2007'den Bugüne 90,094 Tavsiye, 27,730 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Yeşim MERSİN
Uzman Psikolog - Kocaeli

Yeşim MERSİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Yeşim MERSİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Yeşim MERSİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yeşim MERSİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Rabia GÖKSUPsk.Rabia GÖKSU
Rabia Göksu Hocam, mesleki olarak tanıdığım ve bir çok başarısını yakından gözlemlediğim çok değerli bir meslektaşımdır. Enerjisiyle çevresine ışık sa...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Karşılaşmış olduğunuz problemlerin çözümünde sizlere rehberlik eden, yetkinlik sahibi psikolog..
 
Yeşim MERSİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Nüans Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Hacıhalil Mah. Atatürk Cad. No:29 Kat:5 Gebze 
Kocaeli
Uzm.Psk.Yeşim MERSİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
T.C Maltepe Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) (2018 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Nörobilim Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Yeşim MERSİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Panik Atak Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu ve OKB alanlarında Ergen ve Yetişkin danışanlarına yardımcı olmaktadır.

Yeşim MERSİN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Yeşim MERSİN'in Özgeçmişi
YEŞİM MERSİN KİMDİR?

2017 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji (İng) Bölümünden mezun olarak aynı dönem Üsküdar Üniversitesi Nörobilim yüksek lisansına kabul aldım ve "Disleksi" alanında yaptığım tez çalışması ile uzman unvanını alarak mezun oldum. Lisans döneminde staj olarak başladığım yönetim danışmalığı firmasında 5 yıl, Türkiye geneli birçok büyük-orta ölçekli firmanın psikososyal risk analizleri, yönetici geliştirme çalışmaları, insan kaynakları danışmanlığı ve kurumsal eğitim projelerinde görevler aldım. Mesleğime dair eğitim ve süpervizyonlarım devam ederken eş zamanlı özel bir klinikte danışan almaya ve doktora programına hazırlanıyorum.


Hazırlık sınıfı dahil 5 yıllık üniversite hayatında hastane (Fransız Lape Hastanesi, Çapa Hastanesi) , rehabilitasyon merkezi, huzur evi, danışmanlık merkezleri ve TÜBİTAK'ta stajlarını tamamlamış. Çeşitli yardım kuruluşlarında (TOÇEV, TODAP, SOYAÇ) gönüllü çalışmalarda bulunmuştur....[Devamı...]

