2007'den Bugüne 81,121 Tavsiye, 25,802 Uzman ve 18,059 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Edanur SELÇUK

Şehir

Tekirdağ

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Uzm.Psk.Edanur SELÇUK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Edanur SELÇUK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEdanur SELÇUK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Edanur SELÇUK'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Oyun Terapisi,Aile ve Çift Terapisi,Aile Danışmanlığı/Ergenlerle sınav kaygısı-motivasyon grup atolye çalışmaları/Sanat terapisi teknikli grup çalışmaları ve bireysel çalışmalar. Çocuklarda (davranış bozukluğu,kardeş kıskançlığı,depresyon,fobi,içe kapanık çocuklar)

Edanur SELÇUK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuklarda;*Öfke kontrolü*Kaygı bozuklukları*Kendisini ifade edemeyen/içine kapanık*yeme bozuklukları*kardeş kıskançlığı*şiddet gören-şiddet uygulayan çocuklar*Davranış bozukluğu*Boşanmış anne-baba çocukları*Hiperaktivite ve dikkat eksiliği*Depresyon*Fobi*uyku bozukluğu*Ailede kayıp ve yas olan çocuklarda*Duygusal, fiziksel ve cinsel taciz

Edanur SELÇUK Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Edanur SELÇUK'un Özgeçmişi
1993 yılında İstanbul’da doğdu.2011 yılında Çorlu Anadolu Lisesinden, 2016 yılında TC. İSTANBUL YENİ YÜZYIL Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu.2018 yılında İSTANBUL GELİŞİM Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Lisans ve yüksek lisans hayatı boyunca birçok seminer ve eğitimlere katılmanın yanı sıra gönüllü olarak çeşitli alanlarda çalıştı.

Üniversite eğitimi sırasında gönüllü olarak çalıştığı alanlar arasında Özel eğitim merkezleri , Psikolojik danışmanlık merkezi, Anaokulları ve Doğa Koleji yer almaktadır.

2018 de Çorlu bölgesinde yaşanan tren kazası sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımızın yakınlarına ve kazazedelere gönüllü olarak psikolojik destek vermiştir.

Yetişkin ve çocuk psikolojisi ile ilgili eğitimler aldı. Aldığı eğitimlerin başlıcaları;

MMPI ( Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri)
...[Devamı...]

Edanur SELÇUK Tavsiye Yazıları Edanur SELÇUK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ebubekir ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.246.149.YY

14-07-2017
 TavsiyeNo: 97909
Kendisini terapilerinden tanıdığım kadarıyla, her hastasına ayrı bir araştırma uygun gören, alanına cidden gönül vermiş bir şekilde çalışan, yaşına rağmen envai çeşit vakayla ilgilenmiş, cidden profesyonel bir psikologtur. Hayata bakış açımı değiştirdiği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. Kendisiyle bir arkadaşımın tavsiyesi sonuçta tanıştım. Sınav senemde kendimle ve hayatımla ilgili vermem gereken kararları bulmamı sağladı. Anksiyete ve endişe problemime yardımcı oldu. Ayrıca sınav stresim için de terapilerine gittim. Cidden terapilerden sonra büyğk bir gelişme hissettim. Diğer uzmanların her hastasıyla ayrı ayrı bu kadar titiz bir şekilde çalıştığını düşünmüyorum.
     4 Beğeni    

 Emin (Danışan)
 IP: 178.240.185.DY

09-06-2017
 TavsiyeNo: 97228
Yaşam enerjisiyle adeta bir güneş gibi doğuyor içinize. Güleryüzlü, sempatik ve işinin aşığı bir insan. Edanur hanımı tercih etmem belkide hayatımın en doğru tercihlerin bir tanesiydi. Gerek seminerlerine gerekse Atolye çalışmalarına katıldığımda kendimi tanıma sürecim epey keyifliydi.Etik kurallara çok dikkat eden işini çok severek yapan Edanur hanımla herkesin tanışmasını tavsiye ediyorum.Bir sorun olduğunda gözünüz kapalı gönlünüz rahat gidebilirsiniz.
     5 Beğeni    

 Cemre (Danışan)
 IP: 178.245.16.ZBB

09-06-2017
 TavsiyeNo: 97227
Sevgili psikoloğum Edanur hanımı bir arkadaşım aracılığıyla tanıdım ve daha sonra sınavlara hazırlanan küçük kuzenimi terapiye götürdüm.Buna terapi demek çok yanlış olur aslında çünkü adeta yakın arkadaş gibi dertleştiler.Sıkıntılarına çözüm buldular.Görüp görebileceğiniz en cana yakın,en bilgili psikolog diyebilirim.Sonrasında aldığımız memnuniyet sonucu bende seminerlerine katılmaya başladım.Eğitim sürecinde aldığı bilgiyi sonuna kadar bize geçirebilen bu dünya tatlısı psikoloğu size sonuna kadar öneriyorum.Samimiyet,sıcaklığı ve güveni sizi zaten ona bağlıyor.Daima başarılı olmasını diliyorum.
     7 Beğeni    

 ezgi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.249.84.YB

25-04-2017
 TavsiyeNo: 96266
Kendisini yıllardır tanıyorum. Ben dahil tüm çevresi ilerde ne kadar harika bir psikolog olacağını biliyorduk. Çok yakını olmama rağmen yinede tüm seminerlerine mutlaka gidiyorum. Bu alanda kendini çok geliştirdi hala da geliştirmeye devam ediyor. Ona gelen insanlar ne kadar şanslı olduğunu gitmeden eminim anlayamaz. Sadece sorunlarınızı çözümlemekle kalmaz, pozitif enerjisiyle size tedaviden çok daha fazlasını katacağına eminim. Ona gelen insanların ne kadar memnun ayrıldığını gördükçe hayalindeki mesleği ne kadar hakkıyla yaptığını görüyoruz. Çorluya psikolog olarak çok daha farklı bir boyut kazandırıyor. Çocuğunuzla , belki eşinizle yada kendinizle alakalı bir sorunu farklı yerlerde çözüme ulaştıramadıysanız ümitsizliğe kapılmayın. Edanur'un herkese umut kapısı olacağına eminim. Eğer danışan olarak gitmekte şüpheniz varsa seminerlerini takip edip bir kere katılmanızı tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

