2007'den Bugüne 81,791 Tavsiye, 25,961 Uzman ve 18,164 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Yasemin ÖZTÜRK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Yasemin ÖZTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Yasemin ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Yasemin ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ahmet SOYLAMIŞPsk.Dnş.Ahmet SOYLAMIŞ
Ahmet mesleki eğitimlerde sıklıkla bir arada olduğumuz gayretli, çalışkan, öğrenme arzusu yüksek bir meslektaşımdır. Gerek insani İlişkileriyle ge...

Yasemin ÖZTÜRK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk, aile ve yetişkin terapileri

Yasemin ÖZTÜRK Özgeçmiş CV Psk.Yasemin ÖZTÜRK'ün Özgeçmişi
1999 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. 2002-2004 yıllarında Viyana Üniversitesi Psikoloji bölümünde , 2013-2015’de Marmara Üniversitesi Din Psikolojisi’nde yüksek lisans eğitimi almıştır.
Bu süre zarfında kognitif terapi, sistemik dönüşümsel aile terapisi, psikanalitik psikoterapi, duygu odaklı ve çözüm odaklı terapi eğitimleri ve alanda geçerli projektif, zekâ ve gelişim testleri eğitimlerini tamamlamıştır. 1999 yılından beri özel okullarda rehberlik uzmanı /okul psikoloğu ve danışmanlık merkezlerinde psikolog / çocuk-aile ve yetişkin terapisti olarak çalışmaktadır.

Yasemin ÖZTÜRK Tavsiye Yazıları Yasemin ÖZTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Fatma D. (Danışan)
 IP: 88.227.67.ZCZ

21-11-2019
 TavsiyeNo: 112375
Yasemin hanımı arkadaşım tavsiye etmisti. Yasemin hanımdan 2 yıldır uzman desteği alıyorum cok memnun kaldim ve hâlâ danışani olduğumu belirterek şunu söylemek isterimki guven veren tavrı ve samimiyetiyle seanslar çok verimli geçiyor. Kendi farkındalığımi kazanmamda ve sağlam adımlar atmamda yasemin hanımla yaptığımız seansların etkisi büyük. Yasemin hanımın senaslarda bana soyledigi "kendine yönel " sözü hâlâ kulaklarımda çınlıyor 😊 işinde uzman , nokta atışı tespitler yapabilen, danisanlarinin ihtiyaçlarını da dikkate alan ve takibini yapan samimiyet ve güven dolu bir psikolog. Kendisine burdan tesekkurlerimi de sunuyorum 😊
     Beğenin    

 İbrahim (Danışan)
 IP: 37.154.130.YLJ

07-10-2019
 TavsiyeNo: 111740
Oğlumun okulunun pedagoğu tavsiye etti. Çok memnunuz, Oğlumun daha önce gittiği pedagoglarda tespit edilmeyen olumlu ve olumsuz yönlerini doğru tespit etti , iyileşmesine katkı sağladı, ikinci oğlum içinde gitmeye devam ediyoruz, ben dahil tüm aile üyeleri istifada ettik, sorduğu sorularla benim de bir ebeveyn olarak kendi çocukluğuma gitmemi ve benimde bir çok konuda kendimi geliştirmemi ve farkındalığımı artırdı, iletişimi çok güzel, kendisine çok teşekkür ederiz.
     3 Beğeni    

 Ayşe (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.241.198.ZYF

04-10-2019
 TavsiyeNo: 111702
Yasemin hanım çalışmalarında profesyonel ve prensip sahibi bir psikolog. Destek almak istediğimiz alanlarda (Okulöncesi, ilkokul lise seviyesindeki çocuklarımız ve aile terapilerinde destekçimiz olmuştur) kendisine başvurduğumuzda son derece detaylı şekilde sorunlarımıza çözüm bulmuştur. En önemlisi de sıkıntınızı somutlaştırarak nasıl çözümleneceğinizi net şekilde detaylandırır. Rahatlatır ve çözüm yollarını size rağmen değil sizinle birlikte belirler. Her durumda kendisine rahatlıkla danışabiliriz. Yeniliklere açıktır bilgilerini bilimsel alanlarda günceller. Akademik çalışmaları takip eder. Güvenilir olması ise en önemli özelliğidir. Güvenilir ve profesyonel bir psikolog arayanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Zehra (Danışan)
 IP: 88.235.165.ZZL

