2007'den Bugüne 90,961 Tavsiye, 27,962 Uzman ve 19,826 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Hatice DALAK
Uzman Psikolojik Danışman - İzmir

Hatice DALAK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hatice DALAK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hatice DALAK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hatice DALAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Zeynep B. ŞAHİNUzm.Psk.Dnş.Zeynep B. ŞAHİN
Zeynep Hanımla 12 yıldır tanışıyoruz. Meslek hayatımızda çalıştığımızın yerleri kesiştiği, birlikte eğitim ve süpervizyonlara katıldığımız dönemler ol...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar, tavsiyeediyorum.com uzman sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Genç, yetişkin ve çiftlere yönelik terapi hizmeti veriyorum. EMDR, Şema Terapi ve İlişki Pusulası yaklaşımlarını kullanıyorum.
 
Hatice DALAK'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Sofist Psikolojik Danışmanlık Merkezi
8215/2 Sok. No:1/A İstasyonaltı Mahallesi Çiğli/İzmir
İzmir
Uzm.Psk.Dnş.Hatice DALAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kurumsal facebook hesabıKurumsal linkedin hesabıKurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
Orta Doğu Teknik Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hatice DALAK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Anksiyete
Travmalar
Özgüven Problemleri
Yas
Duygu düzenleme
Kişilerarası İlişkiler


İlişki Sorunları
İkinci Evlilik Problemleri
Kök Aile Konuları
İletişim
İlişkide Cinsel Sorunlar (Cinsel İşlev Bozukluğu Dışında)
Evlilik Öncesi Sorunlar
Aldatma

Hatice DALAK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Hatice DALAK'ın Özgeçmişi
Lisans: Boğaziçi Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Yüksek Lisans: Orta Doğu Teknik Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Uzmanlık Alanı: Yetişkin Bireysel ve Çift Terapisi

Yaklaşımı:

Aile ve Evlilik Terapisi (3 Düzey) (2019-2020)
Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu


EMDR 1. Düzey Eğitimi (2018)
Klinik Psikolog Emre Konuk, Davranış Bilimleri Enstitüsü

