2007'den Bugüne 89,850 Tavsiye, 27,680 Uzman ve 19,689 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İrem YILMAZ
Psikolojik Danışman - Ankara
Psikolojik Danışman- Aile Danışmanı

İrem YILMAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İrem YILMAZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İrem YILMAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar İrem YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
İrem YILMAZ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mavi Danışmanlık Ankara
Güzeltepe Mahallesi Fuar Caddesi 9/4 Çankaya
Ankara
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İrem YILMAZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanlığı
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Çocuk ve Ergen Psikolojik Danışmanlığı
Özgül Öğrenme Güçlüğü

İrem YILMAZ Özgeçmis CV Psk.Dnş.İrem YILMAZ'ın Özgeçmişi
Lisans eğitimini Başkent Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında yüksek lisansını da Psikoloji alanında yapmıştır. Çeşitli özel kurumlarda Psikolojik Danışmanlık yapmış, hem özel hem de devlet kurumlarında sunum ve seminerler vermiştir. 2017 yılında Mavi Danışmanlık Ankara adıyla açmış olduğu Psikolojik Danışmanlık Ofisinde aktif olarak psikolojik danışma hizmeti vermektedir.

İrem YILMAZ, aile danışmanlığı, bireysel danışmanlık, çocuk ve ergen terapisi, özgül öğrenme güçlüğü alanlarında eğitimler almış ve psikolojik danışmanlık hizmetini de bu alanlarda verir. Aldığı birçok çocuk değerlendirme ve dikkat testini danışmanlık uygulamalarında aktif olarak kullanır. Bunlarla beraber Sınav Kaygısı, Başarı, Öğrenme ve Öğrenme Süreçleri, Anne-Baba Tutumları, Zor Mizaçlı Çocuk, İletişim ve İletişim Engelleri, Motivasyon verdiği seminer konularından bir kaçıdır.

İrem YILMAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sezin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105987
Sevgili Psikolojik Danışmanımız İrem Yılmaz ile çok zor bir süreçte karşılaştık. Ergen psikolojisi üzerine deneyimi,güleryüzü,ilgisi sayesinde kardeşimin ve tüm ailemizin hayatını değiştirdi. Kesinlikle aşılmaz gördüğümüz sorunları sabrı ve profesyonelliği sayesinde kısa sayılabilecek bir zamanda çözüme kavuşturduk,hiç bakmadığımız açılardan görmeye başladık,hem kardeşimi hem de kendimizi daha iyi tanıdık. İyi ki karşılaşmışız,içtenlikle tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105986
Irem hanima bir arkadasimdan ulastim.Isimle ilgili yasadigim sorunlar konusunda profesyonel destek aldim. Kariyer planim konusunda kendimi tanimama yardimci oldu. Her gittigimde son derece guler yuzle karsilandim. Ofisi oldukca sicak bir ortama sahip. Irem hanimi tanidigim icin mutluyum. Ara ara Irem hanimi tekrar arama ihtiyaci duyuyorum. Taleplerim konusunda oldukca yapici bir yaklasim sergiliyor. Sorunlara gecici degil kalici cozumler uretmem konusunda bana destek oluyor. Isini ne kadar sevdigini onu taniyinca daha iyi anliyorsunuz.
     1 Beğeni    
Demet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105974
İrem hanımdan yüksek kaygılarım için profesyonel destek aldım. Gerek geçmiş yaşantılarım gerek günlük yaşamın getirilerinden dolayı düşüncelerim ve hayata olan yaklaşımım oldukça karamsar haldeydi.Süreç boyunca güleryüzlü, samimi ve gerçekçi yaklaşımlarıyla çok destek oldu. Ofisinin konumu ulaşım olarak oldukça rahat. İstediğim bir çok anda İrem hanıma ulaşabildim. Randevu saatlerine oldukça sadık bir psikolojik danışman. Bu sebeplerden dolayı psikolojik danışman arayışında olanların İrem hanımla tanışması şiddetle tavsiye ederim..İyi ki varsınız İrem hanım:)
     4 Beğeni    
Jale K.
6.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105966
Sevgili İrem Yılmaz ile aynı okulda çalıştık. Kendisini profesyonel olarak tanıma imkanı buldum. İşini severek yapan,hassas noktalara dikkat eden ve sürekli araştıran;kendisini geliştiren bir uzmandır. İş hayatımızın yoğunluğunda bile gülümsemenin yüzünden ve gözlerinden eksildiğini görmedim. Tanımak ve danışmak isteyenlere bir sınıf öğretmeni olarak tavsiye ederim. Öğrencilerimle iletişimini yakından gözlemlediğim ve destek aldığım degerli arkadaşıma da başarılar dilerim.
     3 Beğeni    
Dilay
6.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105953
Sayın irem hocamı bir arkadaşım vasıtasıyla tanıma şansı buldum . Üniversiteye hazırlanan sınava girmiş olan bir öğrencime göstermiş olduğu ilgiden alakadan dolayı kendisine müteşekkirim öğrencimizin puanıyla nereleri tercih etmesi gerektiğini tüm detaylarıyla araştırıp birebir öğrencinin kendisiyle doğrularıyla yanlışlarıyla gelebilecek durumlarla ilgili bilgi vererek tercih zamanında öğrencimiZin yanında bir abla gibi yanında oldu 💕 samimiyetinden ,güleryüzünden ve içtenliğinden dolayı sonsuz teşekkürler sayın hocam iyiki yollarımız kesişti doğru karar vermemizde yanımızda olduğunuz için çok şanslıydık 🙏🏻🙏🏻 Tüm bilgi ve birikimini bizimle üşenmeden tek tek paylaştı hassasiyetine teşekkürler.. İrem hocam dendiğinde onu ifade edebileceğim üç kelime SAMİMİ -İŞİNDE UZMAN -YARDIMSEVER olurdu başarılarının devamını diliyorum yüreğinin güzelliğini işine de yansıyor tüm güzellikler onunla olsun 💕
     6 Beğeni    
Seyhan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101831
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine İrem Hanımı buldum. Danışmanlık hizmeti aldım kendisinden, ve cok memnun kaldım. Mezuniyet aşamasından sonra mesleki olarak kendini gelistirmesi ve danışanlarına yaklaşımını cok begendim. Ayrıca ofisi cocuklar icin cok samimi olarak tasarlanmış. Çocukları icin boylesine samimi ve cocuklarla iletisimini bu kadar iyi saglayan birisini arayanlar icin cok uygun. Ve memnun kalacağınızdan eminim. Cok arkadaş canlısı, güleryüzlü ve hanımefendi biri. Cok icten bir sekilde tavsiye ediyorum kendisini.
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mavi Danışmanlık Ankara
Güzeltepe Mahallesi Fuar Caddesi 9/4 Çankaya
Ankara
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2015
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.İrem YILMAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

İrem YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-

11:40
Top