2007'den Bugüne 83,090 Tavsiye, 26,200 Uzman ve 18,426 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU
Psikolog - İstanbul
Çift ve Aile Terapisti

Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Psk.Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nihan ARDAPsk.Nihan ARDA
Sevgili arkadaşım, meslektaşım Nihan Arda Alpman'ı hem profesyonel yaşamında hem de özel yaşamında yakından tanıyorum. Ve diyebilirim ki hem çok iyi b...
Uzm.Psk.Beria TOPTAŞ
Beria TOPTAŞ engin bakış açısı, sakin mizacı, anlayışlı yapısı ile bana farklı ufuklar açarak, hem karakteri ile hem mesleki başarısı ile beni ekileme...
Feyzullah ALPMANUzm.Psk.Feyzullah ALPMAN
Mesleki becerisine, bilgisine, kişiliğine, aklına güvendiğim nadir insanlardan biri olan Feyzullah ALPMAN benim uzun yıllardır tanıdığım hocamdır. Mes...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
insanın yaşamı boyunca aradığı yegane gerçek, kendi gerçekliğidir. Terapi odası, kişinin kendi gerçekliğini bulmasını sağlar. Terapist, kişiye bu gerçeği yansıtan bir aynadan başkası değildir.

Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çift ve Aile Terapisi, Cinsel Terapi, Bireysel Terapi

Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU Özgeçmiş CV Psk.Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU'nun Özgeçmişi
Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Üniversite döneminde çeşitli okullarda, aile danışma merkezlerinde, kadın ve çocuk sığınma kuruluşlarında, kreşlerde, anaokullarında staja staj yapmıştır. Daha üniversite hayatının içerisindeyken farklı kuruluşlarda staj imkanı bulması Psikoloji eğitiminde farklı bakış açıları kazanarak mesleğine daha profesyonel yaklaşmasını sağlamıştır. Bu süre zarfında Art Terapi, Sanat Terapisi ile ilgilenmiştir. Alanında uzman hocalardan ‘Aile ve Çift Terapisi’ eğitimi almıştır. Bunun dışında çeşitli kongrelere, workshoplara katılmıştır. Psikoloji kaynaklarını ikinci dili olan Rusça üzerinden de okuması yine aldığı eğitimlere artı bir bakış açısı kazanmasını sağlamıştır. Üniversite hayatı devam ederken uzmanlaşmak istediği çift, aile ve cinsel terapi alanlarında eğitimlere katılmaya devam etmiştir.
...[Devamı...]

Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU Tavsiye Yazıları Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 İlayda Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.149.YZ

01-08-2019
 TavsiyeNo: 110882
Betül Hanım’ı zor bir dönemden geçtiğim sıra da arkadaşımın tavsiyesi üzere aradım ve görüşmek istediğimi belirttim. Kendisi beni kırmadan olabilecek en yakın tarihe randevumu oluşturdu ve o zamandan beri görüşmelerimize devam etmekteyiz. O günden bugüne geldiğimizde sorunlarımda git gide azalma olduğunu görüyorum. Kendimi tanıma ve bulma serüvenimde Betül Hanım bana oldukça ufuk açıcı şekilde yardımcı oluyor. Güler yüzü, anlayışlı tutumu, sıcak kanlılığı ve sizi kabullenişiyle her konu hakkında rahatça konuşabilmenizi ve içinizdeki gerçek sorunları gün yüzüne çıkarabilmenizi sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra çalıştığı ortamın ve görüşmenizi gerçekleştireceğiniz ortamın bile tüm rahatlığını sizin için düşünüyor. Çekinmeden içindeki her şeyi anlatabileceğiniz bir psikolog arayışı içerisindeyseniz Betül Hanım’ı tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Nihan ARDA Fotoğraf  Psk.Nihan ARDA
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-01-2019
 TavsiyeNo: 107957
Sevgili meslektaşım ve canım dostum Betül Seyithanoğlu'nu uzun zamandır yakınen tanımaktayım. Kendisi çok içten,güleryüzlü ve canayakın olmakla birlikte mesafesini ustalıkla ayarlayarak size konfor alanı sunar.Betül hanım aynı zamanda mesleki anlamda iyi bir psikologun taşıması gereken tüm kişisel niteliklere sahiptir. Her daim kendini yenilemeye yönelik aldığı eğitimleri,takip ettiği kongre ve seminerleri ve her danışana büyük bir merakla yaklaşıp problemi içtenlikte çözmeye çalışmasına dayanarak rahatça tavsiye edebileceğim uzmanlardan biridir.
     2 Beğeni    

