2007'den Bugüne 79,365 Tavsiye, 25,459 Uzman ve 17,758 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gülten AKARSU

Şehir

Tekirdağ

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Uzm.Psk.Gülten AKARSU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gülten AKARSU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarGülten AKARSU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gülten AKARSU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Gülten AKARSU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
• Kuantum Drama Aile Dizimi
• Travma
• Kaygı Bozuklukları
• Depresyon
• Panik Bozukluk
• OKB ve Takıntılar
• Fobiler
• Yeme Bozuklukları
• Uyku Bozuklukları
• Hipokondria
• Nevrotik ve Psikotik Bozukluklar
• Çift Danışmanlığı
• Çocuk ve Ergenlere Yönelik Aile Danışmanlığı

Gülten AKARSU Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Gülten AKARSU'nun Özgeçmişi
1981 yılında Bulgaristan’da doğdu. Lisans eğitimini 2005 yılında ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Psikoloji Bölümünde, yüksek lisansını EGE ÜNİVERSİTESİ Aile Danışmanlığı alanında 2013 yılında tamamladı.
Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Adalet Bakanlığına bağlı kurumlarda her yaş grubu ve geniş bir vaka popülasyonu ile bireysel ve grup çalışmalarını yürütmüş, yanı sıra personel eğitimlerini gerçekleştirmiştir.
Bu çalışmalarının dışında Sun Gelişim Akademisi Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde uzman psikolog olarak çalıştı.
2014 yılında başladığı “Kuantum Drama Aile Dizimi” Koçluk ve Uygulayıcılık eğitimlerini tamamlayarak çalışmalarını bu ekole bağlı olarak yürütmeye başlamıştır.

ALDIĞI EĞİTİMLER VE UYGULAMALAR

• 2017 Çözüm Odaklı Terapi
• 2014 Aile Konstellasyonları (Kuantum Drama) Uygulayıcı Eğitimi
• 2014 EFT Uygulayıcılığı Eğitimi
• 2012 0-18 Yaş Aile Eğitimi Uygulayıcılığı...[Devamı...]

Gülten AKARSU Tavsiye Yazıları Gülten AKARSU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Sevinç ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.52.FY

09-07-2018
 TavsiyeNo: 104638
Yaşama sevinci,pozitif oluşu, her meseleye aynı ciddiyetle yaklaşması, problemlere bakış acısı ile psikolog kimliğini en güzel taşıyan ve bu mesleğe en çok yakışan isimlerden biri Gülten Akarsu Onu Sungelişim ofisinde tanıdım kendimi varlığımı tamamen unuttuğum bir dönemde , uzmanlığı yakınlığı ve dostluğuyla tamda yanımdaydı .Bilgi birikimini, terapide tüm iyi niyeti ve insancıl hali ile harmanlıyor ... Gülten sayesinde (ismiyle hitap ediyorum çünkü artık o benim dostum ) olayları tamamen farklı açılardan görebilmeye basladım, hepsinden öte kendimi keşfettim. Kendisiyle tanışmak benim için gerçekten çok büyük bir şans. Psikolog Gülten Akarsu' ya çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ediyorum...
     5 Beğeni    

 Tuna Tüner (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.183.76.YFY

05-06-2018
 TavsiyeNo: 104129
Ben Gülten Akarsu'nun Kuantum Drama Aile Dizimi eğitiminden hocası Tuna Tüner. 3 yıl süren bu eğitimimizde gerek mesleki gerekse de özel hayatını gözlemleme şansı elde ettim ve kendisini tanımaktan; onunla çalışmaktan daima mutluluk duydum. Mesleki bilgisi ve birikimi ile yargılamadan dinlemesi; akıl-fikir vermek yerine danışanıyla kurduğu ilişkiyle birlikte yükselen bir işbirliği kurduğunu gördüm. Her açıdan iyi bir psikolog ve danışmandır. Tavsiye etmenin ötesinde, kendisinin, hizmet verdiği bölgede bir nimet olduğunu söyleyebilirim..
     4 Beğeni    

 fatma (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.130.Z

31-05-2018
 TavsiyeNo: 104061
Merhaba, Gülten hanımla 2 yıl önce bir workshopta tanıştık. Duruşu,empatik tavırları ve mesleki bilgisi beni etkiledi. Kendisi uzun yıllardır alanda çalışmış olup tecrübeli ve donanımlı ve etik kurallara uyan, kendini sürekli geliştiren yeniliklere açık bir psikologtur. Profesyonelliğine ve objektifliğine güvenebileceğim, arkadaş canlısı, samimi tavrı ile kendimi çok rahat hissettiğim güvendiğim biridir. Kendisine yakınımı yönlendirmiş olup sağladığımız fayda doğrultusunda tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Tarkan erdem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.41.243.YZD

