2007'den Bugüne 75,630 Tavsiye, 24,808 Uzman ve 17,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esra CEYLAN
Psikolog - Ankara
EMDR Terapisti, Hipnoterapist

Esra CEYLAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi20 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Esra CEYLAN

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

20

[Psk.Esra CEYLAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Esra CEYLAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEsra CEYLAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Esra CEYLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ahmet KARACAAhmet KARACA
Ahmet Karaca'yı MEB okul çalışmalarından ve projelerinden tanıyorum. İşini profesyonelce yapan bir özel eğitimci. Öğrencilerinin gelişimini ve başarıl...

Esra CEYLAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
YETİŞKİN PSİKOTERAPİSİ
ERGEN PSİKOTERAPİSİ

Depresyon
Kaygı Bozuklukları
Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı ve Tekrarlar)
Panik Bozukluğu
Fobiler
Uyku ve Yeme Bozuklukları
Kişilik Bozuklukları
Beden Algısı Bozuklukları
Dikkat Eksikliği ve Hipeaktivite Bozukluğu
Dürtü Kontrol Bozuklukları
Sigara ve Alkol Bağımlılığı
Somatizasyon Bozukluğu
Ağrı rahatsızlıkları
Regl Öncesi ve Sırasında Yaşanan Psikolojik Sorunlar
Migren ve Fantom Ağrı
Fibromiyalji
Sınav-Performans Kaygısı
İletişim Problemleri ve Sosyal Fobi
Stres ve Öfke Problemleri
Özgüven Problemleri
İş Hayatına Yönelik Problemler
Erteleme Problemi
Gebelik Dönemi Sorunları (Postpartum Depresyonu)
Yas Süreci
Boşanma Süreci
Travma Sonrası Stres BozukluğuEMDR TERAPİSİ, HİPNOTERAPİ

...[Devamı...]

Esra CEYLAN Özgeçmiş CV Psk.Esra CEYLAN'ın Özgeçmişi
Burdur/ Antalyalıyım. Liseyi Antalya Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi'nde tamamladım.
Lisenin ardından Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden tam burslu olarak kabul aldım ve onur derecesiyle mezun oldum. Halen Ankara Üniversitesi'nde Din Psikolojisi alanında doktora yapmaktayım (2012- 2018).
Üniversite eğitimim sırasında (2008-2009, 2009-2010) Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü Başkanı Emre Özgen’in girdiği “Temel ve İleri İstatistik ve Araştırma Yöntemleri ” dersi asistanlığını yaptım. Ayıca lisans dönemim boyunca;
Dr. Fergus Bolger’in “Duygu Durumu ve Özgüven Arasındaki İlişki” Deneyi Proje Çalışmasına asistanlık (2008-2009);
Dr. Oliver Wright’ın “Ergenler Arası Sosyal İlişkiler” araştırması(2008);...[Devamı...]

Esra CEYLAN Tavsiye Yazıları Esra CEYLAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ü.A (Danışan)
 IP: 78.171.169.YCC

