2007'den Bugüne 83,934 Tavsiye, 26,334 Uzman ve 18,770 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Eylül ALTAN
Uzman Dil ve Konuşma Terapisti - Antalya

Eylül ALTAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

22

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Eylül ALTAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Eylül ALTAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Eylül ALTAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Eylül ALTAN'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi, Sahne Sanatları (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Anadolu Üniversitesi, Dil ve Konuşma Terapisi (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Eylül ALTAN Özgeçmis CV Uzm.Eylül ALTAN'ın Özgeçmişi
Akdeniz Ülkeleri Otoloji ve Odyoloji Derneği “Konuşma Bozukluklarına Güncel Yaklaşım Kursu” Katılım Sertifikası. 1 Aralık 2012
Dünya Ses Günü Özel Toplantısı Katılım Sertifikası. 16 Nisan 2013
7. Ulusal Konuşma ve Dil Bozuklukları Kongresi Katılımı. 5-6 Mayıs 2013
7. Ulusal Larengoloji Kongresi Katılımı. 27-28 Eylül 2013
2. Uluslararası Yutma Bozuklukları Kongresi Katılım Sertifikası. 5-7 Aralık 2013
Larengoloji, Foniatri Eğitim Sertifikası. 24-28 Şubat 2014
10th Congress of the European Laryngological Society-Sözlü Sunum, Antalya 9-12 Nisan 2014
Annual British Laryngology Associate Congress Katılımı. Londra 25-26 Haziran 2014
Fallvoice Conference. Poster sunumu. A.B.D. San AntonioTexas 23-25 Ekim 2014
A.B.D.ninPhiladelphia şehrinde Prof. Dr. Robert ThayerSATALOFF’un kliniğinde bir aylık staj.
NYU Voice Center’da bir ay staj.
New York Madison Hastanesi yutma kliniğinde iki hafta staj....[Devamı...]

Eylül ALTAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Muhammet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2020
TavsiyeNo: 114102
Eylül Hanım'a internet yoluyla ulaşıp 10 yaşındaki oğlumun kekemeliği için başvurduk, oğlumla kurduğu güzel iletişimi, güler yüzlülüğü, eğlenceli seansları ve uyguladığı teknik ve çalışmalarla yaklaşık 3 aylık süre içinde o sıkıntıdan kurtulup akıcı konuşmaya başladı diyebilirim. Haftada 2 seansla başlayıp ilerledikçe seans sayılarını azaltarak 2 haftada bir seansla o süreci bitirdik. Eylül Hanım'ın verdiği emeklerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. iyiki varsınız.
     2 Beğeni    
Cannn
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112697
Çocuğum 8 yaşında olmasına rağmen akıcı konuşmakta zorlanıyordu.Konuşurken boğulurcasına çok sık nefes alıyordu.Hep düşünmüştük,okula başlayınca ve zamanla düzeleceğini.Malesef hiç düzelme olmuyordu.İnternetten Eylül hanıma ulaştık.Kendisi 3 hafta gibi kısa sürede uyguladığı çalışmayla ve uygulama esnasındaki çocuğa yakın davranışıyla sıkmadan,eğlenceli hale getirerek daha hızlı sonuc almamızı sağladı.Oğlum şimdi her cocuk gibi rahat ve zorlanmadan konuşabiliyor.Buradan kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
D.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112534
Oğlumda 7 yaşında kekemelik başladı. Kekemelik derecesi arttıkça konuşabilmek adına kendince yöntemler bulmaya (şarkı söyler gibi konuşma, aralıklı konuşma) başlamıştı, yada hiç konuşmamayı tercih edebiliyordu. Yaptığımız araştırma sonucunda çok şükür ki Eylül Hanım gibi mesleğinde gerçekten uzman bir profesyonel ile süreci yönetme şansımız oldu. 2-2,5 ay gibi çok kısa bir sürede bu dertten kurtulduk. Bu süreçte göstermiş olduğu tekniklerle ve uygulamalarla daha öz güvenli bir birey olmasına yaptığı katkıları da yok sayamayız. İyi ki varsınız. Teşekkürler...
