2007'den Bugüne 75,885 Tavsiye, 24,837 Uzman ve 17,063 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Adem DOĞAN

Şehir

Hatay

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Dnş.Adem DOĞAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Adem DOĞAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAdem DOĞAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Adem DOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ahmet DURANPsk.Ahmet DURAN
Psikolog Ahmet DURAN ile aynı kurumda çalışmakta olduğum süreç içerisinde tanıştım. Kendisi mesleki anlamda kendini geliştirmeye adamış ve şu anda uzm...
Doğan KUŞPsk.Doğan KUŞ
Mesleğinde profosyonel bir bakış açısına sahip bir isim. Alanla ilgili güncel bilgiye sahip.size ve Çevrenizdekilere faydası olacağına eminim.kendisiy...
Selma AKBULUTPsk.Dnş.Selma AKBULUT
Kendisi Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden 2006 yılında mezun oldu. Onunla aynı üniversite ve bölümden mez...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Düşüncelerine dikkat et, duygularına dönüşür, duygularına dikat et davranışlarına dönüşür, davranışlarına dikkat et alışkanlıklarına dönüşür, alışkanlıklarına dikkat et karekterine dönüşür ve karekterine dikkat et çünkü kaderine dönüşür. yani düşüncelerin neyse kaderinde odur.

Adem DOĞAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
BİREYSEL TERAPİ

Panik Atak
Depresyon / Bunalım
Anksiyete / Kaygı
Stres / Baskı
Enürezis /Alt Islatma
Fobiler / KorkuLar
Öfke Yönetimi
Sınav Kaygısı
Sosyal Fobi
Online Depresyon Testi
Obsesif Kompulsif Testi (Takıntı)
Sosyal Fobi Belirtileri Ölçeği
Anksiyete (Kaygı) Testi


ÇİFT VE EVLİLİK TERAPİSİ

Evlilik Öncesi Terapinin Faydaları
Flört Problemleri
Eş Uyumunu Güçlendirme
Evlilik Doyumunu Artırma
Aldatma, Aldatılma
Aldatma Eğilimi Ölçeği
Eşin Ailesiyle Sorunlar
İlişkide İletişim Problemleri
İlişkide Uzlaşma, Çatışma
Aile ve Evlilikte Roller
Eşe İlgi ve Değer Verme
Boşanma Terapisi
Arabuluculuk

ÇOCUK VE ERGENLERLE PSİKOLOJİK DANIŞMA

*Okul Korkusu
*Kardeş Kıskançlığı
*Dikkat geliştirme egzersizleri...[Devamı...]

Adem DOĞAN Tavsiye Yazıları Adem DOĞAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Dilan Bilgin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.221.202.YJ

03-08-2017
 TavsiyeNo: 98269
Adem Doğan ile stajyerlik yaptığım kurumda tanıştım. Alanında yetkin, kendini mesleki alanda geliştirmiş, , çocuk ve ergen terapisi üzerinde donamlı olduğunu düşünüyorum. Danışanlarıyla son derece ilgili ve dikkatli , Güler yüzlü, sakin, anlayışlı,pozitif bir yapısı olduğunu düşünüyorum. Kendisi sabırlı , karşındakine değer veren, ön yargısız biri olduğunu gördüm ve danışanlarına yarar sağlayacağına inanıyorum.13 yıllık mesleki tecrübesi ve donanımı ile çocuklara yarar sağlayacağı düşüncesindeyim.
     Beğenin    

Engin OLGUN Fotoğraf  Uzm.Psk.Engin OLGUN
Hatay - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

03-08-2017
 TavsiyeNo: 98256
Adem bey ile yaklaşık 3 yıldır beraber farklı projelerde görev aldık ve aynı ofiste beraber çalışma şansı bulduk. Kendisini insani ve mesleki özellikleriyle değerlendirme şansı buldum. Yıllara dayanan mesleki tecrübesi, sakin ve güven veren mizaci özellikleri, arkadaşlarına, çevresine ve danışanlarına karşı pozitif yaklaşımlarıyla, etik ilkelerden taviz vermemesi, yardımsever, sorumluluk sahibi ve canayakın özellikleri olması dolayısıyla bir uzman olarak kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 İlkay yildiz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 91.93.19.D

02-08-2017
 TavsiyeNo: 98251
Moral Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nin deneyimli Psikolojik Danışmanlarından biri olan Adem Bey ilerideki iş hayatım da bana kattığı bilgilerle çok destek olmuştur. Deneyimi, bilgisi bir o kadar güler yüzlü ve dinlemeyi seven biri olması onu bu alanda tavsiye edebileceğim biri yapıyor. İşini severek yapması, işine ve insanlara olan saygısı takdire şayandır. Kendinizi düğümlenmiş hissediyorsanız, anlaşılmak istiyorsanız Adem Bey'e uğramanızı öneririm. Aynı zaman da okuduğu kitaplar aldıkları eğitim ile kendini bu alanda daha da geliştirmesi azimli olduğunun göstergesidir.
     1 Beğeni    

