2007'den Bugüne 76,208 Tavsiye, 24,875 Uzman ve 17,104 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Süreyya KALKAN

Şehir

Mardin

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Süreyya KALKAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarSüreyya KALKAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Süreyya KALKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Bedreddin ERTEKİN
Çözüm odaklı çalışıp, terapilerde hızlı ve kontürollü ilerleme sağlar, hastalara kendilerini rahat ve açık hissettirecek iletişim becerisine sahipt...

Süreyya KALKAN Tavsiye Yazıları Süreyya KALKAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Zeynep bilge göçer (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.221.224.W

27-08-2017
 TavsiyeNo: 98818
Sevgili Süreyya ile üniversite birinci sınıfta tanışma şansım oldu . O kadar heyecanlı ve bilgiye ulaşma isteği vardı ki açıkçası şaşırmıştım . Okul yıllarında kendi derslerinin dışında Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü derslerine düzenli bir şekilde katılım sağlayıp kendisini bu alanda da yetiştirmiştir. Özellikle otizmli bireylerle ilgili yaptığı çalışmaları oldukça profesyonelce idi. Sıcakkanlılıkla yaklaşımı danışmanlarında kesinlikle bir avantajdır . Güvenli bir ilişki kurulup rahatlıkla profesyonel yardım alabilirsiniz . Danışma ilkelerine aykırıdır ama daha sonra sürekli görüşmek isteyebileceğiniz bir insandır. Sevgilerle .
     7 Beğeni    

 Abdullah (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.221.154.YCY

24-08-2017
 TavsiyeNo: 98757
İdealleri uğruna savaşan başarıyı arzulayan her işini ciddiyetle yapan mersinde tanıştığım en güvenilir insanlardan birisidir. Kendi alanında okuduğu sayısız kitap ile kendini daima geliştirmeyi hedefleyen biridir. İnsanlara samimiyet ile yaklaşan sorumluluk sahibi bizzat bana da yaşadığım sıkıntılarda yardımcı olmuş içten bir arkadaşımdır.Mersindeki 5 yilinda alaniyla ilgili birçok etkinliğe gönüllü olarak katılmış kariyerinde zirveyi hedefleyen hayallerini gerçekleşmek için elinden gelini yapan mücadeleci bir insandır.
     5 Beğeni    

 Uzm.Psk.Bedreddin ERTEKİN
Mardin - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-08-2017
 TavsiyeNo: 98753
Tanıdığım meslektaşlarım arasında en yakınlarıma dahil tavsiye edeceğim kişilerin başında gelir. Kendisiyle ılk karşılaştığınız andan itibaren güleryüzlüğü, yakınlığı, içtenliğiyle insanı etkileyen bir yapıya sahip. Bu olumlu ve yapıcı tavrı kişide büyük bir rahatlama ve güven oluşturmakta. Çoğu bireysel görüşmelerini ve çocuklarla ilgili çalışmalarını izleme şansı buldum. Çok bilgili, donanımlı, ne yaptığını bilen biri. Kendi mesleğine ve karşısındaki kişiye değer veren, kendisini sürekli geliştiren, enerjik, dinamik bir meslektaşım. Böyle başarılı bir meslektaşım oldugu için çok sevindiğim biri. Kendisi için ya da çocuk ve yetişkin yakını için psikolog desteği almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Yazdıklarımın çok az olduğunu zaten kendisiyle görüştüğünüzde anlayacaksınız.
     10 Beğeni    

 V.Oral (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.246.61.ZJD

20-08-2017
 TavsiyeNo: 98683
Aynı okulu, aynı sınıfı ve aynı sıraları paylaştığım saygıdeğer bir insan. Empati yapma ve problem çözme yeteneği son derece gelişmiş; işini seven, mesleğinin etik kurallarını içselleştiren ve bu doğrultuda insanlara hizmet edeceğini düşündüğüm nadir psikologlardan biri. Pişman olmayacağınız ve "iyi ki gitmişim" diyeceğiniz bir danışman. Tüm bunların yanında oldukça sıcakkanlı, içten, samimi ve yardımsever bir insan. Üstelik kendisinin bütün bu olumlu özelliklerinin, bilgi ve deneyim ile birleşmesi onu ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik. Danışanlarına destek olmak için elinden gelen her şeyi yapacağına gönülden inanıyorum..
     10 Beğeni    