 Feyza Danacı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.185.224.YYF

20-04-2017
 TavsiyeNo: 96162
Bir psikologtan beklenen nedir? Sağaltım mı yoksa destek mi? Kişiden kişiye değişir. Yalnız bildiğim, meslektaş olarak emin olduğum bir şey varsa o da; alanında yeni ve sorumluluk alanında yaptığı her işi başarı ile dönüştüren, geliştiren isimdir. Çocuklarla olan iletişimi, ailelere psikoeğitimi ile yetkin kişiliğe sahip, pozitif, mesleğine ve meslek etik kurallarına bağlı, yarar sağlamayı hedeflerken en çok önemsediği zarar vermemek ilkesine tam olarak bağlı kalmayı başarmış -psikoloji dünyasında nadir görülen- biri olarak arkanızı dönüp tekrar bakmayacağınız kadar iyi işler yapıyor. Tavsiye etmekten daha da fazlası şiddetle önerilir.
     4 Beğeni    

Nazlı BALKANLI Fotoğraf  Psk.Nazlı BALKANLI
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-04-2017
 TavsiyeNo: 96139
Edanur Selçuk'u psikoloji son sınıf öğrencisi olduğu dönemde, stajyerim olarak tanıdım. Takdir edersiniz ki çalıştığımız alan oldukça hassas ve emek gerektiren bir iş. Edanur Hanım stajyerim olduğu dönemde duruşuyla, gözlem yeteneğiyle, mesleğe etik ilkeler çerçevesinde ve son derece önemseyen bakış açısıyla, evet mezun olduğunda işini hakkıyla yapacak bir psikolog dediğim ender meslektaşlarımdandır. özverili, azimli, mesleğini seven, gelişime açık ve yaptığı işin hakkını veren bir psikologtur. Psikolojik desteğe ihtiyaç hissettiğinizde, uzman olduğu alanlarda kendini aldığı eğitimlerle de geliştirmiş bir psikologtan destek almış olacaksınız. Gönül rahatlığIyla tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

 Ezgi GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.233.74.DW

20-04-2017
 TavsiyeNo: 96131
Edanur hanım benim kızımın önce Edanur ablası şimdi herşeyi oldu... Edanur hanımı iyiki tanıma fırsatı bulmuşuz. Gerçekten işinin eğli ve o kadar samimi azimli okadar sıcak bir insan ki kızımın bütün sorunlarını bir kaç seansta çözüme ulaştırdı, ve bu benim için bir mucize gibiydi. Edanur hanıma çok şey borçluyum. İlk tanıştığınız anda o içtenliğiyle sıcak kanlılığıyla sizi etkiliyor. Kızım Doğa'nın agresifliği ve yemek yememek gibi problemleri vardı yeğenimin kreşinden tanışma fırsatı buldum. bu kadar genç yaşta ve bu kadar bilgili işinin eğli olabileceğini sorunumuzu bu kadar kısa sürede çözebileceğini hiç düşünmemiştim. Edanur hanıma çok teşekkür ediyorum artık bir sorunumuz olduğunda kime gideceğimizi çok iyi biliyorum. Bu arada Edanur hanım ile tanıştıktan sonra anne ve babalar için seminer verdiğini söylemişti seminerlerin hic birini kaçırmıyorum çok yararlı faydalı her ebeveynin gitmesi gereken seminerler olduğunu düşünüyorum. Bunu da söylemeden geçemeyeceğim.. Edanur hanıma gözünüz kapalı guvenebilirsiniz. Tekrar tekrar tesekkür ederim
     6 Beğeni    

 Eren yavaş (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.182.5.FJ

19-04-2017
 TavsiyeNo: 96119
Edanur hanım yaptığı işte anlatılmaz yaşanır. Bir insan bir mesleği ne kadar çok seviyorsa Edanur hanım da o kadar çok seviyor. Benim çocuğum olmamasına rağmen etrafımızdaki bütün ailelerin akrabaların çocukları kesinlikle bir kere kendisiyle tanışmıştır ve pozitif elektrik almıştır. Kendisini geliştiren nesillerin öncülüğünü yapacağına inanıyorum. Oyun terapisinde şu zamana kadar en hızlı sonucu alabilen biirisi diyebilirim. Aklına, ellerine, yüreğine sağlık.
     8 Beğeni    

Edanur SELÇUK'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Müzik,Dans,Tiyatro Sanatın her alanı» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Es Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Kazımiye Mah. Dumlupınar Cad. Öğücü İş Merkezi 3.Kat Daire :24 Orion Alışveriş Merkezi Çaprazında, Silahtar, Çorlu, Tekirdağ
 
(Hafta İçi : 10.00 - 20.00 Hafta Sonu : 10.00 - 17.00 Arası Bize Ulaşabilirsiniz.)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(542) 831 72 93
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(26 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul/Bakırköy
Mezun Olduğu Üniversite
Tc. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2016
Yüksek Lisans
Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı


Edanur SELÇUK'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Edanur SELÇUK Mesleki Videolar Videoları
-02:05
Top