23-09-2019
 TavsiyeNo: 111519
Yasemin Hanım'ı, doğru ve yetkin profesyonel bir destek aradığım ve birkaç olumsuz tecrübemin olduğu süreçte twitter sosyal medya üzerinden terapiye gel hesabı aracılığıyla tanıma fırsatım oldu. Mail ile iletişime geçtim ve özveriyle sorularıma yanıt verdiğini hala anımsıyorum. Sıcak içten selamlaması ile doğru yerde olduğumu o an anladım ve 4 aydır Yasemin Hanım'dan terapi almaktayım. Büyük bir titizlikle her seferinde beni hayretler içinde bırakan bir profesyonellikle böylesi güzel bir hizmet aldığım için çok memnunum ve en içten duygularımla belirtmeliyim ki Yasemin Hanım'la tanıştığım için çok şanslı olduğumu hissediyorum. Kısa bir süreçte yardımlarıyla çok hızlı ilerlemeler kaydedebildim ve sürekli tekrar eden kısır döngüleri farketebilmemi sağladı. Özellikle ayna olması ve bu terapi sürecinde hayatımda meydana gelen bazı kritik zamanları büyük bir ustalıkla yönetmesi beni hayran bırakan güzel yetkinliklerinden biri. Olduğum gibi kabul görülüp, özüne dokunmadan gerekli yerlerde müdahalelerle terapi alabilmek gerçekten büyük bir güven duygusu oluşturdu. Kitaplar önermesi, zaman zaman bilgilendirmesi, nefes teknikleri ve rahatlatma çalışmaları hakkında bilgilendirmesi ve seanslarda çalışmak ufkumu açan ve gelişmemi sağlayan parçalardı. Profesyonel bir destek arayan herkese kesinlikle Yasemin Hanım'ı öneririm.
     6 Beğeni    

 Merve ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.185.52.ZZB

23-09-2019
 TavsiyeNo: 111516
Yasemin Hocaya Twitter da olan terapiye gel sayfasından ulaştım. Yazıları bana çok samimi ve sıcak geldi. Beni anlayacağını hissetmeme sebep oldu. Kendimi tanımak adına bana çok yardımcı oldu. Hayatımda bir çok şeyi yerli yerine koymak adına bana yüreklendirici, destekleyici tavsiyeler verdi. Kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Güler yüzlü ve esprili hali ile kendimi ifade etmekte çok rahat olmama sebep olan bir uzman. Gerektiğinde de açıkça uyarıda bulunması yönlendirmesi beni çok mutlu etti. Kendisine teşekkür borçluyum.
     5 Beğeni    

 Melis (Danışan)
 IP: 89.204.155.YD

18-09-2019
 TavsiyeNo: 111439
Terapiye dair inancimi kaybettigim bir anda arkadasimin tavsiyesi uzerine Yasemin hanimla gorusmeye karar verdim ... Yasemin hanimin samimiyeti , esprili bakis acisi , en zor zamanlarimda bile gulerek seansi tamamlayabilmek bana cok iyi geldi...Rehberligi sayesinde iliskilerimdeki bagimli yanimi farkederek aşıyorum...Farklı teknikleri uygulaması , takipçi olması güçlü yönlerinden birkaçı ... Terapide anlattıklarınızı siz unutabilirsiniz fakat Yasemin hanım aylar sonra dahi olsa unutmaz size hatırlatır ☺İlgili ve işini ciddiye aldığının göstergesi bana göre....Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları da terapideki farkımdalığımı destekleyici nitelikte...Kendisinden iki yıl terapi almış biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum ...
     11 Beğeni    

