2007'den Bugüne 82,815 Tavsiye, 26,162 Uzman ve 18,367 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Özgün ÖKLÜK
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist

Özgün ÖKLÜK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Özgün ÖKLÜK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Uzm.Psk.Özgün ÖKLÜK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarÖzgün ÖKLÜK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Özgün ÖKLÜK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ceren ÇEVİKUzm.Psk.Ceren ÇEVİK
Psikolog Ceren Hanımla İstanbul Ticaret Üniversitesinde eğitim gördüğüm üniversite yıllarında tanıştık. Üniversite ve sonrasında bildiğim kadarıyla eğ...

Özgün ÖKLÜK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi (Yetişkin, Ergen)
Aile ve Çift Terapisi
Ebeveyn Danışmanlığı

Anksiyete Bozuklukları
Depresyon
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Sosyal Fobi
İletişim Problemleri
Özgüven Eksikliği
İlişki Problemleri
Öfke Kontrol Problemleri
Stres
Somatizasyon
Mindfulness Temelli Stres Azaltma(MBSR)
Travmatik Yaşam Olayları
Çocukluk Çağı Travmaları
Kayıp, Yas

Özgün ÖKLÜK Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Özgün ÖKLÜK'ün Özgeçmişi
Özgün Öklük
Uzman Klinik Psikolog / Psikoterapist
Bireysel / Çift Terapisti


Özgün Öklük lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde okumuştur. Lisans eğitiminin hemen ardından Işık Üniversitesi “Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı Yetişkin Alt Alanı”na kabul edilmiştir. Prof.Dr.Ömer Saatçioğlu danışmanlığında “Çocukluk Dönemi Travmatik Yaşam Olaylarına Maruz Kalmış Yetişkin Bireylerin Benlik Saygısı, Kişilerarası İlişki Tarzları ve Baş Etme Becerilerinin İncelenmesi” başlıklı tezi ile yüksek lisansını tamamlayarak “Uzman Klinik Psikolog” ünvanını almıştır.

Uzmanlık stajlarını Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve Bağımlılık Yapıcı Madde Danışma ve Ayaktan Tedavi Merkezi (Dan- Te)’de tamamlamıştır.
...[Devamı...]

Özgün ÖKLÜK Tavsiye Yazıları Özgün ÖKLÜK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Ceren ÇEVİK Fotoğraf  Uzm.Psk.Ceren ÇEVİK
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-05-2019
 TavsiyeNo: 109643
Psikolog Özgün hanımı, İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde aynı sınıfta öğrenim görürken tanıdım. Mesleki olarak meslektaşlarına karşı yardımsever ve özverili biridir. Eminim ki danışanları da kendisi hakkında böyle düşünüyordur. Güleryüzlü ve hoş konuşmasıyla her zaman danışanları için hazır olduğunu düşünüyorum. Üniversite hayatını da bildiğim kadarıyla ve sonrasında almış olduğu eğitimlerle de alanında yetkin bir Klinik Psikolog diyebilirim.Başarılarının devamını dilerim...
     Beğenin    

 DCK (Danışan)
 IP: 176.55.111.YCJ

13-04-2019
 TavsiyeNo: 109282
Gercekten isini ciddiye alarak yapan bir danisman.Kendisniden cok memnun kaldim ve gitmeye devamda ediyrm.pozitif enerjisiyle,sakinligiyle,tavsiyeliryle ,bana cok iyi geldi kesinlikle tavsiye ediyorm..iyi bir psikolog danisman..kendisiyle bi arkadasimin tavsiyesi uzere tanistim arkadasimda cok memnun kalmisti Özgün hanimdan bende tavsiye uzere gittim. Güler yuzlu bir bayan memnun kalicam bir hizmet aldim kendisinden .Bama gercekten yardimci olmaya calisyor kendisinin en cok sakin ve guler yuzlu olmasini ve gercekten gizel tavsiyelrde bulanmasini sevdim
     Beğenin    

