2007'den Bugüne 77,790 Tavsiye, 25,208 Uzman ve 17,430 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Asena KANTAR

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Dnş.Asena KANTAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Asena KANTAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAsena KANTAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Asena KANTAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sıla SALANTURPsk.Dnş.Sıla SALANTUR
Sıla Hanım ile bir süredir beraber çalışıyoruz. Kendisinin birçok seansına tanıklık etme fırsatım oldu. Alanında oldukça başarılı, mesleğini severek y...
Bayram ŞİMŞEKUzm.Psk.Dnş.Bayram ŞİMŞEK
Bayram Bey ile Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olduktan sonra internette hakkında yazılan olumlu yorumla...

Asena KANTAR Tavsiye Yazıları Asena KANTAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Fatma Horoz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.255.F

20-10-2018
 TavsiyeNo: 106200
Asena Kantar dört yıllık çok yakın arkadaşım ve meslektaşımdır. Üniversitedeki stajlarımızı üç sene aynı kurumlarda yaptık. Bu nedenle de işinde ne kadar özverili ve istekli olduğunu yakından görme fırsatı buldum. Bu kurumlarda yaptığı tüm çalışmaları en küçük ayrıntısına kadar planlar ve çalışmalarında en iyi sonucu almak için çok çalışırdı. İlk danışmasını bile hatırlıyorum. Ne kadar heyecanlıydı. Nasıl geçeceğiyle ilgili endişeleri vardı. Ama danışma sonrası danışanıyla odadan nasıl çıktığını da hatırlıyorum. Yüzler gülüyordu belli ki güzel geçmişti. Asena'nın insanlara iyi gelen doğal bir aurası var. Ama iyi bir danışman olmak için bu yetmez. Çok çalışmak, işini çok sevmek, kendini hep geliştirmek, çok araştırmak ve çok iyi dinlemek gerekir. Asena bunların hepsine sahip. Her geçen gün işinde daha iyi olacağını biliyorum ve canım arkadaşıma işinde başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    

 Mesut (Danışan)
 IP: 5.47.93.LW

17-10-2018
 TavsiyeNo: 106134
Asena hanımı yeni tanidim ve ilk konuşmamiz çok fazla güven hissettirdi ilerleme kaydettiğimi farkettim kendi içimde.. ve bu bana cok şeyler katt.. konustukca rahatladm içimi rahatlıkca kendisine döktüm ve sabırla beni haala dinlediği için kendisinee sonsuz teşekkür ediyorum benim kendi icimde yapamam dediğim şeyleri bile yapmama yardımcı oldu... İyki varsınız.. ASENA hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ve tercih edebilrsiniz... işinde mükemmel biri..
     3 Beğeni    

 Nimetnur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.121.166.YWF

14-10-2018
 TavsiyeNo: 106076
ASENA KANTAR 8 yıldır çok yakın arkadaşımdır.Kendisi ile lisede tanıştık ve üniversitede de iletişim halindeydik.Bölümüyle ilgili aldığı eğitimlerin büyük bir kısmına şahit oldum.4 yıllık eğitim hayatını kendini geliştirerek ve profesyonelce tamamladığını düşünüyorum. Uzun yıllar boyunca başladığı her işte elde ettiği başarı ve insanların zor zamanlarında deneyimlerini aktarmasıyla bir çok artı elde etti. Severek yaptığı bu işte samimiyetine ve her işin altından kalkabileceğine eminim.
     3 Beğeni    

 Emine Çetin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.232.215.CL

01-10-2018
 TavsiyeNo: 105849
Asena üniversite hayatımda tanıdığım yakın arkadaşım aynı zamanda meslektaşımdır. Realist, içten, samimi, kendini geliştiren, yeni fikirlere açık biridir. Yaşamımızda bizi yadırgamadan samimiyetle dinleyebilecek, sonuna kadar güvenebileceğimiz kişilerin varlığına ihtiyaç duyarız. Asena, bu anlamda mesleğini layığıyla yerine getiren, kişilere ihtiyacı olduğu güveni verebilecek saygıdeğer bir danışmandır. Biliyorum ki mesleğinde de emin adımlarla güzel yerlere gelecektir. Sizler de profesyonel bir dinleyiciye ihtiyaç duyarsanız Asena’ ya güvenebilirsiniz.
     4 Beğeni    

 Naz Epözdemir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.54.24.ZBC

29-09-2018
 TavsiyeNo: 105811
Asena Kantar ile İzmir Anadolu Öğretmen Lisesi'nde taniştim. Uzun yillardir suren bir arkadaşliğimiz var. Kendisi hayatimin en zor dönemleri diyebileceğim anlarda her zaman yanimda oldu. Arkadaşlarimiz biz ne anlatirsak anlatalim bizi destekler, anlattiklarimizi bizim duymak istediğimiz şekilde yorumlarlar. Asena böyle bir arkadaşim değildi. Kendimden şuphe ettiğim anlarda, kendimden uzaklaştiğim, boşluğa ve korkuya dustuğum anlarda, benim duymak istediklerimi değil, bana yardim edecek şeyleri söyledi ve bu yuzden Asena'ya minnettar kalacağim. İşini seven, işinden önce insanlari seven, anlamak isteyen biri. Sizi dinleyecek, yardim edecek iyi ve guvenilir bir insan ariyorsaniz, Asena Kantar'i gonul rahatliğiyla tercih edebilirsiniz.
     1 Beğeni    

