2007'den Bugüne 88,417 Tavsiye, 27,372 Uzman ve 19,489 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Duygu Betül KOCA
Uzman Psikolojik Danışman - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Duygu Betül KOCA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Duygu Betül KOCA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Duygu Betül KOCA'nın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Dnş.Duygu Betül KOCA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Duygu Betül KOCA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sıla MeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121791
Üniversite sınavı gibi zorlu bir süreçte Betül hanımla tanıştım. Üniversite sınavına 2 ay kala stres ve heyecanla başa çıkma konusunda büyük sıkıntılar çekiyordum fakat Betül hanımla seanslarımıza başladıktan sonra kendime olan güvenim ve inancım arttı. Her türlü sıkıntımı anlatabildiğim ve beni her seferinde aynı güler yüz ve samimiyetle dinleyen, kendimi tanımamı ve anlamamı sağlayan bir danışmandan fazlası oldu benim için. Tanıştığım için ve hayatıma dahil olduğu için çok mutluyum. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Nuran Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121789
Sevgili Duygu hanim en başta guleryuzu ve pozitif enerjisiyle beni cok etkilemistir.Profesyonel ama bir o kadarda ailemizden biriymis gibidir yani verdigi his bambaskadir.O kendinizi artik en yetersiz hissetiginiz anlardan alıp, onun deyimiyle bebek adimlariyla yurutup sizi hakettiginiz yere ulastirir.ve bunuda cok buyuk mutavazilikle yapar.Yaklasık 6aylık gorusme surecimde her haftayi iple cektim diyebilirim..Kalbinizin sıkıştığı o karmasık anlardan nefes alabilir hale gelmek icin bu sansi kendinize verin bence..Duygu hanım a ne kadar tesekkur etsem azdir basarilarinin devamini dilerim hep 🙏♥️
     1 Beğeni    
D.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121558
Betül Hanımla terapiye başlamadan önce kötü bir süreç geçiriyordum. Kendisiyle 10 seanslık bir terapi sürecimiz oldu. Bu süreçte yönlendirmeleri, yaklaşımları ve terapi süreci boyunca desteği ve samimi tavırlarıyla hayatımda olumlu yönde değişimler olmasına ve kendime dair farkındalığımın artmasına destek oldu. Ayrıca kendisi danışanına karşı oldukça ilgili ve güleryüzlü. Benim hayatıma olumlu yönde dokunduğu için burdan da teşekkür ediyorum kendisine.
     1 Beğeni    
ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2021
TavsiyeNo: 119524
Kendisini Facebook üzerinden bulmuştum. Bipolar bozukluğum var, bu yüzden depresif ve manik dönemlerimi nasıl yönetebileceğimle ilgili çalıştık. Danışanını ciddiye alan, özenle takip eden ve önemseyen biri. Hem son derece profesyonel hemde samimi ve arkadaş canlısı. Bana kendimi tanımam ve dünyaya bakış açımda sağlam bir temel oluşturmama yardım etti. Terapi süreci gerçekten de çok faydalı oldu ve farkındalığımı arttırdı. Kendisini tanıdığım herkese tavsiye ediyorum, buraya da yazmak istedim.
