Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Adem DOĞAN

Şehir

Hatay

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Dnş.Adem DOĞAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Adem DOĞAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
Ahmet DURAN FotoğrafPsk.Ahmet DURAN
Psikolog Ahmet DURAN ile aynı kurumda çalışmakta olduğum süreç içerisinde tanıştım. Kendisi mesleki anlamda kendini geliştirmeye adamış ve şu anda uzm...
Doğan KUŞ FotoğrafPsk.Doğan KUŞ
Mesleğinde profosyonel bir bakış açısına sahip bir isim. Alanla ilgili güncel bilgiye sahip.size ve Çevrenizdekilere faydası olacağına eminim.kendisiy...
Selma AKBULUT FotoğrafPsk.Dnş.Selma AKBULUT
Kendisi Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden 2006 yılında mezun oldu. Onunla aynı üniversite ve bölümden mez...

Adem DOĞAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergenlerle Psikolojik Danışma

Okul Korkusu

Kardeş Kıskançlığı

İletişim Bozuklukları

Davranış Bozuklukları

Ayrılma Anksiyetesi

Öğrenme Problemleri

Eğitim Danışmanlığı

Etkin Çalışma Yöntemleri

Başarı Sorunları

Sınav Kaygısı

Teog

Aile Danışmanlığı

Gelişim Testleri

Dikkat ve Algı Testleri
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
Ankara gelişim envanteri
Bender gestalt gorsel algi testi
Frostig gelisimsel gorsel algi testi
Metropolitan okul olgunlugu testi
Peabody resim kelime anlama testi
Porteus labirentleri zeka testi
Louisa Düss Psikanalitik Hikayaler testi
Frankfurter dikkat testi
Bender gestalt görsel motor algı testi

Adem DOĞAN'in Makaleleri Adem DOĞAN Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
5 Makale

Adem DOĞAN Tavsiye Yazıları Adem DOĞAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Dilan Bilgin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.221.202.YJ

03-08-2017
 TavsiyeNo: 98269
Adem Doğan ile stajyerlik yaptığım kurumda tanıştım. Alanında yetkin, kendini mesleki alanda geliştirmiş, , çocuk ve ergen terapisi üzerinde donamlı olduğunu düşünüyorum. Danışanlarıyla son derece ilgili ve dikkatli , Güler yüzlü, sakin, anlayışlı,pozitif bir yapısı olduğunu düşünüyorum. Kendisi sabırlı , karşındakine değer veren, ön yargısız biri olduğunu gördüm ve danışanlarına yarar sağlayacağına inanıyorum.13 yıllık mesleki tecrübesi ve donanımı ile çocuklara yarar sağlayacağı düşüncesindeyim.
     Beğenin    

Engin OLGUN Fotoğraf  Uzm.Psk.Engin OLGUN
Hatay - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

03-08-2017
 TavsiyeNo: 98256
Adem bey ile yaklaşık 3 yıldır beraber farklı projelerde görev aldık ve aynı ofiste beraber çalışma şansı bulduk. Kendisini insani ve mesleki özellikleriyle değerlendirme şansı buldum. Yıllara dayanan mesleki tecrübesi, sakin ve güven veren mizaci özellikleri, arkadaşlarına, çevresine ve danışanlarına karşı pozitif yaklaşımlarıyla, etik ilkelerden taviz vermemesi, yardımsever, sorumluluk sahibi ve canayakın özellikleri olması dolayısıyla bir uzman olarak kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 İlkay yildiz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 91.93.19.D

02-08-2017
 TavsiyeNo: 98251
Moral Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nin deneyimli Psikolojik Danışmanlarından biri olan Adem Bey ilerideki iş hayatım da bana kattığı bilgilerle çok destek olmuştur. Deneyimi, bilgisi bir o kadar güler yüzlü ve dinlemeyi seven biri olması onu bu alanda tavsiye edebileceğim biri yapıyor. İşini severek yapması, işine ve insanlara olan saygısı takdire şayandır. Kendinizi düğümlenmiş hissediyorsanız, anlaşılmak istiyorsanız Adem Bey'e uğramanızı öneririm. Aynı zaman da okuduğu kitaplar aldıkları eğitim ile kendini bu alanda daha da geliştirmesi azimli olduğunun göstergesidir.
     Beğenin    

 İnes (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.246.60.YLJ

02-08-2017
 TavsiyeNo: 98230
Adem Doğan stajyerlik yaptığım kurumda tanıştım. Kendisinin çok bilgili ve donanımlı olduğunu düşünüyorum. Kendisi çok güzel iletişim kurabilen, bilgi ve deneyimlerini karşı tarafa kolaylıkla aktarabilen biridir. İletişimlerinde oldukça sakin bir tavırla karşısındaki danışanı rahatlatan ve çok iyi bir dinleyici olduğuna inandığım deneyimli bir psikolojik danışman. Çocuk ve ergen alanında kendini yetiştirmiş aldığı eğitimlerle birlikte bu alandaki yetkinliğini ortaya koyduğunu düşünüyorum.
     2 Beğeni    