     1 Beğeni    
Nataliia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2019
TavsiyeNo: 112079
Eylul hanima internet yoluyla ulastik.Kendisine basladigimizda 2,5 yasindaki cocugumuz icin gittik. cocugum goturdugumde hic konusmuyordu. Russia da alalia tanisi konmustu. 1 yildir calisiyoruz kendisiyle ve bu yaz tekrar rusyada aynı doktora götürdük ve tanısını artuk kaldırdığını söyledi çünkü çocuğumuz su an 2 dil konuşuyor.benle rusça babayla ve diğerleriyle türkçe konuşuyor. ve bana turçe bir konuşmayı rusçaya çeviriyor.Eylul hanım coook yüksek profesyonel biri çok şanslıyız ve çok memnunuz. Kendisiyle daha devam edeceğiz. çocuğun hem mutlu onunla ve hem de iletişim kurabiliyor ve doğal olarak biz de çok mutluyuz. kendisine çok teşekkür ediyoruz. benim ülkemde böyle insanlar çok değerli o yüzden bir arkadaşımdan bu mesajı zorluklarla yardım alarak yazıyoruz sizlere faydası olduğu için.
     1 Beğeni    
Hasan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111736
Kızımda 3 yaşında birden kekeleme problemi başlamıştı. Hiç vakit kaybetmeden tavsiye üzerine Eylül hanım ile iletişime geçtik. Sadece 1.5 ay gibi bir sürede kızım çok güzel konuşmaya başladı. Eylül hanımı çok sevmesi de süreci çok olumlu etkiledi sürekli gitmek istedi gittiğinde de çıkmak istemedi. İletişimi çok kuvvetli, teşhis anlamında çok başarılı, önce sağlık diyen çok güvenilir bir uzman. Benzer problemler yaşayanlara şüphesiz tavsiye ederim. Süreçte kızım ve biz çok şey öğrendik teşekkürler Eylül hanım.
     1 Beğeni    
Eda YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111625
Anadolu üniversitesi dil kom da ilk günümüz. Kızım Eylül ben ve eşim. Nasıl bir gerginlik var üstümüzde anlatamam. Konuşma terapistimizi bekliyoruz. Nasıl biri kim bilemiyoruz. Kızımı ona emanet edecektik eğitim için. Ama yinede korkuyordu. Çünkü kızım konuşamıyor. Nasıl bir ilişki kurup tedavi olacaktı. 29 harften sadece 4 tane kullana biliyordu. Çünkü kulakları çok az duyuyordu. Ameliyat sonrası sadece konuşma güçlüğü kalmıştı. Bunları düşünürken karşıdan güler yüzlü samimi olduğunu hissettiğim biri geliyor. Yanımız da durdu merhaba ben Eylül Altan Eylül ün öğretmeniyim dedi. O an anladım bu terapi ile her şey iyi olacak. Eğitimli kibar nazik çok sıcak kanlı ve hoş sohbet birisi. Evet dedim olacak. 9 ayın sonunda kızım artık çoooooook güzel konuşuyor. 3 yaşın da aldık bu eğitimi. Şu an 9 yaşında. Halen daha ilk öğretmenim Eylül hanım diyor. Ama artık Eylül hanım çok uzakta. Biz aldığımız eğitim ile bugün çok mutluyuz. Sizi iyi kitanımışım Eylül hanım. Meslek hayatınızda hep böyle kalın. Yani inandığınız yol doğru yol bence. Bizim gibi kim bilir kaç aileye umut oldunuz. Siz samimi dürüst ve çok sevecen çalışkan bir eğitmensiniz. İnanın halen sizi sevgi saygı ve minnetle anıyorum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.
     1 Beğeni    
D.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110578
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile eylül hanıma ulaştım çocuğum 4,5 yaşındaydı konuştuğu kelime sayısı 5-6 taneydi iletişimini parmak işaretleri ile göstererek kuruyordu. Eylül hanımla terapilere başladıktan kısa bir aüre sonra sözel olarak konuşmaya başladı. Şuan yaşıtlarıyla aynı şekilde konuşmakta kebdine olan güvenide fazlasıyla yerine geldi.eylül hanım gayet yol gösterici çoçukları seven işini en iyi şekilde yapan bir hanımefendi biz eylül hanımdan çok memnun kaldık.kendisinden allah razı olsun binlerce şükür rabim onun yolunuda açık etsin rabbimde ona herdaim yardımcı olsun.
