2007'den Bugüne 82,017 Tavsiye, 26,002 Uzman ve 18,206 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sinan KAVAS
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Psikolog & Aile Danışmanı

Sinan KAVAS Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Sinan KAVAS

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

24

[Uzm.Psk.Sinan KAVAS isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sinan KAVAS Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Sinan KAVAS'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sinan KAVAS'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Yalnız değilsiniz...

Sinan KAVAS Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
--Aile Danışmanlığı--
*Aile ilişkileri *Aile problemleri *Aile içi şiddet *Evlilik öncesi psikolojik danışmanlık *İletişim problemleri *Boşanma *Ebeveyn Olma *Güven Problemleri *Hamilelik ve Doğum

--Bireysel Psikoterapi--
*Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı-Zorlantı hastalığı) *Sosyal Fobi *Depresyon *Travma *Panik Bozukluk ve Panik Atak *Alışveriş Bağımlılığı - İnternet Bağımlılığı *Boşlukta Hissetme *Mobbing *Fobiler *Kaygı Bozuklukları *Sağlık kaygısı *Öfke Kontrolü *Narsisistik Kişilik Bozukluğu *Borderline Kişilik Bozukluğu

--Yeme Bozuklukları--
*Anoreksiya nervoza *Bulumia nervoza *Tıkanırcasına Yeme Bozukluğu

--Cinsel Terapiler---
*Vajinismus *Erken Boşalma *İsteksizlik *Anorgazmi *Sertleşme Problemleri

Sinan KAVAS Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Sinan KAVAS'ın Özgeçmişi
2016'dan beri aktif olarak binlerce seans yaptım. Bununla birlikte ;

*İstanbul Üniversitesi - Aile Danışmanlığı Sertifikası

*EMDR Terapisi Eğitimi - DBE Emre konuk

*Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi–Prof. Dr. Hakan Türkçapar

*Şema Terapi Eğitimi - Psikonet Dr. Alp Karaosmanoğlu

*Cinsel Terapiler Eğitimi–CİTEB

*Evlilik ve Çift Terapisi Eğitimi–CİTEB

*Boşanma Terapisi Eğitimi–CİTEB

*Temel Psikofarmakoloji Eğitimi - Ruh Sağlığı Ensitüsü

*BDT yaklaşımıyla klinik görüşme teknikleri eğitim ve süpervizyonu - Ruh Sağlığı Ensitüsü

*Psikolojik ilk yardım ve travma sonrası stres bozukluğu eğitimi - Ruh Sağlığı Derneği

*Minesota çoklu kişilik envanteri İ (MMPI)-Türk Psikologlar Derneği

*Rorschach-Klinik Psikoloji Enstitüsü

*Wisc– r-Klinik Psikoloji Ensitüsü

Sinan KAVAS Tavsiye Yazıları Sinan KAVAS için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Murat (Danışan)
 IP: 178.243.9.ZB

15-11-2019
 TavsiyeNo: 112307
Ben aylardır ilaç tedavisi aldım ancak bi sonuca ulaşamadım .hele ki panik atak gibi bi rahatsizliginiz varsa kesinlikle bi uzmana basvurun.ben sinan beyi arkadaşım vasıtasıyla buldum gayet de memnun kaldım. Bu tip hastaliklarin kendi kendine geçmesini beklemeyin sadece ilaçlar değil sizinde biseyleri kendi içinizde halletmeniz tramvalarinizdan kurtulmanın gerekiyor.siz destek aldıktan sonra iyileşme süreciniz çok hızlı ilerliyor zaten ilaçlarla kısa sürede bittigini artık kurtulduğunu hissediyorsunuz benim tavsiyem kendinize acı çektirmeyin ve tek başına ilaçların halletmeniz beklemeyin. Yardım almaktan çekinmeyin.
     Beğenin    