ŞEMA TERAPİ EĞİTİMİ (2015)
Psikiyatrist Alp Karaosmanoğlu

Hatice DALAK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Buse Y.
8.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120169
Kendimi geliştirmek için arayışta olduğum zamanlarda Hatice Dalak ile tanıştım. Yardımseverliği sayesinde çok şey öğrendim. Kendisi staj yaptığım kurumda çalışıyordu ve bana bu süreçte olabildiğince destek oldu. Hatice Hanımla konuşurken sıcak tavrından dolayı rahat ve yargılanmadığınızı hissetmeniz çok mümkün gerçekten. Danışanlarına karşı da oldukça detaycı ve yoğun bir emek verdiğini söyleyebilirim. Bu alana olan ilgisi ve sevgisi işindeki başarısına da yansıyor, umarım başarıları hep böyle güzel devam eder.
     Beğenin    
Ayse Ulu
1.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120087
Uzman Psikolojik Danışman Hatice Dalak Göz ile tanışıklığımız lisans yıllarındaki sınıf arkadaşlığımıza dayanmaktadır. 2012 yılında birlikte mezun olduktan sonra da yollarımız kesişmeye devam etmiş ve bu sayede hem kendisini devamlı geliştirme ve güncel tutma çabasını hem de bugüne kadarki mesleki deneyimlerini yakından izleme fırsatı bulmuşumdur. Bir psikolojik danışmanda arayacağınız sizi pür dikkat takip etmesi, çalıştığı konulara hakim olması, durumunuza en uygun yöntemi seçmesi, devam etme konusunda sizi motive etmesi ve içtenliğiyle kendisinden kaliteli bir psikolojik destek alacağınıza emin olabilirsiniz. Tüm bunlar her ne kadar temel özelliklermiş gibi görünse de hepsini bir arada, tek bir kişide bulmak çok rastlandık bir durum değil. Samimiyetinden ve profesyonelliğinden şüphe duymadan, doğru yerdeyim olduğunuzu hissederek geçireceğiniz bir deneyim için, ilişki ve yaşam kalitesini arttırmak isteyen herkese yetişkin ve çift terapisi konularında Uzman Psikolojik Danışman Hatice Dalak Göz’ü gönül rahatlığıyla öneririm.
     2 Beğeni    
Sabire Kılıç
20.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119946
Her yeni günde farklı bir bilinmeyene uyandığımız, her anında varoluşumuzu yeniden tanımlamaya çalıştığımız dünyamızda, içimizdeki ve dışımızdaki gerçekliğin mücadelesi sürerken bizler; duygularımız, davranışlarımız ve düşüncelerimiz arasındaki boşluğu bir şekilde doldurmaya çalışıyor, uyum sağlıyor, değişiyor ve dönüştürüyoruz. İşte bu süreçte psikolojik yardım almanın çok önemli olduğunu düşünüyor, bu yardım hizmetini ise canı gönülden bağlı olduğum arkadaşım Hatice Dalak’tan almanızı içtenlikle tavsiye ediyorum. Hatice’yi üniversite yıllarındın beri tanıyan birisi olarak onun bu alandaki yeterliğine onunla tanıştığım ilk andan itibaren ikna olduğumu itiraf etmeliyim. Neden mi? Hatice, ilişkilerinde psikolojik yardımın doğasının gerektirdiği koşulsuz kabul, empati ve saydamlığın en güzel örneklerini sunuyor ve profesyonel kimliği için alanındaki gelişim yolculuğunda hiçbir zaman bitmeyecek bir rol üstleniyor. Onu tavsiye ediyorum çünkü biliyorum dost olarak bende böyle değerli bir yeri olmasaydı, psikolojik danışman olarak hayatımda özel bir yeri olmasını isterdim.
     1 Beğeni    
Ömer A.
1.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119708
Sevgili okurlar, 2010 yılında YÖRET Vakfı aracılığıyla düzenlenen ortaokul öğrencilerinin sosyo-duygusal becerilerinin gelişmesini ve daha bir sürü amaca hizmet eden ve gönüllü olarak katıldığım yaz organizasyonunda Hatice ile aynı sınıfa liderlik yaptık. Ben her zaman şanslı bir insan olduğumu düşünüyorum. Bu etkinlikte de çok kıymetli ve işini sevenlerle tanışma fırsatım oldu. En değerlilerinden biriyle de (Hatice) sınıf lideri olduk. 2010 yılından beridir tanıdığım Hatice'nin bir sayfaya sığdırmak biraz zor olacak ama ben yine de bunu deneyeceğim. Her şeyden önce çalışkan, azimli bir insan. Mesleki anlamda kendini her gün geliştiren işine sadık, sürekli güncel olan Hatice, benim ise çoğu konuda bilgisini, tecrübesini ve fikirlerini aldığım bir arkadaşım. Şu an MEB'e bağlı bir okulda çalışıyorum. özellikle yetişkinlerle çalışırken, Hatice'nin bilgilerinden faydalanıyorum. Kişisel bir şey söylemek de isterim. Enerjin bize güç veriyor. Seni tanıdığım için çok daha mutlu hissediyorum. Saygılarımla.
     2 Beğeni    
G.
30.Mart.2021
TavsiyeNo: 119680
Benim can dostum ve meslektaşımdır kendisi. Hayatımda fazlasıyla yere sahip olan, arkadaşlıgındaki derin kişiliği dışında mesleki olarak da kendini sürekli geliştiren, okuyan, gözlemleyen, eğiten ve bütün bu özelliklerini danışanları için en verimli biçimde kullanabilen, yanında hep güvende hissedebildiğim ve beni (ve bence danışanlarını da) çok iyi anlayabildiğini düşündüğüm bir dost, ayrıca soranlara da gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir psikolojik danışman :) Hep iyi ki diyorum hayatıma girmiş, iyi ki onunla hayatımın bir dönemini paylaşmışım. İçtenliği, güler yüzü, alçak gönüllülüğü, duyarlılığı, zekası, mesleki bilgisi ve derinliğiyle beni kendisine hayran bırakmıştır. Onunla yol alacak olan danışanların gerçekten çok şanslı olduklarını düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Deniz İrem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
29.Mart.2021
TavsiyeNo: 119646
Üniversite 2.sınıfta, tanıdığım ve değer verdiğim bir psikolojik danışman sayesinde Hatice Dalak ile tanıştım. Onunla görüşmenin, benim için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Çünkü PDR alanında, alana hakim olan ve kendini tekrar etmek istemeyen biriyle tanışmak istiyordum. Aldığı eğitimler, konuşma şekli, ses tonu, cana yakınlığı, samimiyeti, danışanı önemesemi...Hepsi beni rahatlatan ve emin ellerde olduğumu düşündüren faktörler. Ankara'da olmadığı için üzüldüğüm kişilerden biridir. Özellikle alanımla ilgili bir eğitim almak istediğimde ondan fikir almaya gayret ediyorum. Kendisini tanıdıkça, kendisine yakınlaşmaya devam ediyorum. internet sitesindeki kitapları da okuma listeme eklediğimi söylemek isterim. Çok daha ilerleyeceğine ve PDR alanında adını günden güne duyuracağına eminim. İdol aldığım bir psikolojik danışman olmaya devam edeceğine inanıyorum.
     2 Beğeni    

Hatice DALAK'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye EMDR Derneği
İzmir Kadın Dayanışma Derneği

Hatice DALAK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hatice DALAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Zeynep B. ŞAHİN
Uzm.Psk.Dnş.Zeynep B. ŞAHİN
Zeynep Hanımla 12 yıldır tanışıyoruz. Meslek hayatımızda çalıştığımızın yerleri kesiştiği, birlikte eğitim ve süpervizyonlara katıldığımız dönemler ol...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sofist Psikolojik Danışmanlık Merkezi
8215/2 Sok. No:1/A İstasyonaltı Mahallesi Çiğli/İzmir
İzmir
Uzm.Psk.Dnş.Hatice DALAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 880 35 13
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2012
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Orta Doğu Teknik Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal linkedin hesabıKurumsal instagram hesabı

Uzm.Psk.Dnş.Hatice DALAK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Hatice DALAK Mesleki Videolar Videoları
-

11:59
Top