2007'den Bugüne 83,596 Tavsiye, 26,255 Uzman ve 18,651 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Arzu DOĞAN
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog,

Arzu DOĞAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Arzu DOĞAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Arzu DOĞAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Arzu DOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Selda DEMİRTAŞ
Sevgili arkadaşım aynı zamanda meslektaşım olan Selda Demirtaş ile Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programı boyunca beraber ders alma...

Arzu DOĞAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Pinum Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Sahrayıcedit Mah. Atatürk Caddesi No:27 Karaca Apt. Kat:5 Daire:13 Kadıköy/İstanbul
Uzm.Psk.Arzu DOĞAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
0(532) 579 27 09
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Arzu DOĞAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Kaygı bozuklukları
Travmatik yaşantılar
Kayıp ve Yas
Toplumsal travmalar
Kişilerarası sorunlar
İletişim problemleri
Stres
Öfke sorunu
Yetersizlik ve değersizlik hisleri
Özgüven sorunları
Fobiler
Sınav kaygısı
Ergenlik dönemi problemleri
Takıntılar

Arzu DOĞAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Arzu DOĞAN'ın Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog / Yetişkin & Ergen

Uzman Klinik Psikolog Arzu DOĞAN, 2015 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul edilmiş, yüksek lisans eğitimi süresinde, Yrd. Doç. Dr. Duygu YAKIN ve Yrd.Doç.Dr Ceylin Özcan süpervizörlüğünde birçok vaka takibi gerçekleştirmiştir. Bağlanma ile Depresyon ilişkisinde Ontolojik İyi Oluş ve Duygusal Zekanın Aracılık Rolü üzerine hazırladığı tezini tamamlayarak başarıyla mezun olmuş, uzmanlığını almıştır.

Lisans eğitimi süresince alanın önce gelen kurum ve kuruluşlarında sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü psikolog olarak görev yapmıştır.Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Balıklı Rum Hastanesi Vakfı İstanbul Arel Üniversitesi Psikoterapi Merkezi, Etiler Dinlenme ve Bakım Evi'nde stajyer psikolog olarak görev yapmıştır.
...[Devamı...]

