2007'den Bugüne 82,017 Tavsiye, 26,002 Uzman ve 18,206 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sinem GÜN
Klinik Psikolog - İzmir
Klinik Psikolog & Aile Danışmanı

Sinem GÜN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Sinem GÜN

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Sinem GÜN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sinem GÜN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Sinem GÜN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sinem GÜN'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Sinem GÜN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Sinem GÜN'ün Özgeçmişi
Sinem GÜN, ilköğretim ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladı. Ardından Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden onur derecesi ile mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir süre okulların ortaokul ve lise kademelerinde psikolojik danışmanlık yaptı.

Bu süreçte çocuk, ergen ve aileleri ile birlikte uzun soluklu çalışmalar yürüttü. “Hepsi Bir İnci” özel eğitim farkındalık projesinde yer aldı. “Evin Okula Yakınlaşması ve Değişen Anne Baba Rolleri Projesi” çerçevesinde seminerler verdi.
...[Devamı...]

Sinem GÜN Tavsiye Yazıları Sinem GÜN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Yeşim (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.114.DZ

25-12-2018
 TavsiyeNo: 107484
Sinem Hanımla klinik psikolojı yuksek lisansta aynı sınıftaydık. Kendisiyle sınıf arkadasıydık. Okul stajlarımızda da hep beraberdik. Kendisi güleryüzlü, sıcakkanlı ve samimi birisidir. Yeterli bilgi ve donanıma sahiptir. Kendisini geliştiren, okuyan birisidir. Psikolog olarak mesleğe uygun kişiliği vardır. İnsanları eleştirmez ve iyi bir dınleyicidir. Etik kurallara onem vermektedir. Sorumluluklarını bilen ve bunlara önem veren birisidir. Üzerine düşen ödevi, projeleri zamanında ve en iyi şekılde yapmaya gayret eder. Süpervizyon dersimizde danışan görmüştük ve onun seansınıda derste dınlemiştik. Kendisi iyi bir dinleyicidir ve danışanının sorununu tarafsız ve eleştirisiz birşekilde dınleyıp mesleğe uygun hareket etmektedır. Kendisinin iyi bir klinik psikolog olacagından şüphem yok. İnsanlara karşı tavrı hep ılımlı ve tarafsızdır. Mesleğe uygun kişilik yapısı vardır.
     2 Beğeni    

 Kerime GÜL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.189.56.YF

24-12-2018
 TavsiyeNo: 107476
Sinem hanımla birlikte bir kurumda çalışmamız üzerine tanıştım. Kendisi insan ilişkilerinde samimi, sıcak kanlı, güler yüzlü olduğu kadar, işinde de bir o kadar verimli ve başarılıdır. Diplomasının dışında aldığı sertifikalarla mesleğinde kendini sürekli geliştirmeyi seven birisidir. Bence bir psikologun yaşının büyüklüğü değil terapilerindeki olumlu sonuçları önemlidir.Öncelik çocuk ve ergen olmak ile birlikte yetişkinlerde ihtiyaç halinde kendisinden terapi almalarını öneririm.
     2 Beğeni    

 Engin a. (Danışan)
 IP: 176.234.47.YBZ

24-12-2018
 TavsiyeNo: 107463
Açıkcası çok içime kapandığım ve artık herşeyi bıraktığım bir dönemde ailemin ısrarıyla tavsiye üzerin gitmiştim Sinem hanıma, ancak sadece 2 ay geçmesine rağmen yeniden hayata dair umutlar beslemeye başladım. Yeniden ideallerim olmaya başladı. Kendimi yeniden keşfetmeye başladım. Çok eski bir arkadaş edasında seanslarımız sürdü. Sinem hanım her hastasıyla özel ilgilenen , çok kibar, güleryüzlü ve karşısındaki insana değer veren profesyonel bir insan. Konuşurken sorunların düzelebileceğine ikna eden ılımlı bir yapıya sahip. Onunla seanslar başladıktan sonra keşke daha önce başlasaydım dedim. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir insan.. .
     3 Beğeni    

 Naz T K (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.145.YFY

27-09-2018
 TavsiyeNo: 105783
Psikolojik danışman Sinem Gün, üniversite hayatımda tanıştığım çok değerli bir arkadaşımdır. Bunun yanında yalnızca arkadaşım olmayıp, mesleki gelişimine önem veren, oldukça güler yüzlü, danışanına destek olabilmek adına her çabayı gösterebilen, hem danışanlarına hem de genel anlamda insana insanlığa değer veren bir meslektaşımdır. Yenilikleri takip eden ve alanında birçok konuda bilgi sahibi olan örnek bir psikolojik danışman ve hatta geleceğin klinik psikologu diyebilirim:) Tereddüt etmeden kendisine başvurabilirsiniz..
     5 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İzmir Nöropsikiyatri -Taş Psikiyatri
Mimar Sinan Mahallesi, Şair Eşref Blv. No:70 D:3, 35220 Konak/İzmir
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 332 10 21  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2016
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Sinem GÜN'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Sinem GÜN'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sinem GÜN Mesleki Videolar Videoları
-04:22
Top