     1 Beğeni    
Kadir
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109341
Ben 22 yaşındayım R harfinde problemim olduğu için Eylül hocaya gitmiştim. İlk başta gitmeden önce çok tereddüt etmiştim acaba bu yaştan sonra düzelir mi diye benim için ilk adımı atmak kolay olmadı. Şimdi diyorum ki iyi ki gitmişim Eylül hoca muhteşem bir insan elinden gelen her şeyi fazlasıyla yapmaya çalışıyor. Sadece 4 seansta Eylül hocanın inanılmaz çabalarıyla R harfini düzelttim. Eğer konuşmanızda herhangi bir problem varsa ve aklınızda benim yaşım büyük bu saatten sonra düzelmez gibi bir yanlış algı varsa kesinlikle böyle düşünmeyin sadece kendinize güvenin çaba gösterin gerisini Eylül hoca halleder. Konuşmanızda problem varsa hiç düşünmeden Eylül hocaya gidin derim asla pişman olmazsınız. Hem Eylül hoca hem yanında çalışan hanımefendi çok iyi insanlar. Daha başka ne diyebilirim bilmiyorum konuşmam düzelsin diyorsanız kendinize güvenin ve Eylül hocaya gidin ben kendi adıma çok verim aldım iyi ki Alanyada Eylül Altan gibi bir konuşma terapisti var.
     1 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109203
Eylül hanımla 5 ay oldu tanışalı arkadaşim tavsiye etti. Beş yaşında oğlum konuşuyordu ama dedikleri anlaşılmıyordu, iletişim kurmakta zorluk çekiyor beni yanın dan ayırmak istemiyordu çünkü ben onun karşi tarafla iletim aracı olmuştum.. O kadar cok üzülüyordum ki bu duruma bana bağlı öz güveni olmayan cocuk olacak dıye sonra eylül hanımla tanıştık. Ben kendımı suçlu hıssedıyorum cünkü telefon , tv cok izledı oğlum bundan dolayı konuşamıyor dıye düşünüyordum kendımı suçladım yanliş yaptım dedım ilk randevumuz benım ağlamamla geçti önce beni rahatlattı sonra oğluma yardımcı oldu ve şuan cok düZgün konuşuyor. Bızım hayatımıza cok önemlı dokunuş yaptı. Kendı evlatı gıbı davrandı asla bir danışan olarak görmedi bizi. Hep güler yüzü ve sevecen yaklaştı oğlum terapilere severek gıttı çünkü eylül hanım ona arkadaş gibi oyunlar eşliğinde yardımcı oldu hakkını asla ödeyemeyiz ❤
     3 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2019
TavsiyeNo: 108892
beş yaşında konuşmasında bozukluk olan çocuğum için gittik ben çocuğumu her zaman olmasa da konuşmasını anlaya biliyordum fakat benim dışımda hiç kimse anlayamıyordu.kreşe gitmek istemiyordu arkadaşlarıyla oynamak istemiyordu sürekli kısık sesle konuşuyordu genelde isteklerini işaret ederek istiyordu. alanya mentis'in tavsiyesi üzerine eylül hanıma gittik altı ayda çocuğum artık herkes tarafından ne söylediği anlaşılıyor.hem çocuğum hemde biz büyük bir sıkıntıdan kurtulduk eylül hanıma çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Muzaffer
31.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107568
Eylül Hanımla tanışalı 3,5 ay oldu.Oğlumda kekemelik problemi vardı.Daha önce konuşma terapistine götürdüm.Kekemeliğin çocuktan geçmeyeceğini söyleyince dünyam başıma yıkıldı.Bir tanıdığımızın vasıtasıyla Eylül Hanımla Tanıştık.Diğer uzmanlar gibi alışılmış sıradan sorular sormadı.İlk seansta hemen konuya girdi çözüm odaklıydı ve sıcak bir ortam yarattı.Çok iyi bir insan,sıcak kanlı ve işini çok iyi yapıyor.Oğlum Eylül Hanımı çok sevdi insanlarla diyaloğu çok iyi. Oğlum şuan kekemelik problemini aştı.Diğer uzmanların oğlumun kekemeliği konusunda karamsar kalmalarını Eylül Hanım sayesinde 3.5 ay gibi kısa bir sürede çözüme kavuşturduk. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum işini çok iyi yapıyor.İyi ki sizi tanımışız.Başarılarınızın devamını dilerim.
     3 Beğeni    
M. Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106160
Eylül hanım çocukta konuşma bozukluklarında bir numaralı uzman. Benim çocuğum 5 yaşına kadar düzgün bir şekilde konuşamıyordu biz sen bir pedogog aracılığıyla Eylül hanımla iletişim kurduk ve çoçuğumla birlikte 1 sene içinde çok güzel bir şekilde terapi yaptı. Şuann1. Sınıfla gidiyor ve dersleri de çok güzel. Kesinlikle Eylül hanımı öneriyorum. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Şirin’de çocuğunuzla ilgili bilen konuşma bozukluğu varsa kesinlikle tekl uğranması yer Eylül hanımdır. Bizim 1 sene içinde çocuğumun hayatını değiştirdi.
