2007'den Bugüne 77,164 Tavsiye, 25,059 Uzman ve 17,266 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gizem ÇAKIR

Şehir

Uşak

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Gizem ÇAKIR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gizem ÇAKIR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarGizem ÇAKIR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gizem ÇAKIR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Emine TURGUTPsk.Emine TURGUT
Sevgili Emine Hanım'la bir süredir çalışma fırsatım oldu. İnsanlara yararlı olabilmek için çabalayan, işini severek yapan Emine Hanım'ın danışanlarına...

Gizem ÇAKIR'ın Makaleleri Gizem ÇAKIR'ın Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Gizem ÇAKIR Özgeçmiş CV Psk.Gizem ÇAKIR'ın Özgeçmişi
İzmir’de doğdu. İlk – orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra İzmir Üniversitesi Psikoloji Bölümünü kazandı. Alanında üstün başarı sağlayarak yüksek şeref derecesi ile psikoloji bölümünden mezun oldu. Üniversite öğrenimi süresince Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı engelli ve yaşlı hizmetleri birimi, çocuk hizmetleri birimi gibi birçok birimde, Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi çocuk ve ergen polikliniği ve kapalı servisleri, yetişkin polikliniği, yetişkin açık karma servisleri, toplum ruh sağlığı merkezi (TRSM), alkol madde ve tütün bağımlılığı (AMATEM) ve rehabilitasyon birimi olmak üzere biçok birimde staj kapsamında hizmet verdi. Ayrıca bu süreçte çeşitli konular üzerinde projelerde bulundu. Bu projelerle Tübitak Üniversite Öğrencileri Yurt İçi Araştırma Projeleri Destek Bursu gibi burslar kazandı.
...[Devamı...]

Gizem ÇAKIR Tavsiye Yazıları Gizem ÇAKIR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 N.m (Danışan)
 IP: 178.244.174.ZC

15-03-2018
 TavsiyeNo: 102634
Gizem hanımı tavsiye ediyorum.cunku işini severek yapan ve detaylara önem veren, ozellikle cocuklarla iliskisi cok iyi olan bir psikolog.kendisiyle 4yasindaki kızım icin yaptigimiz görüşmeler sayesinde, yaşadığımız sorunlar ve nedenleri hakkinda farkli bakis açıları gelistirdik ve simdi iyiyiz.usak da gizem hanimin olmasi, ihtiyaci olanlar icin büyük bir avantaj.biz cocuk psikolojisi alaninda gidebilecegimiz guvenilir bir psikolog bulabilmek icin cok arastirma yaptik ve kendisine ulastik.cocugumuzla yaptigi gorusmeler de cok dikkatli ve naif bir yaklasimi oldu. Daha sonra yaptigimiz anne baba gorusmelerinde bizi tüm samimiyeti ve sevecenligiyle detayli bir sekilde aydinlatti.kendisine minnettariz.iyi tanismisiz kendisiyle...
     Beğenin    

Emine TURGUT Fotoğraf  Psk.Emine TURGUT
Uşak - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

25-12-2017
 TavsiyeNo: 101113
Gizem hanımla aynı danışma merkezinde çalışmaktayız. Gizem hanım bilgisi ile mesleğine olan sevgisiyle ve en önemlisi öğrenme azmi ile tanıştığımız ilk zamanlardan bu yana saygı duyduğumuz bir uzmandır. Özellikle çocuk psikolojisine olan ilgisi Sayesinde kısa zamanda Çocuklarla ilgili önemli işler yapmıştır ve bir çok çocuğun psikolog Gizem ablası, sırdaşı olmuştur. Psikolog olmak için sadece bol bol psikoloji bilgisine sahip olmak yetmez bunun yanında insan sevgisine, empati yeteneğine, doğallığa ve elbette yeniliklere açık olmaya ihtiyaç vardır. Gizem hanım bence tüm bu özellikleri üzerinde toplamış aynı zamanda psikoloji bilgisi ile de mesleğe uygunluğunu Tamamlamıştır. Gizem hanımla çalışma arkadaşı olduğum ve Yardımlaşabildiğimiz için mutluyum. Herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     Beğenin    

 Sinem özden (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.220.184.JZ

20-10-2017
 TavsiyeNo: 99743
Tavsiye ediyorum çünkü gizem hanım işinde çok iyi ve işini severek yapıyor. Ben kendisini bi arkadaşım araciligiyla tanidim ama iyiki tanimisim..danişani değilim ama yakinen tanıyorum ve ona gelen danışanlar memnuniyetle ayrilir çünkü bende kaç kez yakinlarimi yönlenirdim ve çok memnun kaldılar . cok güler yüzlü, saygili,samimi bi kişiliğe sahip.isi konusunda çok hassas çevresi tarafından sevilen bi insan.kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çok memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Değişim Psikolojik Danışma Merkezi
Kemalöz Mahallesi Atatürk Bulvarı Behlül Apartmanı No87
Uşak

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(276) 223 22 95
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
-


Gizem ÇAKIR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gizem ÇAKIR Mesleki Videolar Videoları
-


05:09
Top