2007'den Bugüne 83,847 Tavsiye, 26,314 Uzman ve 18,759 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Yasemin ÖZTÜRK
Psikolog - İstanbul

Yasemin ÖZTÜRK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Yasemin ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yasemin ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülden ÖNDERPsk.Gülden ÖNDER
Gülden bir arkadaş olarak her zaman nazik, ince düşünceli ve anlayışlı bir arkadaştır.Ortak eğitimlerimizde de şahit olduğum gibi dikkati, gayreti, ke...
Esma KILIÇPsk.Dnş.Esma KILIÇ
Sevgili meslektaşım Esma, yaptığı işte gayretli, titiz biridir. Her daim kendini geliştirmeye çalıştığını, az zamanda çok yol aldığını takdir ederek ...
Uzm.Psk.Esra DAL
Esra Hanım üniversite yıllarından beri tanıdığım, işinde titiz ve gayretli bir arkadaş ve meslektaşımdır. O yıllardan beri alandaki gelişmeleri yakınd...
Ahmet SOYLAMIŞPsk.Dnş.Ahmet SOYLAMIŞ
Ahmet mesleki eğitimlerde sıklıkla bir arada olduğumuz gayretli, çalışkan, öğrenme arzusu yüksek bir meslektaşımdır. Gerek insani İlişkileriyle ge...

Yasemin ÖZTÜRK'ün İletişim Bilgileri
Psk.Yasemin ÖZTÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Bahçelievler)
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce almanca
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (1999 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Yasemin ÖZTÜRK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk, aile ve yetişkin terapileri

Yasemin ÖZTÜRK Özgeçmis CV Psk.Yasemin ÖZTÜRK'ün Özgeçmişi
1999 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. 2002-2004 yıllarında Viyana Üniversitesi Psikoloji bölümünde , 2013-2015’de Marmara Üniversitesi Din Psikolojisi’nde yüksek lisans eğitimi almıştır.
Bu süre zarfında kognitif terapi, sistemik dönüşümsel aile terapisi, psikanalitik psikoterapi, duygu odaklı ve çözüm odaklı terapi eğitimleri ve alanda geçerli projektif, zekâ ve gelişim testleri eğitimlerini tamamlamıştır. 1999 yılından beri özel okullarda rehberlik uzmanı /okul psikoloğu ve danışmanlık merkezlerinde psikolog / çocuk-aile ve yetişkin terapisti olarak çalışmaktadır.