 Dilek KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.87.YCY

18-02-2019
 TavsiyeNo: 108397
Sinan bey ile tanışmamız çalıştığı merkez yönlendirdi tavsiye üzerine oğlumuz için başvurduk. Samimi, güleryüzlü, çözüm odaklı odaklı olması ve hertürlü konuda kendisine kolay ulaşabilmemiz seans dışında da yazışıyor olabilmemiz önemli bizim için. Ayrıca,seanslarda oğlumuzla görüşmeden önce bizimle görüşmesi ve anne baba olarak bizlere de yol göstermesini çok önemli buluyoruz. En önemlisi oğlumuzun kendisini çok sevmesi. Kendisine teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    

 Sema (Danışan)
 IP: 5.46.248.YYY

16-02-2019
 TavsiyeNo: 108343
Psikoloğa gidip,gitmeme konusunda tereddüt yaşarken Sinan bey ile internet ortamı üzerinden tanıştım sonrasında araştırıp gitme kararı aldım.Aşırı mükemmeliyetçi bir yapım olduğundan ilk acabalarla gittim fakat sonrasında uyumu,samimiyeti,güler yüzlülüğü ,sizi anlayarak davranması bir rahatlatma sağladı.Ve iyi ki gitmişim dedirttirdi.Mesleki açıdan genç biri olması olayları geniş anlamda analiz etmede aslında avantaj sağlamış ona.Rahatlıkla gidebilir,kendinizi anlatabilirsiniz.Kendisine tekrardan teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 bensu (Danışan)
 IP: 94.123.194.YWW

31-12-2018
 TavsiyeNo: 107589
Sinan bey ile bir başka doktor arkadaşımızın tavsiyesi sayesinde aile terapisi yardımı almak için rendevu alıp gittik. yaklaşık 2 aydır terapi alıyoruz ve yalnızca aile terapisi değil normal hayattaki sorunlarımızı ve bazen başka başedemediğimiz konularda da tavsiyesini görüşlerini aldım almaya da devam edeceğim. ilk zamanlara göre şimdi eşimle problemlerimizi yavaş yavaş halletmeye başladık. Bize evliliği gerçek anlamada ne olduğunu baştan anlamaya başladık diyebiliriz. Şunu da içtenlikle söyleyebilirim ki gerçekten alanında uzman bir psikolog. Anladığını bize hissettiriyor. İyi ki sizi tanımışız sinan bey. Eşimle daha iyi iletişim kurabiliyoruz daha iyi ilişkimiz var ve bunu büyük ölçüde sinan beye borçluyuz. Hiç düşünmeden gidebilirsiniz.
     2 Beğeni    

 Muhammet Ekici (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.54.237.DJ

23-12-2018
 TavsiyeNo: 107450
Sinan Bey'le tamamen tesadüfen tanıştım. Ve randevu aldım. Hayattan hic bir beklentim olmayarak Sinan Bey'in yanina gittim. İlk görüşmemizden itibaren hayata bağladı. Daha güçlü ilişkiler , daha sağlam dostluklar kurmamı , insanların gözlerinin içine bakarak konuşmaya başladım sayesinde. 4 yıl boyunca içimde biriktirdiğim depresyonu yenmemi sağladı. Doğru tespitleriyle bana umut verdi. Tüm içtenliğimle söylerim ki, Sinan Bey'e minnettarım. İyi ki onunla tanışmışım. Sorunlarıyla boğulan herkese vakit kaybetmeden Sinan Bey'i tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Mustafa (Danışan)
 IP: 94.122.84.DW

24-11-2018
 TavsiyeNo: 106865
Kendimi bildim bileli ozguven problemi yasiyordum toplumda durmaktan rahatsiz oluyordum. Kendimi ifade edemiyordum Sinan hocama gittim ve bunu tedavi edebilcegini benimde tedavi icerisinde aktif rol oynamam gerektigini soyledi. Acikcasi hic bu kadar duzelebilcegimi tahmin dahi edemiyordum Duzenli tedavi ve odevlerim sonrasinda artik ozguvenim yerine geldi Allah razi olsun. Simdi artik korkmuyorum gerilmiyorum. Kendimi ifade edebiliyorum. Sinan hocami ozguven problemi yasayan kisilere tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 aysegul (Danışan)
 IP: 94.54.176.ZC

