2007'den Bugüne 78,941 Tavsiye, 25,406 Uzman ve 17,701 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ecem YILMAZ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Ecem YILMAZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEcem YILMAZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ecem YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ecem YILMAZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk-Ergen Psikolojisi
Çözüm Odaklı Psikoterapi
Bilişsel-Davranışçı Terapi
Gelişim Testleri
Zeka Testleri
Deneyimsel Oyun Terapisi

Ecem YILMAZ'ın Makaleleri Ecem YILMAZ'ın Makale ve Yazıları
1 Makale
► Şiddet

Ecem YILMAZ Özgeçmiş CV Psk.Ecem YILMAZ'ın Özgeçmişi
1991 yılında Aydında doğmuştur. Özel Koza Koleji’nden burslu bir şekilde mezun olduktan sonra 2010 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi’ne ÖSYM bursu ile 1. Olarak girmiştir. Türk Psikologlar Derneği’nden WISC-R zeka testi eğitimini tamamlamıştır. İngilizce eğitimi için 2 ay Malta’ya giderek Linguatime School of English’te eğitim görmüştür. Lisans eğitimi boyunca, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve çeşitli ruh sağlığı merkezlerinde çalışmalarını yürütmüştür. Özel bir Psikoteknik Merkezi’nde Mesul Müdür ve Psikolog olarak çalışmıştır. Nevin Dölek’in “Çocuklar için BDT Eğitimi” ni tamamlamış , İstanbul Uluslararası Zerka Moreno Enstitüsü’nde 10 haftalık “Lisans Öğrencileri için Psikodrama” eğitiminin ardından 6 hafta daha psikodrama eğitimine devam etmiştir. Lisans eğitimi sırasında Prof. Dr. Nursel Telman’dan “Endüstri Psikoloji” alanındaki test eğitimlerini almıştır. Çeşitli anaokullarına danışmanlık hizmeti vermiştir...[Devamı...]

Ecem YILMAZ Tavsiye Yazıları Ecem YILMAZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Beyza Sevim (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.133.222.ZYF

09-12-2018
 TavsiyeNo: 107160
Ecem Hanım meslektaşımdır. Bütüncül bakış açısı ve özenli tutumu ile çocuk ve ergenlerle ilgili yönlendirmelerimde oldukça yardımcı olmuştur. Geçmiş deneyimlerinden ötürü okuldan kaynaklı ve okulda gözlemlenen problemlerde özellikle başarılı olduğunu düşünmekteyim. Ödev yapmak gibi sorumluluklarını yerine getirmekte zorlanan, okul kaygısı olan, dikkatini sürdürmek gibi bilişsel süreçlerde sorun hissettiren çocuklarla çalışmalarına ve olumlu ilerlemelerine şahit oldum. Güleryüzlü, etik konusunda özenli, çocuklarla iletişim kurma konusunda kabiliyetli, yeterli donanım ve beceriye sahiptir. Çocuğu konusunda destek almak isteyenlere tavsiyemdir.
     1 Beğeni    

 Belgin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.41.35.L

30-10-2018
 TavsiyeNo: 106398
Ecem hoca ile okulumuz vasıtası ile tanıştım ve 1 yıl kadar iletişim halinde idik. Akşam da dahil olmak üzere her zaman kendisine ulaştım. Oğlumun her sorununa çözüm buldu. Gerek Yüz yuze gerek telefonda sutekli İletişim kurduk ve görüştüğüm herkes te benimle ayni dusunceye sahip. Kendisi son derece pozitif ,kibar, guler yüzlü sıcak birisi. Çocuğumla ilgili bir durum olsa yine onunla gorusecegim ve sizlere de tavsiye ederim. İyi ki tanımışiz bize çok katkısı oldu. Sizlerin huzurunda kendisine teşekkürlerimi sunarım.
     2 Beğeni    

 Eren FIÇICI
İstanbul - Psikolog / Psk.Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-10-2018
 TavsiyeNo: 106371
Ecem Hanım’la bir süredir beraber çalışmaktayız. Kendisine yönlendirdiğim danışanlardan şimdiye kadar Ecem Hanım hakkında çok olumlu geri bildirimler oldu.. Kendisi; işini severek yapmakta olan çok kıymetli bir psikologtur.Danışanları ile iletişimi oldukça kuvvetlidir. Bu sayede beraber çalıştığı danışanlarında ve ailelerinde güven duygusu yaratır. Problem olmuş konuları en ince ayrıntısına kadar dinleyip; çeşitli çözüm yollarında iş birliği yapar. Kişisel olarak düşündüğüm; kendisinin en çok ön plana çıktığı konu ise çocuklarla olan iletişimidir. Ecem Hanım aile ve çocuk arasında adeta bir köprü görevi görmekte. Kendisinin başarılarını diliyor ve ihtiyaç hissettiğinizde ulaşabileceğiniz, güvenilir ve samimi bir psikolog olması sebebiyle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 oğızhan kcar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.30.237.YJ

16-10-2018
 TavsiyeNo: 106117
Kendisi yakın bir arkadaşım olmaktadır.Her zaman güler yüzlülüğü, samimi oluşu ve gündelik sosyal hayatında da insanların sorunları ile ilgilenmesi sebebiyle hep takdir toplamıştır.Etkili dinleme, anlama ve konuşma yeteneği hemen fark edilir.Sorunlar karşısında pratik ama duygudan uzaklaşmadan kalıcı çözümleri her daim kolaylıkla üretebilir.Ayrıca deneyimi ile birlikte kendisini sürekli yenileme ve geliştirmesi, sorunları çözebilme yeteneği, yardım etme arsuzu, yaptığı mesleğe saygısı, danışanlarının problemlerini giderme konusunda çok yardımcı olacaktır.
     3 Beğeni    

 Hilal Çamar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.55.224.YBF

11-10-2018
 TavsiyeNo: 106038
Kendisi ile aynı kurumda çalıştım. Insanlarla iletişimi çok kuvetli, duyarlı ,guler yüzlü, iyi niyetli ve çözümlü odaklıdır. Çocuklarımızın, velilerimizin ve biz öğretmenlerin biricik değeriydi. Her yasa ve her karektere uygun olarak nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilirdi. Düzeni ve isini takip ederdi. Iyi niyetli olduğu icin zaman zaman geregindrn fazla sorumluluk alirdi. Kedisini düşünmezdi. Bu da Ecem' in zayif noktasi. Kendisiyle tanışmaktan ve aynı ortamda çalışmış olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Başarıları daim olsun...
     8 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(534) 858 16 71  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri
Aydın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Ecem YILMAZ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ecem YILMAZ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ecem YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-


07:22
Top