Arzu DOĞAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
B.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111660
Arzu Hn. ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Sürekli mutsuz ve depresiftim. Mükemmeliyetçi ve kontrolcü yapım hayatı bana zindan etmişti, sınırlarımı bilmiyor, hayır diyemediğim ve isteklerimi söyleyemediğim için kendimi bir yaprak gibi kontrolümün dışında oradan oraya sürüklenir hissediyordum. Onunla görüşmeye başlayıncaya kadar sorunlarıma çare olsun diye bir sürü kişisel gelişim kitabı okumuş, bir kaç kişisel gelişim seminerine katılmış ve birkaç psikiyatr ve ilaç tedavisi geçirmiştim. Hepsi bir süre iyi geliyor sonra her şey eskiye dönüyordu. Arzu Hn, bugün yaşadığım sorunlardan yola çıkarak hem onlara nasıl müdahale edeceğimi, hem de bu sorunların geçmişte nerelerden kaynaklandığını bulmamı sağladı. Arzu Hn, güler yüzlülüğü, profesyonelliği, sabrı, dikkati, özeni ve uyguladığı terapi tarzı ile kendinizi tamamen güvenle teslim edebileceğiniz bir psikolog. Kendisinin danışmanlığını tüm kalbimle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
A.H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111652
Merhabalar Arzu hanımı böyle internet sitelerinde çare ararken buldum. Tavsiyeleri okudum tamam dedim bence aradığım o. ilk gittiğimde içinden nasıl çıkacağımı bilmez bir haldeydim. Şu an hayatımla ilgili o kadar çok şeyin farkındalığına vardım ki mesela bitmek üzere olan ilişkimi kurtardım, kendime daha çok saygı duyuyorum, hayatımı daha doğru planlayıp yaşıyorum... Evet daha yolun başındayım belki ama bu kısa sürede inanılmaz çok şey başardık. Arkadaşlarım da bendeki değişime çok mutlu oluyorlar. Doğru bir uzman arıyorsanız kesinlikle Arzu hanımı tavsiye ediyorum :)
     Beğenin    
Helin ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111437
00.2018 de panik ayaktan dolayı başladığım bilişsel davranışsalcı psikoterapi sürecini Arzu hanımla beraber sürdürüyoruz. Çok fazla yol kttettiğim yetişkin olma yolunda çok ilerlediğim, geçmişle bağ kurup korkmadan bağ kurduğum ve nihayet kendimi bulduğum bir sürecin içindeyim hala. Ve her gün iyi ki bunu kendime yaptım diyorum. Aldığım en doğru karar bu oldu. Arzu hanım çok zeki, doğru soruları soran ve geçmiş şimdi bağlantısını çok net görebilen bir terapist. Farkında olmadığım bir sürü konu hakkında aydınlanmamı sağladı. Onunla çalıştığım için çok memnunum. Teşekkürler
     Beğenin    
C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111416
Arzu hanim, uyguladigi teknikler ve dikkatli gözlemleriyle bana cok yardimci oldu. Kendisine rahatlikla guvenebilirsiniz. Kendisi bilissel terapi yontemini uyguluyor ve olducka disiplinli bir sekilde bu yontemi devam ettiriyor. Arzu hanimla bir arkadasimin tavsiyesi uzerine terapiye basladik ve kisa surede sonuc elde ettim. Yontemler basit ve kolay anlasilir. Kendisi mesafeli ve profesyonel bir sekilde olaylari ele aliyor. Basarilarinin devamini dilerim
     Beğenin    
B. S.
22.Mart.2019
TavsiyeNo: 108929
Kendisi psikoterapi uygulamalarında benden supervizyon almıştır. Bu süreçte danışanını ne kadar önemsediğini, yapması gerekeni yapmaya özen gösterdiğini, danışanının terapi sürecinden faydalanması için elinden gelen her türlü çabayı gösterdiğini gözlemleme şanşım olmuştur. Ayrıca gelişime açık olması, kendini her anlamda değerlendirmesi ve önerilleri hem kişisel hem mesleki hayatına katma konusundaki gayreti dikkatimi çekmiştir. Mesleki gelişiminde rol almış ve tanımıs olmaktan mutluluk duyduğum meslektaşımın yolunun açık olacağından kuşkum yok.
     Beğenin    
Onur DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2019
TavsiyeNo: 108783
Arzu hanımla 12 seans görüştüm şimdiye kadar ve severek de seanslar devam ediyor. Başlangıç amacımın çok ötesinde fayda sağladım. Artık bir terapi olmanın yanı sıra bir özel ders havasında fayda sağlayabiliyorum bu da tamamen kendisinin başarısı. Her hafta bir hafta öncekinden daha faydalı oluyor görüşmelerimiz. zaman zaman verdiği kitap tavsiyeleri, zaman zaman verdiği ödevler ile görüşme dışındaki zamandan da maksimum faydayı almamı sağlıyor. Kesinlikle beklentilerimin çok ötesinde bir fayda sağladığımı açıkça söyleyebilirim.
     Beğenin    
Banuu
3.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107659
Arzu hanımı bir yakınım vasıtaysıyla tanıdım. Yakın bir akrabamın bazı ailesel problemleri vardı. Arzu hanıma öncelikle instagramdan ulaştı kendisi. Daha sonra yüz yüze görüşme gerçekleştirdik Arzu hanım ile.. Bizi güleryüzüyle ve tüm samimiyetiyle karşıladı. Enerjisi oldukça güzeldir. Kendisi aynı zamanda eğitimlere katılarak güncel olarak kendini yenileyen ve tazeleyen bir psikologtur.. Bize olan katkılarından dolayı kendisine sonsuz teşekkürler. iyiki varsıız Arzu hanım sizin gibi genç dinamik donanımlı psikologları hep görmek istiyoruz.
     Beğenin    
Şeyda
3.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107656