 Ali Haydar Güler (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.43.205.FZ

28-09-2018
 TavsiyeNo: 105793
Asena'yı yaklaşık 5 yıldır tanıyorum. Bu 5 yıllık süreç içerisinde hem arkadaş olarak hem de yeri geldiğinde fahri bir danışan olarak, onun alanındaki başarılarına defalarca şahit oldum. Bir hekim adayı olarak pskiyatri derslerine olan ilgim Asena ile sohbetlerimiz sayesinde daha da arttı. Olaylara üçüncü bir göz olarak objektif bir şekilde bakabilme yeteneği hem mesleki anlamda takdir ettiğim hem de sosyal ve günlük hayatta sıkıştığım anlarda başvurduğum kişi haline getirdi kendisini. Öyle ki travma sonrası stres bozukluğu yaşadığımı anladığım bir süreçte ilk çaldığım kapı Asena'nın kapısı oldu. Sıkıntılarımı atlatmam ve hayata yeniden olumlu, umutlu bakmam konusunda bana ettiği yardımlar için ne kadar teşekkür etsem azdır. Hem bir arkadaşı hem fahri bir danışmanı hem de bir doktor adayı olarak diyorum ki kendisine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.
     2 Beğeni    

 Büşra ÇIRAK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 185.93.248.ZD

28-09-2018
 TavsiyeNo: 105788
Asena benim üniversiteyi birlikte okuduğum en yakın arkadaşlarımdan birisidir. Aynı zamanda meslektaşımdır. Kendisi çok açık fikirli, sevecen, mantıklı düşünen, yardımsever, girişken bir kızdır. Üniversite hayatımız boyunca bir sorunumuz olduğunda asla yardım etmekten kaçınmadı. Çok iyi bir dinleyicidir. Size sorunlarınızın üstesinden gelmeniz için yardımcı olur. Okul devam ederken birçok kişiyle psikolojik danışma yapmıştır ve bunlarda danışanlarına yardımcı olmayı başarmıştır. Danışanları hep mutlu ve memnun ayrılmıştır. Aynı zamanda birçok eğitimi de almıştır. Özellikle aile ve çocuk üzerine aldığı eğitimler onun bu konularda uzmanlaşmasını sağlamıştır. İşini severek ve ciddiyetle yapar.
     3 Beğeni    

 Derya Çağlar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.219.35.YF

27-09-2018
 TavsiyeNo: 105781
Asena Hanım 4 senelik üniversite yaşantımı birlikte geçirdiğim ev arkadaşımdır. Kendisinin üniversite hayatı boyunca kişisel gelişim adına birçok eğitime katıldığına ve birkaç kişiye verdiği psikoloji danışmanlık seansına şahit oldum. Birisi bizzat kendi sınıf arkadaşımdı. Görüşmelerinin nasıl etkili olduğunu yakından görme fırsatım doğdu. Bir eğitimci olarak samimi bir şekilde söylemeliyim ki kendisinin alanında uzman olacağına dair hiçbir şüphem yok. Yaptığı her çalışmada başarı elde etti ve en önemlisi mesleğine önem veren birisi, severek çalışıyor ve asla pes etmiyor. Güler yüzü ve azminin onu istediği noktalara taşıyacağına inanıyorum.
     3 Beğeni    

 Ceren Oskay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.24.199.LY

27-09-2018
 TavsiyeNo: 105774
Asena üniversite yıllarından beraber eğitim aldığım sınıf arkadaşım, meslektaşım aynı zamanda yakın arkadaşımdır. Çok kıymetli hocalardan aldığımız eğitimlerin yanısıra onun kişisel olarak göstermiş olduğu azmi, işine olan özeni, yeniliklere açıklığı ve insanlara olan saygısı onun daha başarılı adımlarla ilerleyeceğine olan inancımı destekliyor. Samimi, güler yüzlü, sıcak kanlılığının yanında profesyonel kimliği ve ciddiyeti ile iletişim kurarken kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz bir danışman. Ufku ve hayata bakış açısı oldukça geniş kendisinin her türlü paylaşımınızı özenle dinleyip size gereken özeni göstereceğini ve ona güvenebileceğinizi belirtmek istiyorum.
     2 Beğeni    

Asena KANTAR'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Tiyatro, kitap okumak, yoga yapmak

Sevdiği Yazarlar : Haruki Murakami, Sabahattin Ali, Hakan Bıçakçı, Alper Canıgüz, Yusuf Atılgan, Sait Faik Abasıyanık, Stefan Zweig, Gabriel Garcia Marquez, Paulo Coelho

Sevdiği Muzikler : jazz, blues, soul, indie rock

Sevdiği Filmler : 2001: A space odyssey, La planete sauvage, Lock Stock and Two Smoking Barrels, The Triplets of Belleville» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Karşıyaka Ege Psikolojik Danışma
Karşıyaka Cemal Gürsel Cad. Tuna Mah. No:186/6 Karşıyaka İskele Karşısı Karşıyaka
İzmir  

Adres 2:
Aliağa Ege Psikoterapi ve Danışmanlık
Aliağa Kültür Mah. İzmir Cad. No:12/2 Aliağa
 
(Belirli Günler (Pazartesi))


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(538) 442 93 88  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-


Asena KANTAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Asena KANTAR Mesleki Videolar Videoları
-


10:24
Top