16-11-2018
 TavsiyeNo: 106715
merhaba.sinan beyle tavsıye uzerıne tanıstık.Ağır bir yas sürecinde olduğum bu dönemde hayatımı düzene sokma, yeni hedefler bulma konusunda fazlasıyla yardımı dokundu bana.Kendisinden EMDR terapisi aldım.… Konuşmaya başlamadan önce huzursuz ve çekingendim çünkü nerden başlayacağımı ve nasıl birisi olduğunu bilmiyordum. sınan beyin her konuda yeterli bir uzman olduğunu düşünüyorum. Kendisi çok içten ve güler yüzlü bir psikolog. Kendimle geçmişimle olan zorlu yüzleşmelerimde çok yardımcı oldu tabiki anılar değişmiyor ama hatırladığımda eskisi gibi hissetmiyorum bu da bana çok iyi geldi, Bu sebeple kendisini içtenlikle tavsiye ediyorum.sinan Bey'i tanımaktan ve ondan hizmet almaktan gerçekten mutlu oldum ve terapiye geldiğim için memnun oldum. Terapim çok başarılı geçti. Her şey için çok teşekkür ederim .sınan bey
     4 Beğeni    

 zeynep m. (Danışan)
 IP: 94.54.232.LC

15-11-2018
 TavsiyeNo: 106694
piskolojik bir sorun olduğunu fark eder etmez bir piskiyatriye gittim . Sağlık kaygısı tanısı koyan doktor tedaviyi başlatacağım dite beni 3 ay oyaladı.ve çok az rahatsızlığım tırmandı.Dışari cocugunla çıkmaya evde tek durmaya korkar ölmekten korkar bayılmak korkar kısacası herşeyden korkar ve hayatımı kısıtlar hale geldim. daha sonra yana döne doktor ararken şans eseri Sinan Bey denk geldi ve sadece konuşarak terapi ile tüm sorunlarım bitti.Annemde çok piskolojik sorunları biriydi keşke hayattayken Sinan Bey gibi birine denk gelseydi doktorlar annemi sadece uyuşturdu ve onu belki 20-25 yıl oyaladılar.Ayrica Sinan bey mesai saatlerinde gidemedigimiz icin mesai bitiminde de bizi bekleyerek işini ne kadar çok sevdiğini faylasıyla gösterdi.sadece piskolog değil ayni zamanda insanî yönü olan birisi.Sinan Bey e teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 Eda (Danışan)
 IP: 88.236.157.ZZD

14-11-2018
 TavsiyeNo: 106685
Kişisel kaygı ve stresle başa çıkamadığım bir süreçte Sinan beyle tanıştım. 4 seans sonucunda ilk gün söylediklerimi gözden geçirdiğimizde inanamadım. Bunları ben mi söylemişim gercekten o kadar kötü durumda mıydım diye düşündüm :) insanın ilk önce problemlerinin farkına varması sonra bunu kabul edip tedaviye istekle gelmesi gerekiyor diye düşünüyorum. 4 seans gibi kısa bir sürecte kafamdaki çıkmazları, korkuları çözümledim. Mesleki açıdan çok iyi yerlere geleceğini düşündüğüm psikoloğuma teşekkür ediyorum. İhtiyacı olan ama çekinen, tereddütleri olan herkese kesinlikle öneriyorum. Dünyada her şeyin bir uzmanı var çekinmeyin ve kendiniz için bir adım atın! :)
     6 Beğeni    

