2007'den Bugüne 76,246 Tavsiye, 24,881 Uzman ve 17,105 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Elif HACIHAMZAOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Elif HACIHAMZAOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarElif HACIHAMZAOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Elif HACIHAMZAOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Zeynep Gökçen ARSLAN ADIGÜZELZeynep Gökçen ARSLAN ADIGÜZEL
Zeynep Hanım ile arkadaşlığımız aynı iş yerinde çalışmaya başladığımızda başlamıştı. Bağımlılık Terapisindeki bilgilerini hem danışanlarına hem meslek...
Volkan DEMİRUzm.Volkan DEMİR
Volkan Hocami lisans hayatımın ilk yıllında bir eğitime gidip orada tanıştığım ve suan son senemde bile hala eğitimlerimde bana yardımcı olan,destegi...

Elif HACIHAMZAOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Bilişsel Davranışçı Terapi (Cognitive Behavioral Therapy)
- Şema Terapi (Schema Therapy)
- Farkındalık Temelli Bilişsel Terapi(Mindfulness-Based Cognitive Therapy)
- Bağımlılık Terapisi
- Çocuk ve Ergenler için Bilişsel Davranışçı Terapi
- Psikodinamik Yaklaşım ( Devam Ediyor)
- EMDR

Elif HACIHAMZAOĞLU Tavsiye Yazıları Elif HACIHAMZAOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Nevin KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.194.YFB

21-12-2017
 TavsiyeNo: 101045
Annem ağır depresyon geçirirken ve yuvamız dağılmak üzereyken tanıştık kurtarıcı meleğimizle. Annemle babam destek alırken ben de ayrıca destek aldım Elif Hanımdan. Ailemle çok ilgilendi, çok şükür herşey yoluna girdi. Gayet mutlu bir biçimde yaşayıp gidiyoruz. Ben de ayrıca destek aldım, özellikle şema terapi çalıştık. Kendimi daha iyi tanıma fırsatım oldu, eksiklerimin ve yanlışlarımın farkına vardım, hayat kalitem yükseldi. Ağlayarak girdiğim seanslardan gülerek çıktım. En zor dönemlerimi desteğiyle atlattım ve bu dönemlerle nasıl başa çıkmam gerektiğini öğrendim ve de hayatıma uyguladım, uygulamaya da devam ediyorum. Çok tatlı çok güler yüzlü birisi, onu görünce yanaklarını sıkıp içime alasım geliyor. Çok mütevazi ayrıca çok fit ve de çok güzel. Gülümsemesiyle insanın içine güneş doğduruyor. Gözlerindeki ışıkla etrafını aydınlatıyor adeta. Herkese anlatıyorum ve tavsiye ediyorum. Elif Hanımla tanışmak büyük lütuf benim için de ailem içinde. Onu çok çok seviyoruz. Yolu da bahtı da açık olsun. Bütün güzellikler Elifimizin olsun.
     2 Beğeni    

 danışanınız (Danışan)
 IP: 95.10.225.YCW

08-09-2017
 TavsiyeNo: 98970
Elif Hanım,iyiki tanıdım ve size rastladım.Ogüzel ve güler yüzünüz,tavsiyeleriniz ve yönlendirmeleriniz o kadar iyi geliyoki yaşamıma değişik açıdan bakıyorum artık.Endişelerim azaldı,o kadar güçlü hissetiriyosunuzki,olumlamalarınız ve alternatif çözümleriniz hep hayatımda rehber olucak.Kendimi hiç yabancı gibi hissettirmediniz.Ailemi ve ailedeki rollerimi bilmek,geliştirmek,öğrenmek adına çok şey kattınız.oğlum ve ben sizi çok seviyoruz,iyiki varsınız ve iyiki sizi tanıdık.sevgiler
     3 Beğeni    

 Fatma (Danışan)
 IP: 195.155.160.DL

06-09-2017
 TavsiyeNo: 98938
Çıkması düştüğüm bir andı, hayatta insanın nefes bile almakta zorlan dışı zamanlar olurmuş , öyle bir zamanda ışık tutup yol gösterecek birine insan ihtiyaç duyarmış başıma gelince anladım , sonra elif hanımla yolumuz keşişti, ilk seansta sormuştu bana sizinle beni tanıştıran sebep sizce ne diye iyiki arkadaşımı dinlemiş iyi ki elif hanıma gitmişim yol gösterici sıcak kanlı oluşu herşeyi benim hayatımda daha da kolaylaştırdı iyi ki benim psikoloğum oldunuz her şey içn teşekkürler sevgiler
     3 Beğeni    

