2007'den Bugüne 90,952 Tavsiye, 27,959 Uzman ve 19,825 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Deniz KULA
Psikolojik Danışman - Çanakkale
Psikolojik Danışman/Psikoterapist

Deniz KULA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Deniz KULA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Deniz KULA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Deniz KULA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Deniz KULA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikonova
İsmetpaşa Mahallesi Ortanca Sokak No 22 Daire 2
Çanakkale
(Parion Otel Karşısı)
Psk.Dnş.Deniz KULA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1974 (49 yaşında)
Doğum Yeri : Balıkesir
Mezun Olduğu Üniversite
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Pdr (1997 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Deniz KULA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
EMDR
Çözüm Odaklı Terapi

Deniz KULA Özgeçmis CV Psk.Dnş.Deniz KULA'nın Özgeçmişi
EMDR UYGULAYICISI
Optimum Denge Modeli Terapisi Uygulayıcısı
Ericksoninan Hipnoterapi Uygulayıcısı
ÇözümOdaklı Terapi Uygulayıcısı
Stratejik Aile Terapisi Uygulayıcısı
Öğrenci Danışmanlığı
Sınavlara hazırlık sürecinde öğrenci danışmanlı
Korkular ve Fobilerle Başetme (Hastalık, Ölüm, Kedi/Köpek vs.)
Depresyon/Anksiyete
Takıntılar
Performans Geliştirme (Okul, Sınav Başarısı veya Spor gibi)
Anne-Baba Danışmanlığı
Çocuk ve Ergen Sorunları