31-03-2018
 TavsiyeNo: 103012
Ne kadar olmuş görüşmeye başlayalı diye takvime bir baktığım ve şaşırdığım sevgili terapistim Esra hanımla 3-4 ay olmasına rağmen sanki bir ömürlük paylaşımımız olmuş. Seansını büyük bir özen ve özveriyle geçiren, haftada bir görüştüğü biri gibi değil de hayatının bir parçasıymışsınız gibi hissettiren, yerinde tespitleriyle sizi sizden daha iyi tanıdığını fark ettiren, derdinizi sizden daha iyi ifade ettiğini görünce hem şaşırdığınız hem gülümsediğiniz hem de sizi anladığına ve yardım edebileceğine dair inancınızın arttığı tavsiye edilesi bir psikolog. Bir arkadaşımın vasıtasıyla görüşmeye başladığım, işindeki başarısını yaşayarak takdir ettiğim Esra hanımı, öncelikle psikolojik terapinin işe yarar olup olmadığına yönelik şüphelerimin kaybolmasını başardığı için, sorunlarımı çözmemi sağlayan bir süreç yaşattığı ve yaşatmaya devam ettiği için ve sadece iş olduğu için değil gerçekten bir insana yardımcı olmak için çabaladığını görebildiğim için teşekkür ve tavsiye ediyorum. Not: Bir gün kendinizi bazen ağlayarak bazen kahkahalar atarak dolu dolu geçirdiğiniz terapiye hızlı adımlarla giderken bulabilirsiniz. EMDR terapisiyle yeni bakış açıları kazandırma potansiyeli bulunmaktadır, değişmeye hazırsanız tavsiye edilir (; Ve son olarak, O’na baktığınızda gözlerini kocaman açmış merakla sizi dinlerken görüp kendinizi bir film gibi hissedebilirsiniz (:
     3 Beğeni    

 R.O (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.30.ZD

29-03-2018
 TavsiyeNo: 102980
Esra Hanımı yaklasik üç yıldır tanıyorum. Kendisi komşum olur. En başta hayatımdaki 'iyi ki var'lardan birisi..samimi, içten yardimsever, hayat dolu, önceliği daima insan olan, vicdan sahibi birisidir. Ayrıca işini sahiplenen ve cok seven ve her danışaniyla çok özel ilgilenen birisi olmasi sebebiyle isinde başarıyı yakaladığına inanıyorum. Çünkü başarı yaptığın işi sevmekten geçer. Aynı zamanda onda gördüğüm mutevazilik de takdire şayan. Ben danışani olmadım ama danışani olan tanıdıklarım oldu. Esra Hanımın yanından çok mutlu ayrıldıklarıni ve yaninda cok iyi hissettiklerini biliyorum. Kendisine hayat yolunda uzun başarı hikayeleri diliyorum.
     2 Beğeni    

 Gönül G. (Danışan)
 IP: 178.244.188.Z

26-03-2018
 TavsiyeNo: 102894
Hastalığımı öğrendiğimde; uğruna ömür adanacak tek varlık; canım oğluma, üzülmesin diye söyleyemedim.Tedavi sürecinin başlamasıyla birlikte, oğluma durumu hissettirmeme çabam beni fazlasıyla yormaya başladı.Uzun tedavi sürecinde bunu nasıl yapabileceğimi düşünürken Esra Ceylan ile görüştüm.(İyiki:))... İnsan ilişkilerinde en zor hissedilen duygu güvenmektir herhalde... Ama bir kişi düşünün.... Görüştüğünüzde içinizde hissettiğiniz en güçlü duygu güven olsun..Güvenin yapısını oluşturan sevgi, saygı, dürüstlük, nezaket gibi birçok değeride taşıyan, sadece akademik başarısı, mesleki deneyimi ile değil, insani değerleriylede bana göre çok önde olan; ki ; burada, onu yetiştiren anne ve babasınada teşekkür ediyorum..sevgili Esra Ceylan'ın mesleki bilgisi ve sıcak yaklaşımı ile bana sağladığı destekle, oğluma durumumu doğru şekilde anlattım. Güçlü durmaya kendimi zorlayarak onu üzmemeye çalışırken, yaşadığım gerginliği, endişeyi hisseden ve hep tedirgin olan oğlumun; Esra Ceylan sayesinde; şu an yaşadığım rahatlığı ve huzuru hissettiğini hissediyorum. Üzerimden büyük bir yük kalktı. Ve şunuda anladımki, kanser güçlü kadın olacağımız bir alan değil. Kanser destekle, beraberlikle, paylaşarak aşabileceğimiz bir alan..Sana tekrar çok çok teşekkür ediyorum Esra Ceylan....
     1 Beğeni    

