2007'den Bugüne 80,625 Tavsiye, 25,689 Uzman ve 17,974 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Arzu DOĞAN
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog,

Arzu DOĞAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Arzu DOĞAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Uzm.Psk.Arzu DOĞAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Arzu DOĞAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarArzu DOĞAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Arzu DOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Selda DEMİRTAŞ
Sevgili arkadaşım aynı zamanda meslektaşım olan Selda Demirtaş ile Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programı boyunca beraber ders alma...

Arzu DOĞAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Kaygı bozuklukları
Travmatik yaşantılar
Kayıp ve Yas
Toplumsal travmalar
Kişilerarası sorunlar
İletişim problemleri
Stres
Öfke sorunu
Yetersizlik ve değersizlik hisleri
Özgüven sorunları
Fobiler
Sınav kaygısı
Ergenlik dönemi problemleri
Takıntılar

Arzu DOĞAN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Arzu DOĞAN'ın Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog / Yetişkin & Ergen

Uzman Klinik Psikolog Arzu DOĞAN, 2015 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul edilmiş, yüksek lisans eğitimi süresinde, Yrd. Doç. Dr. Duygu YAKIN ve Yrd.Doç.Dr Ceylin Özcan süpervizörlüğünde birçok vaka takibi gerçekleştirmiştir. Bağlanma ile Depresyon ilişkisinde Ontolojik İyi Oluş ve Duygusal Zekanın Aracılık Rolü üzerine hazırladığı tezini tamamlayarak başarıyla mezun olmuş, uzmanlığını almıştır.

Lisans eğitimi süresince alanın önce gelen kurum ve kuruluşlarında sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü psikolog olarak görev yapmıştır.Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Balıklı Rum Hastanesi Vakfı İstanbul Arel Üniversitesi Psikoterapi Merkezi, Etiler Dinlenme ve Bakım Evi'nde stajyer psikolog olarak görev yapmıştır.
...[Devamı...]

Arzu DOĞAN Tavsiye Yazıları Arzu DOĞAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 B. S. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.227.47.JY

22-03-2019
 TavsiyeNo: 108929
Kendisi psikoterapi uygulamalarında benden supervizyon almıştır. Bu süreçte danışanını ne kadar önemsediğini, yapması gerekeni yapmaya özen gösterdiğini, danışanının terapi sürecinden faydalanması için elinden gelen her türlü çabayı gösterdiğini gözlemleme şanşım olmuştur. Ayrıca gelişime açık olması, kendini her anlamda değerlendirmesi ve önerilleri hem kişisel hem mesleki hayatına katma konusundaki gayreti dikkatimi çekmiştir. Mesleki gelişiminde rol almış ve tanımıs olmaktan mutluluk duyduğum meslektaşımın yolunun açık olacağından kuşkum yok.
     Beğenin    

 Onur DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.233.221.J

14-03-2019
 TavsiyeNo: 108783
Arzu hanımla 12 seans görüştüm şimdiye kadar ve severek de seanslar devam ediyor. Başlangıç amacımın çok ötesinde fayda sağladım. Artık bir terapi olmanın yanı sıra bir özel ders havasında fayda sağlayabiliyorum bu da tamamen kendisinin başarısı. Her hafta bir hafta öncekinden daha faydalı oluyor görüşmelerimiz. zaman zaman verdiği kitap tavsiyeleri, zaman zaman verdiği ödevler ile görüşme dışındaki zamandan da maksimum faydayı almamı sağlıyor. Kesinlikle beklentilerimin çok ötesinde bir fayda sağladığımı açıkça söyleyebilirim.
     Beğenin    

 Banuu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.196.68.YWF

03-01-2019
 TavsiyeNo: 107659
Arzu hanımı bir yakınım vasıtaysıyla tanıdım. Yakın bir akrabamın bazı ailesel problemleri vardı. Arzu hanıma öncelikle instagramdan ulaştı kendisi. Daha sonra yüz yüze görüşme gerçekleştirdik Arzu hanım ile.. Bizi güleryüzüyle ve tüm samimiyetiyle karşıladı. Enerjisi oldukça güzeldir. Kendisi aynı zamanda eğitimlere katılarak güncel olarak kendini yenileyen ve tazeleyen bir psikologtur.. Bize olan katkılarından dolayı kendisine sonsuz teşekkürler. iyiki varsıız Arzu hanım sizin gibi genç dinamik donanımlı psikologları hep görmek istiyoruz.
     Beğenin    

 Şeyda (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.238.29.ZCY

03-01-2019
 TavsiyeNo: 107656
Sevgili arkadaşım Arzu Doğan ile Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans programında 4 yıl aynı sınıfı paylaştık. Kendisi okul yıllarında titiz, çalışkan, girişken, başarılı ve azimli bir öğrenciydi. Arzu daha öğrencilik yıllarından itibaren mesleki anlamda çok ciddi yol kat etmiştir. İlk günden beri klinisyen olarak çalışmak isteği vardı ve öyle de yaptı. O şimdi düzgün kişiliğiyle, mesleğini etik kurallara uyarak en iyi şekilde yapmak için gayret gösteren ve işini seven bir psikologdur. Teorik ve pratik olarak hem eğitim sürecinde hem de iş hayatı boyunca kendini çok iyi yetiştirmiştir. Okul sırasında ve sonrasında uzman kişiler tarafından bir çok eğitim alıp, yüksek lisansını tamamlamıstır. Kendisini herkese tavsiye ediyor ve arkadasımın başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