Deniz KULA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123741
Deniz hocayla üç haftadır emdr yöntemiyle başladık. Süreç içerisinde açtığı güvenli alan benim için çok kıymetli. Her seans sonrası gerçek anlamda gözlerimin açıldığını ve yaşadıklarımı sislerin ardından değil de daha net gördüğümü hissediyorum. Artık anlamlandırabiliyor ve yaşamımda beni sabote eden duyguları daha rahat sağaltabiliyorum. Yolculuğum yeni başladı ama Deniz hocamın destekleri, yol göstericiliği, alnına hakim oluşu sayesinde epey yol aldığımı hissediyorum. Sık sık gelen dalıp gitme hallerim, ortama yabancılaşma, duygudurum bozukluklarımda ciddi oranda azalma oldu. Yetkinliğine ve desteğine güvenim tam. Emekleri için çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Şenay T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121731
Kızımın korkuları, kaygıları ve gece uyku problemi nedeniyle güvenilir , çocuğumuzu emanet edebileceğimiz bir uzman arayışı içindeyken tavsiye üzerine Deniz Bey ile tanıştık. Deniz Bey, son derece ilgili, konusunda uzman, güven veren ve çocuklarla iletişimi iyi bir kişi. Normalde çocukları konuşturmak, dertlerini anlatmalarını sağlamak zordur ama kızım güven ortamını hissettiği için kendini rahatlıkla ifade ediyor ve her görüşme sonrasında ''kuş gibi hafiflemiş'' olduğunu söylüyor. Gece korkuları, eve hırsız girecek endişesi oldukça azaldı. Deniz Bey'in uyguladığı EMDR tekniği ve diğer tekniklerin hızlı sonuç alınmasında etkili olduğunu düşünüyorum. Kızımın Korku ve kaygıları azaldığı için, okul başarısını arttırma, dikkat ve odaklanma konularında da çalışmaya başladık. Eminim bu konularda da iyi sonuçlar alacağız. Güvenilir, konusunda tecrübeli ve uzman bir kişi olarak Deniz Bey'i tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Onur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2021
TavsiyeNo: 119639
Deniz Bey'i internet üzerinden travma sonrası stres bozukluğu konusunda danışabileceğim bir uzman ararken buldum. Yaşamsal fonksiyonlarımı dahi zorlukla yerine getirebildiğim, şimdilerde anımsamak bile istemediğim kaygılar, düşünce bozuklukları yaşadığım bir dönemde hayatıma yaptığı dokunuşu hiçbir zaman unutmayacağım. Sadece geleceğe bakışımı değil ardımda bıraktığım geçmişi yorumlayışımı da baştan sona değiştirdiğini, açtığı kanallarla kendimle ve duygularımla yüzleşmemi ve bütün kafa karışıklıklarımı yerli yerine oturtmamı sağladığını söylemeliyim. Tereddütsüz tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
N.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118613
Deniz Hocayı güvendiğim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım. Üstesinden gelemediğim kök inancımı tespit etmeye, anılarım üzerine çalışarak kendime ait değerlerimi yeniden inşa etmeye ihtiyaç duyuyordum. Yaptığım çalışmalar esnasında engel olamadığım yargılayan bir iç sesim vardı. Tüm hayatımı etkiliyordu. Deniz Hoca doğru zamanda, en uygun soruları sorarak, seans boyunca yönlendirmeleri ve tespitleriyle anılarım içinde aradığım cevapları bulmamı, imgelerimle temas etmemi sağladı. Dinleyiciliği, süreç boyunca verdiği güven, özüme güvenmemi sağlayan kabulcülüğü ve alan uzmanı olarak tüm donanımı sayesinde problemlerimi çözebileceğime inandım. Çalışmalarımızı tamamladığımızda fark ettiklerim sayesinde özlediği değerlerini yeniden inşa etmiş bir insandım. İnsanın hayatında doğru zamanda doğru rehberler ile buluşması bazen şansa bağlı oluyor. Kendimi şanslı hissediyorum ve şükrediyorum. Kendi kıymetinizi bilen, ihtiyaçlarınızı gözeten biriyseniz ve bazı konularda bir rehbere ihtiyaç duyuyorsanız; Deniz Hoca ile çalışmalısınız. Kendinize bu imkânı tanımalısınız. Güzellikler diliyorum.
     2 Beğeni    
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117705
Deniz Bey'in danışmanlık yaptigini,meslektaş'ı olan bir arkadaşım sayesinde öğrendim.Kendisinden 4-5 aylık bir danışmanlık aldım.Aldığım danışmanlık ebeveynlik ,aile danışmanlığı ve yaşamak ta olduğum yoğun kaygı üzerineydi.Bu süreçteki samimi tutumunu,sorunlara öngörü ile yaklaşımını ve kendi alanında ne kadar yetkin olduğunu aldığım danismanlik sonucunda görmüş oldum.İyiki yollarımız kesişmiş.Yoksa nasıl farkedecekmisim içinde bulunduğum durumu.Bazen gökyüzünden bakmamız gerekir kendimize... içimizi,kendimizi daha iyi anlayabilmek için...ama bir türlü yapamayız bunu...nereden baslayacagimizi bilemediğimizdendir belki de.Tam da bu noktada bunu farketmemi sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.Elbette ilk ''tavsiye ediyorum'' metnini kendisi için dolduruyor ve işin içinden çıkamayan herkese kendisini tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Z.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111086
Çok ciddi bir obezite problemim vardı. Gitmediğim diyetisyen, spor salonu ve çalışmadığım kişisel antrenör kalmamıştı. Deniz Bey bana obezitenin çözümünün beyinde olduğunu gösterdi. Geçmişteki travmalarımı çözdükçe ben günlük hayattaki yeme bağımlılığımdan kurtulmaya başladım. Düşünün sabah ve akşam tek düşündüğüm yemekken şimdi aklıma bile gelmiyor. Sırf bu da değil; sosyalleşme, kalabalık alanlara girme korkularımla da vedaşalaştım Deniz Bey sayesinde. Daha özgüvenli ve daha olumlu bir insan oldum. Bana bu hayatta mutlu olmak için bir fırsat verdiği için, korkularımdan arınmamı sağladığı için kendisine hayatımın sonuna kadar minnettar kalacağım. Kilo, özgüven eksikliği problemi yaşayan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Deniz KULA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Derneği
Çift ve Aile Terapistleri Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikonova
İsmetpaşa Mahallesi Ortanca Sokak No 22 Daire 2
Çanakkale
(Parion Otel Karşısı)
Psk.Dnş.Deniz KULA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 361 84 95
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1974
(49 yaşında)
Doğum Yeri
Balıkesir
Mezun Olduğu Üniversite
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Pdr
Mezuniyet Yılı
1997
(26 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Deniz KULA Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Deniz KULA Mesleki Videolar Videoları
-

19:50
Top