2007'den Bugüne 84,906 Tavsiye, 26,561 Uzman ve 18,915 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zehra IŞIKLI
Psikolojik Danışman - İstanbul

Zehra IŞIKLI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zehra IŞIKLI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Zehra IŞIKLI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zehra IŞIKLI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Buraya ofisinin kapısını açan bir kişi olarak sıcak bir karşılama mesajı bırakmak isterim. Hoşgeldiniz! Eski bir Afrika atasözü vardı: "Bir çocuğu bütün bir köy büyütür" diye. Bu sözün benim erken dönem çocukluk dönemi ve çocukların aileleriyle çalışırken sahip olduğum çerçeveyi çizdiğine inanırım. Her çocuk özeldir ve her ailenin kendi hikayesi, kendi dinamikleri vardır. Kendi bireysel farklılıkları ve kendi hikayeleriyle gelirler bize. Bilimsel bilginin ve bilimsel yöntemlerin ışığında, d...
Zehra IŞIKLI'nın İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.Zehra IŞIKLI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Değerli Danışan, Bana Bu Numaradan Ulaşabilirsiniz. Ulaşamamanız Durumunda Cevapsız Çağrınızı Göreceğim ve Sizlere En Kısa Sürede Döneceğim. .)
Kişisel skype hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce İleri Seviye almanca Başlangıç Seviyesi italyanca Başlangıç Seviyesi
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zehra IŞIKLI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Erken Dönem Çocuklukta Müdahale Programları
Özel Eğitim Danışmanlığı
Oyun Terapisi
Çocuk Merkezli Oyun Terapisi
Nitelikli Çocuk-Ebeveyn Etkileşimi
Çocuklarda Ruhsal Değerlendirme
Çocukluk Dönemi Psikolojik Rahatsızlıklar
Nörogelişimsel Bozukluklar
Ebeveyn Danışmanlığı

Zehra IŞIKLI Özgeçmis CV Psk.Dnş.Zehra IŞIKLI'nın Özgeçmişi
Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü bitirdim. Lisans yıllarım boyunca Tohum Otizm Vakfı, LÖSEV, GETEM (Görme Engelliler Teknoloji Merkezi), SEBEDER (Sesli Betimleme Derneği) ve İlköğretim Okullarına Yardım Vakfı bünyesinde ofis içinde ve sahada çeşitli sorumluluklar üstlenerek sosyal sorumluluk projelerinde görev aldım. Sosyoekonomik anlamda dezavantajlı ailelerin çocuklarıyla gönüllü çalışmalara devam ederek çocuklarla olan bireysel deneyimlerimi zenginleştirdim. Mesleğe hazırlık deneyimlerim arasında özel çocuklarla olan gölge öğretmenlik süreçlerim, anaokulundan liseye uzanan yelpazede rehberlik servisi stajlarım ve Yorum Psikoloji kliniğindeki staj deneyimim yer almaktadır.
...[Devamı...]