 Özlem Çelik (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.60.YFY

18-03-2018
 TavsiyeNo: 102709
Esra abla eşimin ablasıdır kendisini 3 yıldır tanıyorum.Samimiyeti,sıcakkanlılığı,konuşkanlığı,güleryüzlülüğü ve her daim muhafaza etmeyi başardığı hayran olup gıpta ettiğim yüksek pozitif enerjisi ile tanıdığım ilk andan itibaren kendimi öz kardeşi gibi hissettiren benim için çok değerli bir kişidir. Bir sıkıntınız olduğunda tereddütsüz anlatabileceğiniz iyi bir sırdaş,sizi can kulağıyla dinleyen ,sıkıntınızı kendi sıkıntısıymış gibi sahiplenen çözüm bulan ,anında modunuzu yükselten sizi gerçekten önemseyen , size sizi değerli yapan özelliklerinizi hatırlatan bizzat deneyimleyip kefil olduğum,sizlerinde bu güzel insanı tanıma ayrıcalığına sahip olmanızı temenni ettiğim Esra ablaya teşekkür ediyor ve şiddetle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Hatice FIÇICI (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 217.131.75.CD

17-03-2018
 TavsiyeNo: 102706
Psk. Esra Ceylan’ı 3 yıldır aile olarak tanırım. Kendisi sıcakkanlı, pozitif, ilgili ve çalışkan birisidir. Kişisel özellikleri mesleği ile oldukça uyumlu ve mesleki gelişimindeki azmi takdire şayandır. Güleryüzü ve samimiyeti ile kendinizi iyi hissedecek ve sorunlarınıza bulduğu çözüm önerileri ile iyiki tanımışım diyeceğiniz bir uzmandır. Olaylara sunduğu farklı bakış açıları sayesinde çok yönlü düşünmenizi sağlar. Mesleğini böyle seven bir uzmanı tabiki tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    

 Şeyma Koç Yılmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 139.179.121.ZW

15-03-2018
 TavsiyeNo: 102641
Sevgili arkadaşım Esra ile üniversite yıllarında bölümdaşlıkla başlayan dostluğumuz oda arkadaşlığı ile pekişti. Kendisi klinik psikoloji alanına olan ilgisi ve yeteneğiyle her zaman öne çıkmıştır. Aldığı eğitimler ve alandaki çalışmalarının yanı sıra içten, samimi, enerjik yapısı mesleğiyle bütünleşti. Belki de hayatınızın en zor döneminde, kendinizi rahatça anlatabileceğiniz, sizi anladığından ve yardımcı olduğundan şüphe duymayacağınız, hem profesyonel destek hem de dostça bir danışan-terapist ilişkisi için biçilmiş kaftandır. Bütün bunları yakından tecrübe etmiş biri olarak kendisini tavsiye ediyor ve başarılar diliyorum..
     1 Beğeni    

 Dudu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.231.0.FZ

23-02-2018
 TavsiyeNo: 102260
Esra'yla üniversitede başlayan yakın arkadaşlığımız yıllardır devam etmektedir ve hayatımda 'iyi ki tanıdım' dediğim ender dostlardan biridir benim için. Esra'nın sevecen, konuşkan, cana yakın, anlayışlı ve yardımsever tavırlarını çok severim. Bunların yanında iletişimi kuvvetli, empati becerisi yüksek ve güvenilir biridir. İyi bir dost olmasının yanı sıra, bütün bu özellikleri onu mesleğinde de diğerlerinden bir adım öne çıkarmaktadır. Ayrıca, üniversite sonrasında, gerek doktora eğitimi gerekse de sertifikalı eğitimlerle kendisini psikoloji alanında geliştirmiş ve hala geliştirmeye devam etmektedir. Bir psikolog olarak onda aradığınızın fazlasını bulacağınıza eminim.
     3 Beğeni    