 Aytac CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.104.45.YZ

23-08-2017
 TavsiyeNo: 98733
Başta sinir hastalığıma bağlı psikolojik destek almaktan çekiniyordum. Bilirsiniz toplumumuz hala bu tür rahatsızlıklara deli gözüyle bakıyor. Malesef yaşadığımız hayat şartları ve içinde bulunduğumuz dönemler her insanı bir nebze de olsa etkilemiştir. Malesef her bireyin bu tür desteklere ihtiyacı var. Sinir hastalığıma bağlı olarak 3 yaşındaki biricik kızıma şiddet göstermeye başlamıştım. Halbu ki kılına zarar gelse canımdan can gidiyor. Ama o öfke patlama anında malesef kendimi gizginleyemiyordum. Çektiğim sıkıntıların birikimi bu hale getirdi. Elif Hacıhamzaoğlu Hanım bunun sonradan olan birşey değil çocukluğumda yaşamış olduğum bir olayın etkisinin katlanarak günümüze kadar gelmesi sonucu olduğunu keşfetti ve bunun sebebinin rahmetli dedemin şiddet eğilimli bir birey olmasından etkilendiğimi buldu. Şu an bunun etkilerini ortadan kaldırmaya çalışıyoruz beraber. Ben de başta aileme sonra topluma faydalı bir birey olmak istiyorum. Bu konuda Elif Hanım benim adıma iyi sonuçlara varıyor. Desteklerinden ötürü kendisine teşekkürlerimi sunuyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Elif (Danışan)
 IP: 95.8.10.FJ

22-08-2017
 TavsiyeNo: 98726
Elif hanımla seanslar çok keyifli geçiyor. Terapiye başlamadan önce çok stres altındaydım ve nasıl başa çıkacağımı bilmiyordum. Artık problemlerimle yüzleşip üstesinden gelebiliyorum. Olaylara bakış açım tamamen değişti. Meğerse bilmediğim, farkında bile olmadığım neler varmış. Bunun için Elif hanıma ne kadar teşekkür etsem az. Terapiye olan önyargımı Elif hanım sayesinde atlattım. Bence herkes terapi sürecinden geçmeli. Sevgiler.
     3 Beğeni    

Zeynep Gökçen ARSLAN ADIGÜZEL Fotoğraf  Zeynep Gökçen ARSLAN ADIGÜZEL
İstanbul - Sosyal Hizmet Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-08-2017
 TavsiyeNo: 98722
Elif hanım ile aynı merkezde bir yılı aşkın süredir çalışmaktayız. Danışanlarıyla kurduğu profesyonel ilişki samimi ve içtenlik ile birleşince merkezimiz açısından da olumlu geri dönüşler almaktayız. Kendisi Şema terapi alanında oldukça profesyonel hizmet vermekte olup aynı zamanda Panik Atak ve Kaygı danışanlarından oldukça kısa sürede olumlu geri dönütler almaktadır. Elif hanım alanında başarılı bir meslektaşım olup , ikili ilişkilerimiz de oldukça dost canlısı ve daimi güler yüzü ile de sosyal ilişkilerinde de mesleği kadar başarılı olduğunu söyleyebilirim. Kendisine saygılarımı sunarım :)
     8 Beğeni    

 Psk.Esra COŞKUN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-08-2017
 TavsiyeNo: 98719
Elif'le uzun bir süre aynı iş yerinde çalışmıştık. Danışanlarla arasında ki kurduğu o sıcak ilişki ve onlardan gelen harika geri bildirimleri görebilme fırsatım olmuştu. Özellikle kaygı sorunuyla gelen danışanların değişimlerini görünce "İyi ki Elifle birlikteyiz" derdim. Çünkü Elif anksiyete alanında gerçekten muazzam. Bence herkesin anksiyete sorunuyla gelen ve işin içinden çıkamadığı danışanları olduğunda hiç tereddütsüz yönlendirebileceği bir meslektaşı olmalı. Şanslıyım.
     2 Beğeni    

 Betül (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.66.YLJ

21-08-2017
 TavsiyeNo: 98695
Elif Hanım'ın yanında bir dönem staj yaptım.Kendisi bilgisi ,samimiyeti ve çalışma azmiyle örnek aldığım hocalarımdan.Özellikle şema terapi alanında kendisini geliştirmiş ve başarılı sonuçlar elde etmiştir.Danışanlarına olan sıcakkanlı yaklaşımı ,danışanların yakın hissetmelerini sağlıyor.Çalışma alanları aile ve yetişkindir.Özellikle panikatak ve Kaygı bozukluğu tedavisinde terapi desteği almak isteyenler gönül rahatlığıyla Elif Hanım'a danışabilirler.
     4 Beğeni    

Elif HACIHAMZAOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
-Türk Psikologlar Derneği
-Ruhsak


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sadece Psikoloji
Tophanelioğlu Caddesi. no:60 Petek Sitesi e Blok / Kat:1 altunzaide /Üsküdar
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(533) 774 44 60  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Arel Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
-

Elif HACIHAMZAOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Elif HACIHAMZAOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Elif HACIHAMZAOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-


17:18
Top