 Büşra GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.238.253.YYB

14-10-2018
 TavsiyeNo: 106068
Merhabalar öncelikle bu yazıyı Sinan Kavas'a teşekkür etmek ve sizler için faydalı olabileceğini düşündüğüm için yazıyorum. Yıllardır kendimle çatışma halinde olup artık kendime yetmediğimi düşünerek hayatıma son vermek düşüncesi sürekli gelip gidiyordu ki son zamanlarda tekrar yaşamış olduğum kötü bir olayın etkisiyle de artık bu düşüncem kesinleşmişti.Fakat ailemin ısrarı üzerine bir doktora gitmek zorunda bırakıldım ve gittim. Aslına bakarsanız aklımdaki intihar düşüncesini değiştirecek hiçbir şeyin olmadığını düşünüyordum.İlk gittiğimde bana herşeyi düzeltebileceğini ve bana EMDR terapisi uygulayacağını söyledi.Geçmişimdeki kötü anılara dair beni duyarsızlaştıracağını ve acı çekmek istesem de çekemeyeceğimi söyledi.Ben Sinan Beye bunun mucize olabileceğini ve imkansız olduğunu söylediğimde sadece ona güvenmemi ve terapiye başlamam gerektiğini söyledi(Mucizeler gerçek olabiliyormuş).Herşey böyle başladı.İnandım ve başladım.Bu benim hayatımın dönüm noktasıydı.. Terapiye başladığım ilk günler zorlu bir süreç olsa da bir hafta gibi kısa sürede benim canımı acıtan anılara karşı duygularımın nötrleştiğini ve hiçbir şey hissetmediğimi farkettim.Anılarımın çoğunu hatırlamaya çalışsam da silik görüntüler vardı.Bunun hayatımda yaşadığım ilk olağanüstü olay olduğunu söylemek isterim. Son olarak da bana hayatımı tekrar kazandıran değerli psikoloğum Sinan Beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Kesinlikle düşünmeden gitmenizi öneririm.Hayatta en önemli şey olduğunuzu farkedeceksiniz. Son söyleyeceğim şey kaybedecek birşeyiniz yok " Kalkın ve o kapıdan içeri girin.. " Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim..
     5 Beğeni    

 Gülbin (Danışan)
 IP: 95.12.19.YB

05-10-2018
 TavsiyeNo: 105936
sinan beyle tanışana kadar psikolog 'lara inanmayan biriydim ben aslında çokta ihtiyacım olduğu halde oğlum hastalanma belkide hiç tanımayacaktım panik ataklarım kayınvalide ile olan sorunlarım onun sayesinde bitti türkiyenin bir ucuna gidip telefonla bile beni rahatlatan güler yüzlü biri kendisi oğlumu ve beni iyileştiren insan iyiki kendisini tanıdık iyiki bizim psikologumuz teşekkürler sinan bey mesleğinde son derece başarılı herkeze tavsiye ediyorum
     5 Beğeni    

 Nuray (Danışan)
 IP: 78.162.50.DW

04-10-2018
 TavsiyeNo: 105913
Merhabalar, Kendisine kızım ve kendim için gittim. Kızımın sorunları çözüldü kısa sürede. Kendim içinde yaklaşık 2 aydır gidiyorum. Kendisinden oldukça memnunum. Kendimde sayesinde ilerlemeyi fark ettim. Buradan Sinan Bey'e teşekkür etmek istedim. Sinan Bey'i herkese tavsiye ederim. Sinan Bey güleryüzlü,sakin, ilgili bir insan. Tesadüfen ulaştım kendisine ve oldukça memnunum. Bana kalırsa Sinan Bey'de eksik birşey yok. Benim hayatıma dokundu ve onun sayesinde daha mutlu, kendisini daha çok seven, kendisiyle barışık, daha huzurlu bir insan oldum. Sinirli bir yapıya sahibim ama Sinan Bey'in sayesinde daha sakin bir insana dönüştüm. Sevgiler
     3 Beğeni    

 Rahşan D. (Danışan)
 IP: 176.41.175.WY

27-09-2018
 TavsiyeNo: 105770
Sinan beyle 2 ay önce tanıştık,15 yaşındaki kızımın kaygı bozukluğu problemi vardı.Yaklaşık 1 yıldır bu problemi iyice artmıştı. Evden uzaklaşınca kaygısı artıyordu, evden çıkmak istemiyordu. Sinan Beyle görüştük,bu problemini emdr tedavisi ile çözeceğini söyledi.Ve biz seanslara başladık,kızımın durumu Sinan Bey sayesinde her seansta daha iyiye gitti. Sinan Bey 9.seans sonunda kızımın sorununu tamamen çözdü.Kendisi çok iyi bir psikolog,iyi ki Sinan Beyle tanışmışız ve iyi ki danışanı olmuşuz. Mesleğinde çok başarılı bir psikolog,başarılarının devamını diliyorum..
     3 Beğeni    