     6 Beğeni    
S.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105232
Eylül Altan ile özel bir kurum sayesinde tanıştık.çocuğumda konuşma gecikmesi vardı.Eylül hanımla ilk tanıştığımızda oğluma tanıma seansı yaptı.Benimde bulunduğum bu seansta ilk izlenimim alanında çok iyi olduğu.Daha önce yardımına başvurduğumuz meslektaşlarının aksine önyargısız,Olumlu ve motive edici yaklaşımı terapi boyunca devam etti.Bu sayede şahit olduğumuz gelişme umudumuzu çoğalttı.Eylül Altan la tanıştığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz.Şefkatli, güleryüzlü,sabırlı
     3 Beğeni    
A.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104619
Eylül hanımla alanyada tanisdik ve şükürler olsun alanyaya gelmiş.çocuğumuz kendisiyle tanıştıgımızda bildiği kelime sayısı 10 kadardı ve çocuğumuz hiç konuşmak istemiyordu.Hircinlasiyodu ve sosyal degildi.cocugumuz 5 yasindaydi.Eylul hanimla 6 aydir calisiyoruz ve su an cocugumuz her derdini anlatiyo herkes artik onu anlıyo. Buraya ozellikle yazdım cunku ilk yorumlari burdan okuyarak kendisine ulaşmıştık. Kesinlikle kendisi biz anne ve baba ve cocugumuz icin o kadar onemli bir yerdeki artık esim ve ben gonul rahatlığıyla uyuyabiliyoruz.Kendisine çok tesekkur ediyoruz iyi ki tanımışız onu.Hayatimizda yapmış oldugu iyiligi tahmin edemezsiniz.Kendisini tavsiye ediyorum çok basarili ,profesyonel ve çok iyi bir insan.
     5 Beğeni    
H.Kutay S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100772
Kendisi tek kelimeyle mükemmel bir insan güler yüzü tatlı dili ve şıklıgıyla dört dörtlük bir eğitimci.6 yasindaki oglum için kendisiyle tanıştım ve iyiki tanımışım dediğim insanlardan biri.o bizim gerçekten şansımızdı.kendisinden 6 aylık bi eğitim aldik ve inanılmaz yol aldik. Ankaradan ayrıldığı için çok üzgünüm şimdi 3 aydır başkasından eğitim alıyoruz fakat hala eylül hocamın bıraktığı yerdeyiz desem yeridir. Onu kaybettiğimiz için çok ama çok üzgünüm 😔
     6 Beğeni    
H. Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99946
Ben 4 yasındaki oğlum için gittim bir hocanın tavsiyesi üzerine.Çocuğumuzun konusması hiçbir şekilde anlaşılmıyordu. Eylül hocayla taniştıgımıza çok mutluyum. Söylediği tüm süreçler söylediği gibi oldu şuan çocuğumuz yaşıtları gibi konuşuyor. Ankara'dan gittiğini öğrendik ve ankara'da olan bizim gibi aileler için bir kayıptır. Biz kendisine çok teşekkür ediyoruz hersey için.çocuğumuz hem çok iyi konusuyla hem de kendine güvenen bir çocuk oldu bu bizi çok mutlu etti.
