2007'den Bugüne 79,037 Tavsiye, 25,418 Uzman ve 17,712 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Şahnur KARAŞAHİN
Psikolog - İçel (Mersin)
Psikolog, Wisc-R Uygulayıcısı, Oyun Terapisti, Çift Terapisti

Şahnur KARAŞAHİN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Şahnur KARAŞAHİN

Şehir

İçel (Mersin)

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Şahnur KARAŞAHİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Şahnur KARAŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Şahnur KARAŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Tuğba Başak KOÇ
Kıymetli meslektasim Tuğba Başak KOÇ'u lisans yıllarından beri tanımaktayim. İşini ciddiyetle yapan, prensipli, mesleğini seven ve kendini geliştirme ...
Hatice Kübra ARSLANPsk.Hatice Kübra ARSLAN
Sevgili arkadaşım, değerli meslektaşım Hatice Kübra Arslan' i lisans yıllarımdan tanırım. Çok çalışkan, özverili, samimi ve ilgili bir uzmandır. Mezun...
Esra KESKİNUzm.Psk.Esra KESKİN
Sevgili Esra Keskin ile lisans dönemlerinde tanıştık ve arkadaşlığımız devam etti. Sürekli kendisini geliştiren, dinamik ve pozitif bir uzman. Ayrıc...
Dyt.Merve ERSOY
Güzel dostumm Merve Ersoy'u uzun yıllardır tanırım. İyiliği, kibarlığı, enerjik oluşu ve naif yapısıyla benim için yeri her zaman çok farklı olmuştur....

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba; Alacağınız profesyonel destek ile sorunlarınızı; gelişmek, daha mutlu ve etkin bir hayat yaşamak için fırsata dönüştürebilirsiniz.

Şahnur KARAŞAHİN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Terapi
Çift Terapisi
Çocuk Dikkat, gelişim ve zeka testleri
Wisc-R
Çocuk Resimlerinin Analizi

Şahnur KARAŞAHİN'in Makaleleri Şahnur KARAŞAHİN'in Makale ve Yazıları
1 Makale
2 Yazı/Döküman

Şahnur KARAŞAHİN Özgeçmiş CV Psk.Şahnur KARAŞAHİN'in Özgeçmişi
1988 yılında Mersin’de doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Mersin’de tamamladım. Ösym ve Tubitak burslusu olarak kazandığım İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) Bölümününden 2010 yılında yüksek onur derecesiyle mezun oldum. 2016 yılında da Mersin Üniversitesi’nden Pedagojik Formasyon Sertifikası aldım. 8 yıldır çalıştığım yerlerde çok sayıda çocuk, ergen, yetişkin danışanla bireysel ve çift terapileri gerçekleştirdim. Seminerler ve grup oturmaları düzenledim.

Gottman Çift Terapisi I. ve II. düzey eğitimlerini, Wisc-R Uygulayıcı Eğitimi, Çocuk Resimlerinin Analizi ve Çocuk Testleri Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Eğitimi, Çocuk Objektif Testleri Uygulayıcı Eğitimini aldım. İlaveten Anne Çocuk Eğitim Vakfı’ndan Anne-Çocuk Eğitici Eğitimi aldım. Sağlık Bakanlığı’ndan alınan Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yetki Belgesi’ne de sahibim.

Şu anda da Mersin ve Adana illerinde yüzyüze terapi görüşmeleri gerçekleştiriyorum. Çocuk gelişim, zeka ve dikkat testleri uyguluyorum. Ayrıca online terapi ile başka şehirde hatta başka ülkede yaşayan danışanlara psikolojik destek sunuyorum.

Hayatta karşılaşılan sorunların daha mutlu bir hayat için birer aracı olduğuna inanıyorum. Yeter ki problemin düzgün olarak tanımı yapılsın ve bu problemin çözümünde destek alacağınız güçlü yanınızın hangisi olduğu doğru bir şekilde tespit edilsin. Bu yolculuğa çıkarken destek almanız gerektiğini düşünüyorsanız ben psikolog Şahnur Karaşahin olarak buradayım. Kararınızı verin ve bana ulaşın.

Şahnur KARAŞAHİN Tavsiye Yazıları Şahnur KARAŞAHİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 A.S. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.21.ZCB