Yasemin ÖZTÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gülden ÖNDER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ27.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115316
Sevgili Yasemin, Bütüncül Psikoterapi eğitimi sayesinde tanıma fırsatı bulduğum çok değerli bir meslektaşımdır. Deneyimi, mesleki anlamdaki donanımı ve kendini geliştirme arzusunu ve etik duruşunu takdir ettiğim bir uzmandır. Pek çok alandaki kültürel birikimi ile de dinleyenelerde hayranlık uyandırmaktadır. Samimi, içten ve paylaşımcı yaklaşımı onun çok kısa bir sürede dünyanıza girmesini saglarken bilgi ve becerileri ile iç dünyanızda birçok şeyin aydınlanmasını sağlayacaktır. Kendinizi güvenle açabileceğiniz bir uzman arıyorsanız sevgili Yasemin’i gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    
Esra DAL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ20.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115243
Yasemin' i öncelikle bir dost olarak sorsanız başta vefalı, espritüel, canayakın, esnek, düşündüren yanlarıyla samimi bir dost olduğunu söyleyebilirim. Alanında bir profesyonel olarak değerlendirmek istersem danışanı anlayan, empati gücü yüksek, analiz becerisi olan, çözüm odaklı, hayatınıza farklı bakış açıları ekleyen bir uzman olarak görüyorum. Uzun yıllar bu mesleğe gönül vermekle birlikte, bu süreçte birçok eğitim,seminer, atölye..vb çalışmalara katılmıştır. Umarım daha çok uzun yıllar ilk amacı insana emek vermek olan bu meslekte tanış olduğu herkese ışık olur.
     3 Beğeni    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ7.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115103
Yasemin Hanımdan seneler önce danışmanlık alıp uzaklık usengeclik vs nedenlerle seansları bırakmıştım. Yıllar sonra erteledigim psikolojik sorunlarim tekrar rahatsız edince hiç tereddüt etmeden ve başka bir psikolog arayışına girmeden kendisine ulaştım. Samimiyeti, pozitif enerjisi ve nokta atışı teşhis ve yonlendirmeleriyle gerçekten faydasını görebileceginiz bir uzman. Sohbet ederken vurucu gerçeklerle yüzleşmek ve iyileşmek istiyorsanız sakin tavrıyla tanismanizi tavsiye ederim :)
     2 Beğeni    
G. YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ6.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115094
Yasemin hanımı, kızımın anaokulundaki psikolog tavsiye etmişti. Kızım 3 - 4 yaşlarındaydı. Kardeşi olacağı dönemde sık sık tuvalete gidiyordu. Evden çıkacaksa ihtiyacı geleceğini düşünerek ağlardı. Bunun dışında ilkokula başladığında da özgüvenle alakalı kendisiyle görüşmelerimiz oldu. Yasemin hanım, sorunun ortaya çıkan sonuçlarını ortadan kaldırıp geçici bir çözüme gitmiyor. sorunun kaynağını bulup onu ortadan kaldırmaya yönelik çalışıyor. Bu da sorunun bir daha geri gelmesini engelliyor. İşini çok iyi ve ilgiyle yapan güleryüzlü bir uzman.
     3 Beğeni    
Belkis
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ4.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115067
Merhaba, Yasemin Hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık, kendisine telefonla ulaştım ve maille bana verdiği hizmet hakkında ayrıntılı bilgi gönderdi. Buna göre karar verip görüşme ayarladık, ilk görüşme benim açımdan çok iyi geçti, önerdiği terapiye başlama kararı aldım ve o günden itibaren terapim devam ediyor. Sayesinde ufkum açıldı, kendimi daha iyi tanıdım diyebilirim. Terapi seanslarında birçok sorunumun kaynağını birlikte çözdük, çözmeye de devam ediyoruz. Gittikçe rahatladığımı, hayatımın kolaylaştığını, mental olarak daha iyi hissettiğimi görebiliyorum. Seanslar sırasında kendimi rahat hissediyorum, Yasemin Hanım güler yüzlü, samimi ve iyi bir dinleyici. Konuşup rahatlamak, sorunlarınızın kaynağını görüp direk kaynağında çözmek isterseniz kesinlikle görüşmenizi tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Esma KILIÇ Fotoğraf
Psk.Dnş.Esma KILIÇ
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113213
Yasemin Öztürk ile bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. Kendisini sürekli olarak geliştiren, yenileyen, üreten tarafıyla birlikte şefkatli ve yardım etmeyi seven mizacı, psikolog olarak başarılı olmasını sağlamaktadır. İçine atma, terapiye gel kitabının yazarıdır. Yaptığı çalışmalarla birçok çocuk ve aileye destek olmaktadır. Aynı zamanda da çok iyi ergen terapistidir. Kendisine meslek hayatında başarılar diler yardım almak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Fatma D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112375
Yasemin hanımı arkadaşım tavsiye etmisti. Yasemin hanımdan 2 yıldır uzman desteği alıyorum cok memnun kaldim ve hâlâ danışani olduğumu belirterek şunu söylemek isterimki guven veren tavrı ve samimiyetiyle seanslar çok verimli geçiyor. Kendi farkındalığımi kazanmamda ve sağlam adımlar atmamda yasemin hanımla yaptığımız seansların etkisi büyük. Yasemin hanımın senaslarda bana soyledigi "kendine yönel " sözü hâlâ kulaklarımda çınlıyor 😊 işinde uzman , nokta atışı tespitler yapabilen, danisanlarinin ihtiyaçlarını da dikkate alan ve takibini yapan samimiyet ve güven dolu bir psikolog. Kendisine burdan tesekkurlerimi de sunuyorum 😊
     3 Beğeni    
İbrahim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111740
Oğlumun okulunun pedagoğu tavsiye etti. Çok memnunuz, Oğlumun daha önce gittiği pedagoglarda tespit edilmeyen olumlu ve olumsuz yönlerini doğru tespit etti , iyileşmesine katkı sağladı, ikinci oğlum içinde gitmeye devam ediyoruz, ben dahil tüm aile üyeleri istifada ettik, sorduğu sorularla benim de bir ebeveyn olarak kendi çocukluğuma gitmemi ve benimde bir çok konuda kendimi geliştirmemi ve farkındalığımı artırdı, iletişimi çok güzel, kendisine çok teşekkür ederiz.
     6 Beğeni    
Ayşe
4.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111702
Yasemin hanım çalışmalarında profesyonel ve prensip sahibi bir psikolog. Destek almak istediğimiz alanlarda (Okulöncesi, ilkokul lise seviyesindeki çocuklarımız ve aile terapilerinde destekçimiz olmuştur) kendisine başvurduğumuzda son derece detaylı şekilde sorunlarımıza çözüm bulmuştur. En önemlisi de sıkıntınızı somutlaştırarak nasıl çözümleneceğinizi net şekilde detaylandırır. Rahatlatır ve çözüm yollarını size rağmen değil sizinle birlikte belirler. Her durumda kendisine rahatlıkla danışabiliriz. Yeniliklere açıktır bilgilerini bilimsel alanlarda günceller. Akademik çalışmaları takip eder. Güvenilir olması ise en önemli özelliğidir. Güvenilir ve profesyonel bir psikolog arayanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111519