     1 Beğeni    
Z.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119058
Betül Hanımla annemin bir arkadaşının tavsiyesi üzerine tanıştım. Çok sıcakkanlı bir insan. İlk seansımızda başlayan ve seanslar ilerledikçe profesyonellik sınırları içinde artan bir samimiyet bağına sahip olduk. Seanslara başlarken sosyal hayatım ve günlük yaşantımla ilgili hedefler belirlemiştik. Bu hedefleri açarak çözümlemek istediğim her noktaya değindik. Süreç içerisinde başta hedefler arasına koymadığımız ama üzerinde çalışabileceğimiz konular keşfettik ve bunlarla ilgili de çalıştık. Son seansımızda başta belirlediğimiz hedeflerin hepsine ulaşmıştık. Seansların başında hislerimden bahsederken çok zorlanıyordum, hislerimi tarif edemiyordum. Hislerimi anlatmam konusunda bana yol gösterdi, yardımcı oldu ve bir süre sonra hislerimi daha çok betimleyerek, daha detaylı bir şekilde anlatabilmeye başladım. Betül Hanım cana yakın, samimi ve yoruma açık bir insan. Seansların işleyişi hakkında bir eleştirim, bir yorumum olduğu zaman bunu açıkça ifade edebilmemi sağlayan bir alan oluşturdu. Verdiği hizmetten çok memnum kaldım. Terapiye tekrar ihtiyaç duyduğum zaman Betül Hanımla görüşmeye devam edeceğim. Kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
G.H
27.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113884
Betül Hanımla 4 yıl aynı kurumda çalıştım. Onunla tanıştığınız ilk anda güler yüzü, samimiyeti, yaşam enerjisi size de yansır. İyi bir dinleyicidir ve sizi dinlerken ilk olarak insan olarak değerlendirir ve bu yüzden ön yargıları yoktur, sizi yargılamaz. Etik değerlere sahip, disiplinli, özverili, naif yaklaşımı mesleğine ve size verdiği değeri hissettirir. Mesleki bilgi ve tecrübesine rağmen her zaman kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açıktır. Kendinizi en çıkmazda, dipte hissetiğiniz an size ışık tutan, hayatınıza dokunabilen ve en önemlisi tüm olumsuzlukların üstesinden gelebilmek için ihtiyacınız olan gücün aslında kendi içinizde olduğunu fark ettiren yaklaşımına güvenerek her konuda tereddüt etmeden Betül Hanıma danışabilirsiniz.
     1 Beğeni    
E.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113844
Uzun bir süredir kendimi çok kötü hissettiğim dönemde Betül hanımla seanslara başladık ve ilk tanıştığımız günden beri, seanslarda konuştuklarımızı uygulayarak, önceki yaşadığım kötü olayları artık neredeyse hiç yaşamamaya başladım. Sosyal yaşantımdaki problemleri, yaşadığım kötü olayları, bütün duygularımı samimi bir şekilde konuştuk ve bu sorunları planlı bir şekilde birlikte çözümledik. Seanslarımız hep dolu dolu geçti. Kendime güvenmediğim konuların hepsinde Betül hanımın desteğiyle başarı sağladım ve kendimi çok daha iyi hissediyorum. Seansları yaptığımız ortamda herkes tarafından oldukça samimi ve güleryüzlü karşılanıyorsunuz. Betül hanım çok başarılı, mükemmel bir insan ve tanıştığımız için çok mutluyum. Danışmanlık almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
8.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108218
Betül hanım ile tanışmam okul rehberlik servisi tarafınsan gerçekleşti.Aslında başta çok tereddütle gitmiştim ancak onu gördüğüm anda güvenebileceğimi anladım.Bir insana danışan olmak çok zor kendinizi ona açabilmeniz için güvenmeniz gerekir.Betül hanım bu güveni size ilk saniyesinde sağlıyor.Ailemle ve kendimle olan problemlerin için Betül hanıma başvurmuştum ve düştüğüm karanlık kuyudan onun sayesinde çıktım.Kendime olan güvenimi artırdı. Arkadaşlarımla ve ailemle olan problemlerimi çözmeme yardımcı oldu.Kendimi suçlamaktan herkesin hata yapabileceğini öğretti.Kesinlikle hem çok samimi hem de saygısını sonuna kadar koruyan birisi.Ancak tamamen samimi içten ve güvenilir.İşinde oldukça iyi.Kendisini hala geliştiriyor.Çalıştığı yerdeki insanların hepsi sıcak kanlı ve oldukça güler yüzlüler.Betül hanım kesinlikle karşısındaki insana değer veren ve onunla en sonuna kadar ilgilenen bir danışman.Betül hanımla tanıştığım için hiçbir pişmanlık yaşamıyorum
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Dnş.Duygu Betül KOCA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı
Mezuniyet Yılı
2012
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Dnş.Duygu Betül KOCA Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Duygu Betül KOCA Mesleki Videolar Videoları
-

10:03
Top