Zehra IŞIKLI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ18.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116979
Kızım özel eğitime ihtiyaç duyan bir çocuk .Zehra hanımdan iki yıldan beri destek alıyoruz.İlk günümüzden beri kızım cok yol kat etti.Zehra hanım, eğitim sürecinde hiçbir detayı atlamayan ve anne babayı ,bilgilendiren ,her sorunuza sabırlı cevap veren ,harika bir eğitmen.Kızımın gelişiminde çok büyük emeği var. Her seansta kızıma mutlaka biseyler ekledi ,bir adım daha ileriye götürdü.Kızımda emeği çok büyük.Biz Zehra hanımla bu yolda beraber olduğumuz çok şanslıyız.
     1 Beğeni    
B. Güneş
28.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114968
Zehrayı üniversite yıllarından beri tanıyorum. Hem kişisel hayatında hem de mesleki hayatında nasıl bir süreç yaşadığını çok yakından gözlemleme şansım oldu. Hayata bakışı gerçekçidir. Aynı zamanda insancıl ve sevgi doludur. Gerçekleri kabul eder ama çözüm odaklıdır. Mesleki gelişimini çok uzun yıllardır yakından gözlemliyorum. Eğitimden işe, işten özel hayatına koştururken onu gözlemlerdim. Bütün duyguları derinlemesine yaşar. Öyle aşkla anlatırdı ki işini bazen hayranlıkla dinlerdim. Bir eğitim bitti şimdi nereye dediğimde, bizde eğitim bitmez diye gülerek cevaplar. Eğer insanla çalışıyorsan yaşlı bir teyze de olduğunda öğrenecek şeylerin vardır diye neşeyle ve derinden cevaplar. Başarıdan başarıya koşarken onu izlemenin hazzını yaşadım ben. Benim arkadaşım, danışmanı olarak değil arkadaşı olarak tanıyorum onu. Ama benim hayatıma da hem dopdolu bilgisiyle hem insan sevgisiyle dokundu ve anlam kattı. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Çalışkan, oyuncu, neşeli, ciddi, bilgili, içten, dürüst, meraklı, bilimsever, iyi bir dinleyici, çok iyi bir dost. Şimdi çok iyi bir okuyucu, uygulamacı ve yakında çok iyi bir araştırmacı olacağına da inanıyorum. Arkadaşlarının ve danışanlarının ötesinde bir gün kendisi gibi çalışan insanların yetişmesine de ön ayak olacağına canı gönülden inanıyorum ve diliyorum.
     2 Beğeni    
Özlem Gündüz
27.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114957
Zehra ile aynı üniversite ve bölümden birlikte mezun olduk. Birlikte bir sene kadar ev eğitmenliği yaptık. Gerek okul gerek iş döneminde kişisel ve akademik anlamda bana çok fazla şey kattı. Çalışmalarını yakından takip ediyorum. Etik değerler konusunda oldukça hassas. Kendi iş alanını ve sınırlarını fazlasıyla iyi bilir. Gözlem yeteneği çok kuvvetlidir. Alana hakimiyeti, araştırma kabiliyeti ve mesleki çevresi nedeniyle gerek gördüğü takdirde yönlendirmede yardımcı olabileceğine inanıyorum. Devamlı olarak öğrenmeye ve öğrendiklerini aktarmaya istekli biridir. İletişim yönü oldukça kuvvetlidir. İşinde oldukça planlı, detaylı ve özenli çalışır. İşini ciddiyetle yapmasının yanında oldukça sevecen, arkadaş canlısı bir insandır. Gönül rahatlığıyla kendisine danışabilirsiniz. Onunla konuştuktan sonra kafanızdakilerin daha bir netleştiğini farkedeceksiniz.
     1 Beğeni    
Büşra
27.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114956
Zehra benim üniversiteden sınıf arkadaşım. Öğrencilik yıllarından beri ruh sağlığı alanında aktif bir şekilde sahada olduğunu biliyorum. Teorik ve pratik bilgisi kadar mizacı ile de beraber çalışmayı keyifli hale getiren, azmiyle insanın yürüdüğü yolda ilham veren ve emeğiyle destek olan bir meslekdaşım. Kendini sürekli geliştirme prensibiyle ailelere ve çocuklara daha verimli bir yaşam sürebilmeleri için çabalıyor. Samimiyeti, güler yüzü ve enerjisiyle benim tanımaktan keyif aldığım, beraber çok güzel işler başarılabileceğine inandığım bir insan.
     1 Beğeni    
N.Y
27.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114950
Merhabalar, Zehra hanımla güzel ve verimli bir deneyimimiz oldu. Şöyle ki özel eğitim işi bir ekip işi olduğundan, bir gölge öğretmen olarak yazıyorum. Kendisi bu camia da tanıdığım, işini severek yapan profesyonel planlı programlı ilerleyen ne yaptığını bilen doğru zamanlarda doğru adımlar atan, çocukları iyi tanıyan iletişi mi iyi olan, donanımlı bir eğitmendir. Ekibimizde birlikte çalıştığımız dönemde, her daim bize destek olup, her zaman iletişime açık olmasıyla öğrencimizin ilerlemesinde büyük katkısı olmuştur. Kendisine burdan da tekrar teşekkür ediyoruz tüm emekleri için. Gölge öğretmen olarak gözüm kapalı tavsiye ettiğim uzmandır.
     1 Beğeni    
Ayşenur K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114933
Zehra Işıklı bizim hayatımıza dokundu. Kendisini karantina sürecinde tanıdım. Tam okullar rehabilitasyonlar kapandı, simdi nasil otizmli ogluma destek olacagim derken Zehra hanım ben varım dedi. Uzaktan egitim şeklinde bize aile rehberligi hizmeti sundu. Bircok seyi yanlış ve eksik yaptığımızı fark ettik. Çocuğumuza bakışımız değişti, artık onu daha iyi anlıyor ve iletisim kuruyoruz. Eğer otizmli bir çocuğunuz varsa bilin ki bu uzun bir yolculuk olacak. Ve herseyden önce bu yolculuğun kaptanı sizsiniz. Eğer kaptanın rotası ve rehberi olmazsa yolunu bulamaz savrulur gider. Bunu tüm ictenligimle soyleyebilirim ki Zehra hanım cok iyi bir rehber. Hayatiniza dokunacak ve kötü giden birçok şey gitgide iyiye güzele dönüşmeye başlayacak. Yeter ki inanın ve isteyin.
     2 Beğeni    

Zehra IŞIKLI'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : Derman arardım derdime, derdim bana derman imiş.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.Zehra IŞIKLI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(542) 804 34 73  
(Değerli Danışan, Bana Bu Numaradan Ulaşabilirsiniz. Ulaşamamanız Durumunda Cevapsız Çağrınızı Göreceğim ve Sizlere En Kısa Sürede Döneceğim. .)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.Zehra IŞIKLI Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce İleri Seviye almanca Başlangıç Seviyesi italyanca Başlangıç Seviyesi

Zehra IŞIKLI Mesleki Videolar Videoları
-

09:01
Top