Yasemin Hanım'ı, doğru ve yetkin profesyonel bir destek aradığım ve birkaç olumsuz tecrübemin olduğu süreçte twitter sosyal medya üzerinden terapiye gel hesabı aracılığıyla tanıma fırsatım oldu. Mail ile iletişime geçtim ve özveriyle sorularıma yanıt verdiğini hala anımsıyorum. Sıcak içten selamlaması ile doğru yerde olduğumu o an anladım ve 4 aydır Yasemin Hanım'dan terapi almaktayım. Büyük bir titizlikle her seferinde beni hayretler içinde bırakan bir profesyonellikle böylesi güzel bir hizmet aldığım için çok memnunum ve en içten duygularımla belirtmeliyim ki Yasemin Hanım'la tanıştığım için çok şanslı olduğumu hissediyorum. Kısa bir süreçte yardımlarıyla çok hızlı ilerlemeler kaydedebildim ve sürekli tekrar eden kısır döngüleri farketebilmemi sağladı. Özellikle ayna olması ve bu terapi sürecinde hayatımda meydana gelen bazı kritik zamanları büyük bir ustalıkla yönetmesi beni hayran bırakan güzel yetkinliklerinden biri. Olduğum gibi kabul görülüp, özüne dokunmadan gerekli yerlerde müdahalelerle terapi alabilmek gerçekten büyük bir güven duygusu oluşturdu. Kitaplar önermesi, zaman zaman bilgilendirmesi, nefes teknikleri ve rahatlatma çalışmaları hakkında bilgilendirmesi ve seanslarda çalışmak ufkumu açan ve gelişmemi sağlayan parçalardı. Profesyonel bir destek arayan herkese kesinlikle Yasemin Hanım'ı öneririm.
     8 Beğeni    
Merve ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111516
Yasemin Hocaya Twitter da olan terapiye gel sayfasından ulaştım. Yazıları bana çok samimi ve sıcak geldi. Beni anlayacağını hissetmeme sebep oldu. Kendimi tanımak adına bana çok yardımcı oldu. Hayatımda bir çok şeyi yerli yerine koymak adına bana yüreklendirici, destekleyici tavsiyeler verdi. Kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Güler yüzlü ve esprili hali ile kendimi ifade etmekte çok rahat olmama sebep olan bir uzman. Gerektiğinde de açıkça uyarıda bulunması yönlendirmesi beni çok mutlu etti. Kendisine teşekkür borçluyum.
     7 Beğeni    
Melis
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111439
Terapiye dair inancimi kaybettigim bir anda arkadasimin tavsiyesi uzerine Yasemin hanimla gorusmeye karar verdim ... Yasemin hanimin samimiyeti , esprili bakis acisi , en zor zamanlarimda bile gulerek seansi tamamlayabilmek bana cok iyi geldi...Rehberligi sayesinde iliskilerimdeki bagimli yanimi farkederek aşıyorum...Farklı teknikleri uygulaması , takipçi olması güçlü yönlerinden birkaçı ... Terapide anlattıklarınızı siz unutabilirsiniz fakat Yasemin hanım aylar sonra dahi olsa unutmaz size hatırlatır ☺İlgili ve işini ciddiye aldığının göstergesi bana göre....Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları da terapideki farkımdalığımı destekleyici nitelikte...Kendisinden iki yıl terapi almış biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum ...
     13 Beğeni    
Neslihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111435
Yasemin hanim ile yaklasik iki ay once tanistik. Kendisinden online tedavi almaya basladim. Bu benim ilk tecrube ve oldukca guzel ilerliyor. Seanslar hala devam ediyor tamamlanmadi ama gercekten farkindalik kazandigimi simdiden hissediyorum. Benim ciddi belirgin bir rahatsizligim yoktu. Sadece aile ve arkadas iliskilerimde daha ozveriye, ozsaygiya ihtiyac duyuyordum. Sanirim yavas yavas iliskilerim daha olmasi gerektigi gibi ve huzurlu hissettigim anlar cogaldi. Tabi hala devam ettigim icin daha iyiye gidecek insallah. Yasemin hanim seanslara basladigimdan beri sicak kanli, guleryuzlu, anlayisli bir psikologdur. Benim ile ilgili detaylari unutmamasi ve beni anladigini hissetmem one cikan taraflari.Onunla konusurken, onu dinlerken kendimi rahat hissediyorum. Ayrica isini nasil yapacagini cok iyi biliyor ve bu bana daha da guven veriyor. Yazinin basinda da bahsettigim gibi bu benim ilk terapi tecrubem. Diger psikologlar ile kiyaslayamam ama ben de guvendigim bir arkadasimin tavsiye etmesiyle buldum Yasemin hanimi. Ben de gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    
Esra Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111434
Yasemin Hanım la bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştıktan sonra 1 yılı aşkın terapi seansları yaptık. Kendisinden önce de birkaç terapist ile görüşmem olmuştu ve çoğu zaman vaktimin sadece anlatarak içimi boşaltma şeklinde geçtiğini farkedip daha dinamik bir terapi almak niyetindeydim . Yasemin hanımla hem dertleşip hemde iyileşme anlamında ilerleme kaydedebildiğimi düşünüyorum. Farkındalığımı akılcı sorularıyla arttırıyordu. Seanslar sırasında her zaman güler yüzlü ve anlayışlı idi. İşinde yeterliliği ve yönlendirebilme kabiliyeti ile konudan çok dağılmadan ve boş söz ve konuşmalarla vakti heba etmeden gerçekten terapi özelliğinde seanslar aldığımı düşünüyorum. Sadece oturup dinlemek yerine yerinde müdahale eder ve bazende farklı teknikler ile beni rahatlatmayı bilirdi. Sıkılmadan hatta severek gidiyordum terapiye , yol ve zaman gibi şartlarımda değişiklik olmasa bırakmazdım bi süre daha. Tavsiye ederim.
     10 Beğeni    
Burcu YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
18.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111433
Yasemin hanımla tavsiye uzerine tanıştık. 11 yaşındaki kızımin psikolajik problemleri olduğu icin görüşmek istedim. Verdiği bilgiler ve yaptığı tespitler sonucunda kizimda olumlu geri dönüşler oldu. Ayrica aile terapisi icin de kendisiyle gorusmelerimiz oldu. Bu konuyla alakali da olumlu sonuclara ulastik. Yasemin hanim farkindaligimi arttirarak olaylara farkli acilardan bakmami sagladi. yani kisacasi Verdigi hizmetten cok ama cok memnun kaldim. Kenydisi de kişisel olarak sicak kanli konuşkan ve çocukları cok seven biri. Kendisine iş hayatinda basarilar diliyorum. Tekrar tesekkur ediyorum.
     11 Beğeni    