Rüveyda ÇELENK YILMAZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Rüveyda ÇELENK YILMAZ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-02-2018
 TavsiyeNo: 102117
Esra Hanım’ı üniversite yıllarında tanıdım. Daha o zamanlardan klinik psikolojiye ilgisi vardı ve kendisini bu alanda geliştirmeye başlamıştı. Sonraki yıllarda da çeşitli eğitimler aldı ve değerli deneyimler kazandı. Fakat bütün bunların ötesinde kendisinin mizacının terapistliğe çok yatkın olduğunu söylemeliyim. Esra Hanım canayakın, enerjik, ilgili ve güvenilir birisidir. Kendisini Ankara’da uzman arayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 Hatice Ayyıldız (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.42.YLL

10-02-2018
 TavsiyeNo: 101968
Esra Ceylan ı çocukluğundan itibaren yakınen bilirim.Sempatik,sıcak kanlı,insanlara hakkıyla değer veren,ilgili,zeki,çalışkan,azimli , dikkatli ve sayamayacağım nice özelliklere sahip.Kendisinden büyük olmama rağmen nice buluşmalarımızda sohbetlerimizde söylemleriyle olaylara ışık tutması ve farklı pencereler açması gibi özellikleri vardır.Insanları ve hayatı her yönüyle tanıyan ve pozitif bir eneji yayan bir kişiliğe sahip.Nice kimselere Esra Ceylan ı tanışalar keşke dediğim olmuştur.Işini liyakatiyle yapan, ender kimselerdendir...Tavsiye Ediyorum...
     6 Beğeni    

 E.G (Danışan)
 IP: 85.106.249.YLW

06-02-2018
 TavsiyeNo: 101897
Esra hocamdan çocuğumla ilgili yaşadığım bi problem hakında danışmanlık aldım.Beni oldukça rahatsız eden bi konuydu.Uzmanlik alanına olan hakimiyeti,insancıl yaklaşımı,pozitif bakış açısı, sorunun çözümüne ve sizi rahatlatmaya yönelik hiçbi yerde bulamayacağınız nokta atışı çözüm onerileri önerileri beni ciddi anlamda rahatlatmıştı.Sayesinde çocuğumla ilgili önemli bir karar aldım ve tam olarak hocamın önerdiği şekilde iletişim kurmaya devam ediyorum. Üzerimden büyük bir yük kalktı.hayatinizda mücadele etmekte zorlandığınız sorunlarla uğraşıyor ve bu sorunlarla başa çıkarmıyorsanız doğru adres ESRA HOCAM.Emin olun hayatınızda çok şey değişecek.
     4 Beğeni    

 Kübra Kanat (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.137.BF

02-02-2018
 TavsiyeNo: 101819
Sevgili Esra ile uzun süredir tanışıyoruz. Gerçekten tanıştığınıza memnun kalacağınız insanlardandır. Güleryüzlü, samimi, sıcakkanlı, üretken ve pozitiftir. İşinde ciddi, azimli, başarılı ve oldukça profesyoneldir. İlgili ve bilgili bir annedir. Esra nerede ve ne şekilde olursa olsun, bir şekilde birilerine dokunmaya ve onların hayatına güzellikler katmaya devam edecektir. Eğer bir psikolog arıyorsanız Esra'yı tavsiye ederim. Onunla sohbet etmekten keyif alacağınızı ve size katkı sağlayacağını düşünüyorum.
     5 Beğeni    

 Universiteögrencisi (Danışan)
 IP: 217.131.74.J

31-01-2018
 TavsiyeNo: 101784
Bu sene içerisinde Esra ablanın danışanıydım. Kendisi o kadar samimi o kadar tatlı ki yanında hiç zorluk çekmeden tüm problemlerimi anlayabiliyordum. Asıl gitme sebebimin temelinde bambaşka sebeplerin yattığını keşfettik. Emdr da cok başarılı. Ekipmanları çok güzel. Beklediğimden çok daha kısa bir sürede yaşadığım kaygıların çoğunu azaltmıştı. Terapi sırasında Esra ablada en sevdiğim özelliklerden birisi ben kendimi hazır ve güvende hissedene kadar beklemesi ve beni rahatlatmak adına gösterdiği çabaydı. Güler yüzüyle zaten bu güveni direk kazandıyor. Çok başarılı bir psikolog olmasının yanı sıra harika bir enerjisi var. Farklı bir aurasi var insani pozitif yönde etkiliyor. Bana çok faydası oldu. İşini profesyonelce yapan sevgi dolu birisi. Eğer kaygı problemleri yaşıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

 Ş. Nur Özsoy (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.155.234.JB

27-01-2018
 TavsiyeNo: 101701
Halamın kızı olan Esra hanım insanlara yardımcı olmayı ve onlara enerji vermeyi kendisine vazife bilmiş çok samimi bir hanım. Sizi sonuna kadar ön yargısız dinleyecektir. Benim kendisinde gördüğüm en güzel özelliklerinden biri ve çağımızda mumla aranan özelliklerden biri kesinlikle sır vermemesi. Esra hanımın en güzel özelliklerinden biri de her insanın içinde saklı hazineye vurgu yapması. Her insan ayrı ayrı çok çok değerlidir. Keşke Allahın elleriyle yarattığı ve imzasını attığı, her birini çok özel kıldığı bu güzel eserin farkına varırsa.
     4 Beğeni    

 Esra Aydınbaş (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.10.YYY

27-01-2018
 TavsiyeNo: 101694
Esra Ceylan, Bilkent Üniversitesindeki egitiminin ve akademik birikiminin ardından lisansüstü egitiminde Din Psikolojisi alanını tercih ederek insanın anlam arayışı karşısında ona ruhun katmanlarını işaret ediyor ve insanın aşkın yanıyla beraber onun bu serüvenine ışık tutmaya çalışıyor. Ayrıca şifaya vesile olmak için gereken samimiyet ve yargılamadan dinleme konusunda insana güven veriyor. Ceylan, maneviyat psikolojisi ile birlikte tüm akademik birikimini ve tecrübesini danışanları için seferber ediyor.
     4 Beğeni    

 Ayşenur Güler (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.224.79.ZC

26-01-2018
 TavsiyeNo: 101678
Alanında uzman klinik psikolog Esra Ceylan yaşam kalitenizi arttırmak ve ruh sağlığınızı korumak için profesyonel olarak danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.Yaşam kalitesini yükseltmek isteyen, fiziksel veya ruhsal destek almak isteyen bireylere yönelik psikolojik danışmanlık ve profesyonel koçluk hizmetleri sunmaktadır.Kendisiyle uzun zamandan beri arkadaşız, yapı olarak çok pozitif ve çözüm odaklıdır.Ayrıca çok güler yüzlü ve samimidir.Gönül rahatlığıyla kendisinden psikolojik yardım alabilirsiniz,eminim ki çok faydalı olacaktır.En beğendiğim yönü güleryüzlü oluşu,bir başkasının sıkıntısını kendi sıkıntısı gibi sahiplenip çözüm üretebilmesi ya da elinden geleni yapması.
     4 Beğeni    

 Ayşe (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.168.147.WZ

26-01-2018
 TavsiyeNo: 101676
Teyzemin kızı olduğundan her zaman gururla bahsederim. Çocukluğundan beri düzenli ve disiplinli çalışması, zekası, sosyal açıdan çok aktif oluşu insanlara karşı sevgi dolu oluşu, hoşgörüsü herkes tarafından takdir edilmiştir. Şimdi de uzman görüşlerine her zaman danıştığım, beni anladığını hissettiğim, sadece anlayışla dinlemeyip sorunlarıma çözüm oluşu ile aradığım klinik psikologtur. İşini önemseyip her zaman kendini ileriye taşıyacak eğitimlerle kendini donatması, klasik psikoterapi yöntemleri yanında yeni terapi tekniklerini kullanıyor olması ona olan güvenimi artırmaktadır.
     7 Beğeni    

 Hilal Türkmen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.155.42.JD

26-01-2018
 TavsiyeNo: 101671
Canım Esracım, iyiki benim kuzenim. Güleryüzü , tatlı sesi daha ilk görüşte pozitif enerji saçar. Sizi görür görmez dikkati, sezgileri ve tecrübesiyle zaten ne hissettiğinizi hemen anlar. Verdiği tavsiyeler her zaman olumludur. Aynı şehirde olduğumuz için kendimi çok şanslı ve mutlu hissediyorum.Onunla her görüşme benim için bir terapi gibi. Sınırsız bir dinleme becerisine sahiptir. Hem gerçekçi hem pozitif nasıl olabiliyor bazen aklım almıyor. Mesleğini çok sevmesi ve bu konuda tüm yenilikleri takip etmesi takdire şayan. Canım benim;çalışma azminin, disiplininin daim olacağından ve çok başarılı olacağından hiç şüphem yok. Umarım içindeki umut ışıklarını hiçbir zaman kaybetmezsin.
     6 Beğeni    

 T.A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.155.23.YJF

26-01-2018
 TavsiyeNo: 101669
Esra Ceylan ile yıllar önce annesinin evinde tanıştım ve hayatımda iyi ki tanımışım keşke çok daha önce tanışsaydım dediğim kıymetli insanlardan biri.Sıkıntılarınızı güler yüzü ve tatlı diliyle, muhteşem eğitimiyle çok kısa sürede çözebilecek harika bir psikolog.Esra Ceylan ile bir saat geçirmeniz hayata bakışınızı birden bire pozitif hale geçirecek ve sizi çok rahatlatacaktır.Sıcak kanlı ,iyimser , arkadaş canlısı, sizi iyiye doğruya yönlendirecek kardeş yakınlığını görebileceğiniz bir profesyonel:)Sıkıntılı her anınızda aklınıza gelecek ilk kişi... İyi ki hayatımdasın kıymetli insan....
     12 Beğeni    

Ahmet KARACA Fotoğraf  Ahmet KARACA
Adana - Özel Eğitim Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-01-2018
 TavsiyeNo: 101663
Psikologumuz gayet profesyonel ve danisanini anlayan onun problem aglarina inip cozumler üreten bir uzman😀 Danismanimiz oldugu icin kendimi ve ailemi sansli hissediyorum. Psikologumuza sikintilarimi anlatmak benim icin sıkıntılardan kurtulus gibi. Guleryuzlu ve samimi ve dogal olmasi onu diger psikologlardan öne çıkartıyor. Grup seanslarında farkli yaklaşımlar sunmasi ve iletişim artirici aktivite onerileri gayet derinlikli ve yenilikçi.
     7 Beğeni    

 Pınar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 139.179.121.YDC

26-01-2018
 TavsiyeNo: 101661
Sevgili Esra yakın arkadaşım. Onu her zaman kendisini geliştirmeye çalışan, insanların hayatlarına dokunmaktan, yardımcı olmaktan mutlu olan bir insan olarak tanıdım. Güler yüzlülüğü, ilgisi, becerisi, samimiyeti ve sağduyusu ile işini gerçekten severek yaptığına canı gönülden inanıyorum. Kendisini uzun süredir tanıdığım için zorluklardan yılmayacağını, ne olursa olsun azimle zorlukların üstesinden gelebileceğini ve danışanlarının gelişimlerine katkı sağlayacağını biliyorum.
     4 Beğeni    

Esra CEYLAN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Seyahat, müzik, ney üflemek, yüzmek ve rafting

Sevdiği Sözler : "Ben gelmedim dava için, benim işim sevi için, Dost» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Atac2 Sk. Kızılay
Ankara  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(545) 293 85 80  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Bilkent Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Esra CEYLAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İleri Düzey İngilizce


Esra CEYLAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Esra CEYLAN Mesleki Videolar Videoları
-


18:29
Top