 İdil Alkan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.153.129.J

03-01-2019
 TavsiyeNo: 107648
Arzu Hanımla 10 yıldan fazla bir zamandır arkadaşız. Alanında uzman, güvenilir ve eğitimli bir psikologdur. İşini severek yapar. Disiplinli, sıcakkanlı , girişken ve iyimser bir yapıya sahiptir. Bu nedenle bu özellikleri mesleği açısından avantaj unsuru diyebilirim. Danışanlarına en doğru biçimde yaklaşır etkili bir biçimde dinler ve mantıklı bir şekilde düşünmeye sevk eder. Özgeçmişi de incelendiği zaman, Psikoloji alanında lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamlamış, bununla birlikte uzmanlığını destekleyici ve geliştirici seminer, eğitim ve süpervizyon çalışmalarına katılmıştır ve kendisini yeni programlara katılarak geliştirmeye devam etmektedir. Güvenle kendisinden yardım alabilirsiniz.
     Beğenin    

 Büşra Başer (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.183.5.WY

23-12-2018
 TavsiyeNo: 107447
Merhabalar. Arzu Hanım ile bir süre beraber aynı kurumda çalıştık. Kendisi eski mesai arkadaşım şimdilerde ise yakın arkadaşım olur. Kültürlü, samimi, içten, merhametli, enerjik ve güleryüzlüdür. Uzun sohbetlerimizin, arkadaş ortamlarımızın aranan insanıdır. Bir çoğumuzu edindiği yeni bilgiler ile aydınlatır yolumuzua ışık tutar. Gerek aldığı eğitimler, gerek iş disiplini konusunda alanında profesyonel, araştırmacı ve yenilikçidir. Mesleki bilgi ve becerisi konusunda destek alacağınız, güveneceğiniz ilk adrestir. İlgilenen herkese tavsiye ediyorum. İstanbul-Özel Eğitim Uzmanı
     Beğenin    

 Psk.Öykü GÜLKEN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-12-2018
 TavsiyeNo: 107426
Merhabalar Arzu hanımı üniversiteden beridir tanıyorum. Kendisi disiplinli hayatı ve çalışkanlığı ile hafızalarımızda kalmıştır. Mesleğine verdiği önem doğrultusunda kendini geliştirmek adına emek verdiği bir çok eğitim ve konferansa katılması iş hayatında da okul hayatında oluşturmuş olduğu disiplinli hayatının devamı niteliğindedir. Mesleki Bilgi ve becerisine gözünüz kapalı güveneceğiniz bir bilim insanıdır. Arzu hanımın, mesleki bilgisine güveniyor ve tüm kişilere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 nurilkmm (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.33.231.YCC

21-12-2018
 TavsiyeNo: 107424
Arzu Hanım ile bir yakınımın tavsiyesi vasıtasıyla tanıştım,uzun bir süredir panik atak ve anksiyete bozuklugu sorunu yaşıyordum, daha önce devlet hastanesinin psikiyatri bölümünden destek almıştım fakat sadece ilaçlarla bir sonuç vermedi. Arzu Hanım'ın profesyonel anlamda kendini çok iyi yetiştirmiş olduğunu duydum ve devamlı eğitimlerle bunu devam ettirmeye çalıştığını öğrendim. Bir danışanı olarak kendisiyle biraraya geldiğimde sorduğu sorulardan konuya ne kadar hassas yaklaştığını gördüm. Sakin ve konusunda uzman tavrı bana güven verdi ve beni bu sorunumla baş edip kurtulmama büyük katkı sağladı. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum.
     1 Beğeni    

 Uzm.Psk.Selda DEMİRTAŞ
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-12-2018
 TavsiyeNo: 107251
Sevgili meslektaşım Arzu Doğan'ı yüksek lisans yıllarında ki birlikteliğimizden tanıyorum. Mesleğine verdiği önem ve daima kendini geliştirmeye yönelik yoğun cabası sayesinde her zaman danışanları için verimli çalışmalar yürütmüştür. Mesleğinin gerektirdiği etik ilkelere bağlı bir uzmandır. Arzu'nun danışanlarının ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürüteceğine olam inancım dogrultusunda her zaman güvenerek danışan yönlendiririm. Ihtiyaç duyan kişiler güvenerek kendisiyle iletişime geçerek destek alabilir.
     Beğenin    

Arzu DOĞAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pinum Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Sahrayıcedit Mah. Atatürk Caddesi No:27 Karaca Apt. Kat:5 Daire:13 Kadıköy/İstanbul
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 579 27 09  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2015
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Arzu DOĞAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Arzu DOĞAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Arzu DOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-17:08
Top