Yeşim MERSİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yasemin
YENİ8.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124361
benim de tıpkı bir çoklarımız gibi kendi başıma işin içinden çıkamadığım, çözemediğim bir yığın bilmece ile doluydu hayatım. yeşim hanım ile tam da bu dönemde tanıştım. her görüşmemiz sonrasında kendi içimde yolculuğa çıkıyor, karanlıklarım aydınlanıyor yeniden rahat nefes alıyor gibi hissediyordum. hala daha bu yolculuk devam ediyor, kendimi bulana kadar devam edecek inşallah. sakin tavırları, duruşu ve yaklaşımlarıyla insana güven veriyor. mesleğe bakış açısı, araştırmacı kişiliği ve meslek ahlakına bağlılığı ile herkese önerebileceğim harika bir terapisttir. iyi ki kendisini tanımışım.
     Beğenin    
Salih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
YENİ7.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124354
Öncelikle herkese merhaba şuan bunları düzgün ve kendyiyle barışık. İr şekilde yazıyor olmam tamamen yeşim hanım sayesinde ilk terapiye başladığım zaman la suanki ben arasında uçurum var desem yalan olmaz heralde tavsiye edermisiniz diye sorarsanız kesinlikle sanki bı pisikolokla değilde bı dostunuzla arkadaşınızla konuşuyormuş gibisiniz yaptığımız görüşmeler olsun sonrasında olan tavırları çok cana yakın çok kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz bazen dostunuz bile olsa konuşmalarda aklınıza acaba beni yargılarını acaba bunu yagrin yüzüme vurur mu veya daha farklı bı konuşma olsa bile o güveni size verebiliyor buraya sayfalarca yazabilirim çünkü hayatıma kattigim nadir de olsa güzel insanlardan bir tanesi ben tanıştığında ve onunla bu yolda yürüdüğüme okadar seviniyorum ki umarım hayatımda başlatmış olduğu değişimleri gene beraber bu yolda ilerleriz okudunuz için teşekkür ederim ☺️
     Beğenin    
Z.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ6.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124346
Yeşim Hanım'la annemin yardımı ile tanıştım. Üniversite sınavına hazırlanan ve stresli olan bir öğrenciyim ve psikolojik destek almanın iyi geleceğini düşündük. Bu konular hakkında konuşarak görüşmelerimize başlasak da Yeşim Hanım kendimle ilgili farkında olmadığım bir çok şeyin farkında olmamı sağladı. Aslında şimdi baktığımda çok daha önemli sorunlarımı çözmek için bana yardımcı olduğunu farkettim. Kendisi çok cana yakın biri, bu yüzden ailevi problemlerim ve hayatımda kurduğum ilişkiler gibi çok daha derin konular hakkında konuşabilmem için beni cesaretlendirdi. İlk başlarda çok fazla detaya girmeden sorunlarımdan bahsederken zamanla daha rahat olmamı sağladı. Zor güvenen ve samimi olmaktan çekinen biri olarak tamamen içimi açabileceğim bir insan olduğunu farkettim ki bu benim için hiç kolay değildir. Mesleki açıdan bana başarılı gelen yönleri ilk başta kesinlikle size rahat ve güvenilir bir ortam sunması. Güler yüzlü bir şekilde beni dinliyor ve karşımda beni yargılayacak birinin olmadığını hissettiriyor. Konuşurken dile getirdiğim cümlelerden ne düşündüğümü ve hissettiğimi tam olarak anlayabiliyor. Bazen aniden aklıma gelen cümlelerle sözünü kesebiliyorum ama hiç dert etmiyor ve eğer görüşme benim için çok zor geçiyorsa beni rahatlatmak için mutlu olduğum şeylerden bahsediyor. Bu gözüme takılan bir detay oldu ve çok hoş bir şey bence. Yaptığımız görüşmelerden sonra kendimi bir şeylerin farkına varmış olarak buluyorum ve tavsiyelerine uyduğumda gözüme çok büyük gelen sorunlarımı çözebildiğimi görüyorum. Renkli, cana yakın ve güleryüzlü birisi. Yeşim hanım'ın, bir genç olarak anlamsız problemlerim de olsa sıkılmadan onları çözmeme yardım edeceğine ve beni rahatlatacağına eminim. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir uzman ve çekinmeden onunla görüşebilirsiniz.
     Beğenin    
Berat Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ6.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124343
Panik atak geçiriyordum sık sık, ataklarım bitti. Şimdi çok huzurluyum. Ödevler verdi bana ve o ödevleri yapınca şimdi çok iyiyim panik atak diye birşey kalmadı heycan kalmadı stres kalmadı ve herkese tavsiye ediyorum kesinlikle gitmelisiniz Yeşim Mersine ilgisinden dolayıda teşekkür ederim hastalarına nasıl davranacağını bilen bir kişi kendisi tekrardan teşekkür ederim ve tekrar dan herkese tavsiye ederim hastalık için uyguladığı tedavi yöntemi çok iyi gerçekten herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Sedef
10.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111798