Feyzullah ALPMAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-10-2018
 TavsiyeNo: 105999
Betül'ü daha lise öğrencisiyken tanıdım. O yıllardaki enerji dolu ve coşkulu bir öğrenciydi. Üniversite tercihinde psikoloji seçmiş olması kişilik yapısı ve yetenekleriyle örtüşen bir karardı. Şu an gördüğüm Betül o enerji ve coşkusundan bir şey kaybetmeden mesleğine adanmış biri. Üniversite öğrencisi iken asistanlığımı yaptığı süreçte gayretli ve hevesli tutumlarını gözlemledim. Yıllar içerisinde aldığı üniversite eğitimi ve psikoterapi eğitimleri onu olgunlaştırmış, kendi içsel yolculuğunu sürdürürken, danışanlarını anlama ve onlara yardımcı olabilme yetisini kazanmak için tutkuyla mesleki gelişimini sürdürmektedir. Betül'ü ihtiyaç duyan herkese içtenlikle tavsiye eder, başarılar dilerim.
     1 Beğeni    

 Merve GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.151.BL

26-04-2018
 TavsiyeNo: 103485
Rümeysa hanımı internet üzerinden buldum. Haftada bir gorusmeye basladik. Yaklasik 8-9 seans bireysel terapi aldim. 3-4 seans cift terapisi aldik. Bireysel seanslarda kendimle ilgili pek cok sorunun cozumune ulastim. Cift terapisinde de esimle dogru iletisim kurma konusunda baya ilerleme kaydettik. Rümeysa hanimin guleryuzu, saatler konusunda esnek olmasi, kolay ulasilabilir olmasi buyuk avantaj... Mesleginin basinda olmasina ragmen çok tecrübeli kesinlikle tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    

 Meltem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.231.182.ZC

28-03-2018
 TavsiyeNo: 102958
Değerli arkadaşım Betul hanım lisede sıralarımızı paylaştığımız ve o yıllardan beri çok değerli bir dostumdur o zamandan beri tek hayali ve hedefi insanlara yararlı iyi bir psikolog olabilmekti.Kendisi hayatımda tanıdığım en idealist ve herkesin hayatında sırtını yaslamak isteyeceği bir dost ve ondan öte ve yardimsever bi kişiliğe sahiptir bu yüzdendir ki o hep benim gözümde;onun bu mesleği en iyi icra eden birisi olacak olması,düşüncelerimi doğurmuştur.Çünkü o hayaline,ilgi alanına son derece hakimdir, yeniliklikleri mutlaka takip eder.Onun ne kadar anlayışlı,fedakar,olgun ve ince düşünceli bir arkadaş olduğunu anlatacak olsam sayfalarca yazabilirim ama arkadaş sempatimi bir kenara bırakıp onu bir psikolog olarak;sakinliği ve huzuru ve insani rahatlatan ses tonu ile sorduğu basit sorularin derinlerde yarattığı büyük düşünce ve çözümlemeler ile kendinizi bir deniz kenarında oturuyomus gibi huzurlu hissedeceksiniz..eğer ki bir uzmandan beklentiniz sizi yormadan çözmesi,sizi müşteri değil de bir danışan veya hasta olarak görmesi,güvende hissetmek ise hiç kuşkusuz hemen eğer istanbul ve civarındaysanız mutlaka tanışmanızı, ihtiyaç duyarsanız mutlaka danışmanızı tavsiye ediyorum, güleryüzü ile karşıladığında birçok şeyin değişmeye başladığını hissedersiniz.Sevgi ve saygılarımla..
     4 Beğeni    

Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Yazarlar : İrvın Yalom


Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Cised
Tpd
Psikoterapi Enstitüsü Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İnsula Psikoloji
Aziz Mahmud Hüdayi Mah. Şemsi Paşa Bostanı Sok. No 33, D 3 Engin Apt. Üsküdar/ İstanbul
İstanbul

Psk.Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 310 93 33
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1994
(26 yaşında)
Doğum Yeri
Kahramanmaraş
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi/ Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
Rusça


Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-18:25
Top