 Merve ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.229.90.YZZ

22-09-2018
 TavsiyeNo: 105699
Anlatmaya nerden başlasam bilmiyorum... Ancak, bundan 1-2 ay önce, annemi anksiyete atakları yüzünden psikoloğa götürme kararı almıştım. Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile şansımızı Sinan Bey ile denedik. İlk seansta, ikimiz birlikte girdik ve benim de tedaviye ihtiyacım olduğunu söyledi doktorumuz. Böylece maceramız başlamış oldu. Seanslar ilerledikçe rahatsızlığım bir netlik kazandı ve tedavi sürecine geçtik. Açıkçası her konuda çok rahattım. Utanç verici olayları bile, can yakıcı anıları bile düzgünce anlatabileceğim bir güven sağladı Sinan Bey bana. Dediğim şeyleri güzelce dinledi, benim göremediğim, farkına varamadığım çoğu şeyin farkına varmamı sağladı. Güleryüzlü bir insan olduğu için de, seanslar her zaman çok eğlenceli geçti aslında. O psikolojik tedavi görmenin kasveti, bunalımı hiç yoktu. Bunun yanında kişisel gelişimime de oldukça katkısı oldu. Verdiği kitaplar ufkumu genişletecek türdendi. Çok okuyup çok araştıran bir insan olarak, bildiğim her şey yanlışmış bile dedim kendi kendime. Tedavim tam 10 seansta tamamlandı. Ancak gitmeye devam etmeyi düşünüyorum. Bunu benim için mümkün kılan şeyler ise; fiyatlar çok uygun, verdiğiniz ücretin katlarca fazlasına değecek bir hizmet alıyorsunuz ve sonuç her zaman güzel oluyor. Şimdiye kadar Sinan Bey'den terapi görüp, ''Ay hiç memnun kalmadım.'' diyen bir kişi bile görmedim. Annem de iyileşti, sağolsun ailemize tekrar huzur geldi, gülümsemek, hayatı yaşamak diye bir şey varmış dedim kendi kendime. Eğer hala tereddüt ediyor iseniz, bir deneyin derim. İnanın pişman olmayacaksınız. Sevgilerimle~
     5 Beğeni    

 seda (Danışan)
 IP: 5.47.224.YBB

13-09-2018
 TavsiyeNo: 105506
Sinan Bey e 2 ay once bir arkadasimin önerisi üzerine gittim.İlk önce duzelebilecegimi hic umut etmiyordum.Bircok sorunlarim vardi, kücük yastan beri aglayamayan ve her seyi icine atan birisiydim. Sıkıntılarimi icime atmam beni daha karamsar bir hale getirdi. Sinan Beyle ilk seanstan itibaren bazi şeylerin değismeye basladıgıni farkettim ve olumlu sonuc aldikca daha fazla düzelebilecegimin farkina vardim. Her seansta sorunlarimin tek tek ortadan kalktigini farkettim. Artık duygularını açıkça dile getirebilen biri oldum. Her sey onun sayesinde oldu.Cok tesekkur ediyorum. Gercekten cok basarılı ve güleryüzlü bir uzman.Herkese ictenlikle önerebilirim.
     2 Beğeni    

