü ve samimi yaklaşımı sayesinde kendinizi rahatlıkla açacağınıza emin olabilirsiniz.Bu nedenle ihtiyaç duyan herkese gönül rahatlılığıyla tavsiye ederim.Sevgiler
     1 Beğeni    

 Gülfer (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.183.63.YDC

27-11-2017
 TavsiyeNo: 100532
Yusuf bey ile tanışmamız cinsel terapi eğitimi sırasında oldu, bu süreç boyunca Yusuf beyin mesleki tecrübesinin eğitimine yansımasını deneyimleme şansım oldu, mesleki anlamda sağlam bir duruşu ve çizgisi vardır. Sakinliği, açık sözlü oluşu, olayları yorumlayış biçimi, yeniliklere ve değişime açık olması onu farklı kılan özelliklerdir.Bu yüzden Yusuf bey destek alabileceğiniz alanında çok iyi ve başarılı bir psikolojik danışmandır. Tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Doç. Dr. Meliha Tuzgöl Dost (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.79.DB

25-11-2017
 TavsiyeNo: 100478
Değerli meslektaşım Yusuf Kavun'u ve çalışmalarını aynı grupta aldığımız Psikoterapi Enstitüsü, bütüncül psikoterapi eğitiminden tanıyor, biliyorum. Meslektaşım hem bir bilim hem de sanat olan psikoterapinin inceliklerini öğreten, "zor" danışanların psikoterapisine odaklanan, dinamik ama bütüncül olan, iyi bir psikoterapi eğitimi almaktadır. Bu eğitimin süpervizyon aşamasında, danışanlarıyla çok başarılı, gereken ciddiyet ve sorumluluğu taşıyan, etik kuralları dikkate alan terapiler yaptığını görüyorum. Yusuf Bey danışanlarına yararlı olmakta ve daha da iyi olmak için çabalamayı ihmal etmemektedir. Psikolojik yardım almak için uzman arayışında olanlara, meslektaşım Yusuf Kavun'u gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Handan HORASAN Fotoğraf  Psk.Handan HORASAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-11-2017
 TavsiyeNo: 100457
Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Yusuf Kavun ile katıldığımız Psikoterapi eğitimi sürecinde tanıştım. Mesleğinde başarılı çalışmalar yaptığına şahit olduğum arkadaşım derse katılım ve katkılarıyla da kişisel gelişimi icin ne ölçüde özveride bulunduğunu gostermis, mesleki gelişimi için sarf ettiği çabayla gerek hocamız gerekse biz kursiyerlerin taktirini kazanmıştır. Mesleki etige bagliligi ve danisanlarina yaklasimi ile saglikli bir terapötik iliski kurabilen bir meslektasimdir. Terapi ihtiyaci duyan herkese onerdigim meslektasima basarilarinin devamini diliyorum.
     Beğenin    

 Gülhan KAVUN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.245.72.YJZ

23-11-2017
 TavsiyeNo: 100441
Çok iyi bir insan ve çok iyi bir dinleyicidir.Yardım sever ve güler yüzlü biridir.Sorunlar hakkında iyi tespitler yapan alanında uzman bir kişidir. Gözlemleri ve tespitleri önemli yol göstericidir. Kendi alanında sürekli kendini geliştiren okuyan ve bilgisini karşısındaki kişiye hissettiren,bir konu hakkında farklı açılardan bakmayı fark ettiren psikolojik bir danışmandır. Sadece sorunlarımız için değil de hayatimizda daha doğru kararlar almak için uzman kişilere başvurmak gerekli olduğunu düşünüyorum bu nedenle destek alabileceğiniz bir kişi olarak görebilirsiniz.
     Beğenin    

 YAVUZ GÜL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.1.146.YWD

23-11-2017
 TavsiyeNo: 100440
Yusuf beyle yüksek lisans sürecinde tanıştım kendisi alanda oldukça başarılı işler çıkaran, kendisini sürekli geliştiren, kendisi ve çevresi ile barışık bir psikolojik danışmandır. Aldığı psikoterapi eğitimleri ile birlikte psikolojik yardım almak isteyenlerin fazlasıyla yararlanabilecekleri bir donanıma sahip. Hayata daha sıkı tutunmak isteyen ve bunda zorlanan herkesi yusuf beyle görüşmeye davet ediyorum. Yusuf bey donanımlı, sevecen, güleryüzlü bir meslek profesyoneldir.
     Beğenin    

 Büşra Ç. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 31.223.38.DY

23-11-2017
 TavsiyeNo: 100435
Yusuf Bey'i katıldığı eğitimlerden tanıyorum. Kendisini geliştirmek için devamlı çaba gösteren, tecrübesine ve bilgi birikimine yenilerini eklemek için çeşitli eğitimler alan başarılı bir terapist olduğunu biliyorum. Bunun yanı sıra oldukça yardımsever, karşısındaki kişiye değerli olduğunu hissettiren ve samimi bir kişiliği var. Danışanlarına da aynı şekilde özverili yönü ile yardımcı olduğundan ve zaten var olan başarısını kat kat arttıracağından eminim.
     Beğenin    

Ahmet KARA Fotoğraf  Psk.Dnş.Ahmet KARA
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-11-2017
 TavsiyeNo: 100265
Değerli arkadaşım ve meslektaşım Yusuf Kavun'u beraber katıldığımız bir psikoterapi eğitiminde tanıma fırsatı buldum. Kendisi, psikolojik danışmanlık alanında son derece aktif ve üretken bir meslektaşımdır. Alanımızla ilgili birçok faaliyeti İnegöl ve Bursa civarında gerçekleştirmektedir. Kendini bu alanda sürekli geliştirme çabası ve fedakârlığı takdire şayandır. Bir meslektaşım ve arkadaşım olarak yapmış olduğu başarılı çalışmaları ilgiyle takip ediyor, mesleki donanımını, becerisini, profesyonelliğini ve etik kurallara bağlı duruşunu psikolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Necla KOÇAK Fotoğraf  Dr.Necla KOÇAK
İstanbul - Aile Danışmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-11-2017
 TavsiyeNo: 100089
Uzm.Psikolojik Danışman Yusuf beyi birlikte katıldığımız bir eğitimde tanıdım. Son derece mütevazi, çalışkan ve güleryüzlü kişiliği ile tanıdığım arkadaşımın mesleğinde başarılı olabilmek adına sürekli eğitimler alarak kendisini geliştirmeye çalışması, onun mesleğine verdiği önemin bir göstergesi idi. Mesleğini çok seven ve onu hakkıyla yapabilmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan arkadaşımın danışanları için de elinden gelenin en iyisini yaparak onlara yardımcı olacağına inanıyor ve iyi bir terapiste ihtiyaç duyan herkese samimiyetle tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyor ve yolun açık olsun diyorum.
     Beğenin    

Yusuf KAVUN'un Kitap ve Yayınları Yusuf KAVUN'un Basılı Kitap ve Yayınları
Ergenlerde Dindarlık ve Değerler


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolojik Destek ve Eğitim Derneği
İnegöl Atatürk Bulvarı Adalet İşhanı No: 17 Kat 3 İnegöl
Bursa  
((Cadde Üstünde Vakıfbank Karşısı))


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(544) 939 39 69
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1980
(38 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2005
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
Konya Üniversitesi Din Psikolojisi Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Yusuf KAVUN'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce ve Arapça


Yusuf KAVUN'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Yusuf KAVUN Mesleki Videolar Videoları
-17:09
Top