2007'den Bugüne 83,068 Tavsiye, 26,198 Uzman ve 18,428 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Buse BAŞKÖYLÜ

Şehir

Edirne

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Uzm.Psk.Buse BAŞKÖYLÜ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Buse BAŞKÖYLÜ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Buse BAŞKÖYLÜ'nün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özge MUTLUPsk.Dnş.Özge MUTLU
Özge ile Patika Aile Danışmanlık merkezinde tanıştık. Kendisi oldukça donanımlı bir meslektaşım. Kendisi uzmanlık alanlarının altını birçok eğitim ve ...

Buse BAŞKÖYLÜ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk, Ergen, Yetişkin Psikoterapisi
Oyun Terapisi,
Deneyimsel Oyun Terapisi,
Fillial Oyun Terapisi,
Yönlendirilmiş Oyun Terapisi,
Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi,
Sınav Kaygısı,
Depresyon,
Okul Fobisi,
Sosyal Fobi,
Dikkat Testleri,
Gelişim Testleri,

Buse BAŞKÖYLÜ'nün Makaleleri Buse BAŞKÖYLÜ'nün Makale ve Yazıları
1 Makale
► Bağlanma
2 Yazı/Döküman

Buse BAŞKÖYLÜ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Buse BAŞKÖYLÜ'nün Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog Buse BAŞKÖYLÜ, Edirne doğumludur. İzmir Üniversitesi psikoloji lisans eğitiminin ardından klinik psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve terapi eğitimlerini almaya başlamıştır. Meslek hayatına Edirne Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde özel gereksinimli bireylere ve ailelerine psikolojik destek vererek başlamıştır. 2 yıl süreyle çalıştığı merkezin ardından özel okulda sınav grubu öğrencileriyle kısa süreli olarak sınav kaygısı üzerine seanslar yürütmüştür. Ardından Edirne’de aile danışmanlık merkezinde psikoterapi seanslarını yürütmeye başlamıştır. 2019 yılında Psikolina Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ni kurmuştur. Psikolina Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde çocuk-ergen terapisi, bireysel terapi, aile terapisi ve oyun terapisi hizmetleri verilmektedir. Buse Başköylü aynı zamanda anaokullarına ve çocuklara yönelik spor salonlarına psikolojik destek, takip ve seminer hizmeti vermektedir. Yerel bir gazetede ve internet gazetesinde yazarlık yapmaktadır.

Buse BAŞKÖYLÜ Tavsiye Yazıları Buse BAŞKÖYLÜ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gizem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 24.133.193.FL

22-09-2019
 TavsiyeNo: 111494
Buse Başköylü, benim kardeşim oluyor. Mesleğini çok seven ve sürekli çalışan bir psikolog. Bugüne kadar çalışırken yüksek lisansını tamamladı, haftasonu tatillerini dinlenmek yerine İstanbul’da eğitimlere katılarak değerlendirdi. Şuanda da zamanının çoğunu kendini geliştirmek için kullanıyor. Günlük hayatında da dinleyici rolü en çok ona yakışıyor ve bizi (yani tüm yakınlarını) saatlerce dinleyip çözüm buluyor ☺Buse’nin çalıştığı vakalar üzerinde çözümleyebilmek için saatlerce okumalar yaptığına şahit olduğumdan mesleğini ne kadar çok sevdiğini şüphe etmeden savunabiliyorum. Her zaman danışanlarını öncelikli tutan, seans sonrasında raporlama yapan, ardından sık sık danışanlarıyla irtibatta olan, profesyonelliği ön planda tutan ve işinde oldukça titiz bir psikolog. Çok küçük yaşlarından itibaren psikolog olmayı kafasına koymuştu, iyi ki de oldu. Hiçbir zaman vazgeçmedi, her daim çalıştı. Çok genç yaşına rağmen fazlaca yol katetti. Edirne’de hizmet alırken tercih edilmekten kuşku duyulmayacak bir profesyonel olduğunu düşünüyorum.
     Beğenin    

 Alaska (Danışan)
 IP: 193.255.75.ZZZ

19-09-2019
 TavsiyeNo: 111455
Kendisini ilk başta internette gördüm ve daha önce böyle bir tecrübem olmadığı için ilk randevumu alırken haliyle tereddüt etmiştim. Aslında tereddüt etmeme gerek olmadığını daha ilk randevudayken farkına varmıştım çünkü kendisinin çok sıcakkanlı ve gerçekten çok iyi bir dinleyici olduğunu anladım. Bahsettiğiniz sorunlara, sorduğu yerinde sorularla ya da verdiği cevaplarla içinde olduğunuz karışıklıktan çıkarabiliyor. Birkaç randevudan sonra diğer randevular için sabırsızlandığımı farkettim çünkü o küçük oda, bir nevi güvenli bölgem olmuştu ki profesyonelliği ve kendine has içtenliği olmasa bu mümkün olamazdı. Kendisi için her zaman daha iyisini diliyorum ve kendinizi sıkışmış hissediyorsanız başvurmaktan asla çekinmeyin ya da tereddüt etmeyin.
     Beğenin    