 Cansu A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.24.C

29-03-2019
 TavsiyeNo: 109032
2 yıldır aynı psikolojik danışmanlık merkezinde birlikte çalıştığımız Özgün Hanım alanında uzman, etik kurallara sıkı sıkıya bağlı, yetkin bir psikoterapisttir. Yüksek lisans eğitimimde yanında staj yaparak kendisinden akran süpervizyonu da aldım ve bu süreçte çocuklarla çalışırken gerekli durumlarda ebevenleri Özgün Hanım’a yönlendirdim. Yönlendirdiğim danışanlarımdan olumlu geri bildirimler aldım, Özgün Hanım’ın iletişim kurarken samimiyetini ve profesyonelliğini bizzat gözlemledim. Ayrıca alandaki yenilikleri takip eden ve sürekli eğitimler alarak kendini geliştiren, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim ve edebileceğim bir klinik psikologtur.
     Beğenin    

 Müge ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.101.18.BZ

25-03-2019
 TavsiyeNo: 108954
özün hanımı 1 sene önce tanıdım ılk görüşmemizde cok kötü bir durumdaydım güler yüzü , yumuşacık bir ses tonuyla ve samimiyetiyle kendıne güvenmemi sağladı . Bir sene sonunda kendimi cok mutlu, kendine güvenen ve etrafına neşe saçan bir birey oldum benım kendime getirdiği ve sorunlarmın çözümünde yol gösterdiği için kendisine cookk teşekkür ederim. Herkesin özgün hanımla tanışmasını tavsiye ederim. Özgün hanım sadece benim değil aileminde hayatını değiştirdi. Terapi aldığım sürece verdiği uygulamaları ben ve ailem beraber denedik cok olumlu geri dönüşümler aldık Kendisi simdiye kadar gittiği ve beni gerçek anlamda anlayan ve yol gösteren tek uzman
     2 Beğeni    

 Ş.S. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.147.YCZ

06-02-2019
 TavsiyeNo: 108172
Merhaba; ben Özgün Hanım'dan yaklaşık 4 aydır belli aralıklarla psikolojik danışmanlık hizmeti alıyorum. Kendisinden çok memnunum. Güleryüzü, samimiyeti ve mesleğini ciddiye alması bakımından sorunlarımı aşmamda bana çok yardımcı oluyor. İnsan özel meselelerini herkese kolay açamıyor, bilirsiniz. Ama onun yanında kendimi özgür ve özel hissediyorum. Aynı zamanda bu kadar kısa bir zamanda farkındalık kazanmamda yaşamımla ilgili süreçlerimi olumlu yönlendirmemde bana çok yardımcı oluyor. Özgün Hanım'ı psikolojik danışmanlık hizmeti açısından tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Zeynep Z. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.233.128.YJ

07-08-2018
 TavsiyeNo: 105060
Özgün Öklük ile Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programında tanıştım. Kendisi güvenilir,duyarlı, insana değer veren, empati yeteneği oldukça gelişmiş bir uzmandır. Şefkatli, sakin, insana huzur veren kişiliğinin yanında; çok çalışkan, alanındaki yenilikleri ve eğitimleri yakından takip eden, eğitimden eğitime koşan ve kendini sürekli geliştiren bir insandır. Mesleki yetkinliğinin yanında, etik ilkelere sıkı sıkıya bağlıdır. Hem arkadaşım, hem de meslektaşım olarak Özgün Hanım'ı tüm samimiyetimle herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

Özgün ÖKLÜK'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi
Doğu Mh, Erol Kaya Caddesi No: 207\5, 34890 Pendik/İstanbul
 

Adres 2:
Kalkedon Psikoloji
Sahrayıcedit Mh, Şemsettin Günaltay Cd. N:244 D:6, 34734 Kadıköy/İstanbul
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(541) 413 59 11  

Telefon 2 :
0(531) 500 57 09  
(Dünya Danışmanlık)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi, Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Işık Üniversitesi, Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal linkedin hesabıKurumsal instagram hesabı


Özgün ÖKLÜK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Özgün ÖKLÜK Mesleki Videolar Videoları
-04:16
Top