 Asım ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.54.58.YJD

13-09-2018
 TavsiyeNo: 105505
Geçmek bilmeyen ve sürekli artan takıntılarımdan yüzünden hayatım yaşanmaz hale gelmişti.işimde arkadaşlar arasında çok büyük sorunlar yaşıyordum.Sosyal hayatımıda çok derinden etkileyen bir durumdu ve zamanla eşimle de sorunlarım arttı.Bir uzman a görülme ihtiyacı hissettim bu rahatsızlığı atlatamıyordum tam bu sırada şans eseri Sinan bey ile tanıştım. Yaklaşık 12 seans bilişsel davranışçı terapi uygulandı. Şu an takıntılarımın bir çoğu gitmiş bulunmakta artık daha özgüvenli bakabiliyorum. Eğer siz de bu takıntı illetinden kurtulmak istiyorsanız sinan hocama gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.Şuan düzelmiş olan hayatımı mutlu bir şekilde yaşıyorum teşekkürler hocam.
     4 Beğeni    

 Doğan (Danışan)
 IP: 78.184.231.ZYL

01-09-2018
 TavsiyeNo: 105305
merhaba ben kız arakdaşım tarafından aldatılmıştım ve tekbaşıma atlatamıyordum tağki psikolok sinan beyle tanışanada kadar kendisi son derece başarılı bir uzman olmaktadır kafanızı kurcalayan günlük yaşantınızı olumsuz yonde etkileyen durumlarınız var ise sinan beye gelebilirsiniz son derece başarılı bir uzmandır onun sayesinde iyileştim kendisine teşekkürlerimi sunuyorum herkezin bence bi uzmandan destek alması gerekmektedir günümüz türkiyede piskolağa gidenlere farklı gözle bakılmakta gibi duruluyor ancak ayıp bir şey değil kesinlikle sinan beyi öneriyorum
     9 Beğeni    

 Ayse (Danışan)
 IP: 149.140.105.D

03-08-2018
 TavsiyeNo: 104987
Merhaba lar Sinan bey gittiğimde kotu durumdayım bana travma gecırıyosun dedi ılac kullanmadan Emdr ile daha iyi oldum İnternet aracılığıyla buldum ıyıkı tanısmısız Sinan bey herkeze tavsıye ederim isinde cok basaralı guler yuzlu ılgılı ılac kullanmadan da ıyılesebılıyormusuz sonuc uyuyabiliyorum yemek yiyebiliyorum rahat nefes alabiliyorum kendime guvenım geldi hersey ıcın cok tesekkur ederim sinan bey herkese tavsiye ederim pıskolojık sorunu olan herkese tavsiye ediyorum
     7 Beğeni    

 Mine (Danışan)
 IP: 176.54.55.YB

04-07-2018
 TavsiyeNo: 104557
Sinan Bey i Zor durumda kaldığım anlardan birinde bir internet araştırması sonucu buldum.Bende panik atak ve kaygı bozukluğu vardı ve yıllardır bu durumla uğraşıyordum.Kendisinden emdr tedavisi aldım.Yıllarca uğraştığım o kaygılar korkular bir süre sonra normale döndü.Genç yaşına rağmen oldukça başarılı ikna kabiliyeti yüksek neşeli ve net bir insandır.Ayrıca işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum.İyi ki karşılaştık.Herşey için teşekkür ederim Sinan Bey☺
     9 Beğeni    

 Melih (Danışan)
 IP: 176.54.80.LY

03-07-2018
 TavsiyeNo: 104536
Merhabalar, Öncelikle Sinan Hocamı Çok Seviyorum, Onun Sayesinde Bütün Korkularımı, Kötü Anılarımı Yendim. Benim Tavsiyem ; Sinan Hocam'ı Tercih Edin. İşinde Çok Uzman Bir İnsan Kendisi. Sinan Hocama Teşekkürlerimi İletiyorum. Psikolojik tedavisi görmek isteyen hastalarımıza tavsiye ederim. Bütün Hayatımı Sinan Hoca Sayesinde Düzene Soktum , Çalışacak Durumda Değilken Bile Sinan Hocam Benim Motivasyonumu Hep Yüksek Tuttu , Gerçekten Çok İyi Bir uzman Kendisi.
     6 Beğeni    