 Neslihan (Danışan)
 IP: 66.68.97.WJ

18-09-2019
 TavsiyeNo: 111435
Yasemin hanim ile yaklasik iki ay once tanistik. Kendisinden online tedavi almaya basladim. Bu benim ilk tecrube ve oldukca guzel ilerliyor. Seanslar hala devam ediyor tamamlanmadi ama gercekten farkindalik kazandigimi simdiden hissediyorum. Benim ciddi belirgin bir rahatsizligim yoktu. Sadece aile ve arkadas iliskilerimde daha ozveriye, ozsaygiya ihtiyac duyuyordum. Sanirim yavas yavas iliskilerim daha olmasi gerektigi gibi ve huzurlu hissettigim anlar cogaldi. Tabi hala devam ettigim icin daha iyiye gidecek insallah. Yasemin hanim seanslara basladigimdan beri sicak kanli, guleryuzlu, anlayisli bir psikologdur. Benim ile ilgili detaylari unutmamasi ve beni anladigini hissetmem one cikan taraflari.Onunla konusurken, onu dinlerken kendimi rahat hissediyorum. Ayrica isini nasil yapacagini cok iyi biliyor ve bu bana daha da guven veriyor. Yazinin basinda da bahsettigim gibi bu benim ilk terapi tecrubem. Diger psikologlar ile kiyaslayamam ama ben de guvendigim bir arkadasimin tavsiye etmesiyle buldum Yasemin hanimi. Ben de gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    

 Esra y (Danışan)
 IP: 188.58.74.CD

18-09-2019
 TavsiyeNo: 111434
Yasemin Hanım la bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştıktan sonra 1 yılı aşkın terapi seansları yaptık. Kendisinden önce de birkaç terapist ile görüşmem olmuştu ve çoğu zaman vaktimin sadece anlatarak içimi boşaltma şeklinde geçtiğini farkedip daha dinamik bir terapi almak niyetindeydim . Yasemin hanımla hem dertleşip hemde iyileşme anlamında ilerleme kaydedebildiğimi düşünüyorum. Farkındalığımı akılcı sorularıyla arttırıyordu. Seanslar sırasında her zaman güler yüzlü ve anlayışlı idi. İşinde yeterliliği ve yönlendirebilme kabiliyeti ile konudan çok dağılmadan ve boş söz ve konuşmalarla vakti heba etmeden gerçekten terapi özelliğinde seanslar aldığımı düşünüyorum. Sadece oturup dinlemek yerine yerinde müdahale eder ve bazende farklı teknikler ile beni rahatlatmayı bilirdi. Sıkılmadan hatta severek gidiyordum terapiye , yol ve zaman gibi şartlarımda değişiklik olmasa bırakmazdım bi süre daha. Tavsiye ederim.
     8 Beğeni    

 Burcu ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.214.37.YZF

18-09-2019
 TavsiyeNo: 111433
Yasemin hanımla tavsiye uzerine tanıştık. 11 yaşındaki kızımin psikolajik problemleri olduğu icin görüşmek istedim. Verdiği bilgiler ve yaptığı tespitler sonucunda kizimda olumlu geri dönüşler oldu. Ayrica aile terapisi icin de kendisiyle gorusmelerimiz oldu. Bu konuyla alakali da olumlu sonuclara ulastik. Yasemin hanim farkindaligimi arttirarak olaylara farkli acilardan bakmami sagladi. yani kisacasi Verdigi hizmetten cok ama cok memnun kaldim. Kenydisi de kişisel olarak sicak kanli konuşkan ve çocukları cok seven biri. Kendisine iş hayatinda basarilar diliyorum. Tekrar tesekkur ediyorum.
     9 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 639 00 10  
(Bahçelievler)

Telefon 2 :
0(530) 016 48 58  
(Beylikdüzü)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1999
(20 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
 facebook hesabı twitter hesabı linkedin hesabı instagram hesabı

Yasemin ÖZTÜRK'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce almanca


Yasemin ÖZTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Yasemin ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-05:48
Top