2007'den Bugüne 84,180 Tavsiye, 26,367 Uzman ve 18,814 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.Sevgi Sezer ÖZTÜRK
Doktor Psikolojik Danışman - Ankara

Sevgi Sezer ÖZTÜRK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Dr.Sevgi Sezer ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Sevgi Sezer ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Dr.Sevgi Sezer ÖZTÜRK'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Küçük Ağaç Psikolojik Danışma Merkezi
Kültür Mah., Kızılırmak Cad., 7/6 Çankaya
Ankara
Dr.Psk.Dnş.Sevgi Sezer ÖZTÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (1998 Mezunu)
Yüksek Lisans
Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2001 Mezunu)
Doktora
Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.Sevgi Sezer ÖZTÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
C.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113280
Sevgi Hoca ile, yine Sevgi Hoca'ya danışan bir arkadaşım vasıtası ile tanıştık. Arkadaşımızın tavsiyesi ile önce eşim yardım aldı, eşimin ısrarları üzerine de ben Sevgi Hoca'ya başvurdum. Meslekteki yetkinliği, profesyonelliği, akademik birikimi, meslek etik değerlerine olan bağlılığı ve akılcı yaklaşımları ile daha ilk seanstan psikoterapiye olan ön yargımı yıkmayı başardı. Hayatın üzerime yüklediği sorumluluklarla başa çıkamadığım, ancak başa çıkamadığımı kendime itiraf edemediğim bir dönemde; öncelikle kendimi tanımamı, yaşadığım problemlerin kaynağını bulmamı ve bilimsel yöntemlerle bu problemlerimi çözebilmemi sağladı. Ve belki daha da önemlisi, ileriye dönük olarak yaşayabileceğim problemlerimin önüne nasıl geçebileceğimi veya bu olası problemlerle nasıl başa çıkabileceğimi öğretti. Kendim haricinde, eşimin ve tavsiye eden arkadaşımın hayatına kattığı olumlu etkiyi de somut olarak görmüş olan ve bu bağlamda her danışanına uygun bir iletişim yolu bulabildiğini düşünen bir danışanı olarak şiddetle tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
D.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111843
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Sevgi hocadan danışma hizmeti almıştım. Kendimi çok zor durumda hissederken onunla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sınava hazırlanırken hem aile baskısı hem de sınav kaygılarım hakkında onunla konuşarak bu olaylara bakış açımı değiştirmekte, bana çözülmeyecekmiş gibi görünen bazı problemlerimin aslında birden fazla çözüm yolu olduğunu fark etmemde çok yardımcı oldu. Eğer Sevgi hocadan bu danışma hizmetini almasaydım kendimi tanıyamayıp istediğim şeylerden hiçbir zaman emin olamayacakmış gibi hissediyorum. Onu hayatımda güneşe benzetiyorum. Beni sıcaklığıyla, bilgisiyle o kadar iyi aydınlattığını düşünüyorum ki hayatımda değer verdiğim insanlar arasında. Eğer ne yapacağınız konusunda emin değilseniz, sizi rahatsız eden kaygılarınız varsa kesinlikle Sevgi hocadan danışma almanızı tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    
Katekolamin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105952
Okuldaki bir hocamin tavsiyesiyle sevgi hocayla sınav senesinin sonlarına doğru tanıştık.Bu kadar sancılı bir sınav sürecinde geç de olsa tanışmış olmama rağmen bana kazandırdığı perspektif,olayları irdeleme gücümü gerçekten kuvvetlendirdi.Onunla geçirdiğim görüşmeler anındaki evreka anları beni kabuğumdan dışarı çıkmam adına bir fırsat tanıdı.Bilgi birikimi ,deneyimi,açıklamaları,metodları...Ama özellikle vazgeçilmesi mümkün olmayan farkındalık yaşattığı anlar...Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     17 Beğeni    
Birsen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105869
Sevgi Hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanışma fırsatı buldum.Hayatımın en karmaşık dönemlerinden birinde kapısını çaldım.Kafamı kurcalayan düşünceleri sadeleştirme yolunda,hayattan beklentilerimi bulup gerçekleştirme konularında bana çok güzel rehberlik etti.Birçok özelliğimi farketmeme ve farkettiğim bu özelliklerimi günlük yaşam içerisinde kullanmama önderlik etti.Seanslarımız hala devam etmekte.Bu süreçte yanımda olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.Psikolojik danışma almaya ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     17 Beğeni    
Mustafa MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105742
Sevgi Hanim ile yolum gecen sene kesisti. Aldigim sorumluluklarin agirligi ve yasadigim problemlerin bendeki yipratici tesiriyle ayni donemde mucadele etmem gerektigi icin gucsuz dusmustum. Doktorum minor depresif bozukluk tanisi koydu. Ben de bu durumu ilaclardan ziyade bilimin sundugu imkanlarla cozmek istedim. Iste tam bu noktada Sevgi Hanim'in tedavi yontemi bende farkindalik olusturdu, problemlerin ustesinden gelip sorumluluklarimi en az kayipla yerine getirmis oldum. Farkindalikla gelisen bakis acimin sayesinde bu durumu gelistiren sebeplere karsi hep dikkatli oldum. Eger herhangi bir cekinceniz varsa derhal bir tarafa birakip oncelikle bilimin sundugu imkanlara daha sonra Sevgi Hanim'in farkindalik olusturan yardimina basvurmanizi siddetle tavsiye ederim.
     16 Beğeni    
K. Demirel
14.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105545
Yüksek Lisans eğitimim kapsamında Sevgi Hocadan bazı dersler almıştım. Kendisi psikolojik danışma alanına oldukça hakim biridir ve Küçük Ağaç Psikolojik Danışma Merkezinin kurucusudur. Kendisinden aldığım derslerden oldukça faydalandım. Terapötik becerilerinin yanı sıra insani ilişkileri de çok iyidir. Gönül rahatlığıyla psikolojik destek alabileceğiniz biridir. Aynı zamanda kariyer danışmanlığına da oldukça hakimdir. Sınav kaygısı yaşayan öğrencilerle de çok verimli çalıştığını kendisinden destek alan birkaç kişiden biliyorum. Özetle, desteğe ihtiyaç duyuyorsanız endişe duymadan Küçük Ağaç'a başvurabilirsiniz. Zira, Sevgi hoca size yardım edebilmek için elinden geleni yapacaktır.
     19 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Küçük Ağaç Psikolojik Danışma Merkezi
Kültür Mah., Kızılırmak Cad., 7/6 Çankaya
Ankara
Dr.Psk.Dnş.Sevgi Sezer ÖZTÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(312) 418 26 27
Telefon 2 :
0(535) 304 81 23
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
1998
(22 yıl önce)
Yüksek Lisans
Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2001 Mezunu)
Doktora
Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2008 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Psk.Dnş.Sevgi Sezer ÖZTÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Dr.Sevgi Sezer ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-

08:57
Top