2007'den Bugüne 79,717 Tavsiye, 25,521 Uzman ve 17,819 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dicle KARAERKEK

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Dicle KARAERKEK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dicle KARAERKEK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(%80.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDicle KARAERKEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dicle KARAERKEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Elif İZGİ
Herkese merhaba :) Elif’i yıllardır tanıyorum.Psikolojiye olan ilgisini de biliyordum.Bu alanda tanıdığım,mesleki gelişimine oldukça önem veren bir p...

Dicle KARAERKEK Tavsiye Yazıları Dicle KARAERKEK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Psk.Elif İZGİ
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

03-02-2018
 TavsiyeNo: 101835
Merhabalar :) Dicle universite arkadasimdir . Psikoloji dalini cok sever. Kendisiyle calismalarimiz bulunmakta. her zaman icin onunla calismaktan mutluluk duyarim...Meslegini cok sever ve ciddiye alir. Yenilikleri yakindan takip.eder egitimlere katilir .Isi konusunda oldukca disiplinli ,yenilikci,aktif bir psikologtur ...sizi her zaman guleryuzle ve ictenlikle karsilar. Onunla konustugunuz andan itibaren dogru yerde oldugunuzu hissetmeye baslarsiniz. Pozitif dusuncelerinizi harekete gecirir. uzman yaklasimiyla danisaninin sorunlarini cozmekte oldukca basarilidir :)
     1 Beğeni    

 A.K. (Danışan)
 IP: 88.242.85.ZB

03-02-2018
 TavsiyeNo: 101829
Dicle Hanım, Görüp görebileceğiniz en cana yakın ve en az sizi sizin kadar anlayabilen bir uzmandır . Genç yaşına en yaşlı deneyimlinin bile sığdıramayacağı yetkinliği ve empati becerisini sığdırmış, keyifle bir daha gitmek için sabırsızlanacağınız seansların sahibidir . Ben bir uzmanda aradığım ve hatta aramayı hayal edemediğim birçok şeyi buldum sevgili psikoloğumda . Tanıştığım için, varlığı için iyi ki bu dalda bir mesleği seçip tanışmamıza vesile olduğu için çok mutluyum hatta kendisine de çok teşekkür ediyorum .
     1 Beğeni    

 Hüseyin MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.101.88.ZB

27-01-2018
 TavsiyeNo: 101680
Dicle Hanım sizi tanıdığım için gerçekten çok mutluyum . Çok güzel düşünceleri olan, konuşma üslubunuz ve tarzınız ile insanın ciddi anlamda ufkunu açan bir kişiliğiniz var . Size danışmak ve fikir almak bir insan için ciddi anlamda büyük bir şans . Ben bu şansı yaşamış olduğum için mutluyum . Size danıştıktan sonra düşünce yapımda ve yaşantımda çok güzel derecede ve büyük anlamda gelişmeler oldu . Bir insanı anlamak zor bir iş ve siz işinizi layığıyla yapıyorsunuz . Ve şunu da belirtmek gerekir ki bir insana danışmak da zor bir iştir . Ve ben hiç bir şekilde size danışırken zorlanmadım . Beni mutlu eden konulardan birisi de buydu . Güzel fikirleriniz, yönlendirmeleriniz, içten ve samimi olan tutumunuz için size teşekkür ediyorum . Tekrar görüşmek üzere .
     1 Beğeni    

 D.T. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.39.ZZL

26-01-2018
 TavsiyeNo: 101651
Dicle Karaerkek ile üniversitede tanıştım. Kendisi psikoloji alanında başarılıdır.Aldığı egitimler (aile danışmanlığı,oyun terapisi egitimi,aile arabuluculuğu,kisisel gelisim uzmanlığı,yaşam koclugu , cocuk tsstleri egitimi, NLP ) ile alanında kendini geliştirmiştir ve geliştirmeye de devam etmektedir. Insanlara olan yaklaşımında her zaman güler yüzlü ve içtendir. Karsisindaki kisiye olumlu bir enerji verdiginden ,onunla konuşurken olumsuz düşünceye sahip olunsa bile bu dusunce yok olur gider. Cunku O , karşısındakine verdiği içten cevaplarla kisinin olumsuz düşüncesindeki çıkmazı bulur ve onu sıkıntı yaptığı durumdan başarıyla çıkarır. Bu yüzden benim için diğer psikologlardan çok artı bir değer taşıyor. Bu uzman yaklaşımını çalıştığı ofiste de görmek mümkün. Onun güzel enerjisi çalıştığı yere de güzel bir şekilde yansımış durumda. Dicle Karaerkek mesleğine olan saygısıyla ,güler yüzlü yaklaşımıyla, içtenliğiyle, çocuklara olan uzman yaklaşımıyla mutlaka tercih edilmeli.
     8 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dicle Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Zafer Mah.Ortaç Sok.No:11 K:3 D:5 Ödemiş/İzmir
İzmir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 544 26 26

Telefon 2 :
0(545) 544 26 29
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kurumsal whatsapp hesabı


Dicle KARAERKEK'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dicle KARAERKEK Mesleki Videolar Videoları
-


19:29
Top