19-02-2019
 TavsiyeNo: 108411
Sahnur Hanımla bir arkadaş aracılığıyla tanıştık. 5 yaşındaki oğlum ve 2 yaşındaki kızımın genel gelisimleri ile ilgili kendisinden detaylı bilgi aldım. Ankara Gelişim Tarama Envanterini yaptırdım. Gelişim düzeyleri çok iyiydi. Çok rahatladım. Sadece test yaptıracak olsanız dahi kendisine her alanda danisabiliyorsunuz. Ve bıkmadan usanmadan sorularınıza cevap vererek sizi aydınlatıyor. Samimi içten konusuna hakim, çocuklar konusunda hassas ve güzel yonlendirmeler yapiyor. Tüm bu sebeplerle kendisini herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Psk.Tuğba Başak KOÇ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-02-2019
 TavsiyeNo: 108375
Sevgili meslektaşım Şahnur ile lisans yıllarımdan tanışmaktayım. Kendisi lisans döneminde çok çalışkan, herkese yardım eden, insanlarla bilgilerini paylaşmayı seven bir insandı. Bu yapısı mesleğini eline aldıktan sonra da artarak devam etti. Kendisini mesleki alanda her konuda geliştirerek, eğitimlere katılarak danışanlarına yüksek fayda sağlamayı amaçlamıştır. Donanımlı olmasının yanında mesleki etik ilkelerine de dikkat ermektedir. Etik ilkeler danışan danışman ilişkisi açısından oldukça önem arz etmektedir. O yüzden gonul rahatlığı ile kendisini tavsiye ederim, mesleki hayatında başarılar dilerim.
     1 Beğeni    

 Dyt.Merve ERSOY
Antalya - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-02-2019
 TavsiyeNo: 108358
Şahnurum..Canım dostum güzel kalpli arkadaşım.yeri geldi dost oldun yeri geldi psikoloğum.ama her muhabbetimizde bir farkındalık kazandım sayende.ne zaman kendimi kötü hissetsem aramayı düşündüğüm ilk isim.merhameti, empati yeterli yüksek olması ,çok iyi bir dinleyici olması onun mesleğinde çok iyi yapmaya yetti.Samimiyet,dürüstlük,doğallık arayanlara şiddetle tavsiye edecepim bir uzman.mesleki bilgi ve deneyimleri ile işini hakkıyla yaptıgını inanıyorum bu yolda karşına seninle aynı frekansta danısanların çıkmasını temenni ediyorum sevgilerle...
     1 Beğeni    

 S.E. (Danışan)
 IP: 94.235.20.YF

04-02-2019
 TavsiyeNo: 108131
Uzun süredir depresyon yaşıyordum. Şahnur hanımı internet üzerinden bulup ulaştım. Ve yardım aldım. Randevu alıp kısa bir süre içinde görüşmeye başladık. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum. Çok guleryuzlu ve samimi bir uzman. Uyguladığı tekniklerle gerçekten mesafe kat ettiğinizi fark ediyorsunuz. Çeşitli testler uygulayarak kendimi daha iyi tanımama yaedımcı oldu. Kendinizi yanında çok rahat hissedip guven duyacagınız ve hiç tereddüt etmeden yardım alabileceğiniz bir uzman.
     1 Beğeni    

Şahnur KARAŞAHİN'in Öykü ve Şiirleri Şahnur KARAŞAHİN Tarafından Yazılan Öykü ve Şiirler
 • Terapi Öyküleri 1 Deprem

 • Şahnur KARAŞAHİN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
  Sevdiği Uğraşlar : Fotoğrafçılık  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi
  Adres: Özülkü İş Merkezi (Yeni Adana Hastanesi Üstü) Kat 14 No:1402 Seyhan / Adana
   
  (Haftanın Belirli Günleri Bu Adreste Bulunuyorum. Telefonla Aradığınız Takdirde Uygun Günü Belirleyebilirz.)


  Adres 2:
  Mezitli/Mersin
  İçel (Mersin)  
  (Haftanın Belirli Günleri Bu Adreste Bulunuyorum. Telefonla Aradığınız Takdirde Uygun Günü Belirleyebilirz.)


  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  0(551) 384 79 01  
  İnternet Sitesi
  E-Posta
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Kadın
  Doğum Tarihi
  1988
  (31 yaşında)
  Doğum Yeri
  Mersin
  Mezun Olduğu Üniversite
  İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü
  Mezuniyet Yılı
  2010
  (9 yıl önce)
  Hızlı Mesaj Araçları
  Kişisel whatsapp hesabı
  Sosyal Medya
  Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

  Şahnur KARAŞAHİN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
  İngilizce: İyi Düzeyde


  Şahnur KARAŞAHİN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
  -

  Şahnur KARAŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
  -

  psikolog, mersin, adana, online, depresyon, kaygı bozukluğu, sosyal fobi, özgüven eksikliği, kişisel gelişim, ilişki problemleri, çift terapisi, panik atak, fobi, duygu durum bozukluğu, aile danışmanlığı, wisc-r, dikkat testleri, dikkat testi, zeka testi, zeka testleri, gelişim testleri, gelişim testi, mersin wisc-r, adana wisc-r, çocuk danışmanlığı, ergen danışmanlığı, ebeveyn rehberliği, yetişkin, çocuk, ergen, terapi, danışmanlık, psikoloji, agte, metropolitan okul olgunlu, bender-gestalt, online terapi, online psikolog, gelişim geriliği, mersin psikolog, adana psikolog, oyun terapisi, resim analizi, resim testleri, mersin depresyon tedavisi, depresyon tedavisi, online psikolojik danışma, peabody resim kelime eşle, ankara gelişim tarama env, good enough harris bir ad


  11:55
  Top