     6 Beğeni    
Hanife
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97840
Eylül hanımla oğlum Salihin 3 yıllık hikayesi. Eylül hanımla karşılaştığımız için çok şanslıyız. Bence bu oğlumun şansı. Salih hafif düzeyde mr te sahip norofibromatoziz hastası. Biz 3 yıl önce başladığımızda çok umutsuz başlamıştık. Konuşması yok denecek kadar azdı ve söyleyebildiği sözcüklerde anlaşılır değildi. Şu anda oğlum bir konu Hakkı'nda tartışıyor kendini çok iyi ifade ediyor. Bilissel olarakta çok ilerledi biz bu sonuçtan çok memnunuz. Konuşmayla ilgili sorunu olan çocuğunuz varsa çok içtenlikle öneriyorum. Ayrıca Eylül hanım güven veren bir eğitimci iyiki karşılaşmışız. Eylül hanıma çok çok teşekkür ediyorum. :)
     3 Beğeni    
G.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97771
Eylül öğretmeni tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.4,5 yaşındaki oğlumda konuşma bozukluğu vardı.Birkaç kelime dışında hiçbir söylediğini anlamıyorduk.Biz ne dediğini anlamadığımız için zamanla sinirli bir yapıya sahip olmaya başlamıştı.Eylül ALTAN hanımla eğitime başladıktan 1 ay sonra oğlumun söylediklerini anlamaya başladık.2 ay içinde de uzun cümleler kurmaya başladı.Çevremdeki insanlar bile artık oğlumun söylediklerini anlıyorlar.En önemlisi oğlumu kendi çocuğu gibi severek eğitim verdiği için özgüvenli bir çocuk haline gelmesini sağladı.Daha öncesinde ise çekingen bir çocuk olduğu için yaşıtlarıyla iletişime geçemiyordu.Eylül ALTAN hanıma minnettarım.Çocuğu benim oğlumun durumunda olan herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Tülin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97748
Eylül hanım Mükemmel bir hocadır.8 yaşındaki oğlumda kekemelik başlamıştı, 6 Ay hastane hastane dolasmıştık düzelme olmayinca doktor özel eğitim Almasi gerektiginin daha faydalı olacağını soyledi ve Yaman Şirinler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine başladık aradan 4 ay sonra Eylül hanımda bu özel eğitime geldi.Tanıstik ilk görüsmede bu kekemeliği 3 Ayda hallederiz dedi gerçektende öyle oldu 3 ay sürmedi bile oğlumun kekemeliği düzeldi. Tabiki Eylül hoca sayesinde İlgi ve alakasından dolayı ne kadar teşekkür etsem az, iyiki eylül hanıma rastlamışız.Başarılarının devamını diliyorum.❤EYLÜL ALTAN ❤MÜKEMMEL şiddetle tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    
Ahmet AlSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97740
Merhaba ben Zonguldak Çaycumadan oğlumuz için konuşma terapisyeni ararken bir yakınımızın tavsiyesi üzerine EYLÜL HANIMLA tanıştık.Oğlumuzda kekemelik ,içine kapanıklık vardı.EYLÜL HANIMLA derslere başladıktan sonra 6 ay gibi kısa sürede ileri derece konuşmasında düzelme oldu sadece kekemelik değil oğlumuzun öz güveni artı. EYLÜL HANIM gerçekten samimi ,içten, güler yüzlü ve disiplinli olmasından dolayı eğitimin de çok etkili.işini hakkıyla yapan iyi bir eğitimci.Çocuklarınızı gözü kapalı teslim edebilirsiniz.Kendisine çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Dk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97733
Eylül hocamız çok iyi bir hoca. Eğitiminden çok memnunuz. Onun sayesinde çocuğumun konuşması düzeldi. Tekrar ihtiyacım olsa yine Eylül hocayı tercih ederdim. Oğlum 1 yılı aşkın süredir Eylül hocanın öğrencisi. Oğlumdan ilgisini ve sevgisini eksik etmedi. Çok iyi bir eğitimci. Güleryüzlü sevgi dolu bir insan. Çocuğum eğitime ilk başladığımızda kekelemesi ileri düzeydeydi. Düzelmezse diye çok korkuyordum. Eylül hoca sayesinde şükürler olsun ki düzeldi.
     4 Beğeni    
Fatih ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97480
Eylül hanımla bir yakınımızın tavsiyesi üzerine tanıştık.Benim kızımın ileri derecede kekemelik sorunu vardı.Bir iki hastanenin odyoloji bölümüne gittik ve çözüm alamadık.özel bir konuşma merkezine gittik.Oradan da bir sonuç alamadık.Şükürler olsun ki Eylül hanımla tanışıp terapiye başladık.Kızımda 2 ay içinde inanılmaz bir ilerleme oldu.Aşırı ağız açma ve dil çıkarma tikleri vardı.Bu tiklerden kurtulduk.Eylül hanım samimi,sıcak ve güven veren yaklaşımıyla ailemizden biri gibi oldu.Dil ve konuşma bozukluğu konusunda gerçekten işini çok iyi bilen ve yapan bir uzman.Biz kendisinden çok memnun kaldık.Bizim gibi çocuğu kekeme olan ailelere şiddetle tavsiye ederiz.
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi, Sahne Sanatları
Mezuniyet Yılı
2009
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Anadolu Üniversitesi, Dil ve Konuşma Terapisi (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Eylül ALTAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Eylül ALTAN Mesleki Videolar Videoları
-

12:00
Top