 Simay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 31.145.222.YBD

02-08-2017
 TavsiyeNo: 98229
Adem Doğan'la, stajerlik yaptıgım kurumda tanıstım Adem bey 13 yıllık mesleki tecrübesi olan çocuk ve ergen danısanlarıyla son derece profesyonel olarak çalısan dalında kendisini cok iyi yetistirip, gelistirmis bir psikolojik danısmandır. Aldıgı egitimler ve kendini gelistirdigi konularla hem mesleki hayatına hem de danısanlarına pek cok konuda yardımcı olmaktadır. Kendisi oldukca samimi iliskilerinde cok güzel iletisim kurabilen ve karsısındaki insana güven telkin eden bir kisilik yapısına sahiptir.
     Beğenin    

Ahmet DURAN Fotoğraf  Psk.Ahmet DURAN
Hatay - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

01-08-2017
 TavsiyeNo: 98204
Adem bey ile aynı ofis sürecinde olduğumuzdan dolayı tanıma fırsatı buldum. Adem bey kendini çok iyi ifade eden, karşısındakinin konuşmalarına önem veren ve içtenlikle dinleyen naif bir insandır. Kendisi danışanlarına önem veren ve içtenliğini ses tonuna çok iyi yansıtabilen bir arkadaşımızdır. Bilgi birikimi ve alandaki tecrübesiyle güvenilir bir danışmandır. Ruh sağlığı ve eğitim-öğretim alanında profesyonel yardım almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 mehmet oral (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.3.101.ZYF

30-05-2017
 TavsiyeNo: 97015
kendisini uzun süredir tanıyorum. ben de psikolojik danışmanım. adem beyle üniversite yıllarımdan beri devam eden bir diyalogumuz var okul yıllarımda kendisinde fazlasıyla destek aldım. şu an ben de meslek elemanıyım ve halen karşılaştığım güçlüklerle ilgili kendisinden yardım almaya devam ediyorum. kendisi mesleki olarak çocuk ve ergenlere yönelik çalışmalar yürütmektedir. danışanlarıyla kurduğu iletişim ve onlara karşı yaklaşımı son derece profesyonel. çocuk ve ergenler rahat bir iletişim kurabilen bir kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum. kendini geliştirmek adına seminerler kurslar ve eğitimlere katılmaya devam ediyor. kendisi sıcak samimi içten ve sempatik olarak tanımlayabilirim.
     Beğenin    

 yılmaz çapar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.14.YBC

09-03-2017
 TavsiyeNo: 95143
arkadaşlar merhaba, öncelikle şunu belirtmeliyim ben de psikolojik danışmanım, adem bey alanına hakim ve bu alandaki gelişmeleri takip edem, öğrendikleriyle yetinmeyen ve sürekli olarak farklı eğitimlere katılan bir arkadaşımız hatta birkaç eğitime beraber katılmıştık. Adem beyle tanıştıktan sonra kendi yakınlarıma danışmalık yapamadığım için kendisine yönlendirdim ,halen devam etmekteler , ayrıca başka danışanlarında çok memnun kaldıklarını biliyorum, özellikle ergenlerle ve çocuklarla rahat iletişim kurabilmekte ve kolay sonuç elde etmektedir. kendisini bir meslektaşı olarak sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Adem DOĞAN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
2004 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra 6 yıl rehberlik ve araştırma merkezinde çalıştım. milli eğitime bağlı bazı projelerde görev aldım.
Şu an özel bir kurumda Çocuk ve Ergenlerle Psikolojik Danışma
Okul Korkusu
Kardeş Kıskançlığı
İletişim Bozuklukları
Davranış Bozuklukları
Ayrılma Anksiyetesi
Öğrenme Problemleri

Eğitim Danışmanlığı

Etkin Çalışma Yöntemleri
Başarı Sorunları
Sınav Kaygısı
Teog

Aile Danışmanlığı

Gelişim Testleri

Dikkat ve Algı Testleri

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
alanlarında psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyim.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Moral Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Akdeniz Mah Turunçlu Cad. (Uğur Oyuncak Üstü) Defne/Hatay
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(505) 263 20 90

Telefon 2 :
(326) 223 11 37  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1983
(34 yaşında)
Doğum Yeri
Hatay/Antakya
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitersitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalı
Mezuniyet Yılı
2004
(13 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
 
Hızlı Mesaj Araçları
-

Adem DOĞAN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Adem DOĞAN Mesleki Videolar Videolar
-

Adem DOĞAN  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
hatay, psikolog, çocuk, ergen, terapi, gelişim, zeka, tırnak yeme, altına kaçırma, başarı, sınav, hiperaktivite, dikkat, kardeş kıskançlığı, davranış bozuklukları, uyku bozuklukları, stres, kaygı, ihmal, istismar, duygu, düşünce, davranış, bilinç, aile, oyun, bağlanma, cinsiyet, kimlik, karşıt olma, okula gitmeyi redetme, sosyal fobi, psikolojik danışman, özdenetim, öfke kontrolü, frostig, antakya, defne

07:26
Top