 İnes (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.246.60.YLJ

02-08-2017
 TavsiyeNo: 98230
Adem Doğan stajyerlik yaptığım kurumda tanıştım. Kendisinin çok bilgili ve donanımlı olduğunu düşünüyorum. Kendisi çok güzel iletişim kurabilen, bilgi ve deneyimlerini karşı tarafa kolaylıkla aktarabilen biridir. İletişimlerinde oldukça sakin bir tavırla karşısındaki danışanı rahatlatan ve çok iyi bir dinleyici olduğuna inandığım deneyimli bir psikolojik danışman. Çocuk ve ergen alanında kendini yetiştirmiş aldığı eğitimlerle birlikte bu alandaki yetkinliğini ortaya koyduğunu düşünüyorum.
     2 Beğeni    

 Simay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 31.145.222.YBD

02-08-2017
 TavsiyeNo: 98229
Adem Doğan'la, stajerlik yaptıgım kurumda tanıstım Adem bey 13 yıllık mesleki tecrübesi olan çocuk ve ergen danısanlarıyla son derece profesyonel olarak çalısan dalında kendisini cok iyi yetistirip, gelistirmis bir psikolojik danısmandır. Aldıgı egitimler ve kendini gelistirdigi konularla hem mesleki hayatına hem de danısanlarına pek cok konuda yardımcı olmaktadır. Kendisi oldukca samimi iliskilerinde cok güzel iletisim kurabilen ve karsısındaki insana güven telkin eden bir kisilik yapısına sahiptir.
     Beğenin    

Ahmet DURAN Fotoğraf  Psk.Ahmet DURAN
Hatay - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

01-08-2017
 TavsiyeNo: 98204
Adem bey ile aynı ofis sürecinde olduğumuzdan dolayı tanıma fırsatı buldum. Adem bey kendini çok iyi ifade eden, karşısındakinin konuşmalarına önem veren ve içtenlikle dinleyen naif bir insandır. Kendisi danışanlarına önem veren ve içtenliğini ses tonuna çok iyi yansıtabilen bir arkadaşımızdır. Bilgi birikimi ve alandaki tecrübesiyle güvenilir bir danışmandır. Ruh sağlığı ve eğitim-öğretim alanında profesyonel yardım almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 mehmet oral (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.3.101.ZYF

30-05-2017
 TavsiyeNo: 97015
kendisini uzun süredir tanıyorum. ben de psikolojik danışmanım. adem beyle üniversite yıllarımdan beri devam eden bir diyalogumuz var okul yıllarımda kendisinde fazlasıyla destek aldım. şu an ben de meslek elemanıyım ve halen karşılaştığım güçlüklerle ilgili kendisinden yardım almaya devam ediyorum. kendisi mesleki olarak çocuk ve ergenlere yönelik çalışmalar yürütmektedir. danışanlarıyla kurduğu iletişim ve onlara karşı yaklaşımı son derece profesyonel. çocuk ve ergenler rahat bir iletişim kurabilen bir kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum. kendini geliştirmek adına seminerler kurslar ve eğitimlere katılmaya devam ediyor. kendisi sıcak samimi içten ve sempatik olarak tanımlayabilirim.
     Beğenin    

 yılmaz çapar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.14.YBC

09-03-2017
 TavsiyeNo: 95143
arkadaşlar merhaba, öncelikle şunu belirtmeliyim ben de psikolojik danışmanım, adem bey alanına hakim ve bu alandaki gelişmeleri takip edem, öğrendikleriyle yetinmeyen ve sürekli olarak farklı eğitimlere katılan bir arkadaşımız hatta birkaç eğitime beraber katılmıştık. Adem beyle tanıştıktan sonra kendi yakınlarıma danışmalık yapamadığım için kendisine yönlendirdim ,halen devam etmekteler , ayrıca başka danışanlarında çok memnun kaldıklarını biliyorum, özellikle ergenlerle ve çocuklarla rahat iletişim kurabilmekte ve kolay sonuç elde etmektedir. kendisini bir meslektaşı olarak sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Moral Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Akdeniz Mah Turunçlu Cad. (Uğur Oyuncak Üstü) Defne/Hatay
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(505) 263 20 90

Telefon 2 :
(326) 223 11 37  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1983
(35 yaşında)
Doğum Yeri
Hatay/Antakya
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitersitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalı
Mezuniyet Yılı
2004
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Adem DOĞAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Adem DOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-17:04
Top