Yasemin ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yasemin ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülden ÖNDER
Psk.Gülden ÖNDER
Gülden bir arkadaş olarak her zaman nazik, ince düşünceli ve anlayışlı bir arkadaştır.Ortak eğitimlerimizde de şahit olduğum gibi dikkati, gayreti, ke...
Esma KILIÇ
Psk.Dnş.Esma KILIÇ
Sevgili meslektaşım Esma, yaptığı işte gayretli, titiz biridir. Her daim kendini geliştirmeye çalıştığını, az zamanda çok yol aldığını takdir ederek ...
Esra DAL
Uzm.Psk.Esra DAL
Esra Hanım üniversite yıllarından beri tanıdığım, işinde titiz ve gayretli bir arkadaş ve meslektaşımdır. O yıllardan beri alandaki gelişmeleri yakınd...
Ahmet SOYLAMIŞ
Psk.Dnş.Ahmet SOYLAMIŞ
Ahmet mesleki eğitimlerde sıklıkla bir arada olduğumuz gayretli, çalışkan, öğrenme arzusu yüksek bir meslektaşımdır. Gerek insani İlişkileriyle ge...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Yasemin ÖZTÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 639 00 10  
(Bahçelievler)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1999
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Yasemin ÖZTÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce almanca

Yasemin ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-

13:59
Top