 Cansın (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 24.133.5.ZYD

15-09-2019
 TavsiyeNo: 111388
Psikoloji bölümünü çok seven, çaba harcayan ve bu sebeple çok başarılı olacağını düşündüğüm bir psikologdur. Gazete yazıları, aldığı eğitimler, cesareti ile adından çok söz ettireceğinden eminim. Gazete yazıları, fazla emek ve mesai harcanmış, her cümlesinde uzun uzadıya düşünülmüş. Konu bakımından ise toplumdaki her bireye bir şekilde dokunan sorunları içeriyor. Ofisi ise çocuklar için çok eğlenceli biz yetişkinler için ise bir o kadar sıcak ve samimi. Bir psikologla değil, en yakın arkadaşınızla konuşuyormuş gibi hissetmenizde Buse’nin karakteri, mesleki donanımı ve ofis ortamı oldukça etkili. Kendisi ile bir kez tanıştığınız zaman bir daha hep hayatınızda kalmasını isteyeceksiniz. Umarım en kısa zamanda en büyük başarılar kendisinin olur, fazlasıyla hakettiğini düşünüyorum.
     Beğenin    

 Esra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.143.YDZ

03-09-2019
 TavsiyeNo: 111243
Özel hayatında da insanlara karşı çok duyarlı , önyargısız ve saygılıdır. Mesleğiyle birleşince karşımıza , danışanını koşulsuz kabul ve saygıyla karşılayan bir psikolog çıkıyor. Bir psikolog olarak başvurduğum kişidir Buse Başköylü . İnsanız hepimizin sorunları oluyor , benim de oldu ve Buse Başköylü ' nün yaklaşımlarıyla kendimi daha özgüvenli , güçlü ve iyi hissediyorum . En çok beğendiğim tarafı konuşurken karşınızdaki insanın dinlediğini hissediyorsunuz ve bu da içinizdekileri korkmadan , bilerek , isteyerek dışarı çıkartmanızı sağlıyor. İçeridekiler çıktıkça da kendinizi daha iyi daha güçlü hissediyorsunuz .
     Beğenin    

 Ece geç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.174.57.YLF

02-09-2019
 TavsiyeNo: 111233
Buse Başköylü muhteşem bir psikolog diyebilirim. Öncelikle empati gücü çok yüksek, dinleme işini en iyi şekilde yaparak olayları en ince ayrıntılarından yakalayarak karşısındakini aydınlatmayı, yol göstermeyi başarıyor. Çözemediğim her sorunda ilk aradığım kişidir kendisi. Kendinizi anlatmanız için en uygun kişilerden birisi diyebilirim. İşindeki azmi ise inanılmaz yüksek. Her eğitime katılır, yeniliklere açıktır, kendini geliştirmek için elinden gelen herşeyi her daim yapmaya açıktır
     Beğenin    

 Fatih (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 24.133.193.F

28-08-2019
 TavsiyeNo: 111181
Edirne'de hizmet veren uzun zamandır takip ettiğim, zaman zaman danıştığım güler yüzlü ve branşına hakim bir uzman. Kesinlikle tavsiye ederim. Buse hanım ile sosyal medya aracılığıyla tanıştım ve doğru iletişimi sayesinde seansına katıldım. Konulara bakış açısı ve tam anlamıyla danışanını anlayabilen, doğru yönlendiren bir uzman. Edirne de böyle hizmet vereni görmediğimden buraya tavsiyemi bırakmak istedim. Danışmak isteyenlerin tereddütsüz ofislerini ziyaret etmeliler ve bu engin bilgi birikimden faydalanmalılar...
     Beğenin    

 Mtns (Danışan)
 IP: 46.196.90.Y

02-10-2018
 TavsiyeNo: 105878
Merhaba, Buse Hanım ile zorlu bir sınav sürecindeyken tanıştım. Aileme arkadaşlarıma bile anlatamadığım problemlerimi onunla paylaşabildikten sonra rahat bir nefes aldım. Kendisinin enerjisi, empati yeteneği ve güler yüzü sayesinde sorunlarımla baş edebilmeyi öğrendim. Keşke her psikolog onun gibi yaptığı işi bu kadar sahiplense ve severek yapsa. İlk defa kendimi bir psikologun yanında bu kadar rahat hissettim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hayatta aşamadığımız her problemde keşke yanımızda Buse Hanım gibi bir enerji olsa :)
     4 Beğeni    

 Semih uzun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 194.54.61.YBF

01-10-2018
 TavsiyeNo: 105847
Mesleğinden önce kendisi mükemmel bir insan kendini çok ama çok geliştirdiğine inandığım saygı duyduğum bir kişilik . Geçtiği süreçlerin ne kadar zorlu ve çok başarılı olduğunu bildiğim bir isim . Mutlaka edirnede psikolog arıyorsanız ilk kapısını çalacagınız kişi olmalıdır. Bunu yazarak benim ve tanıdıklarımın fayda görmesinden sonra bir başkasınında psikolog buse başköylüden yardım ve destek almasını temenni ederim.Umatım edirnede faaliyet göstermeye devam eder ve sunduğu bir bakıma sağlık hizmetini vatandaşlara ulaşmasını kolaylaştırır ve edirne için bir değer olmuş olur
     6 Beğeni    

Buse BAŞKÖYLÜ'nün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolina Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Kocasinan Mahallesi, Rahmi Erdinçler Sokak, No:1. Özmed Plaza, D:2.
Edirne  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(549) 459 54 52
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Edirne
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Yüksek Lisans
Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Buse BAŞKÖYLÜ'nün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Buse BAŞKÖYLÜ Mesleki Videolar Videoları
-14:49
Top