 H.Y (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.1.YLF

20-08-2017
 TavsiyeNo: 98681
Şiddetle tavsiye ediyorum.Neden mi? Çünkü kesinlikle size güven veren bir duruşu var.Konuşmaya başladığınız an da rahatladığınızı hissediyorsunuz.Sizi her ne durumda olursanız olun yargılamayacağından,size,düşünce tarzınıza,hayata olaylara bakış açınıza saygı duyacağından emin olabilirsiniz.Kendisi bu meslekte olduğu için çok şanslıyız zira ülkenin böyle psikologlara ihtiyacı var.Hiç tereddüt etmeden gidebilirsiniz her şey yolunda bir psikoloğa ihtiyacım yok diyorsanız bir çayını için güzel sohbetinden nasiplenin derim O'nu tanımanız gerek :)
     11 Beğeni    

 Gülseren GÜL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.171.162.FF

19-08-2017
 TavsiyeNo: 98667
Meslektaşım Süreyya KALKAN teorik bigi birikiminin yanında uzun dönemli staj süreciyle uygulama alanında donanımlı bir psikolog olarak kendini yetiştirmeye önem vermesi , mesleki yeterliliğini geliştirecek sosyal sorumluluk projeleri ve vakıflarla çalışması ,psikoloji bölümünün yanında formasyon eğitimiyle bilgi ve becerilerini üst düzeye çıkarma azmi ile mesleğinde oldukça verimli çalışmakta. Danışanlarını anlama ve yardımcı olma noktasında bir psikolog olarak meslektaşıma güveniyor ve başvurmak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    

 Fatime (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.2.11.YZY

19-08-2017
 TavsiyeNo: 98659
Hayallerini gerçekleştirmek için çabalamış insanlardan. Psikoloji, gerçekleştirebildiği hayallerinden birisidir. Hayallerini gerçekleştirmek, iyi hissettirir; kendini iyi hisseden, başkalarına da iyi hissettirir. Kendini ve başkalarını iyi hissettirmek için çabalamaya devam edeceğine inandığım birisidir. Kendini ve başkalarını bu doğrultuda geliştirip yönlendireceğine inanıyorum. Ve bu doğrultuda başarılara imza atabilecektir. Arkadaş canlısı, güleryüzlü kişiliğiyle de kuşkusuz karşısındakini iyi hissettirir insan. Ve bu özellikler onda mevcut olduğundan, karşılaştığı insanları da iyi hissettirecektir.
     8 Beğeni    

 Mahsum Okyar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.241.21.YD

18-08-2017
 TavsiyeNo: 98652
Kendisi öğrencilik yıllarından itibaren Psikoloji bilimiyle ilgili çok sayıda konferans seminer söyleşi tarzı etkinliklerde bulunmuştur .Mesleğini seven ve benimseyen bir kişi olduğu için gerek sivil toplum kurumlarında gerekse sosyal sorumluluk projelerinde( Toplum Gönüllüleri Vakfı gibi ) gönüllü olarak aktif bir şekilde çalışıyor. Bölgemiz insanını çok seviyor onlarla çalışmaktan mutluluk duyuyor. İş yaşamında kendisine başarılar kolaylıklar diliyorum.
     19 Beğeni    

 İ.Ö (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.254.79.YBZ

18-08-2017
 TavsiyeNo: 98651
Mersin'de tanıştım, çok güvenilir ve cana yakın bir insandır. Yakın olan bir dostum sayesinde tanıdım. Hemen her zaman kendi alanında olsun yan alanlarda olsun okuduğu kitaplar ile kendini çok geliştirmiştir. Bazı konularda çok yardımcı olup hala da yardımcı olmaya devam etmektedir. İşini ciddiye alır, sorumluluk sahibidir. Biz arkadaş olmamıza rağmen yardımcı olduğu zaman arkadaşlığımız bir kenara konurdu. Bilgili, güvenilir ve dürüst. Aile içi sorunlarım vardı, bu konuda sorunlarımı çözmeme yardım etti. mesleki açıdan konulara hakim olmasını başarılı buldum. Diğer uzmanlardan ayrılan yönleri; kendi işini seven, bu konuda kendini geliştirmeyi ve ilerlemeyi seven, her insanı yeni bir dünya olarak gören dolayısıyla keşfedilecek bir dünya olarak da gören kısacası mesleğine aşık bir insan.
     14 Beğeni    


Süreyya KALKAN siz misiniz? Sitemize ücretsiz kayıt olup bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilir ve üye özel sayfalarına erişebilirsiniz!

Süreyya KALKAN'ı tanıyor musunuz? Bu sayfayı güncellemesi için kendisine haber verebilir veya bu Psikolog / Psk.Danışman hakkında siz de tavsiye yazısı yazabilirsiniz.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Terapi Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Mardin

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(544) 573 82 26  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-


Süreyya KALKAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Süreyya KALKAN Mesleki Videolar Videoları
-


11:58
Top