Sevgili arkadaşım Arzu Doğan ile Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans programında 4 yıl aynı sınıfı paylaştık. Kendisi okul yıllarında titiz, çalışkan, girişken, başarılı ve azimli bir öğrenciydi. Arzu daha öğrencilik yıllarından itibaren mesleki anlamda çok ciddi yol kat etmiştir. İlk günden beri klinisyen olarak çalışmak isteği vardı ve öyle de yaptı. O şimdi düzgün kişiliğiyle, mesleğini etik kurallara uyarak en iyi şekilde yapmak için gayret gösteren ve işini seven bir psikologdur. Teorik ve pratik olarak hem eğitim sürecinde hem de iş hayatı boyunca kendini çok iyi yetiştirmiştir. Okul sırasında ve sonrasında uzman kişiler tarafından bir çok eğitim alıp, yüksek lisansını tamamlamıstır. Kendisini herkese tavsiye ediyor ve arkadasımın başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
İdil Alkan
3.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107648
Arzu Hanımla 10 yıldan fazla bir zamandır arkadaşız. Alanında uzman, güvenilir ve eğitimli bir psikologdur. İşini severek yapar. Disiplinli, sıcakkanlı , girişken ve iyimser bir yapıya sahiptir. Bu nedenle bu özellikleri mesleği açısından avantaj unsuru diyebilirim. Danışanlarına en doğru biçimde yaklaşır etkili bir biçimde dinler ve mantıklı bir şekilde düşünmeye sevk eder. Özgeçmişi de incelendiği zaman, Psikoloji alanında lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamlamış, bununla birlikte uzmanlığını destekleyici ve geliştirici seminer, eğitim ve süpervizyon çalışmalarına katılmıştır ve kendisini yeni programlara katılarak geliştirmeye devam etmektedir. Güvenle kendisinden yardım alabilirsiniz.
     Beğenin    
Büşra Başer
23.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107447
Merhabalar. Arzu Hanım ile bir süre beraber aynı kurumda çalıştık. Kendisi eski mesai arkadaşım şimdilerde ise yakın arkadaşım olur. Kültürlü, samimi, içten, merhametli, enerjik ve güleryüzlüdür. Uzun sohbetlerimizin, arkadaş ortamlarımızın aranan insanıdır. Bir çoğumuzu edindiği yeni bilgiler ile aydınlatır yolumuzua ışık tutar. Gerek aldığı eğitimler, gerek iş disiplini konusunda alanında profesyonel, araştırmacı ve yenilikçidir. Mesleki bilgi ve becerisi konusunda destek alacağınız, güveneceğiniz ilk adrestir. İlgilenen herkese tavsiye ediyorum. İstanbul-Özel Eğitim Uzmanı
     Beğenin    
Öykü GÜLKEN DURAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107426
Merhabalar Arzu hanımı üniversiteden beridir tanıyorum. Kendisi disiplinli hayatı ve çalışkanlığı ile hafızalarımızda kalmıştır. Mesleğine verdiği önem doğrultusunda kendini geliştirmek adına emek verdiği bir çok eğitim ve konferansa katılması iş hayatında da okul hayatında oluşturmuş olduğu disiplinli hayatının devamı niteliğindedir. Mesleki Bilgi ve becerisine gözünüz kapalı güveneceğiniz bir bilim insanıdır. Arzu hanımın, mesleki bilgisine güveniyor ve tüm kişilere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Nurilkmm
21.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107424
Arzu Hanım ile bir yakınımın tavsiyesi vasıtasıyla tanıştım,uzun bir süredir panik atak ve anksiyete bozuklugu sorunu yaşıyordum, daha önce devlet hastanesinin psikiyatri bölümünden destek almıştım fakat sadece ilaçlarla bir sonuç vermedi. Arzu Hanım'ın profesyonel anlamda kendini çok iyi yetiştirmiş olduğunu duydum ve devamlı eğitimlerle bunu devam ettirmeye çalıştığını öğrendim. Bir danışanı olarak kendisiyle biraraya geldiğimde sorduğu sorulardan konuya ne kadar hassas yaklaştığını gördüm. Sakin ve konusunda uzman tavrı bana güven verdi ve beni bu sorunumla baş edip kurtulmama büyük katkı sağladı. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum.
     1 Beğeni    
Selda DEMİRTAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107251
Sevgili meslektaşım Arzu Doğan'ı yüksek lisans yıllarında ki birlikteliğimizden tanıyorum. Mesleğine verdiği önem ve daima kendini geliştirmeye yönelik yoğun cabası sayesinde her zaman danışanları için verimli çalışmalar yürütmüştür. Mesleğinin gerektirdiği etik ilkelere bağlı bir uzmandır. Arzu'nun danışanlarının ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürüteceğine olam inancım dogrultusunda her zaman güvenerek danışan yönlendiririm. Ihtiyaç duyan kişiler güvenerek kendisiyle iletişime geçerek destek alabilir.
     Beğenin    

Arzu DOĞAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Arzu DOĞAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Arzu DOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Selda DEMİRTAŞ
Uzm.Psk.Selda DEMİRTAŞ
Sevgili arkadaşım aynı zamanda meslektaşım olan Selda Demirtaş ile Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programı boyunca beraber ders alma...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pinum Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Sahrayıcedit Mah. Atatürk Caddesi No:27 Karaca Apt. Kat:5 Daire:13 Kadıköy/İstanbul
Uzm.Psk.Arzu DOĞAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 579 27 09
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Arzu DOĞAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Arzu DOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-

19:02
Top