Yeşim Mersin Öztürk mesleki olarak bana mentörlük yapmakta, ben de psikoloji bölümü okumaktayım bana çok yardımı dokunmuştur. Düşünceleri benim için çok değerlidir. Ne zaman eğitim hayatımda bölümümle ilgili bir problemim olsa yardımcı olmuştur. Güleryüzlü, yardımsever ve samimi bir insandır. Bir çok çeşitli gönüllü projelerde bulunduğunu biliyorum. Kendisini çok başarılı buluyorum ve bende bölümümü bitirip psikolog olduğum da izinden gitmek istediğim kişilerden biridir. Hayatında bir çok başarıya imza atacağına inanıyorum kendisine başarılar dilerim.
     1 Beğeni    
Tuba
6.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111730
Yeşim Hanım iş arkadaşımdır. Onunla tanışma şansı iş ortamında oldu. Çok samimi ve içten bir insan. Son zamanlarda yaşadığım sıkıntılarımda ve önemli karar alma aşamalarımda bana çok fazla yardımcı oldu. Kendimi fark etmemi , aslında neyi isteyip neyi istemediğime dair rehberlik yaptı. Yeşim Hanımın mesleki açıdan başarılı bulduğum yönü iyi bir dinleyici ve insana yaklaşım tarzıdır. İnsanları çok iyi analiz edebilmekte ve onları kırmadan seansı sohbet havasında sürdürebilmektedir. Her uzman psikolog farklı bir alanla ilgilenmektedir. Yeşim hanım da sinir bilim üzerine çalışmalar yapmakta. Ve eminim çok başarılı olacaktır. Samimi, iyi bir hatip, rahatlatıcı halleriyle insanı iyi analiz edebilen iyi bir dinleyicidir. Yeşim hanım hem iş arkadaşım hem de bir kaç problemde bana uzmanlık yapan psikologumdur. Arkadaş canlısı, insanlarla mesafesini ayarında koruyabilen, samimi ve içten bir insan. Çalıştığı yerde yaptığı uzmanlık alanına kısmen uygun örneklemler olduğu için işini burda iyi yapacağına inanıyorum.
     2 Beğeni    
Rabia GÖKSU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106669
Yeşim Hocamı aynı kurumda çalışmaya başlamak vesilesiyle tanıdım. İçten, samimi ve anlayışlı kişilik yapısını mesleğiyle bütünleştirmiş Psikolog olmayı lisans eğitiminin öğretileri olarak gören değil yaşam boyu gelişim süreci olarak gören değerli bir meslektaşımdır. Birçok konuda güvenle destek alınabilecek, bilimselliğe bağlı, danışan - danışman gizliliğine sadık bir Psikolog tur. Akademik olarak da ilerlemeyi hedefleyen Yeşim hocam özenli ve titiz çalışmalarından ötürü tebrik ve tavsiye yazımı yazmış bulunmaktayım.
     3 Beğeni    
Merve GÜLKAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106522
Psikolog Yeşim Mersin Öztürk, benim Nörobilim Yüksek Lisans Programından tanıdığım çok kıymetli meslektaşımdır. Kendini mesleki anlamda sürekli yenilemeye özen göstermekte, bundan ötürüdür ki , yerli kaynakların yanı sıra yabancı kaynakları da sürekli olarak yakından takip etmektedir. Günümüz modern yaşamında, sürekli değişim gösteren psikolojik problemler konusunda başarısı üst düzeydedir. Her zaman danışanlarıyla ilgili ve psikolog olmanın getirmiş olduğu bireyselliğe önem vermektedir. Yolunuz Yeşim Hanım ile kesişirse şanslı olduğunuzu belirtmeliyim.
     3 Beğeni    
Mehmet Karadayı
30.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106369
Merhaba; Sayın Yeşim Mersin ile profesyonel iş hayatında yürüttüğümüz projelerden tanıyorum. Türkiye genelinde bir çok sektör ve firmalara Stratejik yönetim konularında danışmanlık yapmaktayım. Yeşim hanımda danışmanlık projelerimizin Endüstriyel Örgüt ve Endüstriyel psikoloji alanlarında firmalarımızın üst düzey yöneticileri ve çalışanlarının psiko-sosyal analizlerini yaparak kişilerin iş hayatı ile ilgili gelişime açık noktalarının tespiti, işe adaptasyonu, iş verimliliğinin artırılması çalışmaları ve kişisel psikoloji ve psikososyal gelişim evrelerinin planlanarak takibi süreçlerini yönetmekte; danışmanlığını yaptığımız firmalarımız yöneticileri ve çalışanlarından olumlu geri bildirimler almaktayız. Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim. Mehmet Karadayı Stratejik Yönetim Danışmanı
     3 Beğeni    

Yeşim MERSİN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : binicilik, kürek, yoga

Sevdigi Yazarlar : schopenhauer, tolstoy,

Sevdigi Muzikler : klasik, pop

Sevdigi Filmler : aşk ve gurur

Sevdigi Sözler : En güzel terapi insan sevgisidir.


Yeşim MERSİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yeşim MERSİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Rabia GÖKSU
Psk.Rabia GÖKSU
Rabia Göksu Hocam, mesleki olarak tanıdığım ve bir çok başarısını yakından gözlemlediğim çok değerli bir meslektaşımdır. Enerjisiyle çevresine ışık sa...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nüans Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Hacıhalil Mah. Atatürk Cad. No:29 Kat:5 Gebze 
Kocaeli
Uzm.Psk.Yeşim MERSİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 742 52 96
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
T.C Maltepe Üniversitesi Psikoloji (İngilizce)
Mezuniyet Yılı
2018
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Nörobilim Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Yeşim MERSİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Yeşim MERSİN Mesleki Videolar Videoları
-

14:48
Top