31-05-2018
 TavsiyeNo: 104053
Gülte Akarsu hocam ile bir eğitim sınıfında tanıştık .Üç sene süren yaşama dair çok önemli katkılar sağlayan önemli bir eğitimdi ne kadar yetkin ,güler yüzlü ve ıyi bir psikolog olduğuna o eğitim döneminde çok kez şahit oldum. Bitirdiği okul (ODTÜ) hariçinde alan içi ve alan dışından aldığı diğer eğitimlerle kendini sürekli geliştiren bütüncül bakış açısı yakalamış kıymetli bir psikologtur. Güvenle ruh sağlığınızı teslim edebilirsiniz. Bire bir yaptığımız çalışmalarda duruma ne kadar ciddi yaklaştığını ve aynı zamanda bir o kadar ilgi ve samimiyetle sonuca vardığını gördüm.
     4 Beğeni    

 Nilufer verdi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 24.133.136.YJJ

30-05-2018
 TavsiyeNo: 104029
Sn Gulten Akarsu ile Kuantum drama aile dizimi calışmalarımız sırasında tanıştım. İşine son derece fokus ,sezgileri ve ōngōrùlerine mesleki tecrūbesi de eklenince bize çoğu zaman rehberlik etmis çok kıymetli bir arkadaşımızdır. Kendisini 4 senedir tanımaktayım,birlikte seyahatlerimiz de olmuştur. Son derece guvenilir,işinin ehli,her zaman yeniliklere açık ve çok çalışkandır. Gurubumuzda varlığı ve yokluğu buyuk fark yaratan ōnemli bir şahsiyettir. Sakin ve yumuşak yaklaşımı danışanlarına huzur ve guven verir. Turkiyenin gururu sayılacak başarılı psikologlarındandır. Gercekten fazlası ile mūtevazı olan Gūlten hanımın isminin daha da duyurulması gerekmektedir. Bir psikoloğun herşeyden ōnce mukemmel bir dinleyici ve gōzlemci olması gerekir,Gulten de de bu ōzellikler fazlası ile mevcuttur.
     4 Beğeni    

 Fulya (Danışan)
 IP: 5.176.2.YBZ

29-05-2018
 TavsiyeNo: 103998
Biz gülten hanımla oğlum birinci sınıf öğrecisiylen tanıştık.oğluma disleksi(öğrenme güçlüğü) tanısı konulduğunda Gülten hanım sayasinde üstesinden gelebildik bunu için kendisine çok teşekkür ederim.oğluma kattığı değerler için.kendisi yapmış olduğu meslekde kendisini gliştirmiş ve geliştirmeye devam eden her aradığımda uzak yada yakın demeden ulaşabildiğim hiç itiraz etemeden yardım elini uzatan. İyi Gülten hanım karşımıza çıkmış dorukda ben çok şanslıyız oğlumun disleksinin üstesinden gelmesini başarmasını sağladı bunun bi hastalık olmadığını eğitimle üstesinden geline biliceğini gösteren hayata çok daha güsel bakmasını sağlayan bizim için öğretmen olan Gülten hanıma binlerce teşekkür ederiz 🙏🏻😊🙏🏻
     5 Beğeni    

 Arzu ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 192.0.149.YL

29-05-2018
 TavsiyeNo: 103995
Gülten Akarsu’yu katıldığım terapi seanslarından ve aldığım danışmanlıktan tanıyorum. Donanımlı bir Psikolog. Kendisinden aldığım danışmanlık yaşamımda büyük açılımlar sağladı. Kendisinin danışman olduğu kuantum drama terapilerine katıldım. Bu terapilerden yaşamıma büyük değerler ve katkılar sağladım. Gülten hanım, çok cana yakın, samimi ve işini çok ciddiye alan birisi. Yaptığı işe büyük saygısı var. Seanslarımız sıradında kendisinden aldığım pozitif enerji içinde bulunduğun negatif durumdan kolayca çıkmamı sağladı. Başarılarının devamını diliyorum.
     8 Beğeni    

 Leyla (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.113.ZCB

29-05-2018
 TavsiyeNo: 103994
Gülten Hanım ile ben işe yeni başladığım dönemde tanıştık. Kendisi bana hem profesyonel anlamda hem de özel hayatta birçok konuda yol göstermiş paylaşıma ve sahip olduğu bilgileri aktarmaya meraklı ve istekli bir yapıya sahip. Beraber çalıştığım insanlar arasında en çok işini hakkıyla yapmaya çalışan bu konuda kendini geliştirme çabasında olan insandır. Bütün danışanlarına aynı özen ve önyargısız tutumla yaklaşır. Her bir danışanının problemiyle özel ve kapsamlı bi şekilde çalışır. Son zamanlarda aile dizimi konusunda eğitimler aldığından görüşmelerini bu yönde gerçekleştiriyor. Yaptığı tespitlerle karşısındaki insanı kendini araştırmaya ve anlamaya teşvik eder. Şu an sürdürdüğü çalışmalarında da böyle devam edeceğinden eminim.
     5 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Es Danişmanlık
Çorlu
Tekirdağ

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(542) 831 72 93
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1981
(38 yaşında)
Doğum Yeri
Bulgaristan
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2005
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi - Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Gülten AKARSU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Gülten AKARSU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gülten AKARSU Mesleki Videolar Videoları
-


22:13
Top