 C.B.E. (Danışan)
 IP: 176.234.134.C

30-06-2018
 TavsiyeNo: 104499
Merhaba arkadaslar. Sinan Bey i bu siteden buldum ve gitmeye karar verdim.Kendisinin samimiyeti, güleryüzü ve işine olan hakimiyetini gidince gördüm. İlk gittiğimizde zor bir süreç geçirdiğimizi cok kısa bir tedavi ile atlatacağımızı söyledi. Açıkçası şaşırdım. Ama işine tam hakim ve profesyonel bir insan.Mesleğinde yeni olmasına kesinlikle aldanmayın. Dediğini yaptı, inanın sanki sihirli el değdirdi. İhtiyacı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler
     9 Beğeni    

 N.ö (Danışan)
 IP: 217.131.85.WZ

29-06-2018
 TavsiyeNo: 104496
Sinan beyi tesadüf eseri tanıdım antidepresan ilaçlara başlamıştım 1ay kullandıktan sonra kendi kendime ilacları bıraktım ve çok aşırı rahatsızlandım daha sonra yine başlamam gerektiğini söyledi psikiyatrisim.İlaç kullanmak istemiyordum ve sinan beyi buldum evime yakındı.bana ilaçları bıraktırmasını istedim oda bana emdr diye bir yöntemden bahsetti.Biraz araştırdım güven duydum Sinan bey rahatsızlıgımın travma sonrası stres bozukluğu olduğunu söyledi.ilk seanstan sonra çok rahatlayacagımı söyledi aynen öyle oldu bir süre terapilere devam ettik kendimi iyi hissediyordum.Bir gün bana artık tedaviye ihtiyacım kalmadığını söyledi iyiki tanımış çabuk toparlandım kesinlikle sinan beyi ve emdr tedavisini tavsiye ediyorum samimi güleryüzlü arkadaş gibi bir uzman hiç sıkılmadan bütün sıkıntılarımı paylaştığım paylaşmayada devam edeceğim bir uzman sinan bey
     7 Beğeni    

 Feyza. G. (Danışan)
 IP: 95.70.160.YFD

21-06-2018
 TavsiyeNo: 104365
En dibe battığım anda Sinan bey ile karşılaştım. İlk seansta bana EMDR terapi den bahsetti.benim için en başta önemli olan karşımda ki insanın beni dinlemesiydi ve güven vermesiydi.. Sinan bey ilk seansta tamda bunu yaptı beni yargısız dinledi ve güven verdi.. Bugün terapimin sonuydu.. İlk başta ki ben ile şimdi ki kendime bakınca okadar güzel farklılıklar görüyüm ki.. Kendimi tanıdım kendimi sevdim değer verdim artık.. En güzeli de nefes alabiliyorum.. İnsanlarin benim için ne düşündükleri çokta önemli değil benim için.... Veee bu düşünceleri kendim de oluşturmama tek sebep Sinan beydir... Çok eskiden tanıdığım bir kardeş arkadaş gibi rahattım onun yanın da size öyle bir güven veriyor ki farkına varmadan kendinizi anlatıyorsunuz.... Artık kimsenin sevgisine ihtiyacim yok çünkü ben çok güçlüyum... Ve bu gücü hissetiren Sinan beye çok teşekkür ediyorum.... Artık hayatım bir Gökkuşağı 🌈 ve Sinan beyde bu Gökkuşağınin güzel bir rengi... Tavsiye etmek ne kelime bence hiç tereddüt etmeyin...
     15 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Sinan KAVAS'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği

EMDR Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Güney Hastanesi
Menderes Mah. Kazım Karabekir Cad. No : 1 Esenler
İstanbul

Adres 2:
Muayene - Psikohome
Zuhuratbaba Mahallesi, Şükran Çiftliği Sk. 49/3 Bakırköy
İstanbul
(Ofis)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 172 17 12
(Kısa Mesaj veya Whatsapp Yoluyla Mesaj Atabilirsiniz.)

Telefon 2 :
0(212) 645 16 16
(Hastaneye Randevu İçin Arayabilirsiniz.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabı

Sinan KAVAS'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Sinan KAVAS'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sinan KAVAS Mesleki Videolar Videoları
-04:26
Top