2007'den Bugüne 78,227 Tavsiye, 25,282 Uzman ve 17,531 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Vedat YALÇINÖZ

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Uzm.Psk.Dnş.Vedat YALÇINÖZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Vedat YALÇINÖZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarVedat YALÇINÖZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Vedat YALÇINÖZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Bayram ŞİMŞEKUzm.Psk.Bayram ŞİMŞEK
Psikolojik Danışman Bayram ŞİMŞEK, pozitif bakış açısı ve güçlü iletişimci yönü ile gerek mesleki alanda gerek sosyal yaşamında çevresine enerji saçan...

Vedat YALÇINÖZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
EMDR Terapisti
Aile Danışmanı
Çift ve Evlilik Terapisti
Cinsel Terapist
Boşanma Terapisti
Teknoloji Bağımlılığı

Vedat YALÇINÖZ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Dnş.Vedat YALÇINÖZ'ün Özgeçmişi
UZMAN PSİKOLOJİK DANIŞMAN VEDAT YALÇINÖZ;
Dokuz Eylül Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde öğrenim gördü.
Yüksek Lisansını yine Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde, "Ergenlerin İnternet Bağımlılığı ile Sınav Kaygılarının İlişkisi" konulu tezi ile tamamladı.
Soma Maden Faciası sonrasında yürütülen Psikolojik Destek çalışmalarını organize eden çekirdek ekibin bir üyesi ve aynı zamanda saha uygulayıcılarındandı.
Halen ilimizde gerçekleşen travmatik olaylara müdahale eden Travma ve Krize Müdahale ekibinde görev almaktadır.
2 yıl boyunca “İntihar Girişiminde Bulanan Bireylere yönelik Psikolojik Destek” çalışmaları yürüttü ve bu kapsamda yaklaşık 100 kişiye psikolojik destek verdi.
Emniyet müdürlüğü çalışanlarına öfke yönetimi eğitimi verdi.
Uzun süre adliye'de bilirkişilik yaptı.
Cezaevi İzleme Komisyonunda görev yaptı....[Devamı...]

Vedat YALÇINÖZ Tavsiye Yazıları Vedat YALÇINÖZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Bayram ŞİMŞEK Fotoğraf  Uzm.Psk.Bayram ŞİMŞEK
İzmir - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-03-2018
 TavsiyeNo: 102569
Psikolog vedat yalçınözü üç yıldır tanıyorum. kendisi güler yüzlü, cana yakın, sempatik kişilik özelliklerinin yanında, cinsel terapi, emdr terapisi, aile ve çift terapisi alanında uzmanlaşmış çok kaliteli ve sürekli kendini geliştiren bir psikologtur. danışanlarına anında ve etkili geri bildirimlerde bulunan, mesleki paylaşımlarımızda danışanlarla ilgili bakış ve çözüm önerileri gerçekten çok bilimsel, güncel ve çözüm odaklı bir terapisttir. izmir alsancakta psikolog arayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Tülay GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.246.162.ZCB

03-03-2018
 TavsiyeNo: 102398
Aile olarak ysşadığımız bir travma sonrası kendisiyle tanıştım.bireysel terapistimdir. aileme danışmanlık hizmetine de ihtiyaç duyduğumuz anlarda devam etmektedir.iyi niyetli,samimi,realist ve açık sözlü olmasından dolayı terapim başarılı bir şekilde devam etmektedir.emdr tekniğini başarılı bir şekilde uyguladığını düşünüyorum.fakat ben bilişsel-davranışsal terapitekniğinde farkındalık verebilme konusundaki uzmanlığını çok başarılı buluyorum.bunuda incitmeden sabırla ve sonsuz güven vererek yapmaktadır.pratik zekasını ,bilgi ve iyi gözlemci yeteneğiyle çok çabuk devreye sokup ,hem öğretmekte hem de kendinizi pozitif sorgulamaya yönlendirmektedir.adalet ve eşitlik anlayışını bir kadın olarak takdir ediyorum.ayrıca toplumsal yarar için yer aldığı sosyal sorumluluk projelerinden dolayı kendisine hem anne hemde kadın olarak saygılarımı sunuyorum.iyiki tanımışım. Beni kendisine yönlendiren arkadaşıma teşekkür ediyorum.Vedat beye bana ve aileme sağladığı yararlardan dolayı saygılarımı sunuyorum.
     Beğenin    

 Hava (Danışan)
 IP: 94.79.96.YZZ

20-02-2018
 TavsiyeNo: 102202
2015 yılında girdiğim üniversite sınavında başarısız olmuştum. Iyiki de başarısız olmuşum diyeceğimi düşünmezdim. 2016 yılında sınav kaygılarımı yenmek için gittiğim rehberlik ve araştırma merkezinde tanıdım Vedat hocayı. Samimi, doğal, içten mesleğinin hakkını veren tanıdığım nadir insanlardan. İleri görüşlü olmasından ki şuan ki konumumu sene 2016 da(üniversite tercih sonuçlarım açıklandığında) söylemişti. Yaptığım geçiş başvurusu sonucunun olumlu olmasının ardından vedat hocanın odasına gitmistim ama bulamamıştım. 3 gün önce tayinin çıktığını ve gittiğini öğrenince çok üzülmüştüm.
     Beğenin    

 Erhan (Danışan)
 IP: 88.230.69.YJW

20-02-2018
 TavsiyeNo: 102192
Merhaba ben Vedat Bey'i Badeb kursundan tanıyorum. Biz baba olarak çocugumuzu nasıl yetistirmemiz gerektiğini en ince ayrıntısına kadar anlatmıştır. Anlatım üslubu o kadar iyiydi ki zaman nasıl geçtiğini anlamıyorduk. Konuyada tam anlamıyla hakim bir uzman olduğu bellidir. Kursumuz bittiğinde yanına her gittiğimde hiçbir zaman geri çevirmemiş, herzaman yardımcı olmuştur. Mesleki acıdan bana göre zirvede bir hocamızdır. Çocukların dilinden çok iyi anlıyor. Sorunu noktasal buluyor ve veliyi duruma göre yönlendirmesini çok iyi biliyor. Bu yönüyle de diğer uzmanlara göre daha ön plana çıkmasını sağlıyor. Bana göre mükemmel bir danışman ve dost. Eğer çocuğunuzun bir sorunu varsa ve çözemiyorsaniz Vedat hocamı tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Begüm DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.240.168.YZ

20-02-2018
 TavsiyeNo: 102190
Üniversite tercihi yaptığım dönemde tercihlerim konusunda danışmıştım kendisine. Hem tercihlerim hem de eğitim ile ilgili başka konularda bana çok faydası dokundu. Özellikle okuduğum bölüm ile ilgili ayakları yere basan kararlar almamda oldukça etkili bir kişi. Daha sonra kişisel problemlerim için kendisi ile görüştüğümde de oldukça ilgili ve duyarlı davrandı. Bütün bunların dışında gerçekten sıcakkanlı,sevecen,esprili biri. Kendisiyle görüştüğünüzde bunu fark etmemek elde değil. Size olayların görmediğiniz yönlerini veya farklı açılardan bakabileceğinizi gösteriyor. Kendisiyle görüştüğünüzde bulunduğunuz yerin atmosferi rahat oluyor çünkü Vedat Bey sizin sıkılmanıza ya da gerilmenize sebep olacak hiçbir durumla karşılaştırmıyor sizi. Sonuç olarak ben bir öğrenci,danışan ve birebir tanıyan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Soner gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.220.155.YBZ

20-02-2018
 TavsiyeNo: 102184
Kendisi ile yaklaşık 6 aylık bir çalışmamız oldu. Bana nasıl doğru bir baba olunur çocuğa nasıl davranılır evde nasıl mutlu olunur nasıl doğru bir aile olunur , bunları güler yüzlü ve samimi olarak öğretmiş hayatımda önemli bir kilometre taşı olan emeği tartışılmaz bir psikologtur.Kendisini tanımadan önce psikologlar için çok ön yargılı birisiydim ama kendisi ile tanışıp çalışınca bütün ön yargılarımdan kurtuldum. Kendisiyle tanışmamız kızımın okuduğu ana okulu müdürü sayesinde olmuştur. Ben kendisini tanıdığım için çok mutlu oldum sizlerinde tanımaktan ve onunla vakit geçirmekden çok keyif alacağınıza inancım tamdır ön yargılarınızdan kurtulun hiç acaba yaşamayacağınız gerisini düşünmenize ihtiyaç olmayan her şeyi akışına bırakabileceğiniz ve sonunda kesinlikle pozitif bir sonuç alacağınız harika bir insan.
     Beğenin    

 Bahar GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.220.128.YJ

20-02-2018
 TavsiyeNo: 102182
Vedat bey'in bir danışanı olarak ona çok ama çok teşekkür ediyorum. Gösterdiği Mesleki özen, mesleğini daha iyi yapabilmek adına sürekli kendini geliştirmesi onun profesyonelliğini gösteriyor. Bir çok ayrı konuda terapist olması ve farklı terapi yöntemlerini danışanlarına uygulaması da çok büyük avantaj. Şu ana kadar kendimle alakalı ciddi yol katetmemi sağlayan güzel insan. Ben kendisine ankisiyete panik bozukluk için başvurdum. Başta EMDR terapisi istemiştim. Ancak Vedat bey danışanının ihtiyaçları doğrultusunda daha iyi olacağını düşündüğü terapiyi uyguluyor. Ayrıca bir insan olarak iyilikten yana tavrı ona çok daha fazla güven duymama sebep oluyor. Başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum. Sizi tanıdığım için çok şanslıyım.
     Beğenin    

 Salih ıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.188.YZ

20-02-2018
 TavsiyeNo: 102181
Kendisinden Baba destek programi kapsaminda bir egitim aldim.Konusunda kendini ispatlamis, mukemmel hitap yetenegine sahip sorun cozmekte cok iyi bir uzmandir. Anlattigi konu her ne olursa olsun karsisindaki tarafindan anlasilmamasi imkansiza yakindir. Mukemmel sabirlidir.Karsisindaki kisinin fikrini sonuna kadar dinler ve bikmadan cevap verir. Zamana riayeti tamdir. Her kurstan once erkenden gelip gorusme icin gerekli hazirlaiklari usenmeden yapar.Gercek bir profesyoneldir bagimlilik yapabilir...
     Beğenin    

Vedat YALÇINÖZ'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR Derneği Üyesi
Yeşilay Derneği Üyesi
EMDR Türkiye Derneği Üyesi
Biriz Derneği Üyesi


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Uyum Psikoloji & Danışma & Eğitim
Talatpaşa Bulvarı, N:28, Alsancak / Konak
İzmir  
(Talatpaşa Bulvarı ile Kıbrıs Şehitleri Caddesinin Kesişim Noktası)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 388 48 30  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2004
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Vedat YALÇINÖZ'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Vedat YALÇINÖZ'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Vedat YALÇINÖZ Mesleki Videolar Videoları
-


17:11
Top