2007'den Bugüne 83,581 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Burcu ASLAN
Psikolojik Danışman - Konya
Psikoterapist/Bireysel, çift, aile terapisti

Burcu ASLAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

2

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burcu ASLAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Burcu ASLAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu ASLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Burcu ASLAN'ın İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.Burcu ASLAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
0(536) 035 79 27
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma ve Çukurova Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Burcu ASLAN Özgeçmis CV Psk.Dnş.Burcu ASLAN'ın Özgeçmişi
2012 yılında Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nden ve Okul Öncesi Öğretmenliğinden lisans derecesi ile mezun olmuştur.

2017 ocak ayında Adana - Sistemik Psikoterapi Enstitüsü (web adres:sistemikpsikoterapi.org.tr) - Prof. Dr. Turan AKBAŞ aracılığıyla - Almanya - IF Weinheim Aile ve Evlilik Terapisi Enstitüsü’nden her biri dört gün olan iki hazırlık eğitimi ve yaklaşık 3,5 yıla yayılmış temel eğitimi almaya başlamıştır. Temel eğitim her biri 5 gün olan 12 kuramsal eğitim ve uygulama eğitimlerini içermektedir. Eğitimler Weinheim Aile Terapi Enstitüsünden gelen Alman eğitimciler (Hagen Böser, Claudia Terrahe-Hecking, Hans Lieb, Cornelia Hennecke) tarafından verilmektedir.Weinheim Aile ve Evlilik Terapisi Enstitüsü Almanya’daki aile ve sistem terapileri alanında eğitim veren en eski enstitüdür. Kurulduğu 1975 yılından beri yaklaşık 1650 terapist yetiştirmiştir.

Burcu ASLAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ş.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 98037
Merhaba, Burcu hanımla yaklaşık 6 seans süren görüşmelerimiz oldu. Kendisi hakikaten oldukça empati yeteneği yüksek ve derin bir iletişime girebileceğiniz mesleğini hakkıyla yapan bir psikoterapist. Ben daha önce 2 terapist denedim ama problemimi çözmek için ikisinden de bir fayda göremedim. Artık umudum tükendi dediğim yerde bir arkadaşımın tavsiyesi ile Burcu hanımla tanıştım. İyi ki dediğim anlardan ve kişilerden biridir kendisi. Hayatımla alakalı kararlar alırken artık daha sağlıklı kararlar aldığımı düşünüyorum ve kendimi daha mutlu daha huzurlu hissediyorum. Burcu hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. 6 seanslık bu derin iletişim ile hayatıma dokunan ve beni aydınlatan kendisini asla unutmayacağım. Bu değerli vakitler için kendisine çok teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
G. A.
18.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96087
Burcu hanımı şu anda görev yapmakta olduğu kurumdan tanımaktayım. Kendisi bir psikolojik danışmanda (kanaatimce) olması gereken vasıflara sahip. Samimi, güler yüzlü, empati yeteneği yüksek, karşısındakini yargılamadan dinleyen, semptomlar üzerinden gidip "sen şöyle yapıyorsun, sen kendin böyle yapıyorsun" gibi bence hiçbir yapıcılığı olmayan ifadeler yerine karşısındakini dinleyip onun düşünce ve hislerine değer verdiğini gösteren birisi. Burcu hanım ile OKB, bilişsel bazlı düşünce hatalarından kaynaklı olumsuz ön yargı ve düşünceler, duygu durum bozuklukları ve depresyon gibi bazı konularda zaman zaman konuşma şansım oldu. Özellikle olumsuz düşüncelerin neden kaynaklandığı ve bu düşünceler neticesinde meydana geldiğine inandığım OKB ile nasıl başa çıkılabileceği konularında kendisinden gayet mantıklı ve yapıcı öneriler aldığımı ve bu konulardaki merakımı giderdiğini söyleyebilirim. Onun önerisiyle okumaya başladığım "Bilişsel Terapi ve Uygulamaları" kitabından da çok şeyler öğrendiğimi ifade etmeliyim. Yaklaşık 4 yıl psikolojik destek almış ve birçok farklı psikiyatrist ve psikolog görmüş biri olarak Burcu hanımın önünün çok açık olduğunu, psikolojik danışman olarak güzel çalışmalar yapacağı ve birçok birey ve aileye yardımcı olacağı izlenimini edindiğimi söyleyebilirim. Hem bir arkadaşı, hem de (profesyonel olarak olmasa da) bir danışanı olarak Burcu hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor, kendisine de psikolojik danışmanlık hayatı boyunca başarılar temenni ediyorum.
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.Burcu ASLAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(536) 035 79 27
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma ve Çukurova Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
Mezuniyet Yılı
2012
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.Burcu ASLAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Burcu ASLAN